Anmälda till MAXI Linköping Triathlon 2021 (SM/RM Sprint/STC 1:a deltävling) Avancerad sök

Sprint Senior / Tävlingsklass (SM)

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
17 Patrik Ericsson Team Trelleborg Triathlon Herrar Senior ELIT Man Trelleborg 1986
61 Klara Hofer Mattsson Stöcke TS Järnet Damer Senior ELIT Kvinna Umeå 2000
4 Oskar Djärv Umara Sports Club Herrar Senior ELIT Man Nacka 1990
16 Viktor Ossiansson IKHP Huskvarna Herrar Senior ELIT Man Huskvarna 1999
55 Malin Cederberg Team Lewa Sport Damer Senior ELIT Kvinna Motala 1995
14 Niklas Åkerström IK NocOut.se Herrar Senior ELIT Man LINKÖPING 1992
53 Frida Nöu Race & Shine Sports Club Damer Senior ELIT Kvinna Täby 2001
15 Felix Gustafsson Triathlon Väst Herrar Senior ELIT Man Göteborg 1998
59 Linn Vannemyr Höglandets Triathlon Damer Senior ELIT Kvinna Nässjö 2000
12 Simon Lindblom Kalmar RC Triathlon Herrar Senior ELIT Man Läckeby 2001
11 Stuart Young Athletic Club Saltlake Herrar Senior ELIT Man Farsta 1989
58 Julia Kekkonen Dalregementets IF (ej SM, FIN) Damer Senior ELIT Kvinna Helsinki 2000
3 Daniel Nöu Fredrikshof IF CK Herrar Senior ELIT Man Täby 1999
9 Edwin van Geldorp Heleneholms IF Tri Team Herrar Senior ELIT Man Bunkeflostrand 1992
8 Luke Dragstra Trimate SK Herrar Senior ELIT Man Blomstermåla 1976
2 Andreas Carlsson Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Senior ELIT Man Motala 2001
57 Ida Ullstrand Norrköping Triathlon Damer Senior ELIT Kvinna Kolmården 2001
1 Gabriel Sandör Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Senior ELIT Man Linköping 1996
51 Marie Carlsson Väsby SS Triathlon Damer Senior ELIT Kvinna Falun 1995
52 Ida Burrows HiQ Sports Club Damer Senior ELIT Kvinna Glemmingebro 2001
5 Albert Askengren Stöcke TS Järnet Herrar Senior ELIT Man 1995
10 Thomas Tollstedt Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Senior ELIT Man 1990
54 Rebecka Forsström Triathlon Syd Damer Senior ELIT Kvinna 1995
6 Jonathan Gunnarsson Athletic Club Saltlake Herrar Senior ELIT Man 1998
60 Victoria Svanfeldt IK NocOut.se Damer Senior ELIT Kvinna 1989
56 Maria Åhr Umara Sports Club Damer Senior ELIT Kvinna 1980
7 Sebastian Johansson IK NocOut.se Herrar Senior ELIT Man 1990

Sprint 18-19 år / Tävlingsklass (JSM)

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
1811 Joel Warrén HiQ Sports Club Herrar Junior 18-19 år Man TÄBY 2003
1810 Johan Werkmästar Dalregementet IF Herrar Junior 18-19 år Man Rättvik 2002
1808 Jakob Nyström Umeå Simsällskap Herrar Junior 18-19 år Man Umeå 2003
1809 Robin Andersson Umeå Simsällskap Herrar Junior 18-19 år Man Skellefteå 2003
1854 Eliza Happonen Umeå Simsällskap Damer Junior 18-19 år Kvinna Haparanda 2002
1853 Felicia Larsered Väsby SS Triathlon Damer Junior 18-19 år Kvinna Sollentuna 2003
1807 Jesper Nordbrandt Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Junior 18-19 år Man Mellbystrand 2003
1801 Axel Rosencrantz Triathlon Väst Herrar Junior 18-19 år Man Motala 2002
1802 Emil Frayon Väsby SS Triathlon Herrar Junior 18-19 år Man Motala 2002
1806 Albin Granström Stöcke TS Järnet Herrar Junior 18-19 år Man 2003
1803 Johan Melinder Väsby SS Triathlon Herrar Junior 18-19 år Man 2002
1805 Oskar Arvidsson Väsby SS Triathlon Herrar Junior 18-19 år Man 2002
1804 Hampus Månsson Väsby SS Triathlon Herrar Junior 18-19 år Man 2002
1852 Josefine Berglund Väsby SS Triathlon Damer Junior 18-19 år Kvinna 2003
1851 Linn Suchomel Team 30K IF Damer Junior 18-19 år Kvinna 2003

Sprint 16-17 år / Tävlingsklass (USM)

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
1663 Mathilda Järeteg Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Upplands Väsby 2005
1609 Arvid Holmlund Umeå Simsällskap Pojkar Ungdom 16-17 år Man Dorotea 2004
1660 Kristina Vestman Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Härnösand 2004
1661 Tyra Östberg Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Umeå 2004
1662 Agnes Lind Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Robertsfors 2004
1659 Amanda Johansson Karlstads SS Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Forshaga 2005
1608 Noah Petersson Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Kalmar 2005
1658 Leah Rosencrantz Triathlon Väst Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Göteborg 2005
1607 Christoffer Larsson Lidköpings CK Pojkar Ungdom 16-17 år Man Lidköping 2005
1657 Filippa Bonorden Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Stocksund 2005
1606 Simon Magnerfelt IKHP Huskvarna Pojkar Ungdom 16-17 år Man Falköping 2005
1656 Hanna Andrén Alingsås Triathlonklubb Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Alingsås 2004
1605 Lucas Axelsson Varbergs Sim Pojkar Ungdom 16-17 år Man Varberg 2005
1655 Elin Malmström Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Upplands Väsby 2004
1654 Ella Ohlsson Stöcke TS Järnet Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna 2005
1603 Paul Frayon Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man 2004
1601 Oscar Lilja Frosta Multisport Pojkar Ungdom 16-17 år Man 2004
1602 Jonathan Toppe IKHP Huskvarna Pojkar Ungdom 16-17 år Man 2005
1653 Mathilda Nilsson Markaryds FK Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna 2004
1651 Tilda Månsson Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna 2004
1652 Selma Westman Stöcke TS Järnet Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna 2005
1604 Carl "Calle" Sundqvist Kungsbacka SS Pojkar Ungdom 16-17 år Man 2005

Sprint Master / Tävlingsklass (RM)

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
4009 Marcus Larsson KA3 IF Herrar Master 40-44 Man Fårösund 1977
4008 Clas Björling KBK Bikes CK Herrar Master 40-44 Man MOCKFJÄRD 1978
5020 Michael Skogeland Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Master 50-54 Man Tullinge 1971
4059 Anna Johansson IK NocOut.se Damer Master 40-44 Kvinna Brokind 1980
4561 Marie Ödlund Umara Sports Club Damer Master 45-49 Kvinna Tullinge 1975
5558 Yvonne Nilsson I 2 IF Karlstad Damer Master 55-59 Kvinna Töcksfors 1964
6051 Monica Sjans Qwarnsveden Triathlonklubb Damer Master 60-64 Kvinna Borlänge 1958
5520 François Diana Triathlon Väst Herrar Master 55-59 Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1962
5557 Marie Ekman Motala Triathlon Club Damer Master 55-59 Kvinna Motala 1963
6007 Jan Gustavsson Ik Fyris Uppsala Herrar Master 60-64 Man uppsala 1960
4007 Alberto Altes Arlandis Stöcke TS Järnet Herrar Master 40-44 Man Bygdeå 1978
4560 Sara Bergström Halmstad Triathlon & Multisport Damer Master 45-49 Kvinna Halmstad 1974
5556 Jenny Rosencrantz Triathlon Väst Damer Master 55-59 Kvinna Göteborg 1965
5519 Göran Ancker IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1963
5019 Joachim Rehn EC Sports Club Herrar Master 50-54 Man Mjölby 1970
6006 Håkan Linder UT Kolmården Herrar Master 60-64 Man Norrköping 1961
4517 Andreas Andersson IK Trasten Herrar Master 45-49 Man Kinna 1976
4516 Daniel Olsson IK Trasten Herrar Master 45-49 Man Örby 1976
5518 Carl-Johan Andrén Nordic Triathlon & Endurance club Herrar Master 55-59 Man ÅRE 1963
5517 Tommy Eriksson Motala Triathlon Club Herrar Master 55-59 Man Motala 1966
5018 Thommy Dicander Qwarnsveden Triathlonklubb Herrar Master 50-54 Man Ludvika 1967
4515 Pierre Schmidt Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Gislaved 1972
4514 Kristian Hallsten AXA Sports Club Herrar Master 45-49 Man Södra Sandby 1973
5017 Darren Stephenson Stockholm City Triathlon Herrar Master 50-54 Man Hägersten 1970
4559 Karolina Silfverberg Team Trelleborg Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Skurup 1974
4058 Matilda Sandström Trifit IF Damer Master 40-44 Kvinna Taberg 1980
4558 Kristina Palm AXA Sports Club Damer Master 45-49 Kvinna Tullinge 1976
4557 Andrea Möllerberg Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Upplands Väsby 1973
4513 Torbjörn Annell Mind Triathlon Sports Club Herrar Master 45-49 Man Vikingstad 1974
3554 Sofie Eriksson Heleneholms IF Tri Team Damer Master 35-39 Kvinna Bunkeflostrand 1986
6503 Kari Aho Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 65-69 Man Bunkeflostrand 1956
5055 Carina Parment I 2 IF Karlstad Damer Master 50-54 Kvinna Karlstad 1969
4512 Jerker Eriksson Kristinehamns Multisport Klubb Herrar Master 45-49 Man Kristinehamn 1974
5016 Björn Andrell Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 50-54 Man 15 1969
4556 Maria Trönell IS Göta Friidrott & Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Löddeköpinge 1976
6552 Lubov Pospeshina Skövde Triathlonklubb Damer Master 65-69 Kvinna Fagersana 1953
4511 Fredrik Toft Skövde Triathlonklubb Herrar Master 45-49 Man Skövde 1972
5015 Jan Hansson Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Master 50-54 Man Stockholm 1970
3553 Emilie Gripewall Team Simcoachen Damer Master 35-39 Kvinna Eskilstuna 1984
4057 Matilda Johansson Roslagens Triathlon IF Damer Master 40-44 Kvinna Norrtälje 1980
5014 Marcus Smedman Team Snabbare IF Herrar Master 50-54 Man Älta 1969
5054 Victoria Smedman Team Snabbare IF Damer Master 50-54 Kvinna Älta 1969
4555 Marianne Smedmark Roslagens Triathlon IF Damer Master 45-49 Kvinna Rimbo 1974
4554 Sara Andersson Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1974
3506 Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Master 35-39 Man Kista 1982
5516 Anders Unosson Fredrikshof IF CK Herrar Master 55-59 Man Stockholm 1965
4510 Robert Sunnerberg Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Uppsala 1973
5013 Nils Bergdahl 338 Småland Triathlon Herrar Master 50-54 Man Åryd 1971
4056 Silvana Balcanovic Stockholm City Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna SOLNA 1977
6005 Mikael Walfridsson IFK Österbymo Herrar Master 60-64 Man Ydre 1960
5515 Mikael de Sousa Mestre Triathlon Väst Herrar Master 55-59 Man Kullavik 1962
5514 Magnus Almen AXA Sports Club Herrar Master 55-59 Man Lidköping 1965
5513 Joakim Svensson Hultsfreds LK Herrar Master 55-59 Man 1966
5012 Ola Höiden Stockholm Multisport Klubb Herrar Master 50-54 Man 1971
5512 Jonas Gunnarsson IKHP Huskvarna Herrar Master 55-59 Man 1966
4006 Erik Wahlström Norrköping Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1980
5555 Cecilia Jertborn SOK Knallen Damer Master 55-59 Kvinna 1963
5011 Fredrik Danell IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man 1970
5053 Åsa Danell IK NocOut.se Damer Master 50-54 Kvinna 1971
4005 Alexander Rausch HiQ Sports Club Herrar Master 40-44 Man 1981
4055 Marie Sandberg Julita Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna 1981
4004 Gustav Holmberg Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1979
5010 Fredrik Lindblom Fredrikshof IF CK Herrar Master 50-54 Man 1971
5554 Cecilia Wikander Stockholm City Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna 1964
5511 Stefan Persson IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man 1965
4003 Sven Hammarström Stockholmspolisens IF Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1978
5510 Tomas Bengtsson Team Kungälv IS Herrar Master 55-59 Man 1963
6004 Lennart Alexander Stockholm City Triathlon Herrar Master 60-64 Man 1957
3552 Charlotta Wångblad IK NocOut.se Damer Master 35-39 Kvinna 1983
4054 Mikaela Julin Race & Shine Sports Club Damer Master 40-44 Kvinna 1981
5009 Lars Abrahamson Hjerpe Norrköping Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1970
5509 Jörgen Nilsson Triathlon Väst Herrar Master 55-59 Man 1962
6502 Tauno Koskinen Fagersta Södra IK Herrar Master 65-69 Man 1952
5508 Anders Reisch Stallarholmens SK Herrar Master 55-59 Man 1963
5008 Mattias Arvidsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1969
6002 Crispin Hetherington Frosta Multisport Herrar Master 60-64 Man 1960
5507 Alf Bergqvist Umara Sports Club Herrar Master 55-59 Man 1965
3551 Evelina Hagelin Team LeWa Sport Damer Master 35-39 Kvinna 1985
5052 Sara Elfving Karlshamns SK Damer Master 50-54 Kvinna 1970
4053 Malin Grant IK Fyris Uppsala Damer Master 40-44 Kvinna 1979
4509 Endre Barat Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1973
4553 Tina Lilja Frosta Multisport Damer Master 45-49 Kvinna 1974
4508 Björn Lilja Frosta Multisport Herrar Master 45-49 Man 1976
5553 Marie Cederberg Västerås Triathlonklubb Damer Master 55-59 Kvinna 1964
4002 Henrik Eketjäll Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1977
5552 Eva Lilliecreutz IK NocOut.se Damer Master 55-59 Kvinna 1963
4507 Pär Skoglund Finquist Stockholm City Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1973
7001 Ulf Gunnarsson Hedemora Endurance Club Herrar Master 70-74 Man 1949
4506 Richard Uppenberg IKHP Huskvarna Herrar Master 45-49 Man 1975
4505 Daniel Haavisto IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man 1974
5506 Jonas Eriksson IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man 1964
4504 Tobias Marklund Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1975
4503 Nicklas Johansson Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1974
4052 Cecilia Vollan Stöcke TS Järnet Damer Master 40-44 Kvinna 1980
5007 Mattias Ossiansson IKHP Huskvarna Herrar Master 50-54 Man 1970
4502 Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 45-49 Man 1974
5006 Claes Rasmuson Luleå Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1968
5005 Mattias Klein Norrköping Triahtlon Herrar Master 50-54 Man 1971
5505 Jonas Rylander Väsby SS Triathlon Herrar Master 55-59 Man 1963
4552 Malin Annebäck Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna 1973
5004 Mattias Bylerius Triathlon Väst Herrar Master 50-54 Man 1971
6501 Per-Olof Branzell IK Fyris Uppsala Herrar Master 65-69 Man 1956
5003 Andreas Kandre Triathlon Väst Herrar Master 50-54 Man 1968
3505 Richard Bräckvall Peking Athletes Herrar Master 35-39 Man 1984
5051 Carina Rasmusson AXA Sports Club Damer Master 50-54 Kvinna 1971
5504 Stefan Kimming Mölndal Outdoor IF Herrar Master 55-59 Man 1965
3504 Andreas Voss Triathlon Syd Herrar Master 35-39 Man 1984
4001 Mikael Karlsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1979
5503 Urban Östh IFK Österbymo Herrar Master 55-59 Man 1964
4551 Lisa Johansson IK Fyris Uppsala Damer Master 45-49 Kvinna 1975
5002 Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1971
5001 Nikklas Jorme Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1969
4501 Fredric Hedlund Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1973
5502 Joakim Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 55-59 Man 1963
4051 Hanna Törnqvist Åkersberga Triathlonförening Damer Master 40-44 Kvinna 1980
3503 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 35-39 Man 1982
6001 Carl Rosen Stockholm City Triathlon Herrar Master 60-64 Man 1959
5551 Anna Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Damer Master 55-59 Kvinna 1964
6551 Marie-Louise Vösu Wångblad IK NocOut.se Damer Master 65-69 Kvinna 1955
3501 Linus Petersson Peking Athletes Herrar Master 35-39 Man 1984
5501 Gunnar Kihlberg Dalregementets IF Herrar Master 55-59 Man 1962

Supersprint 14-15 år / Tävlingsklass

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
1462 Emilia Hurst Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Upplands Väsby 2006
1411 David Tylén IKHP Huskvarna Pojkar 14-15 år Man Jönköping 2006
1461 Greta Sjögren Team LeWa Sport Flickor 14-15 år Kvinna Motala 2007
1460 Fanny Karls Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Upplands-Väsby 2007
1459 Alva Smeds Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna UPPLANDS VÄSBY 2007
1458 Anna Söderqvist Team LeWa Sport Flickor 14-15 år Kvinna Motala 2006
1410 Olle Hallsten AXA Sports Club Pojkar 14-15 år Man Södra Sandby 2007
1409 Jakob Wadskog IKHP Huskvarna Pojkar 14-15 år Man Jönköping 2006
1457 Agnes Wadskog IKHP Huskvarna Flickor 14-15 år Kvinna Jönköping 2006
1408 Folke Eriksson AXA Sports Club Pojkar 14-15 år Man Vintrosa 2006
1407 Linus Jansson IK Fyris Uppsala Pojkar 14-15 år Man Storvreta 2006
1456 Hanna Månsson Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Upplands Väsby 2008
1455 Felicia Jansson Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna 2006
1406 Hugo Lagerberg Väsby SS Triathlon Pojkar 14-15 år Man 2007
1405 Oscar Alenius Hedemora Endurance Club Pojkar 14-15 år Man 2007
1404 August Siverskog Julita Triathlon Pojkar 14-15 år Man 2007
1403 Leon Dahlin Hedemora Endurance Club Pojkar 14-15 år Man 2006
1454 Alma Toppe IKHP Huskvarna Flickor 14-15 år Kvinna 2007
1453 Elin Rooth Kalmar RC Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna 2006
1402 Anton Karlsson Väsby SS Triathlon Pojkar 14-15 år Man 2008
1452 Lova Nydén Gnosjö FK Flickor 14-15 år Kvinna 2007
1451 Wilma Danielsson IK Fyris Uppsala Flickor 14-15 år Kvinna 2007
1401 Linus Fredriksson Skövde Triathlonklubb Pojkar 14-15 år Man 2006

SM Stafett / Tävlingsklass (SM)

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort
12 Stöcke TS Järnet Stöcke TS Järnet Stöcke TS Järnet
4 Triathlon Väst Triathlon Väst Triathlon Väst
15 Team LeWa Sport lag 4 Team LeWa Sport Team LeWa Sport lag 4
10 IKHP Huskvarna IKHP Huskvarna IKHP Huskvarna
6 Umeå SS Umeå SS Umeå SS
2 Team LeWa Sport lag 1 Team LeWa Sport Team LeWa Sport lag 1
8 Team LeWa Sport lag 2 Team LeWa Sport Team LeWa Sport lag 2
18 Team LeWa Sport lag 3 Team LeWa Sport Team LeWa Sport lag 3
5 Triathlon Syd Triathlon Syd Triathlon Syd
17 Väsby SS Triathlon lag 7 Väsby SS Triathlon Väsby SS Triathlon lag 7
16 Väsby SS Triathlon lag 6 Väsby SS Triathlon Väsby SS Triathlon lag 6
14 Väsby SS Triathlon lag 5 Väsby SS Triathlon Väsby SS Triathlon lag 5
11 Väsby SS Triathlon lag 4 Väsby SS Triathlon Väsby SS Triathlon lag 4
9 Väsby SS Triathlon lag 3 Väsby SS Triathlon Väsby SS Triathlon lag 3
7 Väsby SS Triathlon lag 2 Väsby SS Triathlon Väsby SS Triathlon lag 2
1 Väsby SS Triathlon lag 1 Väsby SS Triathlon Väsby SS Triathlon lag 1
3 Åkersberga Triathlonförening Åkersberga Triathlonförening Åkersberga Triathlonförening

Sprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
205 Cecilia Jönsson Damer Sprint Motion Kvinna Linkoping 1983
206 Johan Jönsson Herrar Sprint Motion Man Linköping 1980
203 Anders Larsson Herrar Sprint Motion Man Linköping 1977
204 Katarina Bergshem Damer Sprint Motion Kvinna Linköping 1977
202 Daniel Wohlin Väsby SS Triathlon Herrar Sprint Motion Man Kista 1982
201 Jörg Sturmhoebel IK NocOut.se Herrar Sprint Motion Man Mantorp 1970
200 Kjell-Åke Grindewih Södra Vi IF Herrar Sprint Motion Man Ljungsbro 1956
199 Marcus Eisenhut Triathlon Syd Herrar Sprint Motion Man Kävlinge 1985
198 Kim Lindahl IK NocOut.se Damer Sprint Motion Kvinna Linköping 1991
197 Anna Spångeus IK NocOut.se Damer Sprint Motion Kvinna Linköping 1975
196 Warner Rosales Costa Rica Herrar Sprint Motion Man Gothenburg 1993
195 Johanna Lundqvist Triathlon Syd Damer Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1980
193 Håkan Carlsson Götelöpare Herrar Sprint Motion Man Norrköping 1964
194 Anna Valentinsson Götelöpare Damer Sprint Motion Kvinna Norrköping 1976
192 Yvonne Smeds Colting Borssén Triathlonklubb Damer Sprint Motion Kvinna Åtvidaberg 1973
191 Eleonor Blomberg Damer Sprint Motion Kvinna Drottningholm 1979
190 Simon Giselsson Ronneby OK Herrar Sprint Motion Man Ronneby 2001
156 Fredrik Löfvendahl Team Lewa Sport Herrar Sprint Motion Man MOTALA 1972
157 Patrik Nyström Umeå SS Herrar Sprint Motion Man Umeå 1975
159 Rolando Kosinka Herrar Sprint Motion Man Solna 1971
160 Fredrik Strandin Väsby SS Triathlon Herrar Sprint Motion Man Hässelby 1972
161 Peter Elfström IK NocOut.se Herrar Sprint Motion Man Mjölby 1975
162 Mikael Grafström IKHP Huskvarna Herrar Sprint Motion Man Jönköping 1975
163 Marie Hanson Damer Sprint Motion Kvinna Linköping 1997
164 Magnus Thor IK NocOut.se Herrar Sprint Motion Man Linköping 1957
165 Cecilia Toppe IKHP Huskvarna Damer Sprint Motion Kvinna Huskvarna 1974
166 Carina Andersson Fysrehab Damer Sprint Motion Kvinna Lidköping 1968
167 Björn Andersson Fysrehab Herrar Sprint Motion Man Lidköping 1967
169 Christoffer Croné Herrar Sprint Motion Man Linköping 1991
168 Ghassan Chit Herrar Sprint Motion Man Borensberg 1991
170 Emmy Edlund Damer Sprint Motion Kvinna Rimforsa 1984
171 Louise Sverin Damer Sprint Motion Kvinna Lidingö 1997
172 Cecilia Mårtensson Umara Sports Club Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1976
173 Martina Wiklund Damer Sprint Motion Kvinna Linköping 1981
174 Ole Hansen IK NocOut.se Herrar Sprint Motion Man Linköping 1972
175 Pia Weller Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1965
176 Alex Jasim Herrar Sprint Motion Man Malmö 2004
177 Roy Jasim Herrar Sprint Motion Man Malmö 2001
178 Ibaa Jasim Herrar Sprint Motion Man Malmö 1976
179 Helena Rylander Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1993
180 Madelene Andersson Damer Sprint Motion Kvinna Sturefors 1974
181 Alex Jane Smethurst PFP Sweden Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1991
155 Moa Ståhl Damer Sprint Motion Kvinna Linköping 1995
154 Mischa Woisetschläger TRCC Herrar Sprint Motion Man Linköping 1974
153 Josefine Falk Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1997
152 Åsa Östberg Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1968
151 Olov Berg IK Nocout.se Herrar Sprint Motion Man Linköping 1987
150 Linda Gabrielsson Damer Sprint Motion Kvinna Norrköping 1990
149 Desirée Lingsell Damer Sprint Motion Kvinna Linköping 1990
148 Dennis Wiström WIF Herrar Sprint Motion Man Valdemarsvik 1978
147 Lars Wettergren Herrar Sprint Motion Man Vikingstad 1967
182 Emma Hektor IK NocOut.se Damer Sprint Motion Kvinna Vreta Kloster 1980
145 Maija Vilkina Nocout Damer Sprint Motion Kvinna 1981
144 Joachim Andreasson IK NocOut.se Herrar Sprint Motion Man 1968
143 Johan Vetterlöv Kristianstad Triathlon Herrar Sprint Motion Man 1971
142 Thomas Holm Herrar Sprint Motion Man 1969
141 Andreas Magnusson Life is what life are Herrar Sprint Motion Man 1992
183 Louise Svensson IK NocOut.se Damer Sprint Motion Kvinna 1977
139 Jan Novak Herrar Sprint Motion Man 1989
184 Patrik Mosesson IK NocOut.se Herrar Sprint Motion Man 1966
137 Frida Abrahamsson Damer Sprint Motion Kvinna 1975
136 Jimmy Israelsson Herrar Sprint Motion Man 1987
135 Eva Karlsson Damer Sprint Motion Kvinna 1952
134 Mathias Meunier TEAM ZUR RUHE Herrar Sprint Motion Man 1997
133 Jhonel Palomino Herrar Sprint Motion Man 1994
132 Louise Hjortsberg Södertälje Damer Sprint Motion Kvinna 1988
131 Elin Rimhagen Damer Sprint Motion Kvinna 1996
185 Peter Andersson Herrar Sprint Motion Man 1972
129 Olof Lejon SATS Värmdö Herrar Sprint Motion Man 1970
128 Pernilla Nilsson PT i Vaxholm Damer Sprint Motion Kvinna 1976
127 Niclas Svensson ESIK Herrar Sprint Motion Man 1972
126 Mats Wangenfors Julita Triathlon Herrar Sprint Motion Man 1965
125 Per Möller Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Sprint Motion Man 1982
124 Joakim Remmo Deadlines Herrar Sprint Motion Man 1972
188 Håkan Odin Hjulsbro IK Herrar Sprint Motion Man 1974
189 Anton Odén Trimate SK Herrar Sprint Motion Man 1988
121 Robert Thunell Team Trelleborg Triathlon Herrar Sprint Motion Man 1970
120 Jenny Vadhammar Damer Sprint Motion Kvinna 1980
119 Anne Helmersson Snogeröds IF Damer Sprint Motion Kvinna 1985
118 Elias Roos Herrar Sprint Motion Man 1999
117 Martin Racz Granath Herrar Sprint Motion Man 1985
116 Sofie Almqvist Damer Sprint Motion Kvinna 1993
187 Norman Fromy Järfälla Triathlonförening Herrar Sprint Motion Man 1970
114 Adam Alveteg Herrar Sprint Motion Man 1996
112 Piia Nydén Gnosjö FK Damer Sprint Motion Kvinna 1980
113 Robert Nydén Gnosjö FK Herrar Sprint Motion Man 1978
111 Magnus Holm Wäzbo/Holm Herrar Sprint Motion Man 1987
110 Anna Kjerrgren Damer Sprint Motion Kvinna 1992
109 Daniel Almqvist Herrar Sprint Motion Man 1992
108 Tomas Wessbo Wessbo/Holm Herrar Sprint Motion Man 1984
186 Jenny Lindblom IK Fyris Uppsala Damer Sprint Motion Kvinna 1979
106 Martin Nilsson Herrar Sprint Motion Man 1979
105 Pablo Jomer Herrar Sprint Motion Man 1986
104 Marko Sinadinovic M&M Herrar Sprint Motion Man 1978
102 Daniel Kling Herrar Sprint Motion Man 1984
103 Joakim Roubert Team Roubert Herrar Sprint Motion Man 1979
101 Lisa Rydhammer Damer Sprint Motion Kvinna 1991

Stafett / Motion

Startnummer Namn Lag Klass Ort Födelseår
304 Team LeWa Sport Team LeWa Sport Mix 3 Stafett Sprint Motion Motala 1967
303 Peter Åkesson Klubb TeamLeWaSport Stafett Sprint Motion MOTALA 1969
302 Linus Sjöberg Triathlon de Finesse Stafett Sprint Motion Finspång 1982
301 Rosel Hallgren Motala Triathlon Club Stafett Sprint Motion Motala 1974

Sprint / Para

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
507 Kristin Björfeldt Sya Sk Damer Intellektuell funktionsnedsättning Kvinna Mjölby 1991
506 Sophie Toomväli-Petersson Team LeWa Sport Damer Synnedsättning Kvinna Linköping 1993
502 Malin Lundström Heleneholms IF Tri Team Damer Rörelsenedsättning Kvinna Staffanstorp 1990
501 Sebastian Jansson Väsby SS Triathlon Herrar Rörelsenedsättning Man 2003