Anmälda till MAXI Linköping Triathlon 2021 (SM/RM Sprint/STC) - Sprint Master / Tävlingsklass (RM) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Anders Unosson Fredrikshof ck Herrar Master 55-59 Man Stockholm 1965
0 Robert Sunnerberg Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Uppsala 1973
0 Nils Bergdahl 338 Småland Triathlon Herrar Master 50-54 Man Åryd 1971
0 Silvana Balcanovic Stockholm City Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna SOLNA 1977
0 mikael walfridsson IFK Österbymo Herrar Master 60-64 Man Ydre 1960
0 Mikael de Sousa Mestre Triathlon Väst Herrar Master 55-59 Man Kullavik 1962
0 Magnus Almen Axa Sportsclub Herrar Master 55-59 Man Lidköping 1965
0 Joakim Svensson Hultsfreds LK Herrar Master 55-59 Man 1966
0 Ola Höiden Sthlm Multisport Herrar Master 50-54 Man 1971
0 Jonas Gunnarsson IKHP Herrar Master 55-59 Man 1966
0 Erik Wahlström Norrköping Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1980
0 Cecilia Jertborn Sok knallen Damer Master 55-59 Kvinna 1963
0 Fredrik Danell IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man 1970
0 Åsa Danell IK Nocout Damer Master 50-54 Kvinna 1971
0 Alexander Rausch HiQ Sportsclub Herrar Master 40-44 Man 1981
0 Marie Sandberg Julita Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna 1981
0 Gustav Holmberg Eskilstuna IK Herrar Master 40-44 Man 1979
0 Fredrik Lindblom Fredrikshof Herrar Master 50-54 Man 1971
0 cecilia wiknder Stockholm City Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna 1964
0 Stefan Persson IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man 1965
0 Sven Hammarström Stockholmspolisens IF Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1978
0 Tomas Bengtsson Team Kungälv IS Herrar Master 55-59 Man 1963
0 Lennart Alexander Stockholm City Triathlon Club (SCT) Herrar Master 60-64 Man 1957
0 Charlotta Wångblad IK NocOut.se Damer Master 35-39 Kvinna 1983
0 Mikaela Julin Race and Shine Damer Master 40-44 Kvinna 1981
0 Lars Abrahamson Hjerpe Norrköping Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1970
0 Jörgen Nilsson Triathlon Väst Herrar Master 55-59 Man 1962
0 Tauno Koskinen Fagersta Södra IK Herrar Master 65-69 Man 1952
0 Anders Reisch Stallarholmens SK Herrar Master 55-59 Man 1963
0 Mattias Arvidsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1969
0 Kenneth Gysing Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 60-64 Man 1957
0 Crispin Hetherington Frosta Multisport Herrar Master 60-64 Man 1960
0 Alf Bergqvist Umara Sports Club Herrar Master 55-59 Man 1965
0 Lisa Hermansson Umara sports club Damer Master 35-39 Kvinna 1984
0 Evelina Hagelin Team LeWa Sport Damer Master 35-39 Kvinna 1985
0 Sara Elfving Karlshamns SK triathlon Damer Master 50-54 Kvinna 1970
0 Malin Grant IK Fyris Uppsala Damer Master 40-44 Kvinna 1979
0 Endre Barat Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1973
0 Tina Lilja Frostamultisport Damer Master 45-49 Kvinna 1974
0 Björn Lilja Frostamultisport Herrar Master 45-49 Man 1976
0 Marie Cederberg Västerås Triathlonklubb Damer Master 55-59 Kvinna 1964
0 Henrik Eketjäll Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1977
0 Eva Lilliecreutz IK NocOut.se Damer Master 55-59 Kvinna 1963
0 Pär Skoglund Finquist Stockholm City Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1973
0 Ulf Gunnarsson Hedemora Endurance Club Herrar Master 70-74 Man 1949
0 Richard Uppenberg IKHP Herrar Master 45-49 Man 1975
0 Daniel Haavisto IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man 1974
0 Jonas Eriksson IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man 1964
0 Tobias Marklund Väsby triathlon Herrar Master 45-49 Man 1975
0 Nicklas Johansson Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1974
0 Cecilia Vollan Stöcke TS Järnet Herrar Master 40-44 Kvinna 1980
0 Mattias Ossiansson IK Hakarpspojkarna Herrar Master 50-54 Man 1970
0 Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 45-49 Man 1974
0 Claes Rasmuson Luleå Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1968
0 Mattias Klein Norrköping Triahtlon Herrar Master 50-54 Man 1971
0 Jonas Rylander Väsby ss triathlon Herrar Master 55-59 Man 1963
0 Malin Annebäck Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna 1973
0 Mattias Bylerius Triathlon väst Herrar Master 50-54 Man 1971
0 Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon Herrar Master 65-69 Man 1956
0 Andreas Kandre Triathlon Väst Herrar Master 50-54 Man 1968
0 Richard Bräckvall Peking Athletes Herrar Master 35-39 Man 1984
0 Carina Rasmusson Axa Sports Club Damer Master 50-54 Kvinna 1971
0 Stefan Kimming Mölndal Outdoor IF Herrar Master 55-59 Man 1965
0 Andreas Voss Triathlon Syd Herrar Master 35-39 Man 1984
0 Mikael Karlsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man 1979
0 Urban Östh IFK Österbymo Herrar Master 55-59 Man 1964
0 Lisa Johansson IK Fyris Damer Master 45-49 Kvinna 1975
0 Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1971
0 Nikklas Jorme Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man 1969
0 Fredric Hedlund Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man 1973
0 Joakim Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 55-59 Man 1963
0 Hanna Törnqvist Åkersberga Triathlonförening Damer Master 40-44 Kvinna 1980
0 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 35-39 Man 1982
0 Carl Rosen Stockholm City Triathlon Herrar Master 60-64 Man 1959
0 Linus Sjöberg Finspångs Cykelamatörer Herrar Master 35-39 Man 1982
0 Anna Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Damer Master 55-59 Kvinna 1964
0 Marie-Louise Vösu Wångblad IK nocout.se Damer Master 65-69 Kvinna 1955
0 Linus Petersson Peking Athletes Herrar Master 35-39 Man 1984
0 Gunnar Kihlberg Dalregementets IF Herrar Master 55-59 Man 1962
Till anmälan för Sprint Master / Tävlingsklass (RM)

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sprint Master / Tävlingsklass (RM).
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2021-07-25 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2021-07-28 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSprint Master / Tävlingsklass (RM).

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sprint Master / Tävlingsklass (RM)?
Här hittar du alla platser till salu i Sprint Master / Tävlingsklass (RM)