Anmälda till Malmö Triathlon 2020 Avancerad sök

Tri4fun 6-15 år

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Kasper Borremans Tri4fun 14-15 år (född 2005-2006) Man Hyvinkää 2006
0 Oliver Brown Tri4fun 14-15 år (född 2005-2006) Man Birmingham 2005
0 Liam Glawe Tri4fun 12-13 år (född 2007-2008) Man Eslöv 2007
0 Wilma Danielsson Tri4fun 12-13 år (född 2007-2008) Kvinna Storvreta 2007
0 Linus Fredriksson Tri4fun 14-15 år (född 2005-2006) Man Mölltorp 2006
0 Didrik Hennekens Tri4fun 12-13 år (född 2007-2008) Man Malmö 2008
0 Amber Hennekens Tri4fun 14-15 år (född 2005-2006) Kvinna Malmö 2006

Sprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Eva Olsson Damer/Women Sprint Motion Kvinna LÖDDEKÖPINGE 1979
0 Markus Podde Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1963
0 Elin Carrander Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjärred 1979
0 Jonas Björklund Svensson Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1991
0 Rasmus Olofsson Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1989
0 Johan Henningsson Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1998
0 Ted Raneke Herrar/Men Sprint Motion Man Hjärup 1989
0 Jennie Andersson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Kristianstad 1974
0 Melissa Sharp Damer/Women Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1981
0 Carina Edhager Damer/Women Sprint Motion Kvinna Halmstad 1965
0 Ylva Esping Damer/Women Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1967
0 Aaron Orman Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1992
0 Alexander Presthaug Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1977
0 Thord Thordeman Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1960
0 Daniel Sjöfors Herrar/Men Sprint Motion Man Limhamn 1956
0 Tina Brindstedt Damer/Women Sprint Motion Kvinna Limhamn 1988
0 Marcus Lundqvist Herrar/Men Sprint Motion Man Staffanstorp 1977
0 Jesse Wendel Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1985
0 Per Wendt Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1964
0 Caroline Wendt Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1964
0 Stjepan Siljac Herrar/Men Sprint Motion Man Limhamn 1983
0 Karin Wendel Herrar/Men Sprint Motion Kvinna Limhamn 1984
0 Christian Carlsson Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1987
0 Malin Lundkvist Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1988
0 Alvin Wendelius Herrar/Men Sprint Motion Man Häljarp 1984
0 Liselotte Prahl Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1965
0 Magnus Ohlsson Herrar/Men Sprint Motion Man Hörby 1982
0 Martin Racz Granath Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1985
0 Anne Sofie Scheel Damer/Women Sprint Motion Kvinna Göteborg 1971
0 Daniel Forsberg Herrar/Men Sprint Motion Man Svedala 1978
0 Lars Bech Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1974
0 Rebecka Helgesson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Rydebäck 1982
0 Kristina Fransson Krook Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1959
0 Åsa Johansson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1972
0 Sven-Erik Jönsson Herrar/Men Sprint Motion Man Lomma 1949
0 Åsa Höjdegård Damer/Women Sprint Motion Kvinna Landskrona 1969
0 Caroline Hansson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjärnum 1983
0 Mikael Hansson Herrar/Men Sprint Motion Man Bjärnum 1976
0 Camilla Magnusson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjärnum 1973
0 Sarah Strandh Damer/Women Sprint Motion Kvinna Dalby 1981
0 Alex Jasim Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 2004
0 Ibaa Jasim Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1976
0 Roy Jasim Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 2001
0 Ida Edlund Damer/Women Sprint Motion Kvinna Dalby 1983
0 Heike Stolze Damer/Women Sprint Motion Kvinna Wendeburg 1965
0 Michael Stolze Herrar/Men Sprint Motion Man Wendeburg 1965
0 Benjamin Lindahl Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1976
0 Karin Widerberg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1966
0 Tomas Kulle Herrar/Men Sprint Motion Man Hjärup 1972
0 Anki Egelberg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1963
0 Anne Helmersson Damer/Women Sprint Motion Kvinna höör 1985
0 Emma Davies Drugge Damer/Women Sprint Motion Kvinna Hjärup 1980
0 Eric Söderström Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1990
0 Stefanie Najem Damer/Women Sprint Motion Kvinna Järfälla 1994
0 Christian Daniel Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1989
0 Robert Engström Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1990
0 Violette Fivet Damer/Women Sprint Motion Kvinna Helsingborg 1985
0 Heidi Soelberg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Nykøbing Sj. 1970
0 Lotta Fröding Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1964
0 Björn Fröding Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1964
0 Joakim Roubert Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1979
0 Max Rafstedt Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 2000
0 Mette Barth Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1976
0 Peter Nilsson Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1974
0 Daniel Reinthaler Herrar/Men Sprint Motion Man Löddeköpinge 1962
0 Sevde Asan Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1969
0 Fredrik Glawe Herrar/Men Sprint Motion Man Eslöv 1977
0 Emma Lindgren Damer/Women Sprint Motion Kvinna Löddeköpinge 1979
0 Karin Horneij Damer/Women Sprint Motion Kvinna LANDSKRONA 1973
0 Jonte Schlenz Herrar/Men Sprint Motion Man Löddeköåinge 1969
0 Magnus Schultzén Herrar/Men Sprint Motion Man GLUMSLÖV 1982
0 Tomas Blomström Herrar/Men Sprint Motion Man KARLSHAMN 1989
0 Tommy Ekdahl Herrar/Men Sprint Motion Man Södra Sandby 1980
0 Charlotta Sjölander Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1974
0 Camilla Nilsson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Hässleholm 1992
0 Elenor Jansson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1979
0 Jimmy Sjöberg Herrar/Men Sprint Motion Man trelleborg 1981
0 Natali Jankulovska Damer/Women Sprint Motion Kvinna trelleborg 1984
0 Helene Ahnlund Damer/Women Sprint Motion Kvinna Södra Sandby 1967
0 Eva Calderon Vargas Damer/Women Sprint Motion Kvinna Göteborg 1967
0 Nicolai Reimann Herrar/Men Sprint Motion Man København 1976
0 Charlotte Von blixen Damer/Women Sprint Motion Kvinna København K 1978
0 Carl Staël von Holstein Herrar/Men Sprint Motion Man Täby 1979
0 Christina Hansson Ravanelli Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1969
0 Martin Nilsson Herrar/Men Sprint Motion Man Tollarp 1979
0 Christoffer Fykell Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1987
0 Lars Nörgård Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1963
0 Sjoerd Leeflang Herrar/Men Sprint Motion Man Limhamn 1975
0 Julian Jacob Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1968
0 Eva Karlsson Damer/Women Sprint Motion Kvinna ESKILSTUNA 1952
0 Peter Molin Herrar/Men Sprint Motion Man MALMÖ 1971
0 Magnus Holm Herrar/Men Sprint Motion Man Vedevåg 1987
0 Robin Prior Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1990
0 Helena Åberg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjuv 1971
0 Aida Gaco Damer/Women Sprint Motion Kvinna Oxie 1976
0 FRANCISCUS HENNEKENS Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1968
0 Douglas Heinz Herrar/Men Sprint Motion Man Höllviken 1988
0 Zinaid Hasanic Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1976

Stafett / Motion

Startnummer Namn Lag Klass Ort Födelseår
0 Gertie Jönsson Team CGR Stafett/Relay Sprint Motion Malmö 1967
0 Helena Rundblad Team Tillsammans Stafett/Relay Sprint Motion Bjuv 1961