Anmälda till Malmö Triathlon 2020 - Sprint / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Cecilia Fredriksson 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Sjöbo 1993
0 Anders Gunnarsson Team Dayfeed 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1968
0 Annie Gunnarsson 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Man Helsingborg 1998
0 Melvin Gunnarsson Team Dayfeed 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 2002
0 Alexander Hellberg 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Kungsbacka 1988
0 Anthony Hawkins 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1988
0 Carl Johan Höijer 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Södra Sandby 1966
0 Marika Palmblad 18:15 Startgrupp 2 / Wave 2 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1978
0 Adria Baebler 18:15 Startgrupp 2 / Wave 2 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1992
0 Henrik Heringslack Lödde Tri 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Lomma 1976
0 Joakim Loveng Lifehub 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Ramlösa 1980
0 Magnus Lord 18:15 Startgrupp 2 / Wave 2 Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1962
0 Måns Gunnarsson 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1980
0 Cai Remitz Triathlon Syd 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1969
0 Anton Krondahl 18:15 Startgrupp 2 / Wave 2 Herrar/Men Sprint Motion Man Vellinge 1986
0 Dirk Bröll derjedimeister 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Langen 1972
0 Gustav De Luca 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Oxie 1981
0 Wolfgang Hees 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1967
0 Greger Linde 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1980
0 Lina Linde 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1982
0 Jonas Glad Näset Triathlonklubb 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Falsterbo 1901
0 Lovisa Nihlwing Triathlon Syd 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1994
0 Takahiro Mishina karous Herrar/Men Sprint Motion Man Yokohama 1984
0 Camilla Carsten Damer/Women Sprint Motion Kvinna Höllviken 1981
0 Richard Edmonds Herrar/Men Sprint Motion Man POOLE 1984
0 Helena Ohlson Heleneholms Triathlonklubb Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1967
0 Andreas Nyström 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1977
0 Carl Norberg Herrar/Men Sprint Motion Man Göteborg 1992
0 Stig Norberg Åhus Herrar/Men Sprint Motion Man Åhus 1957
0 Herman Gustafsson Heleneholms IF Tri Team Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1989
0 Ludwig Mendez Herrar/Men Sprint Motion Man Vellinge 1982
0 Per Nord Herrar/Men Sprint Motion Man Lomma 1967
0 Ida Vedder Tri-Power Rhein-Sieg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Hennef 2003
0 Matthias Vedder Tri-Power Rhein-Sieg Herrar/Men Sprint Motion Man Hennef 1971
0 Eva Olsson Damer/Women Sprint Motion Kvinna LÖDDEKÖPINGE 1979
0 Markus Podde Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1963
0 Elin Carrander Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjärred 1979
0 Jonas Björklund Svensson Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1991
0 Rasmus Olofsson Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1989
0 Johan Henningsson Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1998
0 Ted Raneke - Herrar/Men Sprint Motion Man Hjärup 1989
0 Jennie Andersson Adams Athletes Damer/Women Sprint Motion Kvinna Kristianstad 1974
0 Melissa Sharp Damer/Women Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1981
0 Carina Edhager Damer/Women Sprint Motion Kvinna Halmstad 1965
0 Ylva Esping Damer/Women Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1967
0 Aaron Orman 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1992
0 Alexander Presthaug 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1977
0 Thord Thordeman Blå Huset Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1960
0 Daniel Sjöfors Blå Huset Herrar/Men Sprint Motion Man Limhamn 1956
0 Tina Brindstedt Damer/Women Sprint Motion Kvinna Limhamn 1988
0 Marcus Lundqvist Herrar/Men Sprint Motion Man Staffanstorp 1977
0 Jesse Wendel Heleneholms IF Tri Team Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1985
0 Per Wendt Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1964
0 Caroline Wendt Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1964
0 Stjepan Siljac Heleneholms IF Tri Team Herrar/Men Sprint Motion Man Limhamn 1983
0 Karin Wendel Heleneholms IF Tri Team Herrar/Men Sprint Motion Kvinna Limhamn 1984
0 Christian Carlsson Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1987
0 Malin Lundkvist Lund Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1988
0 Alvin Wendelius Round Table 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Häljarp 1984
0 Liselotte Prahl Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1965
0 Magnus Ohlsson Herrar/Men Sprint Motion Man Hörby 1982
0 Martin Racz Granath Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1985
0 Anne Sofie Scheel DarkTrail Runners 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Göteborg 1971
0 Daniel Forsberg Svedala Herrar/Men Sprint Motion Man Svedala 1978
0 Lars Bech Hyllie Mountain Runners Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1974
0 Rebecka Helgesson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Rydebäck 1982
0 Kristina Fransson Krook Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1959
0 Åsa Johansson Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1972
0 Sven-Erik Jönsson Herrar/Men Sprint Motion Man Lomma 1949
0 Åsa Höjdegård Damer/Women Sprint Motion Kvinna Landskrona 1969
0 Caroline Hansson Mind Triathlon Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjärnum 1983
0 Mikael Hansson Mind Triathlon Herrar/Men Sprint Motion Man Bjärnum 1976
0 Camilla Magnusson Mind Triathlon Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjärnum 1973
0 Sarah Strandh Damer/Women Sprint Motion Kvinna Dalby 1981
0 Alex Jasim 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 2004
0 Ibaa Jasim Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1976
0 Roy Jasim Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 2001
0 Ida Edlund Triathlon Syd Damer/Women Sprint Motion Kvinna Dalby 1983
0 Heike Stolze Tri Speedys Peine Damer/Women Sprint Motion Kvinna Wendeburg 1965
0 Michael Stolze Tri Speedys Peine Herrar/Men Sprint Motion Man Wendeburg 1965
0 Benjamin Lindahl Team V&A Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1976
0 Karin Widerberg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1966
0 Tomas Kulle Hjärup Herrar/Men Sprint Motion Man Hjärup 1972
0 Anki Egelberg Lugi skidor 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1963
0 Anne Helmersson 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Kvinna höör 1985
0 Emma Davies Drugge Damer/Women Sprint Motion Kvinna Hjärup 1980
0 Eric Söderström Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1990
0 Stefanie Najem Kristianstad Triathlon Damer/Women Sprint Motion Kvinna Järfälla 1994
0 Christian Daniel Kristianstad Triathlon Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1989
0 Robert Engström Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1990
0 Violette Fivet Damer/Women Sprint Motion Kvinna Helsingborg 1985
0 Heidi Soelberg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Nykøbing Sj. 1970
0 Lotta Fröding Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1964
0 Björn Fröding Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1964
0 Joakim Roubert Team Roubert Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1979
0 Max Rafstedt Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 2000
0 Mette Barth XXX Fitness Club Damer/Women Sprint Motion Kvinna Lund 1976
0 Peter Nilsson Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1974
0 Daniel Reinthaler XXX Fitness Club Herrar/Men Sprint Motion Man Löddeköpinge 1962
0 Sevde Asan Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1969
0 Fredrik Glawe Herrar/Men Sprint Motion Man Eslöv 1977
0 Emma Lindgren Lödde Tri Damer/Women Sprint Motion Kvinna Löddeköpinge 1979
0 Karin Horneij XXX Fitness Club Damer/Women Sprint Motion Kvinna LANDSKRONA 1973
0 Jonte Schlenz XXX Fitness Club Herrar/Men Sprint Motion Man Löddeköåinge 1969
0 Magnus Schultzén Herrar/Men Sprint Motion Man GLUMSLÖV 1982
0 Tomas Blomström FARÅKRA TRIATHLON Herrar/Men Sprint Motion Man KARLSHAMN 1989
0 Tommy Ekdahl Race & Shine Sports Club Herrar/Men Sprint Motion Man Södra Sandby 1980
0 Charlotta Sjölander Alchemy Power League Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1974
0 Camilla Nilsson Alchemy Power League Damer/Women Sprint Motion Kvinna Hässleholm 1992
0 Elenor Jansson Alchemy Power League Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1979
0 Jimmy Sjöberg Herrar/Men Sprint Motion Man trelleborg 1981
0 Natali Jankulovska Damer/Women Sprint Motion Kvinna trelleborg 1984
0 Helene Ahnlund Damer/Women Sprint Motion Kvinna Södra Sandby 1967
0 Eva Calderon Vargas Damer/Women Sprint Motion Kvinna Göteborg 1967
0 Nicolai Reimann Denmark Destroyers Herrar/Men Sprint Motion Man København 1976
0 Charlotte Von blixen Denmark Destroyers Damer/Women Sprint Motion Kvinna København K 1978
0 Carl Staël von Holstein Denmark Destroyers Herrar/Men Sprint Motion Man Täby 1979
0 Christina Hansson Ravanelli Heleneholms IF Tri Team Damer/Women Sprint Motion Kvinna Malmö 1969
0 Martin Nilsson Herrar/Men Sprint Motion Man Tollarp 1979
0 Christoffer Fykell Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1987
0 Lars Nörgård Heleneholms IF Tri Team Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1963
0 Sjoerd Leeflang Herrar/Men Sprint Motion Man Limhamn 1975
0 Julian Jacob MPGI Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1968
0 Eva Karlsson BAMconsult AB Damer/Women Sprint Motion Kvinna ESKILSTUNA 1952
0 Peter Molin Heleneholms IF Tri Team Herrar/Men Sprint Motion Man MALMÖ 1971
0 Magnus Holm Herrar/Men Sprint Motion Man Vedevåg 1987
0 Robin Prior Herrar/Men Sprint Motion Man Helsingborg 1990
0 Helena Åberg Helsingborg Damer/Women Sprint Motion Kvinna Bjuv 1971
0 Aida Gaco 18:00 Startgrupp 1 / Wave 1 Damer/Women Sprint Motion Kvinna Oxie 1976
0 FRANCISCUS HENNEKENS Herrar/Men Sprint Motion Man Malmö 1968
0 Douglas Heinz Herrar/Men Sprint Motion Man Höllviken 1988
0 Zinaid Hasanic Herrar/Men Sprint Motion Man Lund 1976
Till anmälan för Sprint / Motion