658 |
Malin Ermund |
|
Kvinnor |
1987 |
|
657 |
Emma Hansson |
Högsäter |
Kvinnor |
1989 |
|
655 |
Joakim Wren |
Bona SK |
Män |
1973 |
|
656 |
Magnus Piper |
Bona SK |
Män |
1974 |
|
654 |
Ulf Pihl |
Bona SK |
Män |
1973 |
|
653 |
Paulina Hultberg |
Mölndals AIK |
Kvinnor |
2005 |
|
651 |
Carl-Ivar Johansson |
Uddevalla SK |
Män |
1959 |
|
659 |
Sofie-Malene Guleng Lie |
Sotra Sportsklubb |
Flickor 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
661 |
Sindre Lie |
Sotra Sportsklubb |
Män |
1986 |
|
652 |
Torstein Hermansen |
|
Män |
1988 |
|
650 |
Otto Toftedahl |
IF Hagen FIK |
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2012 |
|
649 |
Moa Johansson |
Hemsjö |
Kvinnor |
1995 |
|
648 |
Magne Staal |
IFE |
Män |
1961 |
|
647 |
Anna Franklin |
Majornas IK |
Kvinnor |
1986 |
|
646 |
Henrik Wennersberg Schrøder |
Sarpsborg IL Friidrett |
Pojkar 17 (född 2006-2007) |
2007 |
|
645 |
Hanne Grøstad |
|
Kvinnor |
1962 |
|
643 |
Hedda Raadal Bjørlo |
NTNUI |
Kvinnor |
2000 |
|
641 |
Inge Johannessen |
|
Män |
1973 |
|
642 |
Kathrine Bru |
|
Kvinnor |
1976 |
|
644 |
Eskil Johannessen Bru |
|
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
640 |
Hilma Norman Frank |
|
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
639 |
Øystein Windt |
Kongshallene Halden |
Män |
1963 |
|
638 |
Veronica Nord |
Norrköpings Löparklubb |
Kvinnor |
1974 |
|
637 |
Petter Skotland |
Bamford 1869 |
Män |
1969 |
|
635 |
Kristoffer Ansteensen Kottum |
Sarpsborg idrettslag |
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2008 |
|
633 |
Zebastian Clarbull |
|
Pojkar 17 (född 2006-2007) |
2006 |
|
636 |
Linda Clarbull |
|
Kvinnor |
1977 |
|
632 |
Trine Fohlström |
|
Kvinnor |
1984 |
|
634 |
Theo Fohlström |
|
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
630 |
Sara Almén |
Mikkeller Skara Löparclub |
Kvinnor |
1970 |
|
629 |
Rune Bjørnsveen |
Team Artisti |
Män |
1970 |
|
631 |
Jeanette Haagensen |
Team Artisti |
Kvinnor |
1979 |
|
628 |
Meja Oxenholt |
IFK Strömstad |
Flickor 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
627 |
Ida Solheim |
Deloitte BIL |
Kvinnor |
1993 |
|
626 |
Fredrik Wilhelmsen Garstad |
Kjelsås IL |
Pojkar 17 (född 2006-2007) |
2007 |
|
625 |
Leon Bertilsson |
|
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
624 |
Troy Vänerman |
|
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2012 |
|
623 |
Magnus Thorsen |
Sarpsborg IL |
Män |
1975 |
|
622 |
Patrik Castillo |
Mölndals AIK |
Män |
1977 |
|
621 |
Håkan Jonsson |
|
Män |
1958 |
|
620 |
Kristian Smitt |
Oseberg |
Pojkar 17 (född 2006-2007) |
2007 |
|
618 |
Harriet Axblom |
|
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
619 |
Sara Axblom |
|
Kvinnor |
1977 |
|
617 |
Malin Magdalena Johansson |
|
Kvinnor |
1989 |
|
616 |
Adam Nightingale |
Nit-Hak |
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
615 |
Oscar Rotegård |
|
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2008 |
|
614 |
Hildur Magnadóttir |
|
Kvinnor |
1991 |
|
613 |
Klara Sörman |
IFK Strömstad |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
612 |
Charlotte Ihrfors |
OK Linné |
Kvinnor |
1989 |
|
610 |
Dinas Svedberg |
The bananas family |
Män |
1996 |
|
611 |
Emma Svedberg |
The bananas family |
Kvinnor |
1997 |
|
609 |
Oscar Gustafsson |
Idefjordens SK |
Män |
1988 |
|
608 |
Sverre Kristian Allgot |
Vind warriors |
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2008 |
|
607 |
Astrid Finnestad |
Sarpsborg IL |
Flickor 17 (född 2006-2007) |
2006 |
|
606 |
Håvard Forthun |
Osterøy IL |
Män |
1996 |
|
605 |
Agnes Persson |
IFK Strömstad |
Flickor 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
602 |
Louise Lund |
Alingsås IF Friidrott |
Kvinnor |
1990 |
|
603 |
Nellie Svensson |
Växjö DFF |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
604 |
Daniel Svensson |
|
Män |
1976 |
|
601 |
Stéphanie Karlsson |
|
Kvinnor |
1993 |
|
600 |
Isak Kärnberg |
Strömstad |
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
599 |
Nils-Henrik Jansson |
|
Män |
1990 |
|
598 |
SHUJA ULLAH KHAN |
|
Män |
1955 |
|
597 |
Wilhelm Bergentz |
Hälle IF |
Män |
2002 |
|
596 |
Matilda Sjöqvist |
|
Kvinnor |
1989 |
|
594 |
Jimmy Nord |
Alingsås IF Friidrott |
Pojkar 17 (född 2006-2007) |
2006 |
|
595 |
Jörgen Jonsson |
Alingsås IF Friidrott |
Män |
1971 |
|
593 |
Julia Norman |
Göteborg |
Kvinnor |
1987 |
|
592 |
Charlotte Høyum |
|
Kvinnor |
1986 |
|
591 |
Tobias Lindgren |
|
Män |
1985 |
|
590 |
Josefin Thelin |
|
Flickor 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
589 |
Eriqa Sigvardsson Larsson |
|
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
588 |
Emmie Lomgård Lans |
Strömstad |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
587 |
Markus Pålsson |
Tanums IF |
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
586 |
Sanna Malm Zetterberg |
OK Skärmen |
Kvinnor |
1962 |
|
585 |
Ted Johansson |
|
Män |
1986 |
|
584 |
Wille Hedelin |
Lions hockey |
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
583 |
Vorya Naqshbandi |
|
Män |
1981 |
|
582 |
Charlie Sahlström |
|
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
580 |
Veronika Sabani |
|
Flickor 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
581 |
Valeria Sabani |
|
Flickor 17 (född 2006-2007) |
2007 |
|
579 |
JONNA MARIA TRYGG |
ENSKEDE |
Kvinnor |
1984 |
|
577 |
Yvette Ricciotti Gran Christiansen |
Tjøme Løpeklubb / IBalanse naturmedisinske |
Kvinnor |
1976 |
|
578 |
Roger Christiansen |
Tjøme Løpeklubb |
Män |
1966 |
|
575 |
Jonna Jodal-Göthfors |
Göteborg-Majorna OK |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
576 |
Louise Göthfors |
Göteborg-Majorna OK |
Kvinnor |
2010 |
|
574 |
Tova Rangert |
IKHP |
Kvinnor |
2005 |
|
572 |
Yvonne Lagrosen |
|
Kvinnor |
1966 |
|
573 |
Pudukuri Padmanabhan |
Oslo |
Män |
1948 |
|
570 |
Hanne Randin |
Before Dawn Endurance |
Kvinnor |
1986 |
|
569 |
Viktoria Permanova |
|
Kvinnor |
1984 |
|
571 |
Dj Ipparthi |
|
Män |
1985 |
|
568 |
Peter Strömberg |
Trollhättans IF Friidrott |
Män |
1965 |
|
566 |
Linn Milton |
|
Kvinnor |
1986 |
|
565 |
Emilie Ljosåk |
Prosjektmester |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
567 |
Tom Ljosåk |
Prosjektmester |
Män |
1973 |
|
564 |
Ulla Karlsson |
Team incubit |
Kvinnor |
1965 |
|
563 |
Frida Hansson |
Färgelanda IF |
Kvinnor |
1997 |
|
562 |
Fredrik Simensen |
|
Män |
1995 |
|
561 |
Philip Dahl-Rismyhr |
Trøsken/Norway |
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
559 |
Alvin Mether |
Hälle IF |
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2008 |
|
560 |
Johan Mether |
|
Män |
1984 |
|
558 |
Johan Fredrik Furuly |
|
Män |
1987 |
|
557 |
Katharina Törnblad |
IF Friskis & Svettis Strömstad |
Kvinnor |
1963 |
|
553 |
Sara Nödtveidt |
|
Kvinnor |
1980 |
|
554 |
Peter Nödtveidt |
|
Män |
1981 |
|
555 |
Måns Nödtveidt |
|
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
556 |
Svante Nödtveidt |
|
Pojkar 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
552 |
Sofia Jämtén |
Uddevalla SK |
Kvinnor |
1986 |
|
551 |
Ada Rodem |
Nydalen |
Kvinnor |
2013 |
|
546 |
Magdalena Martinsson |
Baker Tilly Strömstad |
Kvinnor |
1965 |
|
547 |
Jennie Rohman |
Baker Tilly Strömstad |
Kvinnor |
1981 |
|
548 |
Maylin Saksgaard |
Baker Tilly Strömstad |
Kvinnor |
1982 |
|
549 |
Natalia Larsson |
Baker Tilly Strömstad |
Kvinnor |
1977 |
|
550 |
Mariana Lund |
Baker Tilly Strömstad |
Kvinnor |
1976 |
|
545 |
Oscar Lagrosen |
Oscar Lagrosen YouTube |
Män |
1998 |
|
543 |
Maya Segerdahl |
Borås |
Kvinnor |
1999 |
|
544 |
Robert Johansson |
Borås |
Män |
1967 |
|
541 |
Felix Lindevall |
Björklid ff |
Pojkar 17 (född 2006-2007) |
2006 |
|
542 |
Ulf Lindevall |
Björklid ff |
Män |
1966 |
|
540 |
Stefan Lagrosen |
Sävedalens AIK |
Män |
1960 |
|
539 |
Anders Holmberg |
|
Män |
1969 |
|
538 |
Sten Brodén |
Idefjordens SK |
Män |
1950 |
|
537 |
Peter Nilsson |
IK Granit |
Män |
1970 |
|
535 |
Vilma Cronskär |
Göteborgs skidklubb |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
536 |
Elsa Cronskär |
Göteborgs skidklubb |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
534 |
Inger Marmon |
|
Kvinnor |
1960 |
|
533 |
Christin Waleur Jansen |
|
Kvinnor |
1970 |
|
531 |
Wilma Sofie Haugsten-Hansson |
|
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2010 |
|
532 |
Charlotte Haugsten Hansen |
|
Kvinnor |
1979 |
|
530 |
Hildring Mac Hugh Tuomisto |
|
Män |
1982 |
|
529 |
Helen Larsson |
Norrviken |
Kvinnor |
1977 |
|
528 |
Herborg Andrea Horvei |
|
Kvinnor |
1963 |
|
526 |
Dominic Runfors |
KAIK |
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
527 |
Catarina Klouda |
Kaik-support |
Kvinnor |
1974 |
|
525 |
Josefin Borgström |
Göteborg |
Kvinnor |
1994 |
|
524 |
Line Löken |
|
Kvinnor |
1977 |
|
522 |
Rose-Marie Andersson |
Tösse |
Kvinnor |
1967 |
|
523 |
Tom Andersson |
Tösse |
Män |
1966 |
|
521 |
Magnus Olsson |
Karlstad |
Män |
1987 |
|
520 |
Eddie Liu Hallerstig |
Lerum |
Män |
1985 |
|
519 |
Pelle Nilsson |
|
Män |
1951 |
|
518 |
Ingrid Haug |
|
Kvinnor |
1952 |
|
514 |
Ruth Strand |
Hälle IF |
Flickor 13 (född 2010-2011) |
2011 |
|
515 |
Hanna Strand |
Hälle IF |
Flickor 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
516 |
Ester Strand |
Hälle IF |
Flickor 17 (född 2006-2007) |
2007 |
|
517 |
Ola Strand |
Hunnebostrand |
Män |
1971 |
|
513 |
Johanna Erixon |
Mölndals AIK |
Kvinnor |
1973 |
|
511 |
Monica Engkvist |
Team MoTo |
Kvinnor |
1956 |
|
512 |
Tommy Lacandler |
Team MoTo |
Män |
1952 |
|
510 |
Lisa Ilje |
Skepphället Runners |
Flickor 17 (född 2006-2007) |
2009 |
|
509 |
Mim Dalin |
|
Flickor 17 (född 2006-2007) |
2007 |
|
508 |
Viktor Forsman |
|
Män |
2000 |
|
506 |
Mari Felldén |
Jonsereds IF |
Kvinnor |
1965 |
|
507 |
Eva-Lotta Karlsson |
|
Kvinnor |
1965 |
|
505 |
Gunilla Larsson |
Göteborgaren |
Kvinnor |
1959 |
|
504 |
Linnéa Carlsson |
|
Kvinnor |
1975 |
|
501 |
Peter Kimme |
|
Män |
1961 |
|
502 |
Amanda Kimme |
|
Kvinnor |
1993 |
|
503 |
Leo Mogren |
|
Pojkar 15 (född 2008-2009) |
2009 |
|
500 |
Ida Jansson |
|
Kvinnor |
1991 |
|