Anmälda till Möbelriket Trailrun 2022 Avancerad sök

10km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Charlotte Claesson IF Hallby sok Klass 2 Damer 10km Kvinna Taberg 1971
Emil Andreasson Svartklubben Klass 1 Herrar 10km Man Floda 1978
Benjamin Claesson Ikhp Huskvarna Klass 1 Herrar 10km Man Taberg 2002
Gabriel Claesson Ikhp Huskvarna Klass 1 Herrar 10km Man Taberg 2004
Martin Bernefalk Volvo CE Klass 1 Herrar 10km Man Växjö 1979
Christian Aderlind Lammhult Klass 1 Herrar 10km Man Lammhult 1980
Björn Stråt Växjö löparklubb Klass 1 Herrar 10km Man Växjö 1996
Michael Helmersson Gislaved Klass 1 Herrar 10km Man Gislaved 1972
Stefan Hedenfeldt Högby IF Klass 1 Herrar 10km Man Växjö 1976
Anna Hedenfeldt Högby IF Klass 2 Damer 10km Kvinna Växjö 1981
Dragan Milenkovic indiv Klass 1 Herrar 10km Man Värnamo 1978
Jonas Eek Polisen Växjö Klass 1 Herrar 10km Man VÄxjÖ 1970
Jörgen Kjellsson Växjö OCR Klass 1 Herrar 10km Man Växjö 1958
Christian Aderlind OK Norrvirdarna Klass 1 Herrar 10km Man Lammhult 1980
Torbjörn Liljedahl Klass 1 Herrar 10km Man Växjö 1983
Jon Ninel Laesi Volvo Braås fritidsförening Klass 1 Herrar 10km Man Moheda 1979
Emil Strandberg Jönköping Klass 1 Herrar 10km Man Jönköping 1986
Johan Eskilsson Klass 1 Herrar 10km Man Bor 1968
Clarinda Larsson Klass 2 Damer 10km Kvinna Bor 1973
Alexander Gaihede Lönashult GOIF Klass 1 Herrar 10km Man Gemla 1987
Sandra Kjellsson Växjö OCR Klass 2 Damer 10km Kvinna Vederslöv 1990
Jennie Ekholm OK Norrvirdarna Klass 2 Damer 10km Kvinna Lammhult 1984
Linda Hagehed Växjö Löparklubb Klass 2 Damer 10km Kvinna VÄxjÖ 1971
Mikael Lundström Växjö Löparklubb Klass 1 Herrar 10km Man Växjö 1978
Stefan Johansson Växjö Klass 1 Herrar 10km Man Växjö 1966
Martina Gustafsson Växjö Löparklubb Klass 2 Damer 10km Kvinna Växjö 1983

5km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Lukas Elmgren Ifk Växjö Klass 3 Herrar 5km Man Rydaholm 2004
Alfred Claesson IF Hallby sok Klass 5 Pojkar P15 (Födda 07-10) 5km Man Taberg 2007
Annie Andreasson Svartklubben Klass 4 Damer 5km Kvinna Floda 1984
Theo Eriksson IFK Växjö Klass 3 Herrar 5km Man Växjö 2006
Tim Karlsson BGMS Klass 3 Herrar 5km Man Värnamo 1994
josefine enbom BGMS Klass 4 Damer 5km Kvinna bor 1992
Johan Abrahamsson Lammhult Tigers TK Klass 3 Herrar 5km Man Lammhult 1980
Magdalena Johansson OK Norrvirdarna Klass 4 Damer 5km Kvinna Lammhult 1984
Andreas Johansson Klass 3 Herrar 5km Man Lammhult 1984
Mats Gustafsson Växjö Klass 3 Herrar 5km Man Växjö 1977
Cecilia Nilsson Fk puls Klass 4 Damer 5km Kvinna Växjö 1977
Embla Nilsson Växjö Klass 4 Damer 5km Kvinna Växjö 2004
Sofia Asplund Ok Norrvirdarna Klass 4 Damer 5km Kvinna Lammhult 1981
Liam Belo Da Silva IFK Växjö Klass 3 Herrar 5km Man Växjö 2007
Elias Andersson Gnosjö Klass 3 Herrar 5km Man Gnosjö 1999
Julia Sjöblom Klass 4 Damer 5km Kvinna Värnamo 1993
Markus Karlsson Klass 3 Herrar 5km Man Moheda 1978
Evelina Adèn Klass 4 Damer 5km Kvinna Lammhult 1990
Nina Gustavsson Run 4 fun Klass 4 Damer 5km Kvinna Växjö 1984
Emma Gustavsson Run 4 fun Klass 4 Damer 5km Kvinna Växjö 1977
Lena Fransson Växjö löparklubb Klass 4 Damer 5km Kvinna Växjö 1972
Kaisa Sandstedt Run 4 fun Klass 4 Damer 5km Kvinna Väckelsång 1982
Jessica Nyberg Run 4 Fun Klass 4 Damer 5km Kvinna Väckelsång 1981
Fredrik Liljengren Värends räddningstjänst Klass 3 Herrar 5km Man Lammhult 1987
Johan Petersson Värends Räddningstjänst Klass 3 Herrar 5km Man Lammhult 1984
Martin Johansson Värends räddningstjänst Klass 3 Herrar 5km Man Lammhult 1990
Helga Solhäll Klass 4 Damer 5km Kvinna Lammhult 1989
Moa Axelsson Klass 4 Damer 5km Kvinna Ör 1977
Freya Skoog Ok Norrvirdarna Klass 6 Flickor F15 (Födda 07-10) 5km Kvinna Lammhult 2009
Joakim Nilsson IFK Lammhult Klass 3 Herrar 5km Man Växjö 1989
Frans Summerson Ok norrvirdarna Klass 5 Pojkar P15 (Födda 07-10) 5km Man Lammhult 2007
Keiu Meesak Klass 4 Damer 5km Kvinna Växjö 1991
Lisa Andersson Klass 4 Damer 5km Kvinna Växjö 1993
Stina Andersson OK Norrvidarna Klass 4 Damer 5km Lammhult 1990
Anton Jonasson Ingen klubb Klass 3 Herrar 5km Man Växjö 1986

2km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Zoa MIlenkovic Klass 10 Flickor F9 (Födda 13-senare) 2km Kvinna Värnamo 2013
Vid MIlenkovic Klass 9 Pojkar P9 (Födda 13-senare) 2km Man Värnamo 2016
Hilma Wennerstam Klass 10 Flickor F9 (Födda 13-senare) 2km Kvinna Sävsjö 2014
Dexter W Söderstjärna OK Norrvirdarna Klass 7 Pojkar P11 (Födda 11-12) 2km Man Lammhult 2011
Max W Söderstjärna OK Norrvirdarna Klass 9 Pojkar P9 (Födda 13-senare) 2km Man Lammhult 2015
Tilde Liljedahl Klass 8 Flickor F11 (Födda 11-12) 2km Kvinna Växjö 2012
Otis Liljedahl Klass 9 Pojkar P9 (Födda 13-senare) 2km Man Växjö 2015
Erik Ahl OK Norrvirdarna Klass 7 Pojkar P11 (Födda 11-12) 2km Man Tjureda 2011
Freja Berglund Ifk Växjö Klass 8 Flickor F11 (Födda 11-12) 2km Kvinna Växjö 2011
Sigge Ekholm OK Norrvirdarna Klass 9 Pojkar P9 (Födda 13-senare) 2km Man Lammhult 2015
Allis Ekholm OK Norrvirdarna Klass 8 Flickor F11 (Födda 11-12) 2km Kvinna Lammhult 2011