Anmälda till PRT2021 Avancerad sök

PRT100k

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
171 Kenth Pettersson IK NocOut.se Herrar Man Linköping 1970
167 Jaime Gutiérrez Vicente Trivall Herrar Man Valladolid 1986
151 Iván Penalba Lopez Metaesport Herrar Man Tholen 1991
159 Daniel Ohlin Björnstorps IF Herrar Man Örkelljunga 1973
109 Elin Engström Umara sports club Damer Kvinna Halmstad 1993
108 Gunilla Axelsson Uppsala LK Damer Kvinna Uppsala 1988
170 Jonas Bergström Team Nordic Trail Malmö Herrar Man Hjärup 1989
102 Petra Skiöld Alricsson Härlövs IF Damer Kvinna Broby 1975
169 Mikael Maschmann Åkers If Herrar Man Mariefred 1979
168 Anton Eriksson Östra Furtan Herrar Man Arvika 1990
155 Mattias Wellermark IK Akele Herrar Man Klockrike 1978
107 Vendela Normark Granetoft Team Blekinge Damer Kvinna Ronneby 1971
166 Axel Svärdhagen Team Svärdhagen Herrar Man Uppsala 2001
165 Christian Malmström Team Blekinge Herrar Man Lyckeby 1980
101 Sofia Smedman Billingen x-trail sports club Damer Kvinna Östersund 1988
164 Kristoffer Loo Scania Road Runners Herrar Man Lund 1997
163 Henrik Daneskog Scania Road Runners Herrar Man BJÄRRED 1983
162 Daniel Linder Örebro AIK Herrar Man ÖREBRO 1978
161 Andreas Blomberg Borås Löparklubb Herrar Man BORÅS 1980
160 Jacob Jensen Bålsta IK Herrar 1975
154 Oscar Sjölander Majornas IK Herrar Man 1969
104 Beatrice Taavo Umara Sports Club Damer Kvinna 1979
157 Peter Glans Bålsta IK Herrar 1966
103 Lina Karlsson En av tre Running Club Damer Kvinna 1977
153 Erik Olofsson IF Mantra sport Herrar Man 1979
105 Nikita Steiner Hässelby 3 Damer Kvinna 1994

PRT24

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
370 Patrik Alvånger Herrar Man Växjö 1975
369 Magnus Andersson Stockholm långdistansklubb Herrar Man Spånga 1994
368 David Rydstedt Givaudan Herrar Man Fjälkinge 1982
367 Tom Johnson Johnson/Andersson klanen Herrar Man Karlskoga 1965
241 Linda Pilerud Viking OCR Sweden Damer Kvinna Skövde 1978
210 Regina Johnson Damer Kvinna Karlskoga 1968
239 Kristina Gustavsson Damer Kvinna Kalmar 1968
366 Christer Karlsson Kalmar RC/BHRC Herrar Man Kalmar 1970
365 Mikael Sandberg LK Nyköpings Runners Herrar Man Vrena 1962
364 Stefan Lindgren Uptown Runners Herrar Man Sollentuna 1969
363 Christer Broström OK Denseln Herrar Man Skärblacka 1965
362 Conny Svahn Springavilse Herrar Man Tyresö 1976
207 Pernilla Otto Sweden Runners Damer Kvinna 1969
361 Jakob Engebakken Berghem Ultraløperklubb Herrar Man Gjerdrum 1975
360 Erik Ahlrot Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1971
309 Christer Svensson Växjö AIS Herrar Man Växjö 1969
358 Bertil Palmqvist Bälinge IF Herrar Man Uppsala 1946
357 Victor Lundqvist Herrar Man Karlskrona 1981
356 stefan larsson walking dead Herrar Man bollebygd 1968
301 Magnus Rabe Varbergs GIF Herrar Man Varberg 1983
354 Benny Eriksson Fair Trade Runners Herrar Man Sigtuna 1972
353 Per Christell Skeninge ik Herrar Man Sandared 1980
352 Tobias Persson Herrar Man Eskilstuna 1987
205 Sussi Lorinder Team Nordic Trail Damer Kvinna Österskär 1971
236 Jennie Ahlin Inas Fun Runners Damer Kvinna Taberg 1973
351 Mats Berggren Inas fun runners Herrar Man MÅNSARP 1973
350 Kenneth Melin Inas Fun Runners Herrar Man Jönköping 1963
303 Martin Scharp Scania Road Runners Herrar Man Malmö 1968
348 Marcus Hansander Team Ultrasweden LK Herrar Man Kungsängen 1972
347 Fredrik Palm Scania road runners Herrar Man Jönköping 1975
201 Anna Grundahl IF Linnéa Damer Kvinna Solna 1976
346 Gabriel Angles Herrar Man NACKA 1992
233 Beatrice Lenkert Walking Dead Damer Kvinna Nacka 1983
307 Emir Halalkic IF Kville Herrar Man Torslanda 1983
344 Mattias Johansson Dark Trail Runners Herrar Man Romelanda 1981
308 Mikael Gottberg Hälle IF Herrar Man Mölndal 1984
342 André Rangelind IF Göta Karlstad Herrar Man Kil 1991
341 Andreas Tärnegård Borås Löparklubb Herrar Man Sjömarken 1976
340 Jesper Flink Mona Tumbas Slimclub Herrar Man Tärnsjö 1970
203 Therese Fredriksson Borås Löparklubb Damer Kvinna Fristad 1986
339 Fredrik Forsström Yxsjöbergs IK Herrar Man Huddinge 1971
202 Sandra Lundqvist Hälle IF Damer Kvinna Kristinehamn 1977
337 Niklas Drakfors Umara Sportsclub Herrar Man Falköping 1978
336 Stefan Edström Walking Dead Herrar Man JÄRFÄLLA 1970
229 Linda Nordmark Walking Dead Damer Kvinna JÄRFÄLLA 1973
228 Annika Drakfors Falköping Damer Kvinna Falköping 1980
310 Daniel Brånn KFUM Örebro Friidrott Herrar Man Örebro 1982
334 Mattias Ekroth Ranta Runt I Ringen IF Herrar Man Lyckeby 1968
333 Fredrik Sjöquist Töjnan All-stars Herrar Man Torslanda 1980
302 Dan Välitalo Västerås LK Herrar Man Västerås 1971
331 Peter Lendrop Team Blekinge LF Herrar 1968
330 Mathias Romberg Hässleholms AIS Herrar 1970
329 Fredrik Stjärnvy Sweden Runners Herrar 1974
226 Agneta Roos Scania Road Runners Damer 1976
227 Svea Roos Scania Road Runners Damer 2007
328 Sonny Nyberg Team Nyberg Herrar 1986
204 Elin Hartelius IF Kville Damer Kvinna 1982
306 Branislav Pavic Hälle IF Herrar Man 1979
326 Magnus Kimenius Run Factory Herrar 1986
325 Willy Svensson Herrar 1975
224 Siw Hedlin Damer 1968
324 Per Rabe Laholms IF Herrar 1962
223 Anne-Sofie Sundholm Bälinge IF Damer 1945
323 Kennie Pussinen Uppsala LK Herrar 1987
322 Joakim Melander Sweden Runners / Skillingaryds FK Herrar 1983
222 Carolina Pansar Borås Löparklubb Damer 1984
209 Louise Kjellson Umara sports club Damer Kvinna 1979
321 Nicklas Ulvnäs Walking Dead Herrar 1971
320 Magnus Johansson Scania Road Runners Herrar Man 1974
319 Magnus Wik Friskis och Svettis Örnsköldsvik Herrar Man 1966
305 Ivan Bretan SLDK Herrar Man 1965
220 Lisa Ewen Wisby Ultralöparförening Damer Kvinna 1977
317 Jesper Åström Västerås LK Herrar Man 1969
304 Tobbe Gyllebring Team Nordic Trail Herrar Man 1981
218 Sara Ottinge Damer Kvinna 1977
219 Rebecca Söderqvist Damer Kvinna 1979
315 Morgan Johansson Gubbar som lubbar Herrar Man 1974
217 Karolina Biwall Hellman Västerås LK Damer Kvinna 1979
206 Lisa Amundsson Strömstad löparklubb Damer Kvinna 1960
313 Mattias Dovsten Huddinge Sjukhus Idrottsförening Herrar Man 1983
215 Madeleine Johansson Wisby Ultralöparförening Damer Kvinna 1970
312 Gert-Inge Tapper Scania Road Runners Herrar Man 1957
208 Elisabeth Ankarcrona Team Nordic trail Damer Kvinna 1978
213 Monica Johansson Lonesome Runners Damer Kvinna 1979
212 Giesela Berg Lonesome runners Damer Kvinna 1963
311 Jens Larsson Herrar Man 1975
211 Charlotta Chronéer Maxprestation sportsclub Damer Kvinna 1976

PRT6

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
615 Alexandra Rydsten Damer Kvinna Växjö 1983
664 Mattias Ekman Apladalens LK Herrar Man VÄRNAMO 1982
614 Maria Steinthorsson Högby IF Damer Kvinna Nybro 1979
665 Lars-Åke Johansson SOLVIKINGARNA Herrar Man Bohus 1970
613 Hanna Ahl Oskarshamn RC Damer Kvinna Påskallavik 1988
663 Johan Palm Färjestadens Motions Herrar Man Färjestaden 1972
612 Linda Lönneberg Damer Kvinna Täby 1975
662 Robert Karlsson OK Norrvirdarna Herrar Man Lammhult 1981
611 Sandra Eriksson Axelsson OK Norrvirdarna Damer Kvinna Lammhult 1975
610 Erika Sjöström Damer Kvinna Falun 1988
609 Martina Gustafsson Växjl Löparklubb Damer Kvinna Växjö 1983
661 Peter Andersson Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1974
608 Kerstin Svensson Walking Dead Damer Kvinna Fristad 1966
607 Nina Melander Damer Kvinna Skillingaryd 1989
660 Hans Westerback Herrar Man LIDINGÖ 1958
606 Molly Johansson Heja Molly Damer Kvinna Romelanda 2009
659 Lennart Skoog Stenungsunds OK Herrar Man Stenungsund 1946
657 Stefan Herbst Scania Herrar Man Segeltorp 1975
658 Mika Johansson-Linered Herrar Man Segeltorp 1974
605 Martina Östenson Damer Kvinna Kristianstad 1999
656 Jan Häger OK Södertörn Herrar Man Trångsund 1964
604 Anna Romberg Hässleholms AIS Damer 1974
603 Camilla Nyberg Team Nyberg Damer 1989
653 Jesper Lindersson Runwithasmile Herrar 1975
652 Michael le Mahieu Herrar 1969
601 Jeanette le Mahieu Damer 1974
651 Torbjörn Sjölander Örebro AIK Herrar 1961

PRT12

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
516 Rebecka Nylèn Degerfors Ok Damer Kvinna Hällefors 1999
515 Ylva Nygren Lonesome Runners Damer Kvinna Torshälla 1966
514 Paula Hultzén Banck Ironcoach / Team Blekinge Damer Kvinna Lyckeby 1979
513 Maria Skirmark Oktobergruppen Damer Kvinna Vetlanda 1979
567 Per Carlsson Herrar Man Hägersten 1970
563 Linus Schrab Herrar Man Arlöv 1977
512 Sofia Kay LK TV88 Damer Kvinna Vänersborg 1976
562 Henrik Andersson Herrar Man Skanör 1971
566 Patrik Lindborg Herrar Man Kalmar 1973
511 Paula Thitz Damer Kvinna Nacka 1988
510 Carole Vennevold Damer Kvinna Lidingö 1972
509 Emilie Friberg Damer Kvinna Åkersberga 1978
561 Kenneth M Forsberg BHRC -Berga Hood Racing club Herrar Man Färjestaden 1966
508 Maria Havseng Team Kungälv Damer Kvinna Älvängen 1977
560 Patrik Gullerström Tureberg Herrar Man Sollentuna 1976
559 Matthias Köhler LK TV88/Hell Ultraløperklubb Herrar Man Karlskoga 1972
558 Ola Netzèn Team Kungälv IS Herrar Man Älvängen 1972
507 Linda Angermund Holmgren Runacademy Damer Kvinna Gävle 1974
506 Sofia Friberg Team Kungälv Damer Kvinna Älvängen 1980
505 Jaana Pulkkis Lonesome Runners Damer Kvinna Gävle 1960
504 Åsa Eklöv OK Södertörn Damer Kvinna Trångsund 1972
557 Jörgen Havseng Team Kungälv Herrar Man Älvängen 1977
556 Klas Forsberg Team Snigel Herrar Man Nacka 1964
555 Kristian Kornhag Herrar Man Malmö 1981
503 Anna Lindström Damer 1981
502 Linda Dahlquist Jönköping Damer 1972
554 Tommy Carlsson LK TV88 Herrar 1967
553 joakim Aleborn sivertsson Herrar 1988
552 Jesper Olsson Herrar 1989
501 Anna Christoffersson Damer 1986