Anmälda till PRT 2024 - Personliga Rekordens Tävling Avancerad sök

PRT 100K

Namn Klubb Kön Födelseår
Conny Svahn Springavilse Man 1976
Silvia Niewerth MJM CHALLENGE Kvinna 1977
Fredric Dahlgren Wisby ULF Man 1969

PRT 12H

Namn Klubb Kön Födelseår
Fredrik Stjärnvy IF Rigor Man 1974
Linda Gullerström Sollentuna Kvinna 1977
Jan Lundström Ängebo IK Man 1984
Yann Hellman Ängebo IK Kvinna 1985
Daniel Forsén Växjö löparklubb Man 1979
Martin Åkesson VLK Man 1982
Liselott Silwer Varje Steg Kvinna 1964
Lukas Ljungcrantz Man 1992
Siw Hedlin Axa sport club Kvinna 1968
Ingela Nolte Kvinna 1972
Patrik Mårtensson Team Blekinge Man 1975
Patrik Gullerström Tureberg Man 1976
Pia Andersson Kvinna 1980
Joel Arvstrand Man 1978
Vendela Normark Granetoft Näsets Triathlonklubb Kvinna 1971
Mikael Nordström Lidköpings VSK Man 1985
Charlene Irwin Team Blekinge LF Kvinna 1981
Agneta Österman Lindquist Maratonfarmor Kvinna 1957
Marcus Persson MJM CHALLENGE Man 1975
Tommy Carlsson LK TV88 Man 1967
Sofia Kay LK TV88 Kvinna 1976
Lina Karlsson En av Tre Running Club Kvinna 1977
Martin Larsson IKJ Haninge Man 1971
Henrik Andersson Man 1971
Joakim Aleborn Man 1988
Rickard Persson IFK Skövde Man 1975
Mats Wernhammar Huddinge Man 1965

PRT 24H

Namn Klubb Kön Födelseår
Jenny-Ann Ehrling Örebro AIK Kvinna 1980
Jessica Ström Umara SC Kvinna 1979
Helena Kullenberg Kvinna 1981
Martin Nilsson Man 1972
Mats Härstedt Man 1967
Katarina Arveklev Uddevalla SK Kvinna 1976
Stefanie Makiola Kvinna 1983
Maurice Weber Man 1980
Jonas Birgersson Sävedalens AIK Man 1979
Marcus Ottosson Runacademy IF Man 1975
Marcus Olsson Man 1983
Madeleine Johansson Wisby ULF Kvinna 1970
Pontus Palmborg Strängnäs Löparklubb Man 1994
Carolina Pansar Borås Löparklubb Kvinna 1984
Tom Johnson Man 1965
Martin Lindberg Ok Hällen Man 1991
Tomas Jensen Team Blekinge Man 1974
Jessica Andersen Awesome and Amazing Kvinna 1979
Fredrik Ström Man 1968
Kari Sulonen Team Ultrasweden LK Man 1957
Britt Sulonen Team Ultrasweden LK Kvinna 1958
Kristian Kornhag Scania Road Runners IF Man 1981
Christer Karlsson BHRC Kalmar Man 1970
Anna Klöfver Kvinna 1986
Miranda Can Kvinna 1976
Jon Enqvist Man 1976
Jennie Ahlin Axa SC Kvinna 1973
Leonie Schulte TSV Niederelsungen Kvinna 2003
Mathias Romberg Hässleholms AIS Man 1970
Rafael Saers Hemlingby LK Man 1987
Daniel Granström Västerås LK Man 1977
Björn Kjellgren Uppsala LK Man 1985
Per Rabe Laholms IF Man 1962
Sara Holmström Ottinge Umara SC Kvinna 1977
Stefan Lindgren Man 1969
Tobias Chroneer Maxprestation Sports Club Man 1978
Willy Svensson Man 1975
Carl Johan Sörman FK Snapphanarna Man 1976
Mikael Sandberg LK Nyköpings Runners Man 1962
Paula Bank Mikkeller running club Kvinna 1979
Mikael Wistrand Wisby ULF Man 1963
Daniel Bååth Sweden Runners IF Man 1978
Rickard Engström IK NocOut.se Man 1971
Stefan Edström Walking Dead Man 1970
Linda Nordmark Walking Dead Kvinna 1973
Sara Jönsson Borås Löparklubb Kvinna 1976
Madeleine Lindkvist Dala Ultrarunners Kvinna 1970
Rui Matos Ok Hällen Man 1967
Martin Scharp IF Malmö Löp Man 1968
Linda Eklund Wisby ULF Kvinna 1978
Kristina Gustavsson Sweden Runners IF Kvinna 1968
Marita Björk Borås Löparklubb Kvinna 1959
Regina Johnson Axa SC Kvinna 1968
Tommy Eriksson IFK Sala Man 1977
lisa Eriksson oves cross Kvinna 1967
Fredrik Dolff Dark Trail Runners Man 1977
Emelie Venström Umara SC Kvinna 1976
Dennis Jacobsson Man 2002
Melanie Schulte TSV Niederelsungen Kvinna 1979
Emma Johansson Team Djura Kvinna 1979
Annika Drakfors Istrums SK Kvinna 1980
Ann-Sofie Åhman Rånäs 4H Kvinna 1968
Elin Doverholm IFK SKÖVDE FIK Kvinna 1980
Jesper Åström Man 1969
Linda Klingbjer Sweden Runners IF Kvinna 1977
Andreas Tärnegård Borås Löparklubb Man 1976
Y Lindsjö Man 1973
Leonora Johnson Johnson/Andersson-klanen Kvinna 1995
Linda Angermund Holmgren Runacademy if Kvinna 1974
Tobias Fabbeke Rödeby AIF Man 1982
Peter Lendrop Team Blekinge LF Man 1968
Matilda Åkerblom Runacademy IF Kvinna 1979
Per Camén Borås Löparklubb Man 1965
Andreas Ek Axa SC Man 1971
Charlotta Chronéer Tjust BRC Kvinna 1976
Joakim Hellsten Umara SC Man 1982
Jenny Stengård Running Värmdö Kvinna 1976
Kennie Pussinen UltraUppsala LS Man 1987
Philip Frank Man 1970
Daniel Berglund Man 1966
Tobias Backgård Scania Road Runners IF Man 1975
Matthias Köhler LK TV88/Hell Ultraløperklubb Man 1972
Andrew Tutt-Wixner Man 1983
Malin Bakke Fernström IFK Sala Kvinna 1978
Markus Åkerman Man 1979
Ken Hakata Man 1973
Jonas Alvre Man 1985
Lisa Ewen Wisby ULF Kvinna 1977
Linda Wiese SC OCR Kvinna 1982
Erik Ahlrot Växjö LK Man 1971
Emil Bjurström Umara SC Man 1987
Rebecca Söderqvist Kvinna 1979
Marcus Danielsson Uppsala LK Man 1985
Gert-Inge Tapper Scania Road Runners IF Man 1957
Linda Dahlquist Kvinna 1972
Peter Lidström Man 1979
Petter Nordholm Team Blekinge Man 1975
Enar Warfvinge Stuga77 IF Man 1982
Charlie Bergström IS Göta Man 1996
Ulrika Baskett Kvinna 1972
Niklas Tandrup Team Fika RC Man 1980

PRT 6H #1 (lör 11.00)

Namn Klubb Kön Födelseår
Pär Ehrling Örebro AIK Man 1977
Matilda Persson Sjödell Scania Road Runners IF Kvinna 1975
Anna Christoffersson Botkyrka Salem Löpklubb Kvinna 1986
Karin Söderholm Botkyrka Salem Löpklubb Kvinna 1989
Maria Idosdotter-Nilsson Glasriket RC NYBRO Kvinna 1968
Johan Palm Färjestadens Motion Man 1972
Stina Kjellström Friskis och Svettis Vänersborg Kvinna 1974
Johan Särnbratt Tolered Utby OL Man 1989
Fredrik Stålmark Växjö LK Man 1996
Alma Chroneer Tjust BRC Kvinna 2013
Ellen Wigren Kvinna 2008
Hans Westerback Man 1958
Maria Steinthorsson Högby IF Kvinna 1979
Helena Skansén Nyberg Kvinna 1978
Malin Eklund Friskis & Svettis Vänersborg Kvinna 1970
L-Å Heidengård En av Tre Running Club Man 1962
Hanna Ahl Oskarshamn RC Kvinna 1988
Anna Romberg Hässleholms AIS Kvinna 1974
Niklas Fredlund Man 1965
Daniel Johansson Växjö LK Man 1976

PRT 6H #2 (lör. 18.00)

Namn Klubb Kön Födelseår
Jörgen Lindwall Team Ultrasweden LK Man 1963
Andreas Bjerstedt Mjm challenge Man 1986
Johan Andersson Man 1986
Jennie Eriksson Kvinna 1976
Linda Petäjävaara Uppsala ponnyklubb Kvinna 1980
Katja Saari Kvinna 1968
Lennart Skoog Borås Löparklubb Man 1946
Johan Rosengren Wisby Ultralöparförening Man 1971
Jonnie Wistrand Man 1966
Conny Svahn Springavilse Man 1976
Patrik Palmgren Sweden Runners IF Man 1970
Annika Arnoldsson Sweden Runners IF Kvinna 1970

PRT 6H #3 (sön 05.00)

Namn Klubb Kön Födelseår
Bo Fredriksson Axa sports club Man 1958
Madelen Casta Finspångs AIK Friidrott Kvinna 1988
Martina Gustafsson Växjö LK Kvinna 1983