Anmälda till Siljan Runt 2022 Avancerad sök

16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
17281 Rasmus Enlund CK Distans Västerås 1983
17280 Pär Wiik Rooster Club Varberg IF Träslövsläge 1963
17279 Stefan Axelsson Mora CK Mora 1958
17278 Anette Hennigsson Sandvikens CK Sandviken 1968
17277 Tobias Örnevik Järfälla 1972
17276 Per Bäcklin Brudpiga RK Brudpiga Stjärnsund 1965
17275 William Hansson Alpjävlar Stockholm 2001
17274 Simon Larsson Biksterboyz GBG Leksand 1992
17272 Mikael Hultgren OCD Älta 1960
17270 Filip Rasmusson Brudpiga Örebro 1982
17269 Markus Bohm Öhlund Biksterboyz GBG Göteborg 1990
17265 Robin Andersson SÅH SS Uppsala 1989
17266 Simon Israelsson SÅH SS Uppsala 1989
17267 Johan Karlsson SÅH SS Uppsala 1976
17268 Daniel Brännström SÅH SS Uppsala 1978
17264 Johan Nyberg Brudpiga DALA-JÄRNA 1981
17263 Patrik Moris Brudpiga Djurås 1972
17262 Oskar Gillberg Täby slk Alpjävlar Täby 2002
17261 Peter Joon Brudpiga Leksand 1971
17260 Anders Kungs Brudpiga RK Årsta 1989
17259 Stig Persson Tierp CK Gävle 1958
17258 Amanda Jones Brudpiga Djurås 1989
17257 Camilla Klaesson Sollentuna 1975
17256 Håkan Heineman Brudpiga RK Leksand 1965
17255 Robin Hasselkrans Brudpiga RK Djurås 1986
17253 Mats Hedlund Brudpiga Leksand 1968
17254 Alfred Hedlund Brudpiga Leksand 2004
17252 Johan Zetterström Borlänge CK Masklungan BORLÄNGE 1977
17251 Mikael Olsson Brudpiga RK Leksand 1960
17250 Magdalena Enges Brudpiga Leksand 1970
17249 Jan Willman Brudpiga Vansbro 1995
17248 Andreas Smedh Brudpiga Insjön 1976
17247 Pavel Caris Brudpiga RK Leksand 1970
17246 Martin Höök Masklungan Masklungan Rättvik 1995
17245 Jari Möttönen Brudpiga Leksand 1962
17244 Andreas Johansson Brudpiga rk Leksand 1975
17243 Hans Lodin Brudpiga Leksand 1966
17242 Fredric Hasselkrans Brudpiga RK Masklungan Siljansnäs 1991
17241 Daniel Sandberg Brudpiga RK Insjön 1956
17240 Magnus Jansson Brudpiga RK Leksand 1978
17239 Erik Häggberg Brudpiga RK Masklungan Gagnef 1980
17238 Helena Smederöd Brudpiga Gagnef 1986
17237 Arto Gabrielsson Brudpiga cykel Djurås 1961
17236 Michael Schönning Brudpiga RK Insjön 1972
17235 Staffan Svärd Team Consitu VÄSTERÅS 1975
17234 David Gunnars Masklungan Rättvik 1987
17233 Jonas Bengtsson Rooster Club Varberg IF Varberg 1977
17232 Jesper Hansén Alnö Race Team SUNDSVALL 1972
17231 Claire Klasér Orsa if ORSA 1965
17230 Peter Mattsson Brudpiga rk Leksand 1976
17229 Johan Lindeskog CK Bundet CK Bundet 1 Stockholm 1992
17228 Dag Arne Berget Trysil SK Jordet 1969
17226 Claes-Håkan Mörth Brudpiga Gagnef 1965
17225 Jan Österberg Borlänge 1967
17224 Hans Bergsten CK Falken Team SZ Vendelsö 1975
17222 Jessica Blanck Supertramps Karlskrona 1979
17223 Jens Blanck Supertramps Karlskrona 1990
17221 Niclas Viltelund Knivsta CK Team Halti Knivsta 1984
17220 Jon Lindén Jonny Pitt Lysekil 1978
17219 Torbjörn Svensk CK Dainon Stigtomta 1977
17218 Albin Öhrn Örebro 1986
17217 Kent Eriksson Alnö Race Team ART Z2 Sundsvall 1965
17216 Oddbjørn Løberg Trysil SK Trysil 1957
17215 Johan Vilhelm Löfgren Kumla 1982
17214 Per Tuvall Falu CK Tuvall Träningsracing & Hoj Falun 1978
17213 Daniel Sundhed Fredrikshof Bromma 1997
17212 Niklas Eriksson Team Fästing Team Fästing Säter 1979
17211 Michael Wirthmann München 1988
17209 Pär Dahlstedt Team Rynkeby - God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby Nacka 1965
17208 Johan Paulsson Fredrikshof IF Stockholm 1988
17207 David Pettersson Mora CK MORA 1962
17206 Magnus Pellas Mora CK Mora CK 1971
17205 Mikael Karlsson Sundbyberg 1990
17204 Joachim Lönnberg Bollnäs CK Bollnäs 1968
17203 Michael Bäck Bro Bikers Bro bikers Bro 1961
17202 Niklas Nilsson Sollentuna 1971
17201 Gustav Söderlund Biksterboyz GBG Göteborg 1991
17200 David Gustafsson Biksterboyz GBG Göteborg 1992
17199 Andreas Hellström Biksterboyz GBG Göteborg 1992
17198 Jonas Bond Biksterboyz GBG Göteborg 1992
17196 Pär Sundqvist Bollnäs CK Bollnäs 1966
17195 Per Edvall Mora.ck Orsa 1963
17194 Ragnar Thorestedt Ck uni Team Sportia Uppsala Uppsala 1983
17193 Andreas Norrström Ekeby IF Kumla 1977
17192 Klas Bergström IK Hinden Bälinge 1966
17191 Christer Walderik Sigtuna 1964
17190 William McCourt Hairy Balls MTB Boyzone Älvsjö 1981
17189 LARS-ÅKE ÅBERG rembo ck Hedemora 1965
17188 Adam Hofstedt Alpjävlar Karlstad 2002
17187 Svante Grönström SEB IDC RT Hägersten 1974
17186 Thomas Olsson Solna 1970
17185 Ulrika Hugerth Mora Ck Kullorna Mora 1972
17182 Göran Bajen Malmström CK Vinet CK Vinet lantern rouge Johanneshov 1963
17181 Anna Paues Fredrikshof CK Stockholm 1968
17179 Massimo Minale Boyzone Hägersten 1979
17180 Andrew Taylor Boyzone Hägersten 1978
17178 Jonas Hellblom Buffel & Båg SK Bålsta 1983
17177 Samuel Nordklint TUCK Team Ullna CK Täby 1984
17176 Helena Markstedt Team SeQurity Stockholm 1993
17175 Anders Göras Brudpiga Leksand 1978
17174 Mikael Ohlsson Brudpiga Insjön 1964
17173 Jonas Rydlund ART Sundsvall 1974
17172 Sandra Lindberg Umeå OK Jonny Pitt Umeå 1979
17170 Patrik Norgren Stockholm 1971
17168 Thomas Arnebrant Valbo 1973
17169 Susanne Sjöström Valbo 1981
17167 Tomas Eriksson Hitachi Energy Ludvika 1968
17166 Elina Velka Stockholm 1980
17164 Erin Gilson Johanneshov 1981
17165 Krister Nilson Sundbyberg 1971
17163 Staffan Hugerth Mora 1965
17162 Stefan Holst SEB IDC RT Täby 1964
17161 Mikael Hacksell Fredrikshof CK Vällingby 1964
17160 Tommy Hammarström Masklungan Tällberg 1986
17159 Tomas Klys Västerhaninge 1970
17158 Leif Tjäder Sollentuna 1964
17157 Gunnar Broberg Tre Drev Fram Nyköping 1994
17155 Frida Jalkenäs Tre Drev Fram Västerås 1993
17156 Erik Nordell Tre Drev Fram Västerås 1994
17153 Per Sundin MDFCK Vallentuna 1964
17154 Samuel Sundin MDFCK Vallentuna 2005
17152 Urban Hallberg mora CK Mora 1959
17149 Joakim Falkdahl Stanley Security / Team SeQurity Team SeQurity Sundsvall 1986
17151 Niklas Larsson Vi cyklar snabbt genom Leksand Mora 1994
17147 Johan Rosling MDFCK SR22 Svartsjö 1968
17148 Hampus Rosling MDFCK SR22 Svartsjö 2007
17146 Tomas Warström Fredrikshof Solna 1989
17145 Björn West Överbacka riders Djurås 1965
17144 Björn Jonsson Murmeldjuren Nacka 1966
17143 Johan Karlsson Falun 1975
17142 Marcus Ersson Propofol riders Stockholm 1989
17141 Peter Öhman Axa Sport Club Stockholm 1994
17140 Thomas Olingsberg AC Saltlake ACSL/TUG Saltsjö-Boo 1965
17139 Sofia Ek-Berggren Umara Sportsclub Uppsala län 1990
17138 Peter Eriksson Årsta 1989
17137 Jörgen Martin Murmeldjuren Segeltorp 1962
17135 Magnus Bennysson Teamwork Bromma 1975
17136 Billy Greisen Teamwork Vällingby 1991
17134 Anja Arnell Team seQurity Team SeQurity Värmdö 1974
17133 Andreas Vestlund Linghed 1972
17132 Pontus Tegström Alpjävlar Stockholm 2001
17131 Åsa Höjer Borlänge CK Borlänge 1967
17130 Björn Svensson CK Putten CK Putten Bromma 1961
17129 Herr Tidbeck CK Putten CK Putten Stockholm 1974
17127 Tony Ekström Spårvägen Stockholm 1963
17128 Charlotte Nilsson Spårvägen Stockholm 1963
17126 Erik Voss-Schrader Alpjävlar Stockholm 2000
17125 Dick Häggblom IF Åland Tjudö 1990
17124 Anna Norrbom Sala OK Sala 1968
17171 Jens Lindberg Jonny Pitt Umeå 1980
17123 Ulf Johansson bjursås 1956
17122 Mattias Nordlund Bjursås 1970
17121 Roger Andersson Velodrom CK Mockfjärd 1959
17120 Albert Swanepoel Wolfpack Hässelby 1967
17119 Adam Palmér Alpjävlar Örebro 2003
17118 Patrik Bylund Tumult Jonny Pitt Kungsängen 1977
17117 Anders Persson IK Hinden Team Sportia Uppsala Bälinge 1964
17115 Thomas Lindgren Norrköping 1967
17116 Tina Lindgren Norrköping 1977
17114 Jan Lindkvist Mora CK Mora 1968
17113 Therése Nordlund Arnlund Sweden Multisport Västerås 1983
17111 Eija Hedlund Team Ljungskog Farsta 1964
17112 Roger Hedlund Farsta 1962
17110 Olle Eriksson Team. Halti Hackås 1946
17107 Johan Norin CK Falken Vendelsö 1965
17108 Beatrice Fröling CK Falken Vendelsö 1971
17106 Johan Lilja Team Utan Gränser CK ACSL/TUG Sköndal 1978
17105 Patrik Ageman Athletic Club Salt Lake ACSL/TUG Saltsjö-Boo 1969
17104 Christian Bergh Eriksson Team Halti Team Halti Fåker 1979
17103 Stefan Viklund Fredrikshov Gustavsberg 1970
17102 John Tengbom AMCAP IF Team OGK Elit Stockholm 1992
17101 Martin Vehmas Athletic Club Salt Lake ACSL/TUG Enskede 1973
17100 Martin Öhnström Athletic Club Salt Lake ACSL/TUG Saltsjö-Boo 1963
17099 Erik Lilja ÖCK ACSL/TUG Östersund 1990
17097 Andreas Martinsson Uppsala 1988
17096 Tom-Erik Urø ACSL/TUG SOLLENTUNA 1962
17095 Erik Sjöberg Smedjebacken Smedjebacken 1963
17094 Mattias Hägglén AC Saltlake ACSL/TUG Stockholm 1975
17093 Lars-Erik Hälleberg Mora 1951
17092 Mir********** Eks***** åsa 1980
17091 Gunilla Flemström Åkersberga 1973
17090 Olle Sundström Athletic Club Salt Lake ACSL/TUG Värmdö 1989
17089 Magnus Wien Klæboe OSLO 1983
17088 Steinar Solheim Team Ø&S Oslo 1982
17086 Robert Trouin Team Utan Gränser CK ACSL/TUG Åkersberga 1974
17083 George Linton The Lintons Stockholm 1972
17084 Fredrik Linton The Lintons Stockholm 1999
17085 Cecilia Linton The Lintons Stockholm 1971
17082 Erik Zethson kil 1985
17081 Taina Lehtonen Hattifnattar Vallentuna 1965
17079 Christer Lundh Västerås 1959
17078 Kamilla Allberg Ttgu Sävar 1977
17077 Lyndon Dodd Stockholm 1967
17076 Mats Mattsson Vasalopez Vasalopez Danderyd 1968
17074 Elin Ahrén Hölö 1985
17075 Glenn Mcleod Hölö 1986
17073 Carl Johan Herbst Gävle 1980
17072 Ellinor Persson Borlänge CK Borlänge 1968
17071 Mauricio Mella Spårvägen Uttran 1984
17068 Susanne Amberg Team Amberg Nynäshamn 1988
17066 Thomas Ahlbin Fredrikshof cykelklubb Team Balsnöre Kungsängen 1964
17065 Daniel Parling Sandviken CK Umeå 2000
17064 Göran Pestana Team Balsnöre Sollentuna 1967
17061 Marcus Ek Köping 1983
17062 Thomas Ek Örebro 1986
17063 Cristian Larsson Knivsta 1986
17060 Ulf Johansson Stockholm 1961
17059 Camilla Eriksson Sundsvall 1967
17098 Ludvig Lindfeldt CK Uni Uppsala 2000
17058 Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille EKSHÄRAD 1983
17056 Pär Andersson CK Uni Uppsala 1966
17057 Catharina Andersson CK Uni Uppsala 1967
17055 Maria Elnersson Womens Bikejoy Östersund 1984
17053 Marie Borg CK UNI Knivsta 1980
17054 Ove Zelin Knivsta 1970
17051 Sören Ivarsson Storvik 1964
17052 Thomas Persson BÄLINGE 1973
17050 Marie Lindholm Nilsson Kullorna Stockholm 1966
17049 Fredrik Junestrand Täby Vasalopez Täby 1967
17048 Lars-Rune Myhrén Fredrikshof IF CK Munsö 1946
17047 Mats Johansson Sockertoppen IF Hässelby 1969
17046 Daniel Törnqvist Onsala 1990
17045 Markus Lindholm Bålsta CK Bålsta CK 1983
17044 Mattias Jons Sågmyra SK Sågmyra 1972
17043 Kristina Boberg Söderbärke 1972
17041 Kim Sellén Vaggeryd 1988
17040 Ari Engstrand Torsåker 1964
17039 Niklas Johansson Tällberg 1961
17038 Pia Sarheim Olsson Kvillebyns SK Lur 1970
17037 Jan-ove Sundgren ACSL Värmdö 1972
17035 Edgar Fabian Wallebo Spånga 1995
17034 Ida Spendrup Stockholm 1990
17033 Martin Hjort Borlänge CK Borlänge 1980
17032 Janne Söderberg Hudik triathlon Hudiksvall 1967
17031 Henrik Stolpe STOCKHOLM 1962
17030 Kristina Elf Norrbärke Skidklubb SMEDJEBACKEN 1978
17029 Johan Stolpe Jemseby El Vallentuns 1962
17028 Andreas Lood KCK KOLSVA 1981
17027 Jannis Haimanas Sweden Multisport Sweden Multisport VÄSTERÅS 1974
17026 Richard Hellman Team Sportia Uppsala Uppsala 1975
17025 Daniel Larsson Dala-Järna IK Dala-Järna 1984
17024 thomas wikman Örebro kumla 1966
17023 Louise Berlin Team Power Woman Athletic Club Team Nordic Nightmare Solna 1987
17022 Leiv-Rune Sjåstad Tranemo CK Ambjörnarp 1956
17021 Adrian Opheim Molde CK Molde 1993
17020 Jan Danielsson Spårvägen Huddinge 1962
17019 Jonas Skoglund Dala-Järna IK Dala-Järna 1984
17018 Håkan Glad SK Bore Torsby Gräsmark 1955
17016 Harri Vuorela IKJ Haninge Ikj Haninge Huddinge 1963
17015 Jonas Holmberg Fredrikshof CK SUB11Norr Segeltorp 1962
17014 Leo Gustavsson Uppsala 1986
17013 Magnus Andersson - Örebro 1972
17012 Anders Sundell Team Balsnöre Vikarbyn 1964
17011 Tobias Hedström Duveds IF Alpjävlar Åre 1998
17010 Pontus Eriksson Norbergs CK Masklungan Skinnskatteberg 1968
17008 Jens Sjölin SEALINE Ekerö 1984
17007 Christer Steenhouwer Grytnäs CK Grytnäs CK Stenhamra 1965
17004 Torbjörn Bäckström Hudik Triathlon Hudiksvall 1964
17002 Stefan Granöö Sollentuna Sollentuna 1966
17003 Lasse Byström Sollentuna Sollentuna 1970
17001 Robert Källström Jonny Pitt segeltorp 1982
17000 Rikard Karlsson FJUGESTA 1965
16999 Antonio Abizzo Kungsängen 1989
16998 Johnny Wigström Bålsta ck Bålsta 1965
16997 Andreas Flodman Vallentuna CK Täby 1980
16996 Kjell Hero FALUN 1969
16995 Martin Trapp Dala-Järna IK Sofiemyr 1984
16994 Niclas Gustafsson STANLEY Security Cycling Team Täby 1969
16988 Fredrik Jansson Sakta men osäkert Sundbyberg 1993
16989 Martin Földhazy Sakta men osäkert Tumba 1992
16990 Carl Nilsson Sakta men osäkert Malmö 1991
16991 Nils Nilsson Sakta men osäkert Stockholm 1993
16992 Stefan Nilsson Sakta men osäkert Stockholm 1964
16987 Micaela Johansson Atlas Copco IF Nacka 1993
16985 David Lundmark Jonny Pitt Huddinge 1985
16984 Daniel Valeskog Team Mälarenergi Västerås 1997
16983 Lars Holmström Köpings CK Köping 1969
16982 Peter Henningsson Sandvikens CK Sandviken 1962
16981 Markus Burman Baggen CK Saltsjö-Boo 1973
16979 Johan Lundberg Easy Riders Åkersberga 1981
16980 Magnus Gripenberg Gren Easy Riders Hägersten 1987
16978 Trond Håvard Joten cykla nu dö sedan Sømådalen 1964
16977 Miguel Salomon Fredrikshof Kungsängen 1983
16976 Tobias Olli Fredrikshof CK Solna 1986
16975 Leif Karlsson Team FiKa Häggeby 1967
16974 Mats Nyström Fredrikshof CK Bromma 1970
16973 Oskar Westergren Team Mälarenergi Skultuna 1984
16972 Andreas Woxberg Björka old boys Gustavsberg 1975
16971 John Holmberg Huddinge 1973
16970 Fredrik Pettersson Fredrikshof CK Stockholm 1970
16969 Mikael Mellhorn Ericsson SIK Årsta 1960
16968 Rachid Amara Skogsmullorna Huddinge 1974
16967 Wolfgang Lorenz Stocksund 1958
16966 Tommy Barvsten Fredrikshof Hässelby 1959
16965 Ola Törnkvist Sandviken 1980
16964 Anders Johansson Sandviken 1966
16963 Mattias Mellhorn Järna 1989
16962 Lars Persson Athletic Club Salt Lake Varmkorv Gustavsberg 1970
16961 Axel Kullmann Athletic Club Salt Lake Varmkorv Saltsjö-Boo 1965
16958 Mattsson Stefan Team Mattsson Uppsala 1959
16959 Sofia Mattsson Team Mattsson Uppsala 1990
16960 Kajsa Mattsson Team Mattsson Uppsala 1992
16957 Göran Bylin Ulricehamns triatleter Ulricehamn 1966
16956 Towe Emtfeldt Ersson She Rides Sundsvall 1968
16955 Per Ersson Sherides Sundsvall 1971
16954 Mikael Sjöstedt Storvreta 1978
16952 Anders Björk Hofors AIF skid & cykelklubb Hofors 1977
16951 Erik Apelmo Magic Techno Force Magic Techno Force Segeltorp 1980
16950 Roger Hyden Hofors AIF Torsåker 1964
16949 Rickard Lindblom Magic Techno Force Magic Techno Force Hägersten 1980
16948 Mikael Persson Hofors 1967
16947 Saman Mostafaee Hofors AIF Skid och Cykelklubb Hofors 1977
16946 Kasper Larsson Sälens if Alpjävlar Sälen 2003
16945 Steinar Solbakken Engerdal Sykkelklubb Drevsjø 1946
16935 Ulf Sand Atlas Copco IF Nacka 1964
16936 Anders Linden Atlas Copco IF Nacka 1962
16937 Stefan Olofsson Atlas Copco IF Nacka 1981
16938 Göran Johansson Atlas Copco IF Nacka 1970
16939 Erik Krutrök Atlas Copco IF Nacka 1975
16940 Jonas Pettersson Atlas Copco IF Nacka 1975
16941 Morgan Algarp Atlas Copco IF Nacka 1970
16942 Ivan Viter Atlas Copco IF Nacka 1991
16943 Alexander Hall Atlas Copco IF Nacka 1992
16944 Emma Melin Atlas Copco IF Nacka 1976
16934 Roger Bolling Borlänge 1954
16933 Jonas Bolling Roslagsbro if Norrtälje 1983
16932 Krister Abramsson Hofors AIF skidor & cykel Hofors 1972
16931 Olof Rasmussen Bålsta CK Bålsta 1962
16928 Per Sydner Gävle 1981
16929 Lars Mattsson Bälinge 1954
16927 Johan Törnqvist Göteborg 1988
16926 Antto Eloranta Fredrikshof Skärholmen 1982
16924 Björn Relefors Svenska Ölfrämjandet Svenska Ölfrämjandet Hudiksvall 1956
16923 Marcus Svadling Hofors AIF skid & cykelklubb Hofors 1972
16922 Jerzy Talbierski Fredrikshof Åkersberga 1986
16920 Cilla Lundevall Team Ljungskog Ljungskogs änglar SOLLENTUNA 1973
16919 Max Hansen Borlänge 1997
16918 Anders Stöt Mora CK 792 35 Mora 1965
16917 Ulrika Nilsson Fredrikshof BROMMA 1966
16916 Oscar Jarheim Hägersten 1980
16915 Michael Sundman Fredrikshof Stockholm 1980
16914 Anders Svensk Huddinge 1975
16913 Valentin Krehl Hägersten 1991
16912 Matts Gunnarsson Sandvikens CK STORVIK 1957
16911 Mats Wallman Älvsjö 1964
16910 Torbjörn Murars Ck Naten Stora skedvi 1981
16909 Marc Zugschwerdt Hägersten 1991
16907 Nicklas Heinemann Västerås Beer Fuelling Services FuelTheDucks Västerås 1994
16908 Daniel Sahlin Västerås Beer Fuelling Services FuelTheDucks Västerås 1995
16906 Peter Ernlund Knivsta 1964
16904 Peter Wasström Team Katastrof Team Katastrof Cycling GÄVLE 1961
16905 Christina Wasström Team Katastrof Team Katastrof Cycling Gävle 1961
16903 Jonas Fisk Heden Wasps Leksand 1993
16901 Alva Mattsson Västerås 1998
16902 Anton Ununger Västerås 1996
16900 Eeva Martikainen Trångsund 1968
16899 Johanna Penton Athletic Club Salt Lake Skarpnäck 1981
16898 Lukas Karlberg Alpjävlar Ekerö 1999
16897 Johan Hagberg Alpjävlar Folkärna 1999
16895 Tomas Carlsäng Norrtälje 1964
16894 Håkan Holmberg Fredrikshof Sollentuna 1964
16893 Petter Kvarnbäck Fredrikshofs IF Hägersten 1973
16891 Christer Fransson Falken CK Tyresö 1964
16892 Per Günther Falken CK Tyresö 1959
16889 Per-Olof Fix Velodrom ck DJURÅS 1960
16888 Susanne Berneryd Stocksund 1969
16887 Anders Nisser Leksand 1971
16886 Daniel Hammare Solna 1974
16885 Mikael Axelsson Svenska Foder & Co Lidköping 1980
16884 Jerry Landström Järbo IF Järbo 1974
16882 Pelle Andersson Österfärnebo Österfärnebo 1975
16881 Jakob Hedlund Ovidius Bygg CK Ovidius Bygg CK Bromma 1971
16880 Bengt Jones Mora CK Nusnäs 1953
16879 Jesper Bringby Bara Posten Sk Bara Posten CK Täby 1977
16878 Robert Furelid Stockholm 1980
16876 Lars Persson Optand Östersund 1964
16877 Ulf Nilsson Offerdal Offerdal 1962
16875 Bengt Olsson Mora 1954
16874 Erik Sund Fredrikshof CK Upplands Väsby 1985
16873 Thomas Alvestav Sollentuna 1969
16872 Anders Eklund Sollentuna 1954
16871 Carl Hamsten Bromma 1981
16869 Jordi Viana FK Studenterna Sollentuna 1964
16870 Katarina Strömberg ESIK Sollentuna 1971
16868 Patrik Stenman Falun 1963
16867 Mikael Rosenborg Kopparberg 1965
16866 Ove Branell Ryda SK VARA 1955
16865 Elisabeth Branell Ryda SK VARA 1958
16864 Jonas Gustafsson Falun 1972
16863 Jan-Erik Hagberg Skepplanda 1967
16862 Tommie Lindkvist Falun 1985
16860 Antoine Riché Riché Familien Stockholm 1986
16861 Frédéric Riché Riché Familien Nantes 1957
16859 Kerstin Andersson Ryda SK Vara 1956
16858 Sarianna Suomi Nyhammars IF Nyhammar 1974
16854 Anders Lönnqvist Gubben Oves Cykel Förening Nu kör vi tills vaderna skriker Uppsala 1971
16855 Mats Bünsow Gubben Oves Cykel Förening Nu kör vi tills vaderna skriker Uppsala 1970
16856 Ove Silasson Gubben Oves Cykel Förening Nu kör vi tills vaderna skriker Uppsala 1971
16857 Ramin Arman Gubben Oves Cykel Förening Nu kör vi tills vaderna skriker Uppsala 1962
16853 Andreas Rück Stockholm 1969
16852 Kent Hedman VCK Västerås 1961
16851 Jörgen Hellberg Vallentuna CK Täby 1950
16850 Hans-olof Andersson Team Teddy boy Hackås 1975
16849 Jakob Renvaktar Hägersten 1993
16847 Mattias Sjöberg Huddinge 1978
16848 Cecilia Sjöberg Huddinge 1980
16846 Staffan Hagström Sandvikens CK Sandviken 1962
16844 Annica Svensson Västerås 1969
16845 Jonny Mattsson Västerås 1969
16843 Ragnar Eriksson Sandviken 1967
16841 Urban Ununger Team Ununger Racing Västerås 1961
16842 Helen Ununger Team Ununger Racing Västerås 1966
16839 Mattias Lindberg Husåcyklisterna Beauty and the Beast Frösön 1970
16840 Anders Ekbäck Husåcyklisterna Beauty and the Beast Gustavsberg 1970
16836 Christer Gruber Sollentuna 1969
16837 Victor Gruber Sollentuna 2002
16838 Bo Larson-Gruber Järfälla 1966
16835 Kristoffer Gustafsson JR Dala Bygg SVÄRDSJÖ 1985
16834 Lars Herthelius Sandvikens cykelklubb Sandviken 1966
16833 Jesper Johansson Gnesta 1982
16832 Lars Magnusson Nacka Nacka 1957
16831 Leif Fernqvist Sandvikens CK Sandviken 1969
16830 Kurt Bohlin Sandvikens Cykelklubb Gävle 1963
16829 Magnus Persson Järlåsa IF Järlåsa 1968
16827 Maja Brask TORSÅKER 1966
16828 Per Andersson TORSÅKER 1958
16826 Johan Sandström Team Rally Ekerö Ekerö 1978
16824 Thomas Ottosson Team Rally Ekerö Vallentuna 1976
16821 Anders Björck IBM Club Sweden Sollentuna 1959
16822 Kristian Björck Sollentina Sollentuna 1990
16820 Anders Sandström Uppsala SUCK Uppsala 1958
16817 Ola Wallin FÄRILA 1966
16818 Thomas Sundgren CK Stabil Östhammar 1965
16819 Gunnar Björkman CK Stabil Öregrund 1955
16816 Geir Lundsäter Sandvikens CK Sandviken 1959
16815 Madelene Anttila Järbo IF Järbo 1977
16814 Mats Bayard Borlänge CK Falun 1966
16813 Anders Holmberg Uppsala 1957
16811 Veronica Sjöström Team Mälarenergi Köping 1974
16812 Roger Alden Team Mälarenergi Västerås 1970
16810 Pär Sandberg ODCK ODCK Skarpnäck 1964
16809 Eric Rohdén Enköping 1994
16808 Morgan Källström Sandvikens cykelklubb Sandviken 1965
16807 Patrik Bosander Stockholm 1974
16806 Johan Johansson Fredrikshof CK SOLLENTUNA 1968
16805 Henrik Franzén Bullen, Biffen å Bärsan! Stockholm 1980
16804 Emil Larsson Sandvikens CK Bullen, Biffen å Bärsan! Sandviken 1982
16803 Tommy Stridh Bullen, Biffen å Bärsan! Sandviken 1981
16802 Mats Åmark Värmdö 1963
16801 Stefan Mäler NF Teknik & Data AB Hässelby 1971
16800 Kurt Hammas Sandvikens CK Storvik 1956
16798 Lars Nylén Pappas rulle Tungelsta 1951
16799 Sofie Nylén Pappas rulle Tyresö 1984
16796 Jonas Nilsson Alnö Race Team Matfors 1964
16797 Elias Åsberg Alnö Race Team Matfors 1997
16795 Anders Österberg Borlänge ck SÄTER 1963
16794 Roger Hugosson Alnö Race Team ART Z2 Sundsvall 1962
16791 Mikael Lundström Heby 1962
16792 My Lundström Heby 1994
16790 Martin Rappe NF Teknik & Data AB Stockholm 1972
16789 Maki Yamada ODCK Stockholm 1977
16788 Henrik Cranser Älglösa Örbyhus 1973
16787 Andreas Allegri Fredrikshov Saltsjö Boo 1972
16786 Michal Sandvad Mölnlycke 1971
16784 Stefan Lundberg Fagersanna IF Team PS Fagersanna 1962
16785 Pernilla Lundberg Fagersanna IF Team PS Fagersanna 1966
16783 Kristina Bredin Team Ljungskog Huddinge 1969
16782 Jan-Olov Karlsson Time for Ghana/Nordea Time for Ghana Familjen Norsborg 1956
16781 Nina Gustafsson Åberg Team Ljungskog Team Ljungskog Älta 1981
16780 Bo Hellblom Bålsta ck Bro 1958
16779 Rickard Lindkvist Grycksbo 1967
16778 Peter Mattis Sälen 1972
16777 Knut Andersen Elverum ELVERUM 1954
16776 Cecilia Lundgren Torsångs IF Borlänge 1977
16775 Niclas Sundman Piteå CK Club-36 Piteå 1966
16773 Per-Erik Hansson Mora CK Mora 1960
16772 Urban Sturk TUG STOCKHOLM 1966
16771 Taeda Tomic CK UNI, Uppsala Uppsala 1968
16770 Silvia Giorgi Team Utan Tränser Sundbyberg 1972
16769 Hans Palm Ytternora Bikers Dala Husby 1952
16767 Martin Hagelin Team Halti Östersund 1979
16768 Jennie Hagelin Team Halti Östersund 1983
16766 Daniel Eriksson Örebro 1979
16765 Mathias Sandahl Sköndal 1975
16764 Louise Gauffin Vallentuna CK Stockholm 1966
16763 Mikael Söderberg Knivsta CK Knivsta 1969
16761 Anna Högman Enskede 1991
16762 Johan Högman Saltsjö-Boo 1955
16759 Mikael Westlund Sunne SUNNE 1961
16760 Kent Andersson Sunne Sunne 1961
16758 Tony Karlsson Fredrikshof Saltsjö-Boo 1962
16757 Gustav Kransberg Team Halti Team Halti Mjölby 1991
16756 Bengt Wannerskog Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby - God Morgon Täby Örebro 1964
16755 Tülay Alkacir Team Ljungskog Team Ljungskog Bromma 1978
16752 Dick Fredholm Fredrik Hof Älvsjö 1954
16753 Hans-Erik Andersson Årjängs CykelTeam Årjäng 1964
16754 Lars-Göran Larsson Årjängs CykelTeam Årjäng 1954
16751 Lennart Eldh Knivsta CK Knivsta 1962
16750 Martin Hagberg NCC Bostad Stockholm 141 32 Huddinge 1974
16749 Thomas Hvitfeldt NCC Bostad Stockholm SKOGÅS 1966
16748 Tobias Åkerberg Östersund CK Östersund 1978
16747 Hans Andersson Östersunds CK Brunflo 1960
16746 Daniel Pettersson Frillesås 1982
16745 Patrik andersson Uppsala 1987
16744 Stig Johansson FAGERSANNA 1945
16742 Bengt Möller Fredrikshof Team Möller Stockholm 1959
16743 Måns Möller Fredrikshof Team Möller Stockholm 1997
16741 Ingemar Berglund Mångbergs cykelklubb Sollerön 1957
16740 Sofia Watz Team Rynkeby - God Morgon Täby Täby 1978
16739 Stefan Norlander Borlänge ck Borlänge 1963
16738 Mattias Lindeberg Fredrikshof CK Enskede 1967
16736 Madelaine Zakariasen Team Ljungskog Sigtuna 1970
16737 Petri Heinikoski Team Ljungskog Västerås 1966
16735 Linus Neman Svenska Foder & Co Vara 1991
16734 Mattias Östholm Falken CK Sorunda 1970
16733 Johan Fremling Borlänge CK Borlänge 1984
16732 Tony Pettersson Bålsta ck BÅLSTA 1966
16731 Terje Husrem Töreboda ck Töreboda 1974
16730 Niklas Johansson Club-36 Piteå 1966
16728 Bo Gasslander GASOBANCK Mora 1955
16729 Monica Banck GASOBANCK Mora 1954
16727 Per Lundström Svenska Foder & Co Lidköping 1971
16726 Sune Johansson Gullspång 1958
17183 Hans Rudhe The Rudhe Racers Gävle 1959
17184 Jenny Berggren The Rudhe Racers Gävle 1958
16725 Lasse Hansen IKJ Haninge Ikj Haninge Haninge 1967
16723 Patrik Ström Team Rynkeby - God Morgon Täby Sollentuna 1966
16722 Hans Nyström Club-36 PITEÅ 1968
16721 Peter Filipsson NF Teknik & Data AB STOCKHOLM 1958
17017 Johan Forslund Team Harg Nyköping 1965
16720 Jan Lindblom Upp**** 1966
16719 Anna Orestedt A-TEAM Upplands Väsby 1983
16718 Magnus Lindfors Team Ljungskog VR 2022 sub 10GT hägersten 1962
16717 Anders Källman Piteå CK Club-36 Piteå 1964
16716 Jens Gustavsson Borlänge CK Borlänge 1957
16715 Håkan Svensson Linxon IF Club-36 Stockholm 1964
16714 Rickard Renström Club-36 Mariefred 1967
16713 Pär Myrlund Täfteå IK Club-36 Täfteå 1965
16712 Åsa Fast-Berglund Team Ljungskog VÄSTRA FRÖLUNDA 1978
16710 Elin Spendrup Falun 1992
16711 Emil Brandel Östervåla 1982
16709 Hans Arfven Hanebo CK Sollentuna 1967
16708 martin svenns Grouppo Dolcetto Grouppo Dolcetto Svartsjö 1970
16707 Lars Bengtsson GÄVLE Ca Valbo 1968
16706 Linnea Henriksson Strängnäs 1988
16704 Lena Hörngren She Rides CK Skarpnäck 1959
16705 Christer Hörngren Skarpnäck 1957
16703 Magnus Wåhlander Gefle Cykelamatörer Gävle 1968
16701 Joanna Josefine Uddén Hemmingsson Fredrikshof CK Stockholm 1967
16700 Peter Carlsson Non Plus Ultra CK Hammarby Just idag är jag stark! Hälleforsnäs 1966
16699 Anders Markoff Mammas pojkar Sollentuna 1988
16698 Robert Stahl Valbo 1960
16697 Martin Pettersson AXA Sports Club Mammas pojkar Åre 1989
16695 John Graaf Sälens IF Sörsjön 1956
16696 Ingrid Ernefors Fredrikshof CK Bromma 1969