7536 |
Anneli Persson |
Mora Ck |
|
1954 |
|
7537 |
Bosse Wallin |
Mora Ck |
|
1949 |
|
7535 |
Charlotte Broberg |
CK Soldi |
|
1983 |
|
7534 |
Robert Bergsten |
|
Team Ekerö |
1967 |
|
7520 |
Lena Björklund |
|
|
1980 |
|
7519 |
Ingar Mikkelsen |
Funäsdalen IF |
Team Coxacarry |
1974 |
|
7518 |
Martin Emilsson |
|
|
1995 |
|
7517 |
Magnud Karlsson |
Garphyttan if |
|
1976 |
|
7516 |
William Mikkelsen |
Funäsdalen IF |
Team Coxacarry |
2009 |
|
7515 |
Anna Friman |
|
|
1985 |
|
7527 |
Mårten Kluck |
Perbellum SS |
|
1971 |
|
7514 |
Anton Friman |
|
|
1986 |
|
7513 |
Håkan Åkerman |
Håkans CK |
|
1958 |
|
17455 |
Daniel Heinstedt |
|
|
2004 |
|
17454 |
Ulla Heinstedt |
|
|
1957 |
|
12816 |
Magnus Heinstedt |
|
|
1955 |
|
7512 |
Emil Ahlberg |
|
|
1976 |
|
7511 |
Emil Sundqvist |
|
|
1982 |
|
7509 |
Lars Tomth |
Sollerö IF |
|
1961 |
|
7508 |
Hilde Sofie Knappskog |
Hernes |
|
1984 |
|
7507 |
Anders Lindström |
Papperslappens MBK |
|
1953 |
|
7506 |
Mikaela Lovisa Björk |
Team Mälarenergi |
|
1981 |
|
7505 |
Dan Pettersson |
Team Mälarenergi |
|
1981 |
|
7504 |
Fredrik Lagergren |
- |
|
1970 |
|
7502 |
Gustav Söderberg |
RGNT IF |
RGNT |
1988 |
|
7503 |
Jesper Freiholtz |
RGNT IF |
RGNT |
1989 |
|
7501 |
Maria Westerberg |
Black river bikers |
|
1982 |
|
7500 |
Gudrun Olsson |
Åsens SK |
|
1963 |
|
7499 |
Susanne Gustavsson |
|
|
1963 |
|
7498 |
Peter Rosencrantz |
Siljansnäs RK |
|
1959 |
|
7497 |
Aslak Rautio |
|
|
1962 |
|
7496 |
Elina Rautio |
|
|
1992 |
|
7494 |
Ellen Gunnars |
|
|
1994 |
|
7495 |
Axel Erixon |
Grava sk |
|
2003 |
|
7493 |
Ida Eriksson |
Mora Biathlon |
|
2005 |
|
7491 |
Johan Sars |
Borlänge |
|
1965 |
|
7490 |
Sture Danielsson |
IF Åland |
|
1975 |
|
7489 |
Helen Wallin |
Falun |
|
1966 |
|
7488 |
Mikael Falkeström |
Norerbgs CK |
|
1957 |
|
7487 |
Kenneth Hellsten |
IF Åland |
|
1951 |
|
7486 |
Nils-Gunnar Lindberg |
Strängnäs Malmby OL |
|
1946 |
|
7485 |
Mariana Borkowski |
Lindecyklisterna |
|
1963 |
|
7484 |
Catarina Neljestam |
Enköping |
|
1968 |
|
7483 |
Conny Svanberg |
|
|
1957 |
|
7480 |
Jonas Kollberg |
Fullgera CK |
|
1985 |
|
7481 |
Caroline Lund |
Fullgera CK |
|
1981 |
|
7482 |
Christoffer Lund |
Fullgera CK |
|
1975 |
|
7478 |
Catarina Björk |
Höknäs cykelklubb |
|
1957 |
|
7479 |
Viktor Björk |
Höknäs cykelklubb |
|
1992 |
|
7476 |
Jessica Alsenlid Otterstål |
TUG CK |
|
1974 |
|
7477 |
Jörgen Otterstål |
TUG CK |
|
1975 |
|
7475 |
Per Ohlander |
|
Zimba |
1957 |
|
7474 |
Line Ohlander |
|
Zimba |
1995 |
|
17325 |
urban löfqvist |
Knivsta CK |
|
1958 |
|
7473 |
Karin Klint |
|
|
1967 |
|
7471 |
Per Persson |
Lesjöfors SK |
|
1968 |
|
7470 |
Fabian Resar |
CK Soldi |
|
2010 |
|
7469 |
Magnus Emanuel |
Team Utan Gränser |
|
1976 |
|
7468 |
Conny Sares |
|
|
1954 |
|
7467 |
Åsa Lilja |
|
|
1966 |
|
7466 |
Mikael Granström |
Bålsta CK |
|
1966 |
|
7465 |
Marita Wigström |
Bålsta ck |
|
1966 |
|
12722 |
Dan Damström |
|
|
1952 |
|
12719 |
Julia Damström |
|
|
1993 |
|
7464 |
Sören Larsson |
Broby goif |
|
1955 |
|
7462 |
Thomas Sellberg |
Skärgårds EL |
Skärgårds EL |
1980 |
|
7461 |
Angela Gerlitz |
|
|
1975 |
|
7460 |
Gunilla Tjäder |
|
|
1966 |
|
7459 |
Daniel Reed |
|
|
1991 |
|
7458 |
Karin Höjer Holmgren |
|
|
1976 |
|
7457 |
Kajsa Sköld |
CK Filip |
|
2003 |
|
7456 |
Åsa Markén |
|
Zimba |
1975 |
|
7454 |
Jan Falk |
|
I rörelse |
1950 |
|
7455 |
Ellinor Strandberg |
|
I rörelse |
1979 |
|
7453 |
sören matsson |
|
|
1954 |
|
7452 |
Lars Uddén |
|
|
1967 |
|
7448 |
Rikard Ärlig |
|
Björka CK |
1964 |
|
7449 |
Carl Linde |
|
Björka CK |
1962 |
|
7447 |
Marita Glad |
|
|
1961 |
|
7446 |
Åsa Bondesson Suta |
|
|
1978 |
|
7445 |
Gustaf Högberg |
|
|
1970 |
|
7444 |
Therese Kuivamäki |
|
|
1976 |
|
7441 |
Lina Tjäder |
She Rides CK |
|
1981 |
|
7442 |
Tobias Tjäder |
She Rides CK |
|
1979 |
|
7440 |
Jim Rydén |
|
|
1987 |
|
7439 |
Catarina Sjöblom |
Brovallens IF |
|
1962 |
|
7438 |
Ana Paula Sjödin |
|
|
1976 |
|
7526 |
Christian Allansson |
|
|
1986 |
|
7525 |
Claes Allansson |
|
|
1986 |
|
7437 |
Pär Kenneth Medman |
A-laget. |
Team Heba |
1979 |
|
7436 |
Sören Holmberg |
|
|
1948 |
|
7434 |
Frederik Smith |
|
Team Heba |
1959 |
|
7432 |
HansÅke Kransberg |
team halti |
|
1962 |
|
7433 |
Gunilla Kransberg |
team halti |
|
1965 |
|
7430 |
Lars Olsson |
TIF Sundsvall |
|
1964 |
|
7431 |
Tina Olsson |
TIF Sundsvall |
|
1964 |
|
7429 |
Andreas Håden |
Edsbyn sk- mtb |
|
1990 |
|
7427 |
Kenneth Alfredsson |
|
|
1943 |
|
7428 |
Lillemor Alfredsson |
|
|
1958 |
|
7426 |
Anna Lindqvist |
|
|
1983 |
|
7425 |
Mats Collin |
|
|
1968 |
|
7423 |
Eva Stjernholm |
|
|
1950 |
|
7424 |
Tommy Stjernholm |
|
|
1951 |
|
7422 |
Tina Wallin |
Björknäsbussarnas IF |
|
1970 |
|
7420 |
Bo Linnér |
Björknäsbussarnas IF |
|
1966 |
|
7421 |
Helene Hamberg |
|
|
1967 |
|
7418 |
linnea malm |
|
|
1942 |
|
7415 |
Melvin Vestlund |
|
|
2002 |
|
7416 |
Jennie Vestlund |
|
|
1976 |
|
7414 |
Patrik Gustafson |
|
|
1975 |
|
7413 |
Anders Gudmunds |
|
|
1978 |
|
7412 |
Caroline Lundgren |
|
|
1955 |
|
7411 |
Ola Lindvall |
|
|
1979 |
|
7409 |
Annelie Eklöf |
|
|
1967 |
|
7410 |
Katarina Herr Persson |
|
|
1980 |
|
7408 |
Suzanne Smedema |
|
|
1972 |
|
7406 |
Linn Engman |
|
|
1986 |
|
7407 |
Boghos Ghshranian |
|
|
1989 |
|
7405 |
Ulrica Berglöf Lilja |
|
|
1981 |
|
7404 |
Christina Gohde |
VCK |
|
1948 |
|
7400 |
Gunnar Palmberg |
Vitfåravägen CK |
|
1969 |
|
7401 |
Fredrik Palmberg |
Vitfåravägen CK |
|
2001 |
|
7402 |
Robert Palmberg |
Lövstigen CK |
|
1999 |
|
7403 |
Ella Tolonen |
Lövstigen CK |
|
2002 |
|
7399 |
Helen Nilsson |
Offerdal |
|
1966 |
|
7398 |
Björn Rolin |
|
|
1981 |
|
7395 |
Torbjörn Olofsson |
Team Vilse |
|
1979 |
|
7396 |
Anders Olofsson |
|
|
1976 |
|
7397 |
Kari Katainen |
|
|
1961 |
|
7391 |
Gunilla Hommerberg |
PRO |
|
1954 |
|
7392 |
Rolf Holmgren |
PRO |
|
1951 |
|
7393 |
Ronny Östring |
PRO |
|
1947 |
|
7394 |
Erich Altenberger |
PRO |
|
1941 |
|
7390 |
Annika Berbres |
|
Hosjöstrandarna |
1964 |
|
7388 |
Thomas Hernberg |
ISC |
|
1964 |
|
7389 |
Ulrika Persson |
|
|
1964 |
|
7387 |
per-owe Hvitfeldt |
Ifk Mora |
|
1943 |
|
7386 |
Shahar Barak |
|
Rolles nya racer |
1981 |
|
7385 |
Siv Amberg |
Team Amberg |
|
1959 |
|
7381 |
Grund Sara Bengtsson |
Falu CK |
|
2010 |
|
7382 |
Grund Isak Bengtsson |
Falu CK |
|
2006 |
|
7383 |
Yvonne Bengtsson |
Korsnäs IF SK |
|
1971 |
|
7384 |
Anders Bengtsson |
Korsnäs IF SK |
|
1965 |
|
7379 |
Charlotte Winell |
|
Team Velociraptors |
1982 |
|
7380 |
William Tassel |
|
Team Velociraptors |
1985 |
|
7378 |
Tobias Larsson |
TLS Sports |
|
1972 |
|
7377 |
Jocke Stahre |
Rävens Roddarklubb |
|
1971 |
|
7376 |
Jan Nordström |
|
|
1985 |
|
7374 |
Linnea Längberg |
|
Team Lasse |
1990 |
|
7375 |
Patrik Laken |
|
Team Lasse |
1986 |
|
7372 |
Anita Mattsson |
|
|
1961 |
|
7373 |
Roland Mattsson |
|
|
1962 |
|
7370 |
Gunnar Olsson |
Stora Tuna IK Skidklubb |
|
1938 |
|
7371 |
Birgit Olsson |
Stora Tuna IK Skidklubb |
|
1942 |
|
7369 |
Sören Fahlström |
Bålsta CK |
|
1952 |
|
7368 |
Emma Fahlström |
Bålsta CK |
|
1985 |
|
7364 |
Isabel Björk |
|
|
1990 |
|
7363 |
björn Hallberg |
Gävle Cykelamatörer |
|
1934 |
|
7362 |
Gunilla Eriksson |
|
|
1964 |
|
7360 |
Elisabeth Qvarnström |
|
EQ |
1954 |
|
7361 |
Ebbe Qvarnström |
|
EQ |
1957 |
|
7359 |
Stefan Wallin |
Falun |
|
1967 |
|
7357 |
Gun Danielsson |
Spårvägen |
|
1967 |
|
7355 |
Marie Johansson |
|
|
1969 |
|
7353 |
Ulrika Eriksson |
IK Rex |
|
1975 |
|
7354 |
Sofie Andersson |
IK Rex |
|
1979 |
|
7352 |
Maria Örn |
|
|
1982 |
|
7350 |
Fredrik Larsson |
|
JMFH |
1968 |
|
7351 |
Helene Larsson |
|
JMFH |
1967 |
|
7349 |
Mauricio Reyes |
|
JMFH |
1975 |
|
7347 |
Gösta Edvardsson |
Vikarbyn |
|
1939 |
|
7524 |
Christina Larsson |
|
|
1954 |
|
7532 |
Johnny Wigström |
Bålsta ck |
|
1965 |
|
7346 |
Viveka Frankendal |
|
|
1967 |
|
7345 |
Mikael Halmgren |
SMK Ringvägen |
|
1967 |
|
7344 |
Jonas Becker |
|
|
1985 |
|
7343 |
Ulf Larsson |
|
|
1965 |
|
7342 |
Gustaf Berglund |
Leksands Spelmanslag |
|
1951 |
|
7341 |
EVA GAMBRG |
Leksand |
|
1953 |
|
7339 |
Torgny Pettersson |
Markbygdens OK |
|
1949 |
|
7340 |
Lizkulla Pettersson |
Markbygdens OK |
|
1953 |
|
7337 |
Per Olsson |
Åkersberga sk |
Team Olsson |
1952 |
|
7338 |
Ritva Nevalainen Olsson |
Åkersberga sk |
Team Olsson |
1958 |
|
7336 |
Stefan Klaesson |
|
|
1960 |
|
7335 |
Marie Mellhorn |
|
|
1957 |
|
7334 |
Ida Rannestig |
|
|
1991 |
|
7332 |
Sören Säfström |
Uppsala |
Säfströms |
1944 |
|
7333 |
Tommy Säfström |
Uppsala |
Säfströms |
1969 |
|
7330 |
Sten Berglund |
|
|
1947 |
|
7331 |
Marianne Berglund |
|
|
1949 |
|
7328 |
Lisbeth Rehnstrand |
|
|
1954 |
|
7329 |
Annica Hjorth |
|
|
1948 |
|
7327 |
Lars Henrik Fritz |
|
|
1969 |
|
7326 |
Erik Sabelström |
|
|
1957 |
|
7323 |
Bengt-Erik Larsson |
|
|
1949 |
|
7324 |
Mona Larsson |
|
|
1953 |
|
7320 |
Kelly Langpap |
Atlas Copco IF |
|
1967 |
|
7321 |
Christina Larsson |
Atlas Copco IF |
|
1967 |
|
7322 |
Karin Holmquist |
Atlas Copco IF |
|
1966 |
|
7318 |
Ann-Sofi Göransson |
|
|
1962 |
|
7319 |
Kjell Göransson |
|
|
1955 |
|
7317 |
Karin Eriksson |
Rolf IK |
|
1965 |
|
7316 |
Klara Knape |
|
|
1989 |
|
7315 |
Emily Thomsson Shaw |
Stockholm |
|
2004 |
|
7314 |
Christina Müller |
|
|
1967 |
|
7313 |
Maria Ernlund |
|
|
1966 |
|
12508 |
Lars Porseryd |
sollerö if |
|
1945 |
|
7310 |
Bernt Fransson |
|
|
1959 |
|
7311 |
Tommy Johansson |
|
|
1945 |
|
7309 |
AnnCatrin Walfridsson |
|
|
1962 |
|
7307 |
Kicki Frommegård |
|
|
1967 |
|
7308 |
Jonas Löfgren |
|
|
1964 |
|
7306 |
Mikael Almgren |
Strömsbro |
Venjan boys |
1964 |
|
7304 |
Katarina Emilsson |
|
|
1967 |
|
7303 |
Göran Grivner |
Björknäsbussarnas IF |
|
1956 |
|
7301 |
Kerstin Rossignol |
|
|
1964 |
|
7300 |
Gunilla Örjas |
|
|
1953 |
|
7299 |
Thomas Hättasch |
|
Team Road Runner |
1978 |
|
7298 |
Christina Persson |
Optand |
|
1966 |
|
7297 |
Aasta Brattås |
|
|
1956 |
|
7294 |
Torbjörn Sjöberg |
Bålsta CK |
|
1970 |
|
7295 |
Helena Sjöberg |
|
|
1972 |
|
7296 |
Aprilia Sjöberg |
|
|
2010 |
|
7291 |
Roger Svensson |
|
|
1966 |
|
7292 |
Ulrika Isaksson |
|
|
1965 |
|
7293 |
Sara Svensson |
|
|
2001 |
|
7289 |
Jane Pettersson |
|
|
1952 |
|
7290 |
Lennarth Pettersson |
|
|
1951 |
|
16871 |
Carl Hamsten |
|
|
1981 |
|
7287 |
Jimmy Hamari |
|
|
1979 |
|
7288 |
Rita Hamari |
|
|
1977 |
|
7286 |
Ove Björkman |
|
|
1956 |
|
7285 |
Elisabeth Björkman |
|
|
1956 |
|
7284 |
Michael Akhras |
|
Magic Ventures |
1980 |
|
7283 |
Maria Laggar |
|
|
1968 |
|
7282 |
Ann-Charlotte Edman |
CK Filip |
|
1973 |
|
7279 |
Annika Hast |
|
|
1967 |
|
7280 |
Jimmy Hast |
|
|
1964 |
|
7281 |
Kjell Persson |
|
|
1963 |
|
7278 |
Anneli Lundin |
|
|
1954 |
|
16862 |
Tommie Lindkvist |
|
|
1985 |
|
7277 |
Lena Wallin |
Borlänge |
|
1959 |
|
7275 |
Lilly Norberg |
|
Team Pyspunka |
2008 |
|
7276 |
Torbjörn Busk |
|
Team Pyspunka |
1959 |
|
7274 |
Per Brask |
- |
|
1952 |
|
7273 |
eva jalking |
|
|
1969 |
|
7270 |
Tony Lundquist |
|
Team Lundquist |
1942 |
|
7271 |
Ulla Lundquist |
|
Team Lundquist |
1945 |
|
7272 |
Jens Lundquist |
|
Team Lundquist |
1973 |
|
7268 |
Bo Nilsson |
|
|
1948 |
|
7266 |
Ann-Sofie Westling |
|
|
1982 |
|
7267 |
Pernilla Neuman |
|
|
1982 |
|
16832 |
Lars Magnusson |
Nacka |
|
1957 |
|
7530 |
Maja Brask |
|
|
1966 |
|
7531 |
Per Andersson |
|
|
1958 |
|
16821 |
Anders Björck |
IBM Club Sweden |
|
1959 |
|
7264 |
Anna Wiman |
|
|
1966 |
|
7265 |
Andreas Wiman |
|
|
1964 |
|
7263 |
Marina Källström |
Sandvikens cykelklubb |
|
1964 |
|
7261 |
Christer Sundström |
Akademiska sjukhuset |
|
1948 |
|
7262 |
Anna Laurell |
Akademiska sjh |
|
1948 |
|
7260 |
Elin Tibell |
|
|
1981 |
|
7257 |
Arne Viklund |
|
Team Mjällom/Högakusten |
1941 |
|
7258 |
Lars Bylund |
|
Team Mjällom/Högakusten |
1951 |
|
7259 |
Anders Lindh |
|
Team Mjällom/Högakusten |
1946 |
|
7255 |
Madeleine Eriksson |
|
|
1980 |
|
7254 |
Lena Hjelmtorp |
Edsviks |
|
1957 |
|
7253 |
Hans ORNEVI |
Djursjön 3 |
|
1956 |
|
7252 |
Eva Engström Lindevall |
Egen |
Eva |
1965 |
|
7251 |
Malin Åstrand |
|
|
1981 |
|
7250 |
Marit Pettersson |
. |
|
1962 |
|
7249 |
Tomas Matsson |
|
|
1992 |
|
7248 |
Henrik Groth |
|
|
1974 |
|
7247 |
Helena Karlsson |
Boo kanot och skidklubb |
|
1962 |
|
7246 |
Kenneth Jonsson |
Forsbacka |
|
1970 |
|
16754 |
Lars-Göran Larsson |
Årjängs CykelTeam |
|
1954 |
|
7244 |
Helena Persson |
Avesta OK |
|
1998 |
|
7243 |
Marie Eldh |
Knivsta CK |
|
1960 |
|
7242 |
ola Sahlberg |
|
NCC Bostad Stockholm |
1967 |
|
7241 |
Maja Wretlind |
|
NCC Bostad Stockholm |
1988 |
|
7240 |
ANNI VÄNSKÄ |
|
NCC Bostad Stockholm |
1975 |
|
7463 |
johanna rinstad |
NCC IF |
NCC Bostad Stockholm |
1979 |
|
7523 |
Cathrine Velin |
|
NCC Bostad Stockholm |
1989 |
|
16746 |
Daniel Pettersson |
|
|
1982 |
|
7239 |
Jeanette Holmgren |
|
|
1979 |
|
7236 |
Åsa Hammar |
|
|
1964 |
|
7235 |
Anders Hammar |
|
|
1964 |
|
7233 |
Agneta Malm |
|
|
1952 |
|
7234 |
Stig Malm |
|
|
1944 |
|
7232 |
Anne Rasmussen |
Bålsta CK |
|
1965 |
|
7231 |
Ylva Carlsbratt |
Bålsta Ck |
|
1959 |
|
7230 |
Monica Granström |
Bålsta CK |
|
1967 |
|
7229 |
Ann Kristin Woldmo |
Elverum |
|
1958 |
|
7356 |
Charlotte Haggren |
|
Team Harg |
1961 |
|
7227 |
Andreas Brattström |
|
|
1995 |
|
7222 |
Anita Lyck-Olander |
|
|
1960 |
|
7223 |
Lars-Olov Olander |
|
|
1958 |
|
7221 |
Siwert Jansson |
Knivsta CK |
|
1949 |
|
7220 |
Jerry Eriksson |
|
|
1958 |
|
7219 |
Gunilla Malmqvist |
Dalahus |
|
1960 |
|
7218 |
Roland Johansson |
|
|
1945 |
|
7216 |
Bengt Oden |
Skanska |
|
1954 |
|
7214 |
Mari Isacson |
|
|
1959 |
|
7215 |
Carina Karlsson |
|
|
1959 |
|
7213 |
Anne Spendrup Erichsen |
|
|
1952 |
|
7210 |
Nils-Olow Sallermo |
|
|
1951 |
|
7211 |
Kerstin Sallermo |
|
|
1954 |
|
7212 |
Patrik Sallermo |
|
|
1979 |
|
7209 |
Olle Knihs |
|
|
1952 |
|
7208 |
Åke Johansson |
|
|
1956 |
|
7207 |
Ewa Björk |
|
|
1970 |
|
7204 |
Carina Svanberg |
|
|
1963 |
|
7206 |
Stefan Jerrelind |
|
|
1963 |
|
7203 |
Leif Enlund |
|
|
1947 |
|
7202 |
Birgitta Davidsson |
|
|
1954 |
|
7201 |
ulf Hedman |
Sollerö if |
|
1949 |
|
7199 |
Camilla Lindman |
Axa sports club |
|
1982 |
|
7197 |
Jan Andersson |
|
|
1956 |
|
7198 |
Anne Andersson |
|
|
1956 |
|
7196 |
Thomas Söderberg |
TIF |
|
1959 |
|
7195 |
Taina Freytag |
|
|
1965 |
|
7194 |
Jan Ziden |
TSV-Blårök |
Team Malanca |
1955 |
|
16649 |
Ulf Lundström |
Olsnäs |
|
1958 |
|
12372 |
Ingela Lispers |
Olsnäs |
|
1958 |
|
7191 |
Svenolov Hellqvist |
Ja |
|
1960 |
|
7190 |
orvar johansson |
Falun |
|
1959 |
|
7189 |
Eva Kjellin |
|
|
1959 |
|
7187 |
Pia Ohlén |
|
Samtingslaget |
1962 |
|
7188 |
Backa Mikael Eriksson |
|
Samtingslaget |
1956 |
|
7182 |
Jakob Sandström |
Hagbys raketer |
|
2005 |
|
7183 |
Patrik Sandström |
Hagbys raketer |
|
1980 |
|
7184 |
Marie Sandström |
Hagbys raketer |
|
1950 |
|
7180 |
Magnus Gustafssons |
|
|
1969 |
|
7181 |
Cecilia Gustafssons |
|
|
1965 |
|
7179 |
Håkan Ståby |
|
Nytorps vänner |
1971 |
|
7178 |
Albin Andersson |
Trosa CK |
|
2006 |
|
7176 |
Elisabeth Lundström |
|
Nytorps vänner |
1958 |
|
7177 |
Bengt Erik Lundström |
|
Nytorps vänner |
1955 |
|
7175 |
Björn Andersson |
|
Nytorps vänner |
1945 |
|
7174 |
Susanne Karlsson |
|
|
1965 |
|
7173 |
Katrin Nazarbin |
Team apfelstrudel |
Team Apfelstrudel |
1971 |
|
7172 |
Bengt Åkerström |
|
|
1954 |
|
12352 |
Elisabeth Sundberg |
|
|
1962 |
|
7171 |
Anders Sjöberg |
BIK |
|
1944 |
|
7169 |
Birgitta Djusberg Schwarz |
|
|
1951 |
|
7170 |
Monica Djusberg |
|
|
1949 |
|
12351 |
Ulrika Samuelsson |
|
|
1957 |
|
7168 |
Lennart Andersson |
Lycksele |
Nytorps vänner |
1949 |
|
7167 |
Pontus Gjertz |
|
Nytorps vänner |
1997 |
|
7165 |
Pia Svensson |
|
TrePåTandem |
1967 |
|
7166 |
Krister Larsson |
|
Anne-Christine Larsson |
1970 |
|
7164 |
Christina Kopperud |
Träningskonsulten |
|
1963 |
|
7162 |
Amanda Kristiansen |
|
|
2002 |
|
7163 |
Petter Kristiansen |
|
|
1965 |
|
7160 |
Steinar Alstad |
Tursyklistene Trondheim |
|
1945 |
|
7158 |
Pernilla Wahlquist |
|
|
1975 |
|
7159 |
Peter Wahlquist |
|
|
1971 |
|
7156 |
Monika Persebo |
|
|
1948 |
|
7157 |
Per-Gunnar Persebo |
|
|
1945 |
|
12329 |
Marita Karlsson Mood |
Länna if |
|
1959 |
|
12328 |
JOHAN BERGENSTRÅHLE |
Vätternrundans Veteranklubb |
|
1941 |
|
7155 |
Ronja Nyström Lena |
Busungarna |
|
1996 |
|
7154 |
Susanne Gren |
|
|
1968 |
|
7152 |
Leif Albersson |
|
|
1966 |
|
7153 |
Lars-Erik Åström |
|
|
1961 |
|
7151 |
Tomas Holmgren |
|
|
1969 |
|
7150 |
Kristina Birath |
Västerås CK |
|
1966 |
|
7147 |
Rune Thomsson |
STOCKHOLM |
|
1946 |
|
7148 |
Anna Thomsson |
STOCKHOLM |
|
1976 |
|
7149 |
Jack Thomsson Shaw |
STOCKHOLM |
|
2008 |
|
7145 |
Annika Zetterström |
Lanterne Rouge |
|
1958 |
|
7146 |
Peter Forsberg |
Lanterne Rouge |
|
1956 |
|
7144 |
Liselotte Bovin |
|
|
1942 |
|
7142 |
Albin Larsson |
CK Filip |
|
2006 |
|
7143 |
Emil Larsson |
CK Filip |
|
2006 |
|
12301 |
Roger Larsson |
OKQ8 Filipstad |
|
1974 |
|
7140 |
Johny Jexell |
|
|
1945 |
|
7141 |
Birgitta Jexell |
|
|
1950 |
|
7139 |
Anna-Karin Lövgren |
|
|
1969 |
|
7137 |
Magnus Larsson |
|
Taormina2017 |
1967 |
|
7138 |
Marie Forseni |
|
Taormina2017 |
1962 |
|
7136 |
Ellinor Sedenberg |
|
|
1975 |
|
7135 |
Karl Tingström |
Tingans Måleri |
|
1946 |
|
7133 |
Mona Larsson |
|
|
1957 |
|
7134 |
Per Andersson |
|
|
1956 |
|
7132 |
Lena Johansson |
|
Heby karnevalsgäng |
1953 |
|
7131 |
Charlotte Hellsten Husman |
|
|
1962 |
|
7130 |
Michael Weiss |
Bajenfans |
|
1964 |
|
7129 |
robert olsson |
hammarby if golf |
|
1962 |
|
16537 |
Mattias Lindberg |
|
|
1977 |
|
7127 |
Camilla Morris |
|
|
1971 |
|
7128 |
Steve Morris |
|
|
1970 |
|
12267 |
Michael Johansson |
|
|
1966 |
|
7125 |
Bror Olsson |
|
|
1958 |
|
7126 |
Karin Graaf |
|
|
1960 |
|
7124 |
Ronja Olsson |
|
|
1987 |
|
12260 |
Marie Jansson Gran |
|
|
1968 |
|
12261 |
Peter Jansson |
|
|
1964 |
|
7529 |
Mats Edvardsson |
IK Jarl Rättvik |
|
1965 |
|
7123 |
Anders Pilvi |
|
|
1982 |
|
7122 |
Maria Gustafsson |
|
Farsta United |
1966 |
|
7121 |
Christer Price |
|
|
1960 |
|
7120 |
Anders Sundström |
|
Speedy Snails |
1958 |
|
7118 |
Mikael Bonnevier |
|
|
1973 |
|
7119 |
Marie Bonnevier |
|
|
1970 |
|
7117 |
Mikael Ceder |
IK NocOut.se |
|
1982 |
|
7116 |
Maria Johansson |
Gustafs |
|
1973 |
|
7114 |
Anna Eljenmyr |
|
|
1976 |
|
7115 |
Cecilia Eriksson |
|
|
1979 |
|
7113 |
Rolf Lindroth |
|
|
1949 |
|
7109 |
Björn Nordwinger |
|
|
1953 |
|
7110 |
Lena Nordwinger |
|
|
1957 |
|
7107 |
Lena Dahlgren-Nyberg |
|
Team Mjällom/Högakusten |
1959 |
|
7108 |
Helene Lindblom |
|
Team Mjällom/Högakusten |
1954 |
|
7106 |
Per Andersson |
|
|
1973 |
|
7105 |
Christina Lindén |
|
Team Ekerö |
1963 |
|
7104 |
Thomas Karlsson |
Ekerö |
Team Ekerö |
1958 |
|
7103 |
Rebecka Nero |
|
Team Ekerö |
1989 |
|
7102 |
Christer Busk |
Malung |
|
1951 |
|
7101 |
Catharina Wennström |
|
|
1965 |
|
7100 |
Monika Berglund |
|
|
1963 |
|
7099 |
Johan Sandström |
Älvkarleby |
|
1975 |
|
7098 |
Liselotte Felter |
|
|
1973 |
|
7097 |
Gunnar Berg |
Jägarnäs Cykel |
|
1956 |
|
7095 |
Steffen Magnor |
Hernes IL |
|
1979 |
|
7094 |
Kerstin Andersson |
|
|
1957 |
|
7093 |
Christian Sletengen |
Bergheim IL |
|
1977 |
|
7091 |
Tommy Nilsson |
Ck Rondör |
|
1984 |
|
7092 |
Camilla Plahn |
Ck Rondör |
|
1986 |
|
7090 |
annika pettersson |
karbenning GOIF |
|
1968 |
|
7089 |
Joakim Ivarsson |
Filipstad |
|
1982 |
|
12179 |
Gert Johansson |
OKQ8 Filipstad |
|
1957 |
|
7088 |
Stefan Holmén |
|
|
1967 |
|
7087 |
Soren Moussavian |
|
Grabbarna grus LiljeDan |
1991 |
|
7086 |
Homayoon Moussavian |
|
Grabbarna grus LiljeDan |
1956 |
|
7085 |
George Södergren |
IFK SALA |
|
1945 |
|
12177 |
Ann-Christin Davidsson |
Örebrocyklisterna |
|
1951 |
|
12175 |
Ann-Marie Johansson |
Örebrocyklisterna |
|
1949 |
|
12172 |
Marika Henckel Tilling |
Uppsala Mastersimklubb |
|
1951 |
|
7084 |
Uolevi Petrelius |
OK Hammaren |
|
1948 |
|
12171 |
lennart falk |
ok/q8 filipstad |
|
1949 |
|
7083 |
Roger Malmgren |
Bottna Velocipedryttare |
|
1951 |
|
7528 |
Sverre Tiltnes |
Tema Ø&S |
|
1954 |
|
7082 |
Raija Marjamaa |
Gimo Velocipeder |
|
1961 |
|
7081 |
Kurt Lönnqvist |
Gimo Velocipeder |
|
1961 |
|
7079 |
Georg Robsahm |
|
|
1942 |
|
7077 |
Emma Oretun |
|
|
1989 |
|
7075 |
Björn Danell |
IFKSala |
|
1947 |
|
7073 |
Lotta Karlsson |
|
|
1970 |
|
7074 |
Mats Karlsson |
|
|
1964 |
|
7072 |
Bergström Anders |
Vintage steel bikes |
De Rosa |
1943 |
|
7071 |
Marie Öhman |
|
|
1961 |
|
7070 |
Ola Nyberg |
norbergsck |
|
1950 |
|
7069 |
Anders Törling |
Strängnäs CK |
|
1951 |
|
7067 |
Maria Byrgren |
KA3 |
Byrgren |
1962 |
|
7068 |
James Byrgren |
KA3 |
Byrgren |
1957 |
|
7065 |
Carina Andersson |
Mora |
|
1960 |
|
7063 |
Ulrika Hellman |
Oxevik |
|
1983 |
|
7064 |
Stefan Lundqvist |
Oxevik |
|
1955 |
|
7062 |
Torgny Hellqvist |
|
|
1956 |
|
7061 |
Christer Ekstrand |
Ck ceres |
|
1953 |
|
12104 |
Marie Carlson |
|
|
1964 |
|
7060 |
Pär Bäse |
|
|
1968 |
|
7059 |
Åsa Lanneros |
Team Ljungskog |
|
1969 |
|
7056 |
Ingela Berglund |
|
|
1962 |
|
7057 |
Marie Levin |
|
|
1962 |
|
7058 |
Annika Smedberg |
|
|
1960 |
|
12097 |
Ingela Rahm |
Sk Bore |
|
1957 |
|
12093 |
Leif Eriksson |
|
|
1962 |
|
7055 |
Arto Toikkanen |
Harnässimskälskap |
|
1960 |
|
7054 |
Maria Herou Wallner |
Vallentuna CK |
|
1964 |
|
7053 |
Inger Wallenbert |
Västerås |
|
1957 |
|
12082 |
Eva Blomquist |
Umeå |
|
1952 |
|
12083 |
Sven Bohlin |
Umeå |
|
1952 |
|
7052 |
Nils-Olof Olsson |
Korsnäs IF skidor |
|
1946 |
|
7051 |
Vicktoria Sandström |
|
|
1971 |
|
7049 |
Bjørn Berger |
ifk Mora Skidor |
|
1957 |
|
7050 |
Hanne Berger |
ifk Mora Skidor |
|
1959 |
|
7048 |
Håkan Rytterström |
Team Grappa |
|
1953 |
|
7046 |
Marie Zethelius |
CK Rondör |
|
1959 |
|
7047 |
Mats Eriksson |
CK Rondör |
|
1955 |
|
7044 |
Tuula Petrelius |
|
Team Petrelius |
1960 |
|
7045 |
Pentti Petrelius |
|
Team Petrelius |
1959 |
|
7043 |
Ewa Andersson |
|
|
1957 |
|
7042 |
Auli toikkanen |
Harnässimskällskap |
|
1956 |
|
7522 |
Toivo Johansson |
Stennäsets if |
|
1953 |
|
7041 |
Leif Ericsson |
Högakustencyklisterna |
|
1942 |
|
7040 |
Benny Östh |
Jägarnäs Cykel |
|
1958 |
|
7039 |
jan mårdh g |
|
Grappa |
1956 |
|
7037 |
Ann Ejdestam |
|
|
1964 |
|
7038 |
Håkan Ejdestam |
|
|
1962 |
|
12045 |
lars Fält |
|
|
1960 |
|
12046 |
Åsa Berglund Nyman |
|
|
1964 |
|
12047 |
Lotta Andren |
|
|
1973 |
|
7036 |
Tord Lillja |
CK Rondör |
|
1962 |
|
7034 |
Johan Carlsson |
Tyresö |
|
1964 |
|
7035 |
Ketty Lundvall |
Tyresö |
|
1970 |
|
7033 |
Annika Flognfeldt |
Åmotfors IF |
|
1960 |
|
7031 |
Torgny Axelsson |
|
|
1947 |
|
7032 |
Lena Axelsson |
|
|
1950 |
|
7030 |
Ulrica Hanold |
Janbo CK |
|
1964 |
|
7027 |
Dan Björkqvist |
Team Grappa |
|
1949 |
|
7026 |
Esko Liimatta |
|
Grappa |
1954 |
|
7025 |
Lenita Rytky |
|
|
1963 |
|
16078 |
Jan Nilsson |
Pumpade däck |
|
1961 |
|
7024 |
Lars Andersson |
Björnlunda |
|
1950 |
|
7023 |
Jonny Eklund |
Ck Rondör |
|
1959 |
|
12036 |
Benny Vestlund |
Filipstad |
|
1960 |
|
7022 |
Christina Wigren |
Järbo If |
|
1967 |
|
16064 |
Peter Viberg |
Djurgårdens IF CK |
|
1977 |
|
7021 |
Peder Johansson |
IFK Sala |
|
1950 |
|
7018 |
Leif Källström |
IFK Sala |
|
1942 |
|
7019 |
Agneta Källström |
|
|
1946 |
|
7020 |
Leif Andersson |
IFK Sala |
|
1944 |
|
7017 |
Jenny Elvén |
Team Hansarna |
|
1978 |
|
7016 |
Hans Elven |
Team Hansarna |
|
1945 |
|
7015 |
Lena Wilhelmsson |
|
|
1968 |
|
7014 |
Björn Sigfridsson |
CK Rondör |
|
1959 |
|
7013 |
Ping Liang |
|
|
1969 |
|
7521 |
Anders Bogghed |
Lantmäteriets fritidsförening Gävle |
|
1970 |
|
7010 |
hans eriksson |
CK RONDÖR |
|
1952 |
|
7011 |
Sandra Persson |
|
|
1987 |
|
7012 |
Christer Burst |
|
|
1979 |
|
7009 |
Anette Wigren |
COIF |
|
1962 |
|
7005 |
Ulrica Baier |
|
|
1970 |
|
7006 |
Anna Baier |
|
|
1973 |
|
7007 |
patric Baier |
|
|
1967 |
|
7008 |
Maria Fengnell |
|
|
1975 |
|
7001 |
Dan Ideståhl |
Häggtuna hk |
IdeWik |
1970 |
|
7002 |
Malin Nygren |
Häggtuna hk |
IdeWik |
1969 |
|
7003 |
Anna Wikström |
Häggtuna |
IdeWik |
1970 |
|
7004 |
Håkan Wikström |
Häggtuna |
IdeWik |
1969 |
|
7000 |
Tommy Rönnlund |
Cykelintresset |
|
1959 |
|