13000 |
Philip Ström |
Regnbågsblod |
|
1988 |
|
12999 |
Tobias Ström |
Regnbågsblod |
|
1988 |
|
12997 |
Darek Armatowski |
|
|
1963 |
|
12982 |
Robert Kroon |
|
|
1968 |
|
12966 |
Hampus Wall |
|
|
1987 |
|
12964 |
Sanna Hagbacke |
|
|
1990 |
|
12960 |
Joakim Nils Hagbacke |
|
|
1982 |
|
12952 |
Corey Burcher |
Fikaklubben |
Fikaklubben |
1992 |
|
12949 |
Lars schöllin |
|
|
1956 |
|
12948 |
Catharina Amcoff |
Örebrocyklisterna |
|
1967 |
|
12947 |
Mårten Eidmann |
Siljansäs Roddarklubb |
|
1966 |
|
12946 |
therese kuivamäki |
|
|
1976 |
|
12945 |
Agnes Söderqvist |
Fikaklubben |
Fikaklubben |
1993 |
|
12944 |
Pär Andersson |
IK Rex |
|
1966 |
|
12943 |
lars Tomth |
Sollerö IF |
|
1961 |
|
12942 |
Per Hasting |
Storvreta IK |
|
1948 |
|
12941 |
Fredrik Sjöberg |
CSK Ludvika |
|
1983 |
|
12939 |
Claes Ekstrand |
ICA Dalen |
|
1962 |
|
12938 |
Joakim Westin |
Tom Simpson Memorial Team |
Tom Simpson Memorial Team |
1972 |
|
12984 |
Catharina Andersson |
IK Rex |
|
1967 |
|
12974 |
Cathrine Scherman-Bälte |
Fredrikshof CK |
|
1963 |
|
12973 |
Sven Bälte |
Fredrikshof CK |
|
1957 |
|
12937 |
Gunilla Råstock |
|
Team Almeteg |
1965 |
|
12991 |
Robin Hasselkrans |
Brudpiga RK |
|
1986 |
|
12933 |
Pierre Mihlberg |
|
|
1984 |
|
12931 |
Johan Huss |
Garphyttans IF |
|
1994 |
|
12930 |
Bo Salomon |
Team Sportia |
|
1953 |
|
12928 |
Patrik Andersson |
|
|
1987 |
|
12927 |
Ingela Janbjer |
|
Teamjanbjer |
1974 |
|
12926 |
Stefan Medin |
SMACK |
|
1943 |
|
12925 |
Leif Severin |
Ride Of Hope |
|
1959 |
|
12923 |
Fredrik Nylén |
Dellner IK |
|
1971 |
|
12922 |
Sören Jansson |
Knivsta CK |
|
1953 |
|
12921 |
Pernilla Larsson |
Brämhult |
|
1966 |
|
12920 |
Rickard Redendal |
|
|
1980 |
|
12919 |
Anett Mellberg |
IK Trasten |
|
1967 |
|
12918 |
Christoffer Nylund |
|
Beslutsångest |
1993 |
|
12917 |
Marielle Persson |
Csk Ludvika |
|
1987 |
|
12915 |
Gunilla Ottosson |
Tyresö CK |
|
1967 |
|
12913 |
Magnus Eliasson |
|
|
1972 |
|
12912 |
Martina Dufström |
Csk Ludvika |
|
1990 |
|
12911 |
Fredrik Gunnarsson |
Team Sportia |
|
1970 |
|
12909 |
Sophie Hovberg |
Team Sportia Uppsala |
|
1991 |
|
12910 |
Mattias Källberg |
Team Sportia Uppsala |
|
1989 |
|
12908 |
Lina Andreasson |
|
|
1997 |
|
12907 |
Daniel Evestedt |
|
|
1977 |
|
12906 |
Gun Danielsson |
|
|
1967 |
|
12905 |
Jan Danielsson |
Spårvägen |
|
1962 |
|
12904 |
Ingar Mikkelsen |
Funäsdalen IF. |
Team Coxa |
1974 |
|
12903 |
Johanna Foxell |
Arboga OK |
|
1980 |
|
12902 |
Staffan Eriksson |
|
|
1973 |
|
12900 |
Arne Strickman |
SVE Heessen |
SVE Heessen |
2001 |
|
12901 |
Suzanne Smedema |
Sollerö IF |
|
1972 |
|
12897 |
Mikael Otterström |
|
|
1979 |
|
12898 |
Joakim Rydell |
|
|
1990 |
|
12894 |
Daniel Aspelin |
Team Magnus |
Team Magnus |
1964 |
|
12895 |
Gabriel Aspelin |
Team Magnus |
Team Magnus |
2000 |
|
12893 |
Lars Eriksson |
Av Karl Hedin If |
|
1969 |
|
12891 |
Åsa Averbo Palmér |
Team Ljungskog |
MILÅ |
1972 |
|
12892 |
Oskar Henningsson |
|
|
1994 |
|
12890 |
Amanda Jones |
Brudpiga |
|
1989 |
|
12887 |
Helene Johansson |
OK Nackhe |
|
1968 |
|
12888 |
Jonas Johansson |
OK Nackhe |
|
1966 |
|
12885 |
Carina Eriksson |
Södertälje CK |
|
1965 |
|
12886 |
Hans Hofmann |
Södertälje CK |
|
1963 |
|
12883 |
Anna Widing |
|
|
1982 |
|
12884 |
Mattias Andersson |
|
|
1981 |
|
12882 |
Adam Ahlgren |
|
|
1993 |
|
12880 |
Erika Karlsson |
|
|
1967 |
|
12881 |
Evelina Karlsson |
|
|
2002 |
|
12879 |
Andreas Kallström |
|
|
1993 |
|
12877 |
David Akner |
|
|
1993 |
|
12875 |
Per-gunnar Blom |
|
LAG BLOM |
1977 |
|
12876 |
Mollie Blom |
LAG BLOM |
LAG BLOM |
2009 |
|
12874 |
Kristofer Borgström |
Sockertoppen IF |
|
1985 |
|
12873 |
Lars Nordvall |
|
|
1975 |
|
12872 |
Benny Thörn |
|
|
1975 |
|
12871 |
Fredrik Strandin |
Väsby Trihatlon |
|
1972 |
|
12867 |
Ida Andersson |
Falu Ck |
|
2007 |
|
12868 |
Greta Andersson |
Falu Ck |
|
2009 |
|
12869 |
Jonas Pettersson |
La Chemise Ck |
|
1975 |
|
12870 |
Ann-Charlotte Andersson |
La Chemise Ck |
|
1977 |
|
12866 |
Erik Ohlén |
|
|
1983 |
|
12863 |
Magnus Andersson |
Västerås CK |
|
1977 |
|
12864 |
Kattis Ridderstedt |
IK Lingonet |
|
1979 |
|
12862 |
Mats Svanefjord |
Vännäs ck |
|
1958 |
|
12861 |
kurt karlsson |
Vännä ck |
|
1953 |
|
12860 |
Daniel Nises |
CSK Ludvika |
|
1987 |
|
12859 |
Daniel Mifsud |
Brudpiga |
|
1976 |
|
12857 |
Joakim Nordqvist |
CSK Ludvika |
|
1990 |
|
12856 |
Therese Runberg |
|
|
1986 |
|
12855 |
Fredrik Olsson |
CSK Ludvika |
Team Stordunk |
1991 |
|
12916 |
Björn Malm |
Kurbits kickers |
|
1974 |
|
12854 |
Carl Willgård |
|
Beslutsångest |
1993 |
|
12853 |
Jacob Kjellman |
|
Beslutsångest |
1993 |
|
12852 |
Sten-Erik Malmqvist |
Dala-Hus |
|
1962 |
|
12850 |
Klara Jonsson |
Falu CK |
|
2008 |
|
12851 |
Johan Jonsson |
Falu CK |
|
1975 |
|
12849 |
Asmerom Gebremariam |
Keolis |
|
1994 |
|
12847 |
Jackie Bjerneld |
Tyresö CK |
|
2008 |
|
12848 |
Simone Bjerneld |
Tyresö CK |
|
2008 |
|
12845 |
Gunilla Melin |
Fredrikshof CK |
|
1963 |
|
12337 |
Ulf Johansson |
Fredrikshof CK |
|
1963 |
|
12844 |
Ove Öhman |
|
|
1960 |
|
12899 |
Johan Borg |
|
|
1968 |
|
12841 |
Lotta Wiklund |
Team Ljungskog |
MILÅ |
1963 |
|
12842 |
Ingela Ahnfeldt |
Team Ljungskog |
MILÅ |
1972 |
|
12843 |
Mikael Ahnfeldt |
Team Ljungskog |
MILÅ |
1965 |
|
12840 |
Björn Claesson |
Arboga CK |
|
1989 |
|
12839 |
Krister Nilsson |
|
|
1964 |
|
12837 |
Krijn Bouhuis |
|
Bouhuisjes |
1971 |
|
12838 |
Dennis Bouhuis |
|
Bouhuisjes |
1999 |
|
12835 |
Mattias Thor |
|
|
1977 |
|
12836 |
Camilla Andréasson |
|
|
1968 |
|
12834 |
Johannes Linde |
|
|
1991 |
|
12833 |
Fredrik Jonason |
|
|
1966 |
|
12831 |
Joakim Gustavsson |
|
|
1976 |
|
12832 |
Fredrik Törnqvist |
|
|
1975 |
|
12830 |
Ellinor Persson |
Borlänge |
|
1968 |
|
12827 |
Josef Granström |
|
|
1991 |
|
12826 |
Rasmus Höijer |
|
Beslutsångest |
1993 |
|
12825 |
Rickard Hed |
Fagersta |
|
1964 |
|
12824 |
André Rosengren |
|
Beslutsångest |
1993 |
|
12823 |
Mikael Skansgård |
KBK |
|
1980 |
|
12822 |
Sarah Hanner |
|
International Ladies |
1974 |
|
12821 |
Malin Nordström |
KBK |
|
1989 |
|
12819 |
Erik Eng |
Vallentuna CK |
|
1973 |
|
12820 |
Åsa Liljekvist |
Vallentuna CK |
|
1973 |
|
12818 |
Jörgen Halldin |
Dala Gummi CK |
|
1968 |
|
12817 |
Jenny Lindh |
|
|
1972 |
|
12816 |
Sophie Vesterlund |
|
|
1984 |
|
12815 |
Kenneth Hellsten |
IF Åland |
|
1951 |
|
12814 |
Bo Nordqvist |
Springtime Sports Club |
|
1968 |
|
12811 |
gary phillips |
n/a |
|
1977 |
|
12812 |
Gerard Phillips |
n/a |
|
1972 |
|
12810 |
Pirre Åström |
Franky’s burger CK |
|
1972 |
|
12809 |
christer ohlsson |
Fredrikshof |
|
1962 |
|
12808 |
Camilla Lindström |
Norberg CK |
|
1986 |
|
12807 |
Sofie Månsson |
|
International Ladies |
1975 |
|
12806 |
Cecilia Närkling |
|
|
1994 |
|
12805 |
Thomas Thenander |
Borlänge CK |
|
1964 |
|
12804 |
Martin Hemhagen |
|
|
1986 |
|
12803 |
Christer Rydén |
|
Widars Wänner |
1962 |
|
12802 |
Helena Lindahl |
|
|
1985 |
|
12800 |
Douglas Goderik |
Axa SC |
Jillans gäng |
1994 |
|
12799 |
Håkan Lundberg |
|
Jillans gäng |
1956 |
|
12798 |
Torbjörn Svensk |
Hudiksvalls IF |
|
1960 |
|
12796 |
Benjamin Lindström |
|
|
1986 |
|
12797 |
Åsa Lindström |
|
|
1977 |
|
12795 |
Peter Westhammar |
PropValue AB |
PropValue AB |
1976 |
|
12794 |
Nisse Vågstedt |
Friskis & Svettos Täby |
Friskis & Svettis Täby |
1963 |
|
12793 |
Rickard Ekström |
|
Den BlankaEken |
1985 |
|
12792 |
Fredrik Blank |
|
Den BlankaEken |
1985 |
|
12791 |
Daniel Nordström |
Rembo |
|
1975 |
|
12790 |
Marita Bengtsson |
SK Bore cykel |
|
1959 |
|
12788 |
Eva Moberg |
Väsby SK |
Forza SVC |
1968 |
|
12789 |
Jan Allard |
Väsby SK |
Forza SVC |
1961 |
|
12787 |
Fredrik Grinde |
Sveaskogs IF |
|
1972 |
|
12786 |
John Ingvar Axelsson |
|
Easy Riders |
1964 |
|
12785 |
lena mattsson |
|
|
1960 |
|
12784 |
Martin Nyberg |
|
|
1981 |
|
12783 |
Bengt Ahlgren |
Uppsala Mastersimklubb |
|
1964 |
|
12781 |
Åsa Walderik |
|
|
1965 |
|
12780 |
Joakim Oknefjell |
Hudik Triathlon |
|
1975 |
|
12779 |
Martin Berggren |
Snö & Tö skidklubb |
|
1982 |
|
12778 |
Dick Hedman |
|
|
1959 |
|
12776 |
Anders Redborg |
Sharks Sports Club |
|
1953 |
|
12775 |
Sofie Persson |
CK Motvind |
|
1966 |
|
12774 |
Yasmine Sophie Rygaard |
Galderma FF |
|
1985 |
|
12773 |
Dan Damström |
|
|
1952 |
|
12772 |
Jonas Harju |
|
|
2004 |
|
12771 |
Tommi Lindeman |
Team Jarla CK |
|
1976 |
|
12770 |
peter olsson |
|
|
1973 |
|
12769 |
Petter Hörberg |
Kroby CK |
|
1974 |
|
12768 |
Jesper Kihlander Magic |
|
|
1987 |
|
12767 |
Tomas Leffler |
|
|
1957 |
|
12766 |
Erika Sundin |
Mora CK |
|
1983 |
|
12765 |
Datevig Tjärnberg |
RideofHope |
|
1981 |
|
12764 |
Daniel Wilhelmsson |
IK Lingonet |
IK Lingonet |
1977 |
|
12763 |
Daniel Sandberg |
Brudpiga RK |
|
1956 |
|
12762 |
Ulf Mannhard |
Skruvstad Ik |
Team Skaffa bra ryggar! |
1962 |
|
12761 |
Mattias Springfelter |
|
90 RPM |
1974 |
|
12760 |
Carl Sundberg |
|
|
1990 |
|
12758 |
Jonas Holmberg |
Fredrikshof CK |
|
1962 |
|
12756 |
Åke Axelsson |
Rörviks IF |
|
1970 |
|
12755 |
Conny Svensson |
Värmskog MTB |
Team Skaffa bra ryggar! |
1958 |
|
12754 |
Lars-Göran Karlsson |
|
Team Skaffa bra ryggar! |
1956 |
|
12753 |
Bengt Isgård |
|
|
1951 |
|
12751 |
Christopher Jern |
Fredrikhof |
|
1969 |
|
12748 |
Emma Eriksson |
|
Team Skaffa bra ryggar! |
1993 |
|
12749 |
Alexander Carlsson |
|
Team Skaffa bra ryggar! |
1992 |
|
12750 |
Peter Eriksson |
|
Team Skaffa bra ryggar! |
1966 |
|
12747 |
Lars-Åke Jansson |
Åmåls CA |
|
1957 |
|
12746 |
Mats Ingvarsson |
|
|
1982 |
|
12745 |
Joakim Nyberg |
Leksand |
|
1965 |
|
12744 |
Michael Rosén |
|
|
1967 |
|
12743 |
Kent Söderlund |
Falun |
|
1955 |
|
12742 |
Marcus Sundberg |
Kallhäll CK |
|
1976 |
|
12759 |
Hanna Bengtis |
|
|
1982 |
|
12741 |
Kennet Morin |
Spårvägen CF |
|
1954 |
|
12740 |
Fredrik Persson |
|
Team Alfa Laval |
1963 |
|
12739 |
Erika Enestad |
|
|
1982 |
|
12738 |
Mikael Olsson |
Brudpiga RK |
|
1960 |
|
12737 |
Carina Åsberg |
|
|
1968 |
|
12736 |
Torbjörn Andersson |
|
|
1961 |
|
12735 |
Peter Berggren |
CK Falken |
|
1963 |
|
12734 |
Daniel Walldin |
CraCra IF |
|
1983 |
|
12733 |
Jari Möttönen |
Brudpiga |
|
1962 |
|
12732 |
Linn Blomqvist |
|
Pyspunka |
1984 |
|
12731 |
Ruben Bark |
Finspång |
|
1962 |
|
12727 |
Anders Lindh |
|
Mjällom/Högakustens CG |
1946 |
|
12728 |
Lars Fröberg |
|
Mjällom/Högakustens CG |
1946 |
|
12729 |
Erik Parkman |
|
Mjällom/Högakustens CG |
1964 |
|
12730 |
Lars Byhlund |
|
Mjällom/Högakustens CG |
1951 |
|
12726 |
Ella Säfström |
|
|
1995 |
|
12725 |
Henrik Bränn |
|
|
1987 |
|
12723 |
Linus Hermansson |
|
|
2004 |
|
12724 |
Mattias Hermansson |
|
|
1972 |
|
12722 |
Monica Ekström |
|
|
1960 |
|
12721 |
Åsa Höjer |
Borlänge CK |
|
1967 |
|
12720 |
Christian Lindqvist |
|
|
1979 |
|
12719 |
Per Ohlander |
mks |
Team PÅHL |
1957 |
|
12718 |
Line Ohlander |
|
Team PÅHL |
1995 |
|
12717 |
Åsa Markén |
|
Team PÅHL |
1975 |
|
12715 |
Amanda Kärrstedt |
19timmars-klubben |
19timmars-klubben |
1992 |
|
12713 |
Ulrika Tranefors |
Gymmix Tranemo TGF |
|
1970 |
|
12714 |
Ulf Tranefors |
Gymmix Tranemo TGF |
|
1965 |
|
12712 |
Jonas Davidsson |
|
|
1960 |
|
12711 |
Henrik Edholm |
|
|
1988 |
|
12710 |
Youssef Bennani |
Fredrikshof CK |
|
1983 |
|
12708 |
Jonathan Holmsved |
Axa sportsclub |
|
1992 |
|
12709 |
Elinor Olsson |
Team Power Woman |
|
1994 |
|
12989 |
Anna Hjälte |
GaldermaFF |
|
1984 |
|
12706 |
Roger Zeijlon |
|
Team Alfa Laval |
1961 |
|
12705 |
Anders Israelsson |
|
|
1960 |
|
12704 |
Filip Pastuhoff |
|
|
1952 |
|
12702 |
Per Folkerud |
Pyspunka |
|
1955 |
|
12701 |
Lars Willer |
Moramast |
|
1968 |
|
12700 |
Caroline Thörn |
|
”Alldeles för längesen vi sågs” |
1976 |
|
12699 |
Fredrik Carlsson |
Skoghall CK |
|
1985 |
|
12698 |
Alexander Hedenlund |
|
Épicurien CC |
1990 |
|
12696 |
Johannes Malmgren |
|
VoJ |
1987 |
|
12697 |
Viktor Modin |
|
VoJ |
1987 |
|
12695 |
Anders Dahl |
|
|
1983 |
|
12694 |
Karl Blad |
|
|
1976 |
|
12693 |
Thomas Ek |
Gubbvadens IF |
Gubbvadens IF |
1966 |
|
12692 |
Karin Crantz |
|
|
1980 |
|
12691 |
Anna Kalleberg |
|
”Alldeles för längesen vi sågs” |
1976 |
|
12687 |
Jenny Rosqvist |
|
|
1981 |
|
12685 |
Åsa Christiernin |
CK Uni |
|
1976 |
|
12686 |
Eric Åsberg |
|
|
1989 |
|
12684 |
Magnus Kindlund |
|
|
1982 |
|
12682 |
Torbjörn Andersson |
Spånga CK |
|
1946 |
|
12681 |
Tomas Hagström |
Mockfjärds Atletklubb |
|
1980 |
|
12679 |
Kerstin Langlet |
|
Team Gröna linjen |
1963 |
|
12680 |
Lovisa Langlet |
|
Team Gröna linjen |
2006 |
|
12678 |
Lena Carlberg Johansson |
|
|
1964 |
|
12677 |
Anders Vallenfjord |
|
|
1968 |
|
12675 |
Helene Felldin |
|
|
1968 |
|
12676 |
Fredrik Svensson |
|
|
1971 |
|
12674 |
Kaj Andersen |
|
|
1991 |
|
12673 |
Johan Eriksson |
|
Team Alfa Laval |
1974 |
|
12671 |
Jeanette Wörnert |
|
Team Örby |
1970 |
|
12672 |
Anna Wörnert |
|
Team Örby |
1970 |
|
12670 |
Stefan Lundgren |
|
|
1967 |
|
12669 |
Pernilla Lundgren |
|
|
1969 |
|
12664 |
Tapani Rantanen |
Strandens CK |
Los Playeros |
1960 |
|
12665 |
Marcus Rantanen |
Strandens CK |
Los Playeros |
2003 |
|
12666 |
Fredrik Rantanen |
Strandens CK |
Los Playeros |
1991 |
|
12667 |
David Rantanen |
Strandens CK |
Los Playeros |
1990 |
|
12663 |
Per Palmblad |
TeamMagnus |
|
1974 |
|
12662 |
Kenth Körner |
|
|
1974 |
|
12661 |
Fredrik Messler |
|
|
1987 |
|
12990 |
Ulf Arvidsson |
|
|
1950 |
|
12660 |
Björn Martinsson |
|
|
1984 |
|
12659 |
Achim Richarz |
|
|
1979 |
|
12658 |
Koppany Tibor Szabo |
- |
|
1993 |
|
12657 |
Kenneth Koskenniemi |
Täfteå IK |
Lars och Kenneth i Dalarna. |
1975 |
|
12656 |
Pontus Andersson |
|
|
1965 |
|
12654 |
Christer Lundh |
|
|
1959 |
|
12655 |
Albin Rastas Lundh |
|
|
2007 |
|
12653 |
Anders Päckos |
Envikens if |
|
1963 |
|
12652 |
Lars Modig |
Täfteå IK |
|
1976 |
|
12651 |
Emma Trozéll |
|
|
1993 |
|
12650 |
Erlanda Upton Augustsson |
|
International Ladies |
1970 |
|
12649 |
Thomas Karlsson |
|
|
1964 |
|
12648 |
Leif Berglund |
|
|
1960 |
|
12965 |
Ole Johan Mohn |
Glåmdal SK |
|
1969 |
|
12647 |
Johan Morén |
|
|
1990 |
|
12757 |
Karin Johansson |
Fredrikshov Stockholm |
|
1979 |
|
12646 |
Anette Edman |
Fredrikshof |
|
1966 |
|
12645 |
Filipe Oliveira Mendes |
|
|
1988 |
|
12644 |
Fredrik Borgström |
Sockertoppen IF |
|
1975 |
|
12642 |
Viktor Bäck |
OK Raseborg |
|
1989 |
|
12643 |
Pia Bäck |
OK Raseborg |
|
1990 |
|
12641 |
Bo Linnér |
Björknäsbussarnas IF |
|
1966 |
|
12639 |
Anders Lantz |
CK Falken |
|
1970 |
|
12638 |
Anna Hermansson |
|
Team Gröna linjen |
1995 |
|
12636 |
Marie Dawson |
|
|
1959 |
|
12637 |
Christopher Dawson |
|
|
1951 |
|
12634 |
Björn Johansson |
Harbo |
|
1966 |
|
12635 |
Petra Nordström |
Harbo |
|
1971 |
|
12633 |
Kristina Palm |
Axa Sports club |
|
1976 |
|
12632 |
David Sjöström |
|
90 RPM |
1975 |
|
12631 |
Johan Stenberg |
Fredrikshof CK |
|
1975 |
|
12630 |
Erik Göransson |
CSK Ludvika |
|
1990 |
|
12986 |
Heidi Tronhus |
|
|
1988 |
|
12629 |
Krister Strand |
|
|
1953 |
|
12628 |
Maria Thomee |
Spånga |
|
1965 |
|
12627 |
Henrik Söderblom |
Team HeJo |
|
1973 |
|
12626 |
Johan Ericson |
|
|
1981 |
|
12625 |
Barbro Blomqvist |
Södertälje |
|
1960 |
|
12979 |
Martin Axelsson |
Trosa |
|
1966 |
|
12624 |
Lars Jonsson |
|
|
1985 |
|
12623 |
Lars Romin |
Björklinge |
|
1961 |
|
12622 |
Johan Klingberg |
Björklinge |
|
1963 |
|
12620 |
Emil Berne |
|
|
1984 |
|
12621 |
Josefine Berne |
|
|
1991 |
|
12619 |
Kent Eriksson |
Åmåls cykelamatörer |
|
1952 |
|
12618 |
Jimmy Friebe |
|
|
1973 |
|
12617 |
Olle Andersson |
Åmåls Ca |
|
1951 |
|
12615 |
Johan Salmons |
Csk Ludvika |
|
1989 |
|
12613 |
Patrik Kiebach |
|
Märsta Marvelous |
1986 |
|
12614 |
Jessica Andersson |
|
Märsta Marvelous |
1989 |
|
12612 |
Jacek Kleban |
Nobina |
|
1978 |
|
12611 |
Kjell-Hugo Eilertsen |
|
|
1969 |
|
12610 |
Ulrica Östlund |
önsbacken united |
|
1971 |
|
12609 |
Ragnar Santesson |
AXA Sports Club |
CK Medvind |
1962 |
|
12608 |
Karolina Jakobsson |
Sundborns GoIF |
|
1984 |
|
12607 |
Anders Ersbjörs |
Vansbro MTB |
|
1965 |
|
12606 |
Teemu Sulin |
|
|
1967 |
|
12605 |
Yngve Perjons |
Dala_Floda IF |
CK Medvind |
1959 |
|
12604 |
Mathias Sandberg |
Brudpiga cykel |
|
1975 |
|
12603 |
Michal Tomaszewski |
|
|
1991 |
|
12602 |
Benny Hag |
Axa Sport Club |
CK Medvind |
1961 |
|
12601 |
Andreas Håden |
Edsbyn sk- mtb |
|
1990 |
|
12599 |
Simon Ståhl |
|
|
1990 |
|
12597 |
Maria Wetterlöv |
Mera Lera - Linköping |
|
1966 |
|
12596 |
Torgny Hedblom |
|
|
1958 |
|
12595 |
Roger Ihrelius |
BWIF |
Rönnstugans cykelpågar |
1960 |
|
12594 |
Göran Lindqvist |
Fredrikshof |
|
1957 |
|
12592 |
Lisa Björses |
|
Team Björses |
1993 |
|
12593 |
Alexandra Björses |
|
Team Björses |
1996 |
|
12591 |
Jens Forsberg |
Team Magnus CK |
|
1970 |
|
12590 |
Peter Arninger |
Dåvö Lilla Sandviken |
|
1963 |
|
12586 |
Thomas Angarth |
Idrottens IF Sthlm |
|
1955 |
|
12587 |
Peter Eriksson |
Idrottens IF Sthlm |
|
1979 |
|
12588 |
Calle Myrsell |
Idrottens IF Sthlm |
|
1958 |
|
12589 |
Patrik Oscarsson |
Idrottens IF Sthlm |
|
1963 |
|
12585 |
Anders Hans |
|
Team Odheden |
1968 |
|
12584 |
Gabriel Bassula |
|
|
1986 |
|
12963 |
Jens Morell |
VIF |
|
1974 |
|
12583 |
Rune Leander |
|
|
1963 |
|
12582 |
Niklas Pohly |
CK Tok |
CK Tok |
1972 |
|
12581 |
Hans Gyllner |
CK Tok |
CK Tok |
1970 |
|
12580 |
Fredrik Lunde |
CK Tok |
CK Tok |
1971 |
|
12579 |
Thomas Andersson |
|
|
1968 |
|
12578 |
Sari Andersson |
|
|
1968 |
|
12577 |
Nils-Åke Strömberg |
Rönnstugans cykelpågar |
|
1959 |
|
12576 |
Elin Joelsson |
|
|
1987 |
|
12575 |
Björn Mossberg |
Säffle Skidklubb |
|
1956 |
|
12962 |
Anders Olsson |
|
|
1960 |
|
12574 |
Anders RIDSTROM |
Shanghai Shaggers |
|
1967 |
|
12570 |
Jessica More’n |
Lungsnäset IF |
|
1970 |
|
12569 |
Olle Levein |
Lungsnäset IF |
|
1975 |
|
12567 |
Peter Reit |
|
SUPE |
1958 |
|
12568 |
Susanne Skovshoved |
|
SUPE |
1962 |
|
12566 |
Cecilia Andersson |
|
Helgö Bikers United |
1963 |
|
12565 |
Cristian Contreras |
|
|
1976 |
|
12563 |
Andreas Sundin |
|
Sundin30 |
1993 |
|
12564 |
Maria Åberg |
|
Sundin30 |
1973 |
|
12561 |
Alexander Swedin |
VCK |
Lodjuret |
2008 |
|
12562 |
Ulf Swedin |
Vallentuna CK |
Lodjuret |
1967 |
|
12558 |
Frode Rølsåsen |
Ck Elverum |
Team Røsch |
1958 |
|
12559 |
Heidi Johansen |
|
Team Røsch |
1967 |
|
12557 |
Bengt Bäckström |
Bäckström Raiders |
|
1967 |
|
12554 |
Staffan Erikson |
Härkeberga cykelklubb |
|
1951 |
|
12555 |
Göran Westberg |
Härkeberga cykelklubb |
|
1951 |
|
12553 |
Jan Hårleman |
Team Heba |
Heba |
1962 |
|
12551 |
Ann Florén |
Gävle CA |
|
1973 |
|
12552 |
Rolf Wikman |
Gävle CA |
|
1962 |
|
12549 |
Paula Nolin |
|
Team Noka |
1969 |
|
12550 |
Maria Kallio |
|
Team Noka |
1969 |
|
12547 |
Tommy Nord |
Kungsbacka ck |
|
1969 |
|
12546 |
Lars Dolk |
|
|
1979 |
|
12544 |
Mats Martin |
|
|
1986 |
|
12541 |
Henrietta Nilsson |
|
|
1987 |
|
12542 |
Anders Nilsson |
|
|
1985 |
|
12543 |
Johan Nilsson |
|
|
1985 |
|
12540 |
Nicklas Närkling |
|
|
1991 |
|
12539 |
Thomas Närkling-Larsson |
IFK Mora SK |
|
1967 |
|
12538 |
Ann-Marie Pettersson |
Ringmurens cykelklubb |
|
1972 |
|
12536 |
Eva Larsson |
|
|
1948 |
|
12537 |
Lasse Lundberg |
|
|
1952 |
|
12532 |
Annika Karström |
|
Tryck å dra |
1973 |
|
12533 |
Morgan Karström |
|
Tryck å dra |
1972 |
|
12534 |
Carina Högström |
|
Tryck å dra |
1972 |
|
12535 |
Pär Högström |
|
Tryck å dra |
1968 |
|
12531 |
Sven-Inge Eriksson |
Grangärde |
|
1964 |
|
12529 |
Mattias Sperlingsson |
|
|
1978 |
|
12530 |
Blanca Delicado Grandal |
|
|
1979 |
|
12526 |
Nicklas Kvist |
Väsby SS triathlon |
BSG Gruppen |
1988 |
|
12528 |
Tony Stenders |
Colting Borssén Triathlonklubb |
BSG Gruppen |
1976 |
|
12525 |
Tommy Lärfars |
Fredrikshof |
|
1955 |
|
12524 |
David Schuman |
|
|
1976 |
|
12522 |
Adam Lindström |
Valbo bikers |
|
1999 |
|
12523 |
Johan Lindström |
Valbo bikers |
|
1969 |
|
12520 |
Anette Mimer Sjöblom |
|
|
1963 |
|
12521 |
Markus Mimer |
|
|
1970 |
|
12519 |
Björn Strid |
|
|
1985 |
|
12514 |
Anders Långberg |
Skitsnack MC |
Skitsnack MC |
1968 |
|
12513 |
Hans Nilsson |
|
|
1964 |
|
12511 |
Stefan Pettersson |
DRT |
|
1963 |
|
12512 |
Stefan Lindholm |
Fjärås AIK |
|
1955 |
|
12509 |
Linus Åkerman |
|
Team Kungsholmen/Tyresö |
1993 |
|
12510 |
Mikael Andersson |
|
Team Kungsholmen/Tyresö |
1963 |
|
12508 |
Kent Hedman |
Västerås CK |
|
1961 |
|
12507 |
Dan Pettersson |
|
Mälarenergi Elnät |
1981 |
|
12506 |
Claes Axelsson |
Rörvik |
|
1970 |
|
12505 |
Joakim Svensson |
Rörvik |
|
1974 |
|
12503 |
Martin Sjögren |
Boda Volley CK |
|
1983 |
|
12504 |
Erik Änges |
Boda Volley CK |
|
1983 |
|
12501 |
Gert Englund |
|
Team Jakan |
1964 |
|
12502 |
Stefan Kemi |
|
Team Jakan |
1963 |
|
12499 |
Claudio Strobl |
|
|
1961 |
|
12500 |
Marita Blomstrand |
|
|
1966 |
|
12498 |
Bengt Håård |
|
Team Bayk |
1966 |
|
12497 |
Kent Sjölinder |
|
|
1943 |
|
12496 |
Kaspars Eihvalds |
|
Team Bayk |
1987 |
|
12495 |
Anna Driessen |
|
Team Bayk |
1984 |
|
12494 |
Ylva Stenervall |
|
Team Bayk |
1978 |
|
12981 |
Jakob Egge |
|
|
1974 |
|
12493 |
Lena Gedda |
|
|
1969 |
|
12492 |
Göran Larsson |
Tom Simpsons minnesklubb |
|
1959 |
|
12491 |
Petter Börjesson |
Tom Simpsons minnesklubb |
|
1968 |
|
12994 |
Angelica Långdahl |
|
|
1986 |
|
12489 |
Maja ERiksson |
Domnarvets GoIF |
|
1995 |
|
12490 |
Maria Bergfält |
Domnarvets GoIF |
|
1963 |
|
12487 |
Jonny Eliasson |
|
|
1958 |
|
12488 |
Yazan Dairi |
|
|
2000 |
|
12486 |
Rickard Jonsson |
Norpan Media |
|
1981 |
|
12485 |
Carina Holding |
|
|
1964 |
|
12484 |
Isaac Sylvander |
Norpan Media |
|
1973 |
|
12483 |
Lennart Kärrman |
|
Team Sala Optik |
1957 |
|
12481 |
Magnus Larsson |
|
|
1972 |
|
12480 |
Jonas Sundin |
|
|
1965 |
|
12478 |
Bernadette Scharfenberger |
|
|
1991 |
|
12479 |
Jonathan Krakow |
|
|
1990 |
|
12476 |
Mikael Lindell |
|
|
1967 |
|
12477 |
Richard Blad |
|
|
1970 |
|
12475 |
Peter Funk |
|
|
1966 |
|
12474 |
Sam Mukasa |
Dellner IK |
|
1960 |
|
12473 |
Kenneth Ulfberg |
Monslupus CK |
|
1952 |
|
12471 |
Jan Pettersson |
Däckpartner |
|
1960 |
|
12472 |
Marica Lindquist |
Däckpartner |
|
1963 |
|
12470 |
Susanne Amberg |
Team Amberg |
|
1988 |
|
12959 |
Silja Ahtonen |
|
|
1969 |
|
12961 |
Leif Dahlander |
|
|
1967 |
|
12469 |
Pär Lindblom |
|
|
1963 |
|
12467 |
Glenn Alexandersson |
IK Lingonet |
IK Lingonet |
1975 |
|
12466 |
Sara Bergström |
IK Lingonet |
IK Lingonet |
1977 |
|
12958 |
Peter Lundgren |
|
|
1960 |
|
12465 |
Kennet Jansson Eklund |
Team Ormsalva |
Videstigen Trampers |
1964 |
|
12464 |
Per Linder |
Västerås ck |
|
1961 |
|
12463 |
Peter Ekdahl |
Team Ormsalva |
Videstigen Trampers |
1969 |
|
12462 |
Göran Ahlberg |
|
|
1960 |
|
12460 |
Jane Fornander |
|
|
1945 |
|
12461 |
Per Fornander |
|
|
1944 |
|
12458 |
Malin Littorin Ferm |
|
Team Littorin |
1990 |
|
12456 |
Roland Pettersson |
Ck masen |
|
1956 |
|
12455 |
Håkan Andersson |
|
Widars Wänner |
1960 |
|
12452 |
Roger Odheden |
Team Odheden |
Team Odheden |
1976 |
|
12451 |
Nils Didner |
|
|
1986 |
|
12450 |
Christian Jährling |
Arboga ck |
|
1978 |
|
12448 |
Jonas Hedin |
Tom Simpsons Minnesklubb |
|
1968 |
|
12441 |
Elisabeth Sundberg |
|
|
1962 |
|
12442 |
Johan Sundberg |
|
|
1966 |
|
12436 |
Mats Eriksson |
|
|
1956 |
|
12435 |
Zeke Norberg |
Team Pyspunka |
|
2006 |
|
12434 |
Martin Brehme |
|
|
1969 |
|
12433 |
Linnéa Brehme |
|
|
1973 |
|
12431 |
Gustaf Möllberg |
IK Lingonet |
|
1981 |
|
12432 |
Sofia Möllberg |
IK Lingonet |
|
1982 |
|
12429 |
Johan Lindberg |
|
|
1981 |
|
12430 |
Lina Olsen |
|
|
1979 |
|
12683 |
Göran Wiberg |
Fårö Broa CK |
|
1953 |
|
12426 |
Sofia Svahn Gustafsson |
Qmed FF |
|
1981 |
|
12425 |
Jörgen Jalmegard |
|
|
1954 |
|
12424 |
Monica Pellas |
|
|
1968 |
|
12422 |
Maria Brolin |
|
|
1974 |
|
12421 |
Patrik Sättgren |
Fredrikshof |
|
1976 |
|
12419 |
Marianne Scharfenberger |
|
|
1958 |
|
12420 |
Joachim Ganser |
|
|
1957 |
|
12418 |
roland stigestad |
KBK |
|
1959 |
|
12417 |
Maria Olofsson |
Mjälgen CK |
Team Lokgård |
1972 |
|
12423 |
Karin Inghe |
Team Ljungskog |
|
1967 |
|
12415 |
Mats Beskow |
RIF-hangaround |
|
1960 |
|
12414 |
Frederik Smith |
|
Team Heba. |
1959 |
|
12413 |
Fredrik Beskow |
VCK |
|
1993 |
|
12412 |
Lars Wallin |
|
|
1955 |
|
12410 |
Anne-Marie Boström |
|
|
1958 |
|
12411 |
Anders Engstrand |
|
|
1960 |
|
12408 |
Seved Lindström |
|
|
1966 |
|
12409 |
Alexander Romin |
|
|
1994 |
|
12406 |
Patrik Brännström |
Vandrarringen |
|
1968 |
|
12407 |
Karin Swärd |
Vandrarringen |
|
1965 |
|
12405 |
Mikael Skantz |
Åmåls CA |
|
1962 |
|
12403 |
Kristina Svedberg |
|
|
1979 |
|
12404 |
Matti Ahtonen |
|
|
1979 |
|
12402 |
Peter Nordlund Carbon |
Peppes Pedal |
|
1962 |
|
12401 |
Bo Andersson |
Mora ck |
|
1947 |
|
12400 |
Göran Löfdahl |
|
|
1956 |
|
12399 |
Peter Magnusson |
|
|
1964 |
|
12398 |
Håkan Bäckström |
Bäckström Raiders |
|
1972 |
|
16720 |
Nina Lovén |
Väsby SS Triathlon |
|
1967 |
|
12397 |
Fredrik Lovén |
|
|
1967 |
|
12396 |
Kenneth Öberg |
Rörbäcksnäs IS |
Rörbäcksnäs IS |
1983 |
|
12394 |
Anki Spåls |
Garphyttans IF |
|
1973 |
|
12395 |
Roger Almen |
Team deKadens |
|
1969 |
|
12392 |
Conny Gossas |
Rosendals CK |
|
1958 |
|
12393 |
Kristofer Gossas |
Rosendals CK |
|
1985 |
|
12389 |
Erik Amlie Wahlström |
|
Team Eld & Vatten |
1962 |
|
12390 |
Maria Evensson |
|
Team Eld & Vatten |
1961 |
|
12391 |
Einar Haave |
|
Team Eld & Vatten |
1962 |
|
12386 |
Katarina Johansson |
|
|
1987 |
|
12385 |
Linus Lokgård |
Mjälgen CK |
|
2000 |
|
12384 |
Martin Linder |
|
|
1978 |
|
12383 |
Robert Forsén |
Friskis & Svettis |
Nyköping Giro |
1967 |
|
12382 |
James Byrgren |
KA3 IF |
Byrgren |
1957 |
|
12379 |
Kerstin Wahlund Hansson |
Ingarö IF |
Team WH |
1962 |
|
12380 |
Anders Hansson |
Ingarö IF |
Team WH |
1963 |
|
12378 |
Gunnar Bruhn |
Kvarnsvedens GoIF |
|
1944 |
|
12377 |
Fredrik Grund |
|
|
1985 |
|
12376 |
Linus Hillemar |
|
|
1986 |
|
12373 |
Peder Smith |
Team Smith |
|
1956 |
|
12372 |
Emma Garpenholt |
|
|
1982 |
|
12368 |
Jens Sandström |
Ratu ck |
Ratuexpressen |
1967 |
|
12369 |
Karin Björk |
Ratu ck |
Ratuexpressen |
1966 |
|
12370 |
Robert Nilsson |
Ratu ck |
Ratuexpressen |
1975 |
|
12371 |
Sofia Isberg |
Ratu ck |
Ratuexpressen |
1975 |
|
12365 |
amanda klasa fornhammar |
|
|
1971 |
|
12366 |
Per-Erik Klasa |
|
|
1968 |
|
12367 |
Ingrid Klasa |
|
|
2010 |
|
12363 |
peter svensson |
|
|
1963 |
|
12360 |
Linda Stridh Gustavsson |
|
Vilskeholm |
1973 |
|
12361 |
Conny Gustavsson |
|
Vilskeholm |
1970 |
|
12359 |
Loren Miller |
|
|
1970 |
|
12358 |
Örjan Gustad |
Nobina |
|
1981 |
|
12357 |
Sussie Eriksson |
CSK Ludvika |
|
1977 |
|
12356 |
Börje Arnfridsson |
Friskis&Svettis |
Nyköping Giro |
1964 |
|
7622 |
Jimmy Hamari |
Arvika |
|
1979 |
|
12355 |
Rita Hamari |
Arvika |
|
1977 |
|
12352 |
Andreas Tull |
CK Tok |
Tok1 |
1971 |
|
7621 |
Mikael Hedgårds |
CK Tok |
Tok1 |
1970 |
|
12349 |
Ulrika Hulterstedt |
|
Team Larsolsgården |
1974 |
|
12350 |
Angelica Hulterstedt |
|
Team Larsolsgården |
1990 |
|
12347 |
Pernilla Karlsson |
|
|
1975 |
|
12346 |
Ronny Bjelkmark |
|
|
1959 |
|
12345 |
Johnny Berglöv |
AB Karl Hedin IF |
|
1964 |
|
12344 |
Linda Bergdahl |
Astrazeneca |
|
1971 |
|
12343 |
Mats Elfdahl |
|
|
1958 |
|
12342 |
Yuttapoom Puttisong |
|
Klubblüß CK |
1984 |
|
12341 |
Laurent Wikman |
Klubblös |
Klubblüß CK |
1983 |
|
12340 |
Mats Ågren |
Flen |
|
1962 |
|
12339 |
Ulf Gelberg |
|
Below the radar |
1968 |
|
7620 |
Marcus Fornås |
|
|
1996 |
|
12335 |
Anders Thunberg |
Degerfors IF |
|
1950 |
|
12333 |
Fredrik Hagstedt |
|
|
1989 |
|
12334 |
Daniel Hagstedt |
|
|
1989 |
|
12332 |
Kristian Kjellsson |
|
|
1984 |
|
12331 |
Emma Nilsson |
|
Byggspecialisten |
1994 |
|
12328 |
Liselotte Jaxgård |
|
|
1966 |
|
12329 |
Hans Jaxgård |
|
|
1966 |
|
12980 |
August Egge |
|
|
1977 |
|
12325 |
Mats Stengård |
CK Plankan |
|
1969 |
|
12326 |
Carl-Fredrik Karner |
CK Plankan |
|
1969 |
|
12324 |
Markus Henningsson |
Nobina |
|
1982 |
|
7618 |
Karin Bildt Leijonhufvud |
|
|
1981 |
|
7619 |
Nils Leijonhufvud |
|
|
1965 |
|
12320 |
Per Strandberg |
Team Ibex |
|
1962 |
|
12318 |
Isabella Almeteg |
|
Team Almeteg |
1976 |
|
12313 |
Lars Nypan |
Tursyklistene Trondheim |
|
1948 |
|
12314 |
Trygve Henriksen |
Tursyklistene Trondheim |
|
1949 |
|
12315 |
Øivin Stav |
Tursyklistene Trondheim |
|
1952 |
|
12316 |
Finn Arve Aagesen |
Tursyklistene Trondheim |
|
1949 |
|
12317 |
Arne Sesseng |
Tursyklistene Trondheim |
|
1945 |
|
12311 |
Emmy Leander |
- |
|
1996 |
|
12312 |
Andreas Ericsson |
|
|
1993 |
|
12310 |
Claes Nilsson |
SOLNA |
|
1959 |
|
7616 |
Anders Backlund |
|
Team Hufs |
1982 |
|
7617 |
Johan Linde |
|
Team Hufs |
1982 |
|
12306 |
Fredrik Hiort |
Hägerbecks CK |
|
1969 |
|
12307 |
Eva-Britt Hiort |
Hägerbecks CK |
|
1963 |
|
12304 |
Petra Westelindh |
Fagersta |
|
1959 |
|
12303 |
Fredrik Hermansson |
|
|
1978 |
|
12300 |
Rickard Vikberg |
I |
KER |
1955 |
|
12302 |
Kenneth Larsson |
|
KER |
1954 |
|
12299 |
Torbjörn Hult |
|
|
1960 |
|
12298 |
Thomas Sommar |
|
Hedlunds Cykelentusiaster |
1964 |
|
12297 |
Johan Lidman |
|
|
1975 |
|
12295 |
Anders Silver |
|
|
1963 |
|
12296 |
Helena Silver |
|
|
1962 |
|
12294 |
Therese Rykatkin |
Mörbyfjärdensidrottsförening-Ornö |
|
1970 |
|
12293 |
Göran Bjurelid |
Haga Senior |
Easy Bikers |
1952 |
|
12291 |
Kimmo Torvinen |
Skoghalls ck |
|
1969 |
|
12290 |
Mark Crowther |
Örebrocyklisterna |
Chain Reaction |
1960 |
|
12287 |
Emma Ivarsson |
|
19timmars-klubben |
1995 |
|
12288 |
Bella Rådberg |
|
19timmars-klubben |
1995 |
|
12289 |
Maria Lind |
|
19timmars-klubben |
1995 |
|
12284 |
Christina Müller |
|
Valbrew |
1967 |
|
12286 |
Linus Larsson |
|
Valbrew |
1998 |
|
12283 |
Håkan Andersson |
CK Naten |
|
1967 |
|
12282 |
Tobias Hellstedt |
|
|
1990 |
|
12281 |
Lotta de Mander |
Backebo |
|
1959 |
|
12279 |
Marianne Andersson |
|
Maja 50 år |
1972 |
|
12280 |
Maria Levison |
|
Maja 50 år |
1969 |
|
12275 |
Ulf Pettersson |
|
Team Pettsson |
1960 |
|
12276 |
Ulrika Pettersson |
|
Team Pettsson |
1966 |
|
12277 |
Emelie Pettersson |
|
Team Pettsson |
1989 |
|
12278 |
Malin Pettersson |
|
Team Pettsson |
1991 |
|
12274 |
Mats Hassbring |
|
Quality team |
1959 |
|
12957 |
Roine Andersson |
CK Uni |
|
1958 |
|
12273 |
Annette Olausson |
|
Chain Reaction |
1956 |
|
12272 |
Anders Crowther |
|
Chain Reaction |
1992 |
|
12271 |
Hanna Olausson |
|
Chain Reaction |
1992 |
|
12270 |
Gittan Lokgård |
Mjälgen CK |
Team Lokgård |
1966 |
|
12269 |
Patrik Bobäck |
Fredrikshof IF CK |
|
1977 |
|
12267 |
Kenneth Karlsson |
Åkersberga |
|
1960 |
|
12266 |
Per Andersson |
|
Hedlunds Cykelentusiaster |
1966 |
|
12265 |
Fredrik Görsten |
|
|
1972 |
|
12262 |
gunnar Franzon |
|
Björnligan |
1955 |
|
12263 |
Björn Gudmundsson |
|
Björnligan |
1979 |
|
12264 |
Elin Gudmundsson |
|
Björnligan |
1988 |
|
12260 |
Erik Börjesson |
|
|
1992 |
|
12261 |
Sara Thorell |
|
|
1992 |
|
12258 |
Lena Kulling |
|
|
1968 |
|
12259 |
Patric Kulling |
|
|
1967 |
|
12256 |
Pierre Bolmefalk |
|
Falkarna |
1967 |
|
12257 |
Marina Bolmefalk |
|
Falkarna |
1967 |
|
12255 |
Tina Ohlin |
|
|
1979 |
|
12253 |
Stefan Ullman |
|
Stefan Lag |
1976 |
|
12254 |
Edvin Lindqvist |
Stefan Lag |
Stefan Lag |
1977 |
|
12251 |
Mikael Modin |
Bajka |
|
1976 |
|
12249 |
Johan Hårleman |
Björknäs buss IF |
|
1963 |
|
12250 |
Charlie Hårleman |
Björknäs Buss IF |
|
1994 |
|
12248 |
Sara Huang |
|
|
1995 |
|
12247 |
Fredrik Heldin |
|
|
1992 |
|
12246 |
Karin Hermansson |
|
|
1976 |
|
12245 |
Ronny Nordlöf |
|
|
1967 |
|
12239 |
Anders Gjärdman |
|
|
1965 |
|
12240 |
Monica Ström |
Stockholm |
|
1969 |
|
12238 |
Helene Tryggveson |
Pyspunka |
|
1969 |
|
12983 |
Maria Johannesson |
|
|
1973 |
|
12237 |
Anna Jansson |
Börje SK |
|
1976 |
|
12236 |
Stefan-Steffo Norman |
|
|
1973 |
|
12234 |
Malin Eriksson |
|
|
1972 |
|
12235 |
Örjan Eriksson |
|
|
1970 |
|
12233 |
Jan Andersson |
|
|
1961 |
|
12231 |
Anna Rosenlund |
Klubblös |
|
1961 |
|
12232 |
Anders Jakobsson |
OK Södertörn |
|
1958 |
|
12230 |
Anna-Karin Tunemalm |
Stöcke TS Järnet |
Women By Bike |
1966 |
|
12229 |
Lena Sundström |
Women by bike |
|
1968 |
|
12228 |
Anna-Carin Jonasson Juhlen |
|
|
1960 |
|
12227 |
Jan-owe Juhlen |
|
|
1960 |
|
12225 |
Sami Heino |
Forsbacka IK |
|
1975 |
|
12226 |
Elis Heino |
Forsbacka IK |
|
2005 |
|
12224 |
niclas fornas |
|
|
1962 |
|
12223 |
Bo Ragnarsson |
Vansbro AIK SK |
|
1960 |
|
12219 |
Susanne Jansson |
Cykelintresset |
Women By Bike |
1975 |
|
12220 |
Ulrika Lundberg |
- |
Women By Bike |
1976 |
|
12221 |
Anna Hellström |
|
Women By Bike |
1968 |
|
12222 |
Carola Långström |
|
Women By Bike |
1970 |
|
12218 |
Annika Dahlenlund |
Söders Höjder |
Söders höjder |
1969 |
|
12956 |
Holger Echarti |
Nacka Bryggeri |
|
1964 |
|
12217 |
Christer Falk |
DGON |
|
1945 |
|
12955 |
Andreas Palmborg |
Spårvägen CF |
|
1977 |
|
12216 |
Kerstin Svensk Kjellberg |
|
|
1950 |
|
12215 |
Matti Duvaldt |
|
|
1950 |
|
12213 |
Pia Michaelsson |
Dalkullornas Bokklubb |
|
1967 |
|
12212 |
Carina Axols |
StoraSkedvi IK |
|
1966 |
|
12209 |
Oskar Lierud |
|
|
1982 |
|
12208 |
Sören Törnberg |
|
|
1962 |
|
12207 |
Hakan Sundberg |
Team Ibex |
|
1970 |
|
12206 |
Christer Dahlenlund |
Södershöjder |
Söders höjder |
1965 |
|
12204 |
Niclas Ottosson |
|
|
1965 |
|
12201 |
Steffen Magnor |
Hernes |
|
1979 |
|
12202 |
Christian Sletengen |
Bergheim |
|
1977 |
|
12203 |
Hilde Knappskog |
Hernes |
|
1984 |
|
12200 |
Susanne Gustavsson |
Pershagen |
|
1963 |
|
12199 |
Gonzalo Vallejo |
|
|
1985 |
|
12198 |
Cristian Vallejo |
|
|
1981 |
|
12197 |
Rikard Espling |
Team Jarla |
Team Jarla Ck |
1963 |
|
12196 |
Björn Lindeborg |
Team Jarla Ck |
Team Jarla Ck |
1961 |
|
12194 |
Christer Samuelsson |
|
|
1953 |
|
12195 |
Ulrika Samuelsson |
|
|
1957 |
|
12193 |
Gudrun Olsson |
Åsens SK |
|
1963 |
|
12189 |
Alexander Sjöberg |
|
Flat Tires |
1986 |
|
12190 |
Ulf Sjöberg |
|
Flat Tires |
1955 |
|
12191 |
Bertil Jönsson |
|
Flat Tires |
1952 |
|
12192 |
Eric Andersson Bäck |
|
Flat Tires |
1987 |
|
12188 |
Sören Artursson |
|
|
1954 |
|
12187 |
Lennart Åslund |
Åsarna IK |
|
1960 |
|
12186 |
Ulf Ekstrand |
Ica Enskede |
|
1957 |
|
12185 |
Jonas Blanting |
Easy Riders |
Easy Riders |
1979 |
|
12184 |
Elin Inghammar |
Galderma FF |
Galderma FF |
1986 |
|
12183 |
Patrik Högman |
|
|
1968 |
|
12182 |
Jan Andersson |
Kungälvs RK |
|
1953 |
|
12181 |
Emma Norén |
|
Cykelswish |
1999 |
|
12180 |
Maria Norén |
|
Cykelswish |
1972 |
|
12179 |
Ingela Andersson |
|
Cykelswish |
1969 |
|
12177 |
Lars Klockar |
|
Vi rullar |
1973 |
|
12178 |
Fredrik Gesar Hansson |
|
Vi rullar |
1977 |
|
12176 |
Patrik Wallin |
Easy Riders |
Easy Riders |
1983 |
|
12175 |
Linnea Henriksson |
|
|
1988 |
|
12173 |
Thomas Mårding |
|
|
1963 |
|
12174 |
Åsa Mårding |
|
|
1977 |
|
12978 |
Richard McHugh |
Friskis Täby |
|
1957 |
|
12170 |
Johan Stenhoff |
Nyköping |
|
1971 |
|
12169 |
Jan Junell |
Ik Jarl |
|
1956 |
|
12168 |
Ingela Jansson Stoy |
|
International Ladies |
1967 |
|
12165 |
astrid Lewin |
|
Livinglavidacykel |
1987 |
|
12163 |
Fredrik Johansson |
|
|
1973 |
|
12164 |
Matilda Karlsson |
|
|
1992 |
|
12162 |
Johan Wallbom |
Specialfastigheter |
Easy Riders |
1982 |
|
12161 |
Patric Englund |
Fahrrad CK |
|
1973 |
|
12160 |
Lisa Jansson |
|
|
1980 |
|
12159 |
Lars Flodin |
|
|
1982 |
|
12158 |
Calle Söder |
|
Byggspecialisten |
1994 |
|
12155 |
JOHAN BERGENSTRÅHLE |
Vätternrundans Veteranklubb |
|
1941 |
|
12154 |
Per Thiberg |
|
|
1959 |
|
12153 |
Anna-Karin Hökpers |
|
|
1982 |
|
12151 |
Hans Rosenberg |
Easy Raiders |
Easy Riders |
1965 |
|
12152 |
Nicolai Carlsen |
Easy Raiders |
Easy Riders |
1964 |
|
12150 |
Thomas Westling |
|
Bela Vista |
1952 |
|
12149 |
Leif Frimodigs |
|
|
1955 |
|
12148 |
Bo Ingemarson |
Bela Vista |
Bela Vista |
1950 |
|
12147 |
Henrik Sjöberg |
|
|
1969 |
|
12146 |
Johan Forssblad |
|
|
1949 |
|
12143 |
Håkan Mattsson |
|
Lugnetvägens cykelklubb |
1955 |
|
12144 |
Sebastian Mattsson |
|
Lugnetvägens cykelklubb |
1990 |
|
12142 |
Johan Willind |
|
Byggspecialisten |
1989 |
|
12985 |
Zuhret Kadric |
|
|
1964 |
|
12140 |
Jakob Enestad |
|
|
1956 |
|
12137 |
Peter Holm |
|
|
1965 |
|
12138 |
Linnea Holm |
|
|
2004 |
|
12995 |
Åsa Steinsaphir |
|
|
1978 |
|
12996 |
Emil Steinsaphir |
|
|
1979 |
|
12136 |
Eva Rönnblom |
|
|
1981 |
|
12135 |
Paola Corsini |
|
International Ladies |
1965 |
|
12131 |
Thomas Karlsson |
|
|
1965 |
|
12132 |
Ulf Carlgren |
|
|
1962 |
|
12133 |
Roberth Bläckt |
|
Team RobNik |
1957 |
|
12134 |
Niklas Koy |
|
Team RobNik |
1992 |
|
12130 |
Pär Fredriksson |
Örebrocyklisterna |
|
1970 |
|
12129 |
Pär Dilot |
Åsarna IK |
|
1961 |
|
12128 |
Martin Marklund |
örebrocyklisterna |
|
1961 |
|
12127 |
Mats Reuterwall |
Intersport Sälen |
|
1959 |
|
12124 |
Per-Anders Norell |
Leksand |
LondonPrideAPA |
1956 |
|
12125 |
Håkan Bystedt |
Brynäs |
LondonPrideIPA |
1958 |
|
12123 |
Arne Stoor |
CK Soldi |
|
1949 |
|
12122 |
Johan Nilsson |
Vallentuna CK |
|
1962 |
|
12120 |
Ola Alm |
|
|
1964 |
|
12119 |
Dan Adolphson Björck |
|
|
1980 |
|
12117 |
Bella Hall |
|
|
1965 |
|
12118 |
Thomas Wolmar |
|
|
1963 |
|
12116 |
Billy Holm |
Hammarby |
|
1951 |
|
12115 |
Robert Sjölén |
Lucksta IF Ungdom |
|
1968 |
|
12112 |
Frida Engblom |
Öla, öla, öla |
|
1978 |
|
12113 |
Robert Engblom |
Öla, öla, öla |
|
1978 |
|
12114 |
Tobias Haag |
Öla, öla, öla |
|
1978 |
|
12111 |
Mikael Stenelund |
Stockholms RK |
|
1968 |
|
12107 |
Niklas Weise |
|
|
1964 |
|
12108 |
Maria Landeblad |
|
|
1971 |
|
12106 |
Lena Haga |
|
|
1965 |
|
12105 |
Annika Borgenstrand |
Orsa/Sandhed |
|
1964 |
|
12104 |
Yesab Kidane |
|
Easy Riders |
1973 |
|
12998 |
SVEN OLAUSSON |
Team OCD |
|
1960 |
|
12102 |
Göran Wall |
Uppsala Mastersimklubb |
|
1953 |
|
12103 |
Sonja Ritter Wall |
Uppsala Mastersimklubb |
|
1954 |
|
12101 |
Åsa Sternbrink |
Uppsala Masterssimklubb |
|
1949 |
|
12099 |
Anita Lundén |
|
|
1966 |
|
12100 |
niclas windahl |
|
|
1966 |
|
12098 |
Tomas Olsson |
Nynäshamn |
|
1966 |
|
12096 |
Dag Allernäs |
|
|
1966 |
|
12976 |
Lotta Wallin |
|
|
1983 |
|
12095 |
Niklas Wilhelmsson |
Team Aron CK |
|
1969 |
|
12093 |
Stefan Gunnarsson |
|
Team Relax |
1967 |
|
12094 |
Karin Wåhlander |
|
Team Relax |
1975 |
|
12092 |
Catrin Sundgren |
|
|
1963 |
|
12091 |
Lisa Sööder |
|
|
1963 |
|
12090 |
Thomas Pettersson |
EasyRiders |
Easy Riders |
1976 |
|
12089 |
Torbjörn Leinestrand |
Compax |
|
1954 |
|
12088 |
Alf Nyström |
Fredrikshof |
|
1944 |
|
12086 |
Monica Rosén |
|
|
1965 |
|
12087 |
Nicklas Ivarsson |
|
|
1964 |
|
12085 |
Joakim Mix |
IK Vista |
|
1966 |
|
12084 |
Pia Sarheim Olsson |
Kvillebyns SK |
|
1970 |
|
12083 |
Ella Mattsmyr |
Vallenvägen CK |
|
1994 |
|
12081 |
Christian Christiansson |
Vallenvägen CK |
|
1978 |
|
12082 |
Susanne Zetterberg |
Vallenvägen CK |
|
1967 |
|
12076 |
Lars Blecko |
|
|
1957 |
|
12077 |
David Blecko |
|
|
1990 |
|
12078 |
Gustaf Blecko |
|
|
1994 |
|
12079 |
Viktoria Blecko |
|
|
1995 |
|
12080 |
Zachery Beard |
|
|
1997 |
|
12075 |
Magnus Gelinder |
Ovidius Bygg CK |
Ovidius Bygg CK |
1962 |
|
12074 |
Lars Mix |
Västerås |
|
1963 |
|
12073 |
Hans Elvén |
Team Hansarna |
|
1976 |
|
12072 |
Kjell Torlén |
Hammarby IF Skidor |
Mange & Kjelle |
1952 |
|
12070 |
Nils Uhrdin |
|
|
1951 |
|
12069 |
Stefan Idzikowski |
|
|
1949 |
|
12068 |
Pelle Lundahl |
Dimmornas Bror |
|
1952 |
|
12067 |
Rickard Östman |
|
|
1977 |
|
12065 |
Ylva Kärrfelt |
|
|
1967 |
|
12066 |
Urban Kärrfelt |
|
|
1967 |
|
12063 |
Anders Karlsson |
Team Karlsson |
|
1967 |
|
12064 |
Carina Karlsson |
Team Karlsson |
|
1967 |
|
12062 |
Mats Eldebrant |
|
|
1957 |
|
12061 |
Ola Martinsson |
|
Easy Riders |
1972 |
|
12060 |
Kjell Nordin |
Old Men Rider |
|
1958 |
|
12058 |
Pierre Hägnestrand |
Menitor |
|
1968 |
|
12059 |
Ann-Charlotte Ahlsén |
Menitor |
|
1968 |
|
12057 |
Niklas Wikman |
Easy Riders |
Easy Riders |
1972 |
|
12056 |
Magnus Giers |
Gagnefs IF |
|
1951 |
|
12055 |
Christian Blomster |
Easy Riders |
Easy Riders |
1971 |
|
12954 |
Cristian Söderlund |
|
|
1975 |
|
12953 |
Anders Erasmie |
|
|
1973 |
|
12051 |
Kent Thulin |
IFK Bergvik |
|
1964 |
|
12050 |
Lotta Bardun Anderson |
Sälens IF |
|
1962 |
|
12049 |
Håkan Anderson |
Sälens IF |
|
1962 |
|
12046 |
Patrik Birgander |
Rapha CC |
|
1964 |
|
12045 |
Ulla Ericson |
|
|
1964 |
|
12977 |
Peter Lantz |
Friskis & Svettis, Trosa |
|
1955 |
|
12044 |
Ralf Sandbacka |
|
|
1952 |
|
12992 |
Bengt-Åke Fagerman |
|
|
1954 |
|
12042 |
Niklas Larsson |
|
Team Bonik |
1977 |
|
12043 |
Bo Larsson |
|
Team Bonik |
1952 |
|
12041 |
Bengt Pettersson |
|
|
1956 |
|
12040 |
Stefan Tibblin |
Granitor |
Easy Riders |
1971 |
|
12039 |
Cathrin Ersbjörs |
|
|
1975 |
|
12037 |
Anders Andersson |
|
|
1968 |
|
12035 |
Anders Thorén |
Easy Riders |
Easy Riders |
1978 |
|
12033 |
Andreas Sahlin Locknert |
|
Västermo CK |
1988 |
|
12034 |
Kenneth Locknert |
|
Västermo CK |
1956 |
|
12030 |
Maria Fabjan Snickars |
|
Team 60 |
1967 |
|
12031 |
Veli Lööw |
|
Team 60 |
1959 |
|
12032 |
Jari Sassi |
|
Team 60 |
1962 |
|
12029 |
Lena Ehrling |
Gävle CA |
|
1984 |
|
12027 |
Robert Bergman |
|
|
1978 |
|
12026 |
Per Wiman |
|
|
1961 |
|
12025 |
Johnny Örneholm |
|
|
1948 |
|
12024 |
Eva Eriksson |
|
|
1973 |
|
12020 |
Thomas Persson |
|
|
1958 |
|
12975 |
JOHAN ZETTERBERG |
|
|
1999 |
|
12019 |
Henrik Cranser |
|
|
1973 |
|
12018 |
Bernt Palmebrant |
|
|
1954 |
|
12993 |
Annelie Jonsson |
|
|
1971 |
|
12017 |
Michael Johansson |
|
|
1966 |
|
12016 |
Fredrik Elvén |
Team Hansarna |
|
1973 |
|
12015 |
Hans Arnbom |
Carl Larssongården CK |
|
1952 |
|
12012 |
Anna-Beata Gunnarsdotter Engholm |
|
|
1981 |
|
12211 |
Micael Eriksson |
CK Stabil |
|
1967 |
|
12010 |
Maj-Britt Neandhers |
|
|
1957 |
|
12011 |
Jan-Olof Neandhers |
|
|
1957 |
|
12007 |
Susanna Angantyr |
Västeränga cyklister |
|
1976 |
|
12006 |
Gustav Allenberg |
Team SUS |
|
1993 |
|
12004 |
Annalena Hörbing |
Cykla&Njut |
|
1967 |
|
12005 |
Mats Pettersson |
Cykla&Njut |
|
1963 |
|
12003 |
Patrick Fredriksson |
|
|
1972 |
|
12002 |
Erik Fries |
|
|
1961 |
|
12000 |
Sebastian Settergren |
Dala Gummi CK |
Dala Gummi CK |
1968 |
|