Anmälda till Siljan Runt 2023 - 12 mil - Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Hakan Sundberg Team Ibex Falun 1970
0 Christer Dahlenlund Södershöjder Söders höjder Gävle 1965
0 Georg Mittermayer Söss Fjärilklubben Sandarne 1962
0 Niclas Ottosson Falun 1965
0 Steffen Magnor Hernes Hernes 1979
0 Christian Sletengen Bergheim Hernes 1977
0 Hilde Knappskog Hernes Bekkestua 1984
0 Susanne Gustavsson Pershagen Södertälje 1963
0 Gonzalo Vallejo Vällingby 1985
0 Cristian Vallejo Vällingby 1981
0 Rikard Espling Team Jarla Team Jarla Ck Stockholm 1963
0 Björn Lindeborg Team Jarla Ck Team Jarla Ck Stockholm 1961
0 Christer Samuelsson Åkersberga 1953
0 Ulrika Samuelsson Åkersberga 1957
0 Gudrun Olsson Åsens SK Järfälla 1963
0 Alexander Sjöberg Flat Tires Bagarmossen 1986
0 Ulf Sjöberg Flat Tires Nacka 1955
0 Bertil Jönsson Flat Tires Mantorp 1952
0 Eric Andersson Bäck Flat Tires Ydre 1987
0 Sören Artursson Finspång 1954
0 Lennart Åslund Åsarna IK Östersund 1960
0 Ulf Ekstrand Ica Enskede Farsta 1957
0 Jonas Blanting Easy Riders Easy Riders Bromölla 1979
0 Elin Inghammar Galderma FF Galderma FF Uppsala 1986
0 Patrik Högman Vällingby 1968
0 Helena Boström Cykelswish Mjölby 1974
0 Emma Norén Cykelswish Lidingö 1999
0 Maria Norén Cykelswish Lidingö 1972
0 Ingela Andersson Cykelswish Sollentuna 1969
0 Lars Klockar Vi rullar Rättvik 1973
0 Fredrik Gesar Hansson Vi rullar Rättvik 1977
0 Patrik Wallin Easy Riders Easy Riders Vendelsö 1983
0 Linnea Henriksson Strängnäs 1988
0 Gunnar Wormbs Stockholm 1965
0 Charlotte Wormbs Stockholm 1967
0 Thomas Mårding Nacka 1963
0 Åsa Mårding Nacka 1977
0 Johan Stenhoff Nyköping Nyköping 1971
0 Jan Junell Ik Jarl Rättvik 1956
0 Ingela Jansson Stoy International Ladies Svedala 1967
0 Rune Thomsson Stockholm 1946
0 Nadine Andersson International Ladies Limhamn 1975
0 astrid Lewin Livinglavidacykel Nacka 1987
0 Fredrik Johansson Örsundsbro 1973
0 Matilda Karlsson Vänge 1992
0 Johan Wallbom Specialfastigheter Easy Riders Johanneshov 1982
0 Patric Englund Fahrrad CK Avesta 1973
0 Hans-Peter Cleve cykelklubben.se Norsborg 1961
0 Lisa Jansson Stockholm 1980
0 Lars Flodin Gävle 1982
0 Calle Söder Byggspecialisten Uppsala 1994
0 Marie Forsström Håsjön/Bergön Gävle 1968
0 Klas Forsström Håsjön/Bergön Gävle 1967
0 JOHAN BERGENSTRÅHLE Vätternrundans Veteranklubb STOCKHOLM 1941
0 Per Thiberg Stockholm 1959
0 Anna-Karin Hökpers Gränna 1982
0 Hans Rosenberg Easy Raiders Easy Riders Bromölla 1965
0 Nicolai Carlsen Easy Raiders Easy Riders Färentuna 1964
0 Thomas Westling Bela Vista Solna 1952
0 Leif Frimodigs Borlänge 1955
0 Bo Ingemarson Bela Vista Bela Vista Stockholm 1950
0 Henrik Sjöberg Nyköping 1969
0 Johan Forssblad Stockholm 1949
0 Maria Berglind Håsjön/Bergön Gävle 1968
0 Håkan Mattsson Lugnetvägens cykelklubb Öregrund 1955
0 Sebastian Mattsson Lugnetvägens cykelklubb Uppsala 1990
0 Johan Willind Byggspecialisten Vattholma 1989
0 Måns Pihl Enskede 1982
0 Jakob Enestad Sollentuna 1956
0 Johan Jakobsson Lekvattnet SK Arvika 1986
0 Peter Holm Falun 1965
0 Linnea Holm Falun 2004
0 Eva Rönnblom Furudal 1981
0 Paola Corsini International Ladies Höör 1965
0 Thomas Karlsson Falun 1965
0 Ulf Carlgren Falun 1962
0 Roberth Bläckt Team RobNik Gävle 1957
0 Niklas Koy Team RobNik Hägersten 1992
0 Pär Fredriksson Örebrocyklisterna Örebro 1970
0 Pär Dilot Åsarna IK Stockholm 1961
0 Martin Marklund örebrocyklisterna Örebro 1961
0 Mats Reuterwall Intersport Sälen Borlänge 1959
0 Håkan Bystedt Brynäs LondonPrideIPA Gävle 1958
0 Per-Anders Norell Leksand LondonPrideAPA Borlänge 1956
0 Arne Stoor CK Soldi Västerås 1949
0 Johan Nilsson Vallentuna CK Vallentuna 1962
0 Marika Henckel Tilling Uppsala Mastersimklubb Uppsala 1951
0 Ola Alm Nynäshamn 1964
0 Dan Adolphson Björck Älvsjö 1980
0 Bella Hall Gustavsberg 1965
0 Thomas Wolmar Gustavsberg 1963
0 Billy Holm Hammarby Stockholm 1951
0 Robert Sjölén Lucksta IF Ungdom Matfors 1968
0 Frida Engblom Öla, öla, öla Bjursås 1978
0 Robert Engblom Öla, öla, öla Bjursås 1978
0 Tobias Haag Öla, öla, öla Falun 1978
0 Mikael Stenelund Stockholms RK Älvsjö 1968
0 Michael Lembke Täby 1962
0 Lena Claesson Stockholm 1970
0 Niklas Weise Stockholm 1964
0 Maria Landeblad Stockholm 1971
0 Lena Haga Orsa 1965
0 Annika Borgenstrand Orsa/Sandhed Orsa 1964
0 Yesab Kidane Easy Riders Växjö 1973
0 Göran Wall Uppsala Mastersimklubb Uppsala 1953
0 Sonja Ritter Wall Uppsala Mastersimklubb Uppsala 1954
0 Åsa Sternbrink Uppsala Masterssimklubb Uppsala 1949
0 Anita Lundén Gyttorp 1966
0 niclas windahl gyttorp 1966
0 Tomas Olsson Nynäshamn Nynäshamn 1966
0 Dag Allernäs Borlänge 1966
0 Niklas Wilhelmsson Team Aron CK Järfälla 1969
0 Stefan Gunnarsson Team Relax Ludvika 1967
0 Karin Wåhlander Team Relax Ludvika 1975
0 Catrin Sundgren Stockholm 1963
0 Lisa Sööder KUMLA 1963
0 Thomas Pettersson EasyRiders Easy Riders SUNDBYBERG 1976
0 Torbjörn Leinestrand Compax Tystberga 1954
0 Alf Nyström Fredrikshof Vällingby 1944
0 Monica Rosén Gävle 1965
0 Nicklas Ivarsson Gavle 1964
0 Joakim Mix IK Vista Huskvarna 1966
0 Pia Sarheim Olsson Kvillebyns SK Lur 1970
0 Ella Mattsmyr Vallenvägen CK Bromma 1994
0 Christian Christiansson Vallenvägen CK Stenungsund 1978
0 Susanne Zetterberg Vallenvägen CK Stenungsund 1967
0 Lars Blecko Houston, TX 1957
0 David Blecko Rada 1990
0 Gustaf Blecko Stockholm 1994
0 Viktoria Blecko Frankfurt am Main 1995
0 Zachery Beard Frankfurt am Main 1997
0 Magnus Gelinder Ovidius Bygg CK Ovidius Bygg CK Bromma 1962
0 Lars Mix Västerås Västerås 1963
0 Hans Elvén Team Hansarna Stockholm 1976
0 Kjell Torlén Hammarby IF Skidor Mange & Kjelle Nacka 1952
0 Stefan Idzikowski Uppsala 1949
0 Pelle Lundahl Dimmornas Bror Järfälla 1952
0 Rickard Östman Norrtälje 1977
0 Ylva Kärrfelt Åsarna 1967
0 Urban Kärrfelt Åsarna 1967
0 Anders Karlsson Team Karlsson Västerfärnebo 1967
0 Carina Karlsson Team Karlsson Västerfärnebo 1967
0 Mats Eldebrant Järfälla 1957
0 Ola Martinsson Easy Riders Bromma 1972
0 Kjell Nordin Old Men Rider Fagersta 1958
0 Pierre Hägnestrand Menitor Sollentuna 1968
0 Ann-Charlotte Ahlsén Menitor Sollentuna 1968
0 Niklas Wikman Easy Riders Easy Riders Stenhamra 1972
0 Magnus Giers Gagnefs IF Gagnef 1951
0 Christian Blomster Easy Riders Easy Riders Stenhamra 1971
0 Hans Elsinga Ingarö 1965
0 Monica Elsinga Ingarö 1965
0 Michael Akhras Magic Ventures AB Danderyd 1980
0 Kent Thulin IFK Bergvik Sandarne 1964
0 Lotta Bardun Anderson Sälens IF Svärtinge 1962
0 Håkan Anderson Sälens IF Svärtinge 1962
0 Patrik Birgander Rapha CC Bromma 1964
0 Ulla Ericson Bullaren 1964
0 Ralf Sandbacka Järfälla 1952
0 Niklas Larsson Team Bonik Falun 1977
0 Bo Larsson Team Bonik Gävle 1952
0 Bengt Pettersson Mölnbo 1956
0 Stefan Tibblin Granitor Easy Riders 74944 Enköping 1971
0 Cathrin Ersbjörs Borlänge 1975
0 Rolf Löfgren Cassergren Svengården CK Svengården Stockholm 1958
0 Johan Hagblom Älta Älta 1965
0 Anders Andersson Huddinge 1968
0 Jonas Sjöberg Djurgårdsfamiljen Djurgårdsfamiljen Huddinge 1968
0 Anders Thorén Easy Riders Easy Riders STENHAMRA 1978
0 Andreas Sahlin Locknert Västermo CK Bandhagen 1988
0 Kenneth Locknert Västermo CK Älvsjö 1956
0 Maria Fabjan Snickars Team 60 Torshälla 1967
0 Veli Lööw Team 60 Torshälla 1959
0 Jari Sassi Team 60 Torshälla 1962
0 Lena Ehrling Gävle CA Gävle 1984
0 Mikael Zackrisson Filipstad FILIPSTAD 1969
0 Robert Bergman Bromma 1978
0 Per Wiman Västerås 1961
0 Johnny Örneholm Vikarbyn 1948
0 Eva Eriksson Karlskoga 1973
0 Johanna Nordwinger Stenhamra 1987
0 Thomas Schinke Team Schwedenfreunde Osnabrück 1964
0 Anders Bogghed Lantmäteriets fritidsförening Gävle Gävle 1970
0 Thomas Persson Älvsjö 1958
0 Henrik Cranser Örbyhus 1973
0 Bernt Palmebrant Falun 1954
0 Michael Johansson Tyresö 1966
0 Fredrik Elvén Team Hansarna Uppsala 1973
0 Hans Arnbom Carl Larssongården CK Stockholm 1952
0 Benny Vestlund Filipstad Filipstad 1960
0 Anna-Beata Gunnarsdotter Engholm Fagersta 1981
0 Micael Eriksson CK Stabil Östhammar 1967
0 Maj-Britt Neandhers Bäckefors 1957
0 Jan-Olof Neandhers Bäckefors 1957
0 Ove Jansson Norbergs CK Norberg 1959
0 Annica Jansson Norbergs CK Norberg 1964
0 Susanna Angantyr Västeränga cyklister Falun 1976
0 Gustav Allenberg Team SUS Stockholm 1993
0 Annalena Hörbing Cykla&Njut Karlskoga 1967
0 Mats Pettersson Cykla&Njut Karlskoga 1963
0 Patrick Fredriksson Valbo 1972
0 Erik Fries Göteborg 1961
0 Per Bjälevik Idre 1961
0 Sebastian Settergren Dala Gummi CK Dala Gummi CK Enköping 1968
Till anmälan för 12 mil - Siljan Runt

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i 12 mil - Siljan Runt.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2023-06-02 09:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2023-06-02 09:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod till12 mil - Siljan Runt.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i 12 mil - Siljan Runt?
Här hittar du alla platser till salu i 12 mil - Siljan Runt