Anmälda till Siljan Runt 2023 - 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Linda Enell NYKÖPING 1973
0 Maria Gottvall Nyköping 1984
0 Peter Augustsson CK Falken Team SZ Vendelsö 1975
0 Roger Svensson Vaxholm 1966
0 Mathias Sjögren Långsamma amatörers cykelklubb - Lack Hallstavik 1988
0 Peter Nyberg Alnö Raceteam Alnö 1958
0 Juha Klint Alnö Race Team Sundsvall 1963
0 NIKLAS EKHOLM Romakloster 1995
0 JOHAN ZETTERBERG Stora Höga 1999
0 Anders Olofsson EBRM Trollhättan 1970
0 Carl Martinez Alnö Race Team Ankarsvik 1956
0 Mats Nordin Alnö race ream ALNÖ 1958
0 Wilma Falk Uppsala 1995
0 Mikael Lagin Tällberg 1971
0 Tomas Carlsäng Norrtälje 1964
0 magnus hjort Västerås 1964
0 Martin Jonsson Actemium Electro Ödsmål 1983
0 Torbjörn Jonsson MOIF EBRM Göteborg 1970
0 Kristoffer Averheim EBRM Fristad 1982
0 Leif Viskari EBRM EBRM Kristinehamn 1982
0 Till Pevec EBRM EBRM Karlstad 1978
0 Susana Bardolet Susefinia Stockholm 1994
0 Josefine Corné Susefinia Stockholm 1994
0 Julia Eriksson Susefinia Göteborg 1993
0 Jan Siljeströmer Team Family Tungelsta 1963
0 Agneta Siljeströmer Team Family Tungelsta 1966
0 Mark Mostert Ute och cyklar Karlskrona 1967
0 Julie Mostert Ute och cyklar Karlskrona 1971
0 Thomas Sundgren CK Stabil Östhammar 1965
0 Gunnar Björkman CK Stabil Öregrund 1955
0 Ola Wallin Sveaskog FÄRILA 1966
0 Robert Häll Gruppo Compato Gruppo Compato Bromma 1969
0 Hans Moberg Team Pedalen Team PedALEn Göteborg 1957
0 Lena Moberg Team Pedalen Team PedALEn Göteborg 1965
0 Petra Jakobsson Folkärna Racers Folkärna Racers Folkärna 1982
0 Malin Herou Folkärna Racers Folkärna Racers Folkärna 1982
0 Erik Stålbo Folkärna Racers Folkärna Racers Järfälla 1971
0 Magnus Larsson Huddinge 1966
0 Asher Reuben Team Aron Ck Team Tiger Kungsängen 1957
0 Gustav Hultberg Team Tiger Årsta 1959
0 Erik Piehl Sylvén ODCK ODCK Uppsala 1982
0 Ludwig Engblom Strucke ODCK ODCK Uppsala 1992
0 Fredrik Sjöman Järfälla 1998
0 Erik Sjöman Bromma 1965
0 David Jansson Stockholm 1998
0 Magnus Schultzberg ODCK ODCK Enskede 1965
0 Fredrik Strandlund Västerås 1970
0 Magnus Sjögren ODCK ODCK Spånga 1973
0 martin svenns Grouppo Dolcetto Grouppo Dolcetto Svartsjö 1970
0 Fredrik Arfelt Arfelt Rehab Djursholm 1964
0 Gunnar Ahlgren Mora CK Mora 1958
0 Mats Svärd Fredrikshof CK Järfälla 1962
0 Mats Thomasen Karlskogacyklisterna Karlskoga 1956
0 Viktor Lind Månskensmotionärerna Njurunda 1988
0 Fredrik Nilsson Bollnäs CK Månskensmotionärerna Bollnäs 1975
0 Olof Nilsson Tärnsjö 1964
0 Christer Eriksson Team PedALEn Nol 1963
0 Anton Neandhers Bäckefors 1993
0 Erik Rubensson Team Kungälv Team PedALEn Nol 1958
0 Matts Nordman Team PedALEn Team PedALEn Nödinge 1971
0 Anna Gustavsson CK Jumbo Källsta Sundsvall 1993
0 Lars Gustavsson GIF Sundsvall CK Jumbo Källsta Sundsvall 1959
0 Andreas Wiman Täby 1964
0 Jesper Johansson Gnesta 1982
0 Rainer Dörenberg Svenska Marathonsällskapet Storvreta 1960
0 Johan Johansson Fredrikshof CK SOLLENTUNA 1968
0 Charlotte Rørdam Åkersberga Triathlonförening Åkersberga 1970
0 Stefan Sahlén CK Soldi Tyresö 1970
0 Roger Nell Team Jobo KungsÄngen 1964
0 Daniel Hammare Solna 1974
0 Claes Nord Team Aron CK Osthammar 1963
0 Karin Norr Eriksson Spårvägen CF Huddinge 1974
0 Peter Eriksson Spårvägen CF Huddinge 1970
0 Tanya Dimitrova Team Aron CK Malmö 1970
0 Ami Fagerdahl Ironmaniacs Skogås 1974
0 Nichlas Sarlin Team Aron CK Limhamn 1976
0 Crippa Nilsson Värmdö 1966
0 Terez Lundqvist Miklos Team Aron Cykelklubb Järna 1969
0 Thomas Nilsson CK Soldi Järfälla 1965
0 Magnus Westling Jetpak Djurmo 1973
0 Stefan Hilke IF Mantrasport Bergshamra 1979
0 Per Hälldin Matfors 1968
0 Anders Janson La Famiglia Enskede 1968
0 Anton Jansson La Famiglia Enskede 1995
0 Erik Jansson La Famiglia Farsta 1998
0 Johan Gustafsson Fredrikshof Bromma 1968
0 Gunnar Littbrand Vallentuna 1968
0 Andreas Sjögren Farsta 1974
0 Håkan Dahl Huddinge Huddinge 1976
0 Mikael Rystedt Bergeforsens SK Bergeforsen 1968
0 Jon Sjölén Alnö Race Team Siljan Riders 2023 Sundsvall 1968
0 Andreas Lundström Bollnäs CK Bollnäs 1965
0 Janne Svensson Gunners Borlänge 1968
0 Kent Staaf Kalmar CK Vissefjärda 1956
0 Marcus Jibreus Dala Gummi CK Saltsjö-Boo 1968
0 Kristian Lindström Team Tamminen Ekenäs 1956
0 Joakim Karlbom Running on Coffee Danderyd 1990
0 Mats Andersson Trosabygdens cyklister Trosa 1970
0 Petri Lindholm Södertälje 1971
0 Michael Sjögren Limited Edition CK Grängesberg 1964
0 Trude Trude Løvstad Limited Edition CK Oslo 1967
0 Tim Svensson Running on Coffee Täby 1987
0 Mårten Huzell Running on Coffee Solna 1974
Till anmälan för 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2023-06-02 09:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2023-06-02 09:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod till16 mil - Orsasjön & Siljan Runt.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt?
Här hittar du alla platser till salu i 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt