Anmälda till Siljan Runt 2023 - 7 mil - Orsasjön runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Ulrika Kujansuu Söderfors 1965
0 Josefina Westling Björklinge 1993
0 Anders Bergström Capra di Montagna Bromma 1943
0 Iréne Simonson Karlskoga 1962
0 Carina Svanberg Karlskoga 1963
0 Susanne Karlsson Jönåker 1965
0 Torgny Axelsson Nora 1947
0 Lena Axelsson Nora 1950
0 Lotta Karlsson Surahammar 1970
0 Mats Karlsson Surahammar 1964
0 Linnea Bengtsberg Skultuna 1995
0 Hans Eriksson CK RONDÖR Vallentuna 1952
0 Michael Rosendahl Enköping 1968
0 Anette Jensen Enköping 1966
0 Marie Zethelius CK Rondör Enköping 1959
0 Mats Eriksson CK Rondör Enköping 1955
0 Björn Sigfridsson CK Rondör TÄBY 1959
0 Staffan Andersson Nytorps vänner Nytorps vänner Umeå 1952
0 Elisabeth Blomdahl Saltsjö-Boo 1983
0 Malin Wikström Axa Uppsala 1981
0 Hanna Rönnbacke Skoghall CK Hammarö Team Prosecco Karlstad 1991
0 Thomas Söderberg TIF Sundsbruk 1959
0 Svenolov Hellqvist Nolby CK KVISSLEBY 1960
0 Monika Berglund Knivsta 1963
0 Anna Berglind Håsjön/Bergön Gävle 2002
0 Rune Berglind Håsjön/Bergön Gävle 1966
0 Rolf Karlsten Team Söderby-Karlsäng MTB Uppsala 1958
0 Elisabet Karlsten Team Söderby-Karlsäng MTB Uppsala 1955
0 Sisko Nordquist Motala AIF CK Örebro 1961
0 Annika Pettersson Karbenning giof Norberg 1968
0 Ylva Gustin Norberg Berthåga Bikings Berthåga Bikings Uppsala 1975
0 Ellen Norberg Berthåga Bikings Berthåga Bikings Uppsala 2008
0 Ann-Sofi Göransson GRANGÄRDE 1962
0 Kjell Göransson GRANGÄRDE 1955
0 Anneli Lundin Transtrand 1954
0 Ylva Everskog Team Rosa Pink Riders Team Rosa Pink Riders Årsta 1977
0 Karin Enestad Nice 1955
0 Helena Axestål Team Prosecco Forshaga 1987
0 Anders Holmgren Team Prosecco Uddevalla 1957
0 Ulrika Holmgren Team Prosecco Hovås 1984
0 Jan Ziden Team Morini Franco Borlänge 1955
0 Torbjörn Busk Pyspunka Falun 1959
0 Johanna Karlsson Gävle 1991
0 Johnny Wigström Bålsta CK Bålsta 1965
0 Maria Herou Wallner Vallentuna 1964
0 Eva Stjernholm Sollentuna 1950
0 Tommy Stjernholm Sollentuna 1951
0 Johan Wernersson BK Y-Front Mölnbo 1991
0 Peter Forsberg Lanterne Rouge Vallentuna 1956
0 Annika Zetterström Lanterne Rouge Vallentuna 1958
0 Ulrica Hanold Janbo Ck Vittinge 1964
0 Lars-Erik Åström Tyresö 1961
0 Ewa Andersson Morgongåva 1957
0 Jörn Nielsen Knihs bröder Västerås 1951
0 Anders Törling Strängnäs CK Mariefred 1951
0 Michael Eriksson BK Y-Front BK Y-Front Södertälje 1960
0 Lena Johansson Heby karnevalsgäng Heby 1953
0 Ingela Berglund Dala-Järna 1962
0 Jan Hammarlind Dala-Järna 1958
0 Marie Levin Dala-Järna 1962
0 Karl Tingström Tingans Måleri Rönninge 1946
0 Jonas Nordlöf BK Y-Front Södertälje 1966
0 Roine Aronsson Järfälla 1964
0 Helena Evsäter Team Prosecco Rönninge 1969
0 Thomas Evsäter Team Prosecco Rönninge 1955
0 Susanne Weigl Team Prosecco Enhörna 1960
0 Håkan Degerstedt Team Prosecco Enhörna 1956
0 Agneta Källström IFK Sala Sala 1946
0 Leif Källström IFK Sala Sala 1942
0 Leif Andersson IFK Sala Sala 1944
0 Peter Boström Solna 1957
0 Björn Andersson Nytorps vänner Västerås 1945
0 Håkan Ståby Nytorps vänner Bro 1971
0 Karin Hansson Torsång dekadens Borlänge 1976
0 Anders Hansson Torsång dekadens Borlänge 1976
0 Thomas Olsson Örebro 1951
0 Anna Hahne Ludvika 1971
0 Stefan Hahne Ludvika 1967
0 Mona Larsson Älvdalen 1957
0 Per Andersson Älvdalen 1956
0 Johny Jexell Örsundsbro 1945
0 Birgitta Jexell Örsundsbro 1950
0 Johan Wernolf Täby 1962
0 Tuula Petrelius Team Petrelius Gävle 1960
0 Pentti Petrelius Team Petrelius Gävle 1959
0 Jon Mattsson Torsång dekadens Borlänge 1979
0 Sofia Mattsson Torsång dekadens Borlänge 1974
0 Håkan Rytterström Team Grappa Eskilstuna 1953
0 Anders Sundström Speedy Snails Rättvik 1958
0 Lars Foss Göteborg 1952
0 Eva Thimgren Foss Göteborg 1957
0 Christer Busk Malung Malung 1951
0 Marion Larsson Bullarens goif Bullaren 1950
0 Olle Knihs Sollerön 1952
0 Torgny Hellqvist Filipstad 1956
0 Berit Hugoson Kvillebyns SK Grebbestad 1960
0 Karoliina Parkkinen Norrtälje 1989
0 Jan linder Skattungbyn Skattungbyn 1943
0 Fredrika Karlsson Sandviken 1966
0 Leif Eriksson Högakustencyklisterna Utansjö 1942
0 Vicktoria Sandström Vingåker 1971
0 Britta Lindquist Täby 1962
0 Joakim Ivarsson Filipstad 1982
0 George Södergren IFK SALA Sala 1945
0 Per Samuelson Västerås 1954
0 Shemal Samuelson Västerås 1963
0 Karin Hagblom Älta Älta 1966
0 Johan Carlsson Tyresö Tyresö 1964
0 Ketty Lundvall Tyresö Tyresö 1970
0 Maria Edholm Pålsboda 1972
0 Hampus Sahlin Locknert Västermo CK Älvsjö 1990
0 Veronica Scarisbrick Västermo CK Älvsjö 1990
0 Maria Johansson Gustafs Gustafs 1973
0 Esko Liimatta Team Grappa Torshälla 1954
0 Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla 1949
0 jan mård Team Grappa Eskilstuna 1956
0 Ping Liang Västerås 1969
0 Maria Gustafsson Farsta 1966
0 Roger Malmgren Bottna Velocipedryttare Söderköping 1951
0 Marie Carlson Järfälla 1964
0 Ola Nyberg NorbergsCK Norberg 1950
0 Anette Wigren COIF Insjön 1962
0 Monica Nyberg Alnö Raceteam Alnö 1957
0 Christina Wigren Järbo If Järbo 1967
0 Karin Klint Sundsvall 1967
0 Usa Andersson Applebumblebee Västerås 1978
0 David Andersson Applebumblebee Västerås 1982
0 orvar johansson Falun Falun 1959
0 Mats Eriksson CK Ceres Katrineholm 1956
0 Sandra Persson Lesjöfors 1987
0 Christer Burst Lesjöfors 1979
0 Dan Ideståhl Häggtuna Hk Team IdeWik Sollentuna 1970
0 Malin Nygren Häggtuna Hk Team IdeWik Sollentuna 1969
0 Anna Wikström Häggtuna Hk Team IdeWik Sollentuna 1970
0 Håkan Wikström Häggtuna Hk Team IdeWik Sollentuna 1969
0 Annelie Jonsson Göteborg 1971
0 Björn Oretun Sigtuna 1956
0 Emma Oretun Sollentuna 1989
0 Peter Wilnier Sollentuna 1974
0 Peter Gustafsson GUSTAFS 1958
0 Tony Berglund Gagnef 1952
0 Maria Örn SÄTER 1982
0 Christer Price Falun 1960
0 Peder Johansson IFK Sala Sala 1950
0 Lars Andersson Björnlunda Björnlunda 1950
0 Leif Eriksson Katrineholm 1962
0 Christer Ekstrand Ck Ceres Katrineholm 1953
0 Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm 1978
0 Gunnar Palmberg Fältvägen CK Skanska Sthlm Hus Hedemora 1969
0 Carina Andersson Mora Mora 1960
0 Anna Wiman Täby 1966
0 Ellinor Stormwall Vallentuna 1966
0 Stefan Bjäreklint Vallentuna 1961
0 Kristina Rydén TÄBY 1960
0 Anita Mattsson Borensberg 1961
0 Roland Mattsson Borensberg 1962
0 Hans Elven Team Hansarna Västerås 1945
0 Ulrika Hellman Oxevik 14.8 Uddevalla 1983
0 Stefan Lundqvist Oxevik 14.8 Uddevalla 1955
0 Björn Nordwinger Stockholm 1953
0 Lena Nordwinger Färentuna 1957
0 Auli Toikkanen Harnässimskällskap FURUVIK 1956
0 Therese Högberg Karlskoga 1967
0 Lenita Rytky Borlänge 1963
0 Jonny Eklund Ck Rondör Enköping 1959
Till anmälan för 7 mil - Orsasjön runt

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i 7 mil - Orsasjön runt.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2023-06-02 09:00.
Senaste tid för ta över startplats är 2023-06-02 09:00.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod till7 mil - Orsasjön runt.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i 7 mil - Orsasjön runt?
Här hittar du alla platser till salu i 7 mil - Orsasjön runt