Anmälda till Siljan Runt 2024 Avancerad sök

16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Födelseår
3499 Lukas Börjes IK Jarl 1985
3500 Arto Gabrielsson Brudpiga 1961
1796 Tommy Jansson Saltsjöbaden triathlon 1968
1794 Victor Nordlander Zengun Life Zengun Life 1991
1793 Karel Sucaet Zengun Life Zengun Life 1993
1792 Fredrik Berg Zengun Life Zengun Life 1987
1791 Elin Johansson 1993
1790 Elvira Melander Zengun Life Zengun Life 1995
1789 Julia Andersson Zengun Life Zengun Life 1997
1788 Daniel Räihä Zengun Life Zengun Life 1986
1787 Tobias Örnevik Zengun Life Zengun Life 1972
1786 Charlie Steen Zengun Life Zengun Life 1993
1785 Hampus Tillberg Zengun Life Zengun Life 1990
1784 Tobias Olli Fredrikshof CK 1986
1783 Liselotte Gruving Vasaloppsklubben i Hedemora 1994
1782 Sebastian Myrberg Team KBK BIKES 1993
1781 Robert Nilsson 1963
1779 Mathilda Ruus 1997
1777 Anna Westlind 1996
1776 Maria Ruus 1974
1775 Hans Bergsten CK Falken Team SZ 1975
1774 Oscar Eklundh VCK Consitu med vänner 1979
1773 Stina Brånstrand 1993
1772 Jon Breivold Team Consitu med vänner 1971
1771 Kata Nylén OK Södertörn Team Grisstrumpan 1983
1770 Rikard Petersson A3 Träningscenter Team A3-Träningscenter 1997
1769 Fredrik Haslestad Chrilles hjältar 1972
1768 Simon Stjern GHIF GHIF 1993
1765 steinar solbakken Engerdal sykkelklubb 1946
1764 Tom Dyborn Edelweiss CK 1986
1763 Lotta Sundqvist CK Falken 1969
1762 Anders Österberg Borlänge CK 1963
1761 André Rosengren Team Norrort Team Norrort 1993
1760 Rasmus Höijer Team Norrort 1993
1759 Johannes Lindfors Rembo Ik 1992
1758 Grim Moström Fredrikshof IF Cykelklubb SUB11 STHLM Fredrikshof 1993
1757 Rasmus Regnér Edelweiss CK 1988
1756 Axel Bäck Edelweiss CK 1987
1755 Mattias Sundgren SMACK 1974
1754 Pierre Ottebratt 1976
1753 Josefin Larsson CK Bundet 1986
1752 Magnus Gradén 1978
1750 Emil Eklöf SWSC 1980
1749 Michael Hedlund 1971
1748 Felix Lyngander CK LUPUS CK Lupus 1989
1747 Fredrika Ekholm Främmestads IK 1994
1746 Johan Hjorteen 1978
1745 Erik Hellquist 1989
1743 Anna Gunnarsdóttir Rapha CC 1969
1742 Rickard Renström 1967
1740 Ulrika Nordgren Sockertoppens IF Nordgrens 1973
1741 Magnus Nordgren Sockertoppens IF Nordgrens 1973
1738 Patrik Andersson Knivsta CK 1982
1737 Jonas Alfredsson CK Falken 1965
1736 Maria Haraldsson Team Sportia Team Sportia Uppsala 1981
1735 Jonas Sjöberg 1991
1734 Emelie Björk 1991
1733 Helena Zebergs TeamSportia 1983
1731 Alexander Nordgren SMACK 2002
1729 Niklas Jansson Wolvesville Bent Forks 1974
1730 Sophie Jansson Vesterlund Wolvesville Bent Forks 1984
1728 Patrik Rämström 1990
1727 Frida Bäckbom CK Bundet 1994
1726 Teodor Törnquist Dönerz World Tour Cycling Team Dönerz World Tour Cycling Team 1990
1725 Jennifer Pedersen 1999
1724 Susanne Berneryd IFK Mora 1969
1722 Arne Westlund Självbo Gård 1965
1723 Emil Lindgren Självbo Gård 2000
1720 Rasmus Berg-larsson 1995
1719 Daniel Lööf Bjursås IK 1978
1718 Tobias Käll Falu ck 1976
1717 Max Börjes Liljesvan Team Sportia Uppsala 1997
1716 Carolina Hellman Team Sportia Uppsala 1998
1715 Jens Hansson Rapha CC 1966
1714 Allan Salåker Nåsänget 1955
1713 Kristina Bredin Team Ljungskog Team Ljungskog GT28 1969
1712 Oscar Ivansson IMFC 1989
1711 Stefan Schützer Skoghall CK Hammarö 1970
1710 Jon Werme IMFC 1976
1709 Ingela Althén Heby AIF 1974
1708 Fredrik Wärman Malungs CK 1987
1707 Michal Paczkowski 1982
1706 Måns Bylund Team Canacas 1960
1704 lars Lindqvist 1968
1705 Anders Hägg 1968
1703 Pär Jonsson Team Smestan 1980
1702 Camilla Lindström Norbergs cykelklubb 1986
1699 Kajsa Larsjörs Nåsgänget 1995
1700 Linnea Ericsson Nåsgänget 1995
1007 Anders Ericsson Nåsgänget 1965
1698 Johan Björlin Malungs CK 2000
1697 Carl-Eric Ryberg CK Bundet 1982
1696 Stefhan Markström STCC 1972
1695 Tom Thryselius 1993
1694 Olle Lindeberg CK Bundet 1981
1693 Olle Sundin Djurgårdens IF 1997
1692 thorbjørn lyseggen Trysil SK 1969
1691 Emil Jansson Fredrikshof CK SUB11 GT Norr Fredrikshof 1989
1690 Pontus Larsson Perbellum SS 1992
1689 Roger Kjeverud Trysil sk 1966
1688 Ulrika Forstén 1988
1687 Axel Olén Malungs Cykelklubb 2002
1686 Daniel Nilsson 1995
1684 Jimmy Nyberg Norbergs CK 1984
1683 Jim Johansson Bjursås IK Dönerz World Tour Cycling Team 1989
1682 Mickael Jansson Vainionpää Norbergs CK 1975
1681 Erik Helander Team Helander 1997
1680 Simon Lind Ransta 1975
1679 P-O Eriksson Nasdaq / Team Santander 1975
1678 Kjell Larsson 1948
1677 Håkan Olander Team Utesport 1969
1676 Niklas van der Schoot Sigge CK 1964
1675 Pierre Winberg Sandviken CK 1972
1674 Erik Lundén Hudik Triathlon 1977
1673 Calle Palm Team .ering 1965
1672 Niklas Ekman IFK Dannemora Österby 1980
1671 Lars Mattiasson Alnö race team 1960
1670 Pie Blume Team Nässja 1945
1669 Björn Nordgren SMACK 1969
1668 robert Zakhar Ck naten 1989
1667 Magdalena Enges Brudpiga RK 1970
1665 Susanne Öhling Västerås CK 1977
1666 Magnus Öhling Västerås CK 1973
1664 Per Larsson IK Hinden 1976
1663 Lars Söderquist CK UNI 1969
1662 Cajsa Weinemo A3 Träningscenter Team A3 Träningscenter 1997
1660 Rickard Jonsson Norpan Media Norpan Media 1981
1661 Isaac Sylvander Norpan Media Norpan Media 1973
1659 Therese Walkendorff IMFC 1979
1657 Håkan Wildemo 1985
1658 Ola Ivarsson 1981
1656 Simon Rosenholm MOVE Wellness & WE 1990
1655 Erik Andersson Lindecyklisterna 1978
1654 Casper Nilson Wrede OGK Elite 1992
1653 Lars Ericson Malungs Cykelklubb 1956
1652 Eric Björlin Malungs CK 1997
1649 Thomas Hegefors Lindecyklisterna 1971
1650 Måns Hammarlind Lindecyklisterna 1992
1651 Martin Eriksson Lindecyklisterna 1993
1648 Erik Edin 1988
1647 Erik Larsson Malungs CK 1995
1646 Magnus Knuts Brudpiga 1967
1644 Håkan Söderman HUSBILSRESOR & ÄVENTYR 1964
1645 Carina Ekroos HUSBILSRESOR & ÄVENTYR 1963
1643 Erik Häggberg Brudpiga RK 1980
1642 Melwin Reuterwall Malungs CK 1994
1641 Magnus Olsson 1974
1640 staffan Torsten Gustav Callert smol 1955
1639 mattias Johansson Rävduns SK 1980
1637 Mårten Dalmans Malungs CK 1996
1638 Jan Willman 1965
1636 Pontus Persson Team AVRG 1985
1635 Jesper Erlingson Team AVRG 1985
1634 Christopher Lantz Team AVRG Team AVRG 1980
1633 Robert Saarela Team AVRG AC 1989
1632 Magnus Sterner Brudpiga RK 1979
1631 Radovan Skero 1969
1630 Andreas Smedh Brudpiga RK 1976
1629 Anders Ersson Dalarnas Försäkringsbolag IF 1968
1628 Johan Huss Garphyttans 1994
1627 Lukas Karlberg 1999
1626 Toni Kivi Team Rynkeby Dalarna 1964
1625 Felix Wulff Falun 1994
1624 Martin Ekman Norbergs CK 1977
1623 Kristian Fell VCK 1972
1622 Emma Nordström 1991
1621 Niclas Viltelund Team Halti 1984
1619 Anette Nygren 1971
1620 Henrik Nygren 1996
1618 Mats Eriksson Hela Sverige Cyklar 1958
1617 Johan Falk 1975
1616 Anders Lernerud Trosabygdens Cyklister 1967
1615 David Akner 1993
1614 Stine Grønland Storsveen Trysil sykkelklubb 1980
1613 Gunnar Persson 1953
1611 Teodor Lindell Födelsedagstrampet 1997
1612 Andreas Johansson Brudpiga 1975
1610 Annika Lindell AXA 1957
1609 Mikael Hartikainen Sundborns GoIF 1959
1608 Tomas Norman Dalasvetssmide 1970
1606 Joakim Langner AXA sportklubb 1962
1605 Ernst Runge Vallentuna CK 1972
1604 Magnus Wedholm Peab IF 1973
1603 Andreas Åkerlind 1977
1602 Henric Arnoldsson Fredrikshof 1984
1600 Jan-Olov Karlsson TfG familjen 1956
1599 Salim Karadja 1983
1597 Mattias Hahne Fredrikshof CK 1980
1596 Anders Wahl 1980
1595 Dean Keany ACSL 1975
1594 Julie Gabrielsson 1990
1593 Arthur Prost 1991
1591 Göran Norrby FM Mattsson / Mora 1967
1590 Bert Droh STOCKHOLMCYKELKLUBB 1965
1589 Mattias Rapp Brudpiga RK 1974
1588 Michael Schönning Brudpiga RK 1972
1586 Julia Weijola Fredrikshof SUB11 GT Norr Fredrikshof 1989
1584 Ilkka Mansikkamäki Team Finska Makrillen 1990
1585 Simon Westergren Team Finska Makrillen 1990
1583 Marcus Modin 1974
1582 Peter Öhman NA 1994
1581 Jonas Åström 1974
1580 Anders Bengts Borlänge CK 1967
1579 Mikael Sjölin SEALINE AK 1985
1578 Pavel Caris Brudpiga RK 1970
1577 Johan Zetterström Borlänge CK 1977
1576 Magnus Olsson Hudik Triathlon 1995
1575 Niklas Eriksson Brudpiga CK 1969
1574 Daniel Ericsson Miedelhof 1987
1573 Kjell Johansson Gävle CA 1965
1572 joakim aronsson bck 1987
1571 Claes Bärjegård Brudpiga RK 1963
1570 Hans Lodin Brudpiga 1966
1569 Emilie Jersild 1998
1567 Anders Nordström IMFC 1987
1566 Pål Keusch 1968
1565 André Van de Meulebrouck Fredrikshof 1968
1564 Leiv-Rune Sjåstad Tranemo CS 1956
1563 Stefan Sjögren Borlänge CK 1975
1562 Hans Eriksson Höga Kusten Cyklisterna 1963
1561 Daniel Hammarstrand Borlänge ck 1977
1560 Martin Blomster Fredrikshof 1975
1559 Nils-Kei Tanaka 1959
1558 Johan Nyberg Brudpiga RK 1981
1557 Peter Mattsson Brudpiga RK 1976
1556 Patrik Claesson Team Sportia Uppsala 1964
1555 Filip Österlund 1991
1554 David Bäckman Spårvägen 1970
1553 Kristian Nordgren Colting Borssén Triathlonklubb 1970
1552 Åke Lindroth Bollnäs CK 1959
1550 Lars Svensson Kungsör 1949
1549 Elin Sjödin Team Sportia Uppsala Team Sportia Uppsala 1995
1548 Steinar Solheim 1982
1547 Joel Hagert Dahlgren Spinning boys 1984
1546 Mathias Hellgren Hitachi Energy IF 1995
1545 Ulf Nordlund 1969
1544 Lars-Erik Ljungdahl Hudik Triathlon 1976
1543 Reinhold Huber 1973
1542 Mackan Göransson Västerås ck 1968
1541 Angelica Sundberg 1991
1540 jean-francois martin 1994
1539 Maarit Kaskela 1972
1538 Johanna Eriksson Team Santander 1993
1537 Albin Öhrn Sitevision AB 1986
1536 Ulf Skytt Kia Merida Racing Team/ Bålsta ck 1971
1534 William Larsson Dödsrytt CK Lupus 1994
1535 Johannes Tonelid CK Lupus 1994
1533 Hanna Holmström 1977
1531 Billy Greisen Fredrikshof 1991
1530 Patric Stenberg 1964
1529 Anna Pers Sollerö if 1976
1528 Petter Hagberg Rembo IK Folkärna CK 2001
1527 Anna-Karin Henriksson Högakustencyklisterna 1973
1526 Erik Voss-Schrader 2000
1525 Tobias Molin Siljan boyz 1975
1524 Ola Kling Rembo IK 1969
1523 Robert Andersson Siljan boyz 1975
1522 Stefan Åkerlund Siljan Boys 1977
1521 Mathias Pettersson Siljan boyz 1975
1520 Peter Samuelsson CK Uni 1968
1519 Torbjörn Murars Ck naten 1981
1518 Erik Nordenas Tre Drev Fram 1994
1517 Brita Nordell Tyre Drev Fram Tre Drev Fram 1997
1516 Mats Olsson Örebro Cyklisterna Team .ering 1967
1515 Patrik Stenman Falun Tre Drev Fram 1963
1514 Mats Schröder Fredrikshof SUB11 STHLM Fredrikshof 1957
1513 Jens Sjölin Sealine 1984
1512 Johan Hagberg 1999
1511 Per Schullström 1980
1551 Fredrik Köhlberg Ericsson Stockholm IK 1971
1510 Victor Svensk 2003
1508 Patrik Olsson Malungs IF 1988
1509 Kristina Lycke Malungs IF 1990
1507 Per-Olov Breimark 1968
1506 Bengt HILDEBRAND Stockholm City Triathlon 1969
1505 Pierre Ahlström Rembo Sub 8.30 1975
1503 Erik Nygård Brudpiga 1980
1502 Robert Risberg Rembo Ik 1985
1501 Emma Kaur Andare in bici 1984
1500 Urban Johansson Väsby 1965
1499 Edvin Palm 1990
1498 Björn Eriksson Höga Kusten Cyklisterna 1954
1497 Jens Olsson 1969
1496 Ida Ivarsson 2002
1495 Björn Hagland ODCK ODCK 2003
1494 Pär Wikström Mora CK Mora CK 1965
1493 Pontus Myckelberg Rembo 1993
1492 Erika Sundin Mora CK 1983
1491 Erik Holmén Gävle CA 1986
1490 Robin Andersson SÅH SS 1989
1489 Jonas Kjellmert Miedelhof 1971
1488 Vasilije Beznja Skoghall CK Hammarö cykel klubb 1962
1487 Jonas Bjenning TEAM KBK BIKES 1990
1486 Peter Askebro Knivsta CK 1969
1485 Andreas Lennartsson Team A3 Träningscenter 1974
1484 Peter Andersson Höga kusten cyklisterna 1965
1483 Ivar Hallin Höga Kustencyklisterna 1952
1482 Fredrik Hedlund CSK Ludvika 1994
1481 Emile Mworoha Ghif GHIF 1986
1480 Ulf Wilnerzon 1967
1479 Magnus Bergström FMTIS 1968
1477 Gustav Larsson 1993
1478 Mona Brorrson 1990
1476 Mikael Hultgren Älta OCD 1960
1475 Christer Öhman Föreningen Rocket Racing Sweden 1963
1470 Patrik Tengdelius Zlatans Cycling Team 1986
1471 Oscar Engström Pedersen Zlatans Cycling Team 1997
1472 Sebastian Engström Dysted Zlatans Cycling Team 1994
1473 Troels Engström Nielsen Zlatans Cycling Team 1975
1474 Rune Bro Engström Pedersen Zlatans Cycling Team 2004
1469 Göran Stenfelt MIF (Mörbyfjärdens idrotts förening) 1968
1467 Gunilla Eriksson Mora 1964
1468 Katarina Hallvars-Jonsson Mora 1969
1466 Christer Walderik SMACK 1964
1465 Anders Abelsson A3 Träningcenter Team A3 Träningscenter 1978
1463 Fredrik Norman Örebrocyklisterna 1987
1462 Oddbjørn Løberg Trysil SK 1957
1461 Jonas Fisk Heden Wasps 1993
1459 per Berglund Länkarna Grums 1954
1458 Teres sten Axa sportklubb 1993
1457 Dennis Andersson Södertörns Cykelklubb 1988
1456 Fredrik Hahne FMTIS IF 1980
1455 Christer Hernstigen FMTIS IF 1969
1453 Sara Waerme Träningsverket Motala Träningsverket Motala 1977
1454 Didrik Karlsson Träningsverket Motala Träningsverket Motala 1991
1452 Simon Blüchert Klart till halvklart 1995
1451 Anders Lindell Axa Sc Team A3-Träningscenter 1973
1449 Erik Lönnberg 1988
1450 Dennis Wallén 1992
1448 Martin Földhazy 1992
1447 Birgitta Nilsen 1955
1445 Jessica Andersson EAI, Enköpings allmänna idrottsförening Team A3 Träningscenter 1976
1446 Lars-Göran Andersson Team A3 Träningscenter 1971
1444 Benny Back Mora CK 1959
1442 Theodor Frid 2002
1443 Per Karlsson 1972
1439 Jonas Björk FMTIS 1968
1438 Jorge Lara MDFCK 1980
1437 Alexandra Hägg Fredrikshof SUB11 GT Norr Fredrikshof 1995
1436 Johan Pietilä Holmner Edelweiss CK 1991
1435 Daniel sjöblom 1975
1434 Paul Danielsson Mora CK 1955
1433 Fredrik Jansson ELU IF 1993
1431 Leif Tjäder Sollentuna 1964
1430 Martin Börjesson Team Kungälv Team Russin 1968
1432 Peter Grafström Tyresö CK 1972
1429 Love Hardeberg Lidingö SLK 1998
1428 Albin Sjölén 2000
1427 Mattias Ek Rembo Sub 8:30 1974
1425 Joakim Nilsson 1989
1426 Peter Samuelsson 1970
1424 Kim Lipponen 1979
1423 Catti Proos 1966
1422 Gunnar Rova 1961
1421 Mårten Kloo Norbergs CK 1966
1420 Staffan Hagström Imoveforcancer 1962
1419 Per Angerud DTCG DTCG 1976
1418 Lisa Ekstrand 1979
1417 Karolina Thid A3 Träningscenter Team A3 Träningscenter 1989
1416 Anthon Cassman Östersund-Frösö SLK 1993
1415 Jacob Persson IFK Lidingö Slalomklubb 1998
1414 Melker Netinder Oklart 2000
1413 Mauritz Sandå 1997
1412 Tommie Lindkvist 1985
1411 Mats Nordin Alnö race team 1958
1410 Jens Danielsson 1965
1409 Carina Dahlberg 1970
1408 Björn Törnblom Axa sc Team A3 Träningscenter 1971
1407 Jonas Rickeborn Enköpings polisens IF 1966
1406 Kenneth Petersson Axa sc Team A3-Träningscenter 1969
1402 Peter Dahlberg Nybro ski