Anmälda till Siljan Runt – 12 mil - Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Födelseår
2862 Andreas Karlsson 1982
1795 Magnus Adén Storvreta SK 1972
2860 Martin Ekholm Arvika IS 1979
2859 Moa Malmström Högbo GIF 1999
2858 David Rabenius gksk 1982
2857 Anders Bondeson Team Mora Däck&Fälg 1989
2856 Anton Lindroth Skanska CK H9 1991
2855 Anna Granevärn Hallens sportklubb 1975
2854 John Sundström Sundström 1989
1780 Alexander Carlsson 1992
2853 Per Törnevik SK Bore 1974
2852 Linus Eriksson Källeräng PK 2002
2851 Olof Krantz Källeräng PK 2001
2850 Heidi Johansen 1967
2849 Ann Månsson CkUni 1966
2848 Monica Lindkvist 1963
2847 Tony Flygare Ingen 1973
2846 Eric Vestin 1993
2845 Peter Scott Down Under 1965
1767 Magnus Simonsbacka Blue Chrome Records 1976
2843 Fiona McPheat 1962
2844 Magnus McPheat 1963
2842 kurt karlsson Vännäa CK 1953
2841 Peter Westhammar PropValue AB 1976
2840 Tove Österlund Vemdalens IF 1995
2839 Erica Eriksson 1995
2838 Charlotta Malmén 1994
2837 Åsa Nilsson Mora Däck & Fälg 1975
2835 Emelie Törnkvist 1998
2834 Maria Ersson Öhman Team Jakan 1991
1744 Alexander Velez Vasquez 1988
2831 Thomas Delvén 1968
2832 Helena Delvén 1968
2829 Daniel Stolpe 1973
2830 Evelina Hellström 2002
2825 Per Anders Jansson Sigtuna GK Hedlunds Cykelentusiaster 1965
2824 Tony Olsson Hofors AIF Skid och Cykelklubb 1971
2823 Gustavo Luna 1988
2822 Morgan Gustafsson 1970
2821 Sören Ivarsson 1964
2816 Selina Wallin Vemdalens IF 1998
2818 Erik Hammarsten Vemdalens IF 1988
2819 Sophie Lanner Vemdalens IF 1993
2820 Andreas Calleberg Vemdalens IF 1992
2815 Joakim Bäckström Team Bäckström Rajders 1992
2814 Jari Hiltunen 1968
2813 Harald Lindkvist Rondör CK 1958
2812 Mats Dennerby 1966
1721 Christer Magnusson Fredrikshof 1984
2811 Ulf Kronke Sigtuna Sports Club 1962
2810 Tom Nicolson Sigtuna Spotrs Club 1965
2809 Ulf Höglin Sigtuna sports club 1970
2808 Juhani Örtlund Team Cykelgubbar 1961
2807 Jan Olov Säfvelin Team cykelgubbar 1963
2806 Patrik Henriksson 1967
2804 Louise Brandt 1974
2805 Peter Brandt 1978
2803 Joakim Jonasson Gävle CA 1973
2802 Anders Wernell 1985
2801 Kenneth Borén 1962
2800 Victor Borén Noccout 1992
2799 Annika Mattiasson Alnö race team 1961
2798 Anders Ivung 1970
2796 Jill Elfström Brink Team Aron CK 1957
2797 Jan Brink Team Aron CK 1946
2795 Sören Jansson Knivsta CK 1953
2794 Henrik Nordström 1994
2793 Mikael Ohlsson Brudpiga RK 1964
2792 Mikael Olsson Brudpiga 1960
2791 Carl Sundberg 1966
2826 Magnus Österby Team DalaFrakt 1978
2827 Roger Odheden Team DalaFrakt 1976
2828 Max Odheden Team DalaFrakt 2007
2790 Marianne Gleisner 1960
2789 Sarah Winges Hofors AIF Skid&Cykelklubb CykelPinglorna 1971
2787 Tove Nordh LVG Söderhamn 1995
2788 Jimmy Nordh LVG Söderhamn 1991
2785 Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF Skid-&Cykelklubb CykelPinglorna 1980
2784 Claes Allansson 1986
2783 Håkan Jacobs 1966
2782 Veronica Mongård 1983
2781 David Melzer 1952
2780 Bo Malm Botkyrka MK 1949
2779 Peter Lundmark Zahara skirunners 1967
2778 Peter Stais Selin 1989
2777 Conny Svensson Värmskog mtb 1958
2774 Jan Olsson BärkeBeerBikers 1962
2775 Ann-Kristin Olsson BärkeBeerBikers 1966
2773 Kenneth Öberg Rörbäcknäs IS 1983
2772 Jennie Öberg Rörbäcksnäs IS 1983
2771 Linus Westin 1980
2861 John Stauffer Gruppo Sportivo Limoncello 1964
2770 Matheo Stauffer Gruppo Sportivo Limoncello 2006
2768 Evelina Viklund Urban Girls 1982
2767 Leikny Solheim Trysil SK 1967
2765 Dick Hedman 1959
2766 Linn Hedman 1992
2764 Klas Sjöberg 1981
3364 Jessica Alsenlid Otterstål Team utan gränser Ck 1974
2763 Svart Karl-Olov Karlsson Brudpiga 1984
2761 Sara Corrigox BRUDPIGA RK 1993
2762 Markus Andersson BRUDPIGA RK 1992
2760 Kennet Waldenryd 1972
2759 Magnus Kindlund 1982
2758 Madde Karlsson Garphyttans IF 1987
2757 Daniel Chrona 1982
2756 Ulf Mannhard Skruvstad ik 1962
2755 Mats Karlsson 1962
2754 Stefan Tibblin Easy Raiders Easy Raiders 1971
2753 Kalle Furuvik Gruppo Dolcetto Gruppo Dolcetto 1982
2752 Elizabeth Amnelind 1980
2751 Kent Söderlund 1955
2750 Lars-Göran Karlsson 1956
2748 Jonny Sandström Infrakraft Sverige AB 1974
2747 Holger Kapke Team Aron CK 1974
2746 Ella Espling Team Jarla 1997
2745 Nina Seger 1965
2744 Karin Segersten Team Aron CK Team Aron Gävle CK 1959
2743 Sofia Rudell 1986
2740 Anna Hedlund 2000
2739 Daniel Nordström Rembo IK 1975
2738 Lars-Gunnar Svenneke CK Myrsjö 1951
1592 Igor Kourinnoi Olympia Kampsportscenter 1964
2735 ANN-CATRINE PERSSON 1967
2736 Erika Karlsson 1967
2737 Evelina Karlsson 2002
2734 Daniel Sandberg Brudpiga RK 1956
1587 Gayle Kupenberg 1980
2733 Paul Guillerme 2007
2732 Johan Wallgren Frösö if 1976
2731 Elin Hedman 1977
2730 Conny Karlsson 1970
2729 Johan Palm Östersunds cykelklubb 1973
2728 Mikael Sehlberg Team KBK bike 1980
2727 Malin Sehlberg TEAM KBK BIKES 1989
2726 Per Börjesson DGON (De Gamle Och Navet) 1941
2725 Niklas Eriksson Team Fästing 1979
2724 Niclas Berg Falun 1973
2723 Billy Holm Hammarby 1951
2722 Annika Runström La Dolce Vita CK La Dolce Vita CK 1966
2721 Daniel Evestedt 1977
2720 Mårten Källman La Dolce Vita CK 1970
2719 Hans Wiberg Järfälla skidklubb 1950
2718 Jan Christensen 1965
2716 Elin Thorin Perbellum Sportsällskap Duo Thorin 1989
2717 Bengt Thorin Ciclismo CC Duo Thorin 1953
2715 Helena Belvén La Dolce Vita CK La Dolce Vita CK 1961
2714 Peter Hedin La Dolce Vita CK La Dolce Vita CK 1956
2713 Elin Inghammar NäFo IF 1986
2712 Birgit Österlund La Dolce Vita CK 1961
2711 Lennart Österlund La Dolce Vita CK La Dolce Vita CK 1958
2709 Thomas Arnebrant 1973
2710 Susanne Sjöström 1981
2708 Jenny Mogren 1977
2706 Viktor Johansson Team Innanför Huden 2002
2707 Nicke Levin Team Innanför Huden 1990
2705 Peter Eriksson Malungs CK 1966
2704 Tomas Leffler 1957
2703 Henrik Edholm 1988
2702 Magnus Persson Edsbyns SK MTB 1974
2701 Viktor Hjärtquist - 1996
2697 Åsa Markén 1975
2698 Magnus Berglund 1978
2696 Mikael Ollas Brudpiga RK 1968
2695 Mattias Thor 1977
2694 Fredrik Thor Team Tyllingstrands 1972
2693 Stefan Medin SMACK 1943
2692 Elisabeth Pettersson 1965
2690 Jessica Jansson Team Jessi 1970
2689 Elisabeth Alfredsson Team Jessi 1959
2687 Martin Johansson Hasses Peloton 1967
2688 Hans Karlsson Hasses Peloton 1965
2686 Elias Lundberg Långshyttans AIK SK 1990
2685 Johan Stenberg Tönsen CK 1975
2684 Joacim Apell 1992
2683 Jeremy MELUN Perbellum 1993
2682 Bouke van der Gaast Grabbarna i Hässelby CK 1977
2681 Peter Arninger 1963
2680 Anders Forslund 1970
2679 Eric Brammefors 1979
2678 Per Henriksson Ringmurens CK 1957
2677 Jimmy Östlund 1990
2676 gabriel fagrell 1996
2675 Cristian Vallejo Team Andino 1981
2674 Mathias Persson Haga SÄLENS IF 1991
2672 Peter Olof Reit Team SUPE 1958
2673 Susanne Skovshoved Team SUPE 1962
2671 Johan Wennhag 1988
2670 Gonzalo Vallejo Team Andino Team Andino 1985
1464 Tilde Otterstål Team Utan Gränser 2002
2667 Marika Hampel 1968
2668 Magnus Klang 1966
2666 Caroline Adolfsson 1984
2664 Johannes Linde 1991
2663 Lars Längberg Tyresö 1957
2661 Sandra Lönnberg 1990
2662 Cecilia Närkling 1994
2659 PG Blom Blom LAG BLOM 1977
2660 Mollie Blom LAG BLOM 2009
2657 Ellinor Persson Borlänge 1968
2655 Daniel Wohlin Väsby SS Triathlon 1982
2656 Fredrik Strandin Väsby SS Triathlon 1972
2653 Christer Näsström 1978
2654 Sofia Näsström 1980
2651 Johan Nylund SOK 68 1978
2652 Ellinor Nylund SOK 68 1980
2650 Jukka Harju 1978
2649 Tommi Lindeman Team Jarla CK 1976
2648 Kjell Larsson Sälen 1968
2647 Lars-Eric Berg Sundbäck CK 1942
2645 Christian Jährling Ack 1978
2644 Björn Ragnelind Ingen 1987
2643 Anders Ersbjörs Vansbro MTB 1965
2642 Jan Erik Bergqvist 1949
1405 Saga Otterstål Team utan gränser 2004
1404 Robert Otterstål Athletic Club Salt Lake 1979
1399 Jan Bergman Västerås cykelklubb 1951
1397 Arne Wallenbert Västerås Cykelklubb 1950
2641 Erik Eng Vallentuna CK 1973
2640 Åsa Liljekvist Vallentuna CK 1973
2638 Karin Crantz 1980
2639 Thomas Ek Gubbvadens IF 1966
2636 Kenneth Olausson Komp IF 1957
2637 Annika Johansson Komp IF 1963
2635 Amanda Jones Brudpiga 1989
2633 Anneli Almbråten 1975
2634 Rickard Hermansson 1974
2632 Anna Redendal Team Ljungskog 1971
2631 Hanna Bielawska Bokliden 1994
2630 Isak Mattsson Team Kenny 1993
2629 Irme Esken Swedbank 1977
2626 Lena Baggens 1986
2627 Lars Andersson 1977
2628 Jenny Holmström 1985
2624 Thomas Nygren Halmstad Garnison IF 1965
2623 Bo Jonsson CK UNI 1964
2621 Benjamin Lindström 1986
2622 Åsa Lindström 1977
2620 Tommy Halvarsson Malung CK 1970
2619 Claudio Strobl 1961
2618 Daniel Strobl 1989
2615 Douglas Goderik Jillans gäng 1994
2616 Håkan Lundberg Jillans gäng 1956
2617 Anna Lundberg Jillans gäng 1995
2614 Gabriel Kallio Mias babys 2001
2611 Bo Kälvemark Team BIG 1965
2612 Isak Thaning Team BIG Team BIG 1982
2613 Gunnel Larsson Team BIG Team BIG 1963
2610 Mikael Larsson 1959
2609 Niklas Lodin 1971
2607 Ylva Stenervall Team Bayk 1978
2606 Gerardus Hendriks 1986
2605 Henrik Eliaeson 1958
2604 Bengt Håård Team Bayk 1966
2603 Kaspars Eihvalds Team Bayk 1987
2602 Anna Driessen Team Bayk 1984
2601 Sofia Svahn Gustafsson Galderma IF 1981
2599 Christer Axelsson 1982
2600 Angelica Ericsson 1983
2598 Hans Larsson Södertälje CK 1967
2597 Matts Pers Swemaint IK 1973
2596 Ludvig Johansson Smått och Gott 2008
2594 Paula Nolin Mias Baybs 1969
2595 Maria Kallio Mias Baybs 1969
2593 Andreas Vintlin Sweco CK 12 1974
2592 Semko Redzic Fredrikshof CK 1967
2591 Lars-Åke Isaksson Tierps cykelklubb 1966
2590 Jesper Kihlander Magic 1987
2589 Bengt Johansson Team Kungälv 1954
2588 Teemu Sulin 1967
2587 Stefan Olsson 1993
2586 Anna Larsson 2000
3297 Urban Isaksson Umeå draghundsklubb Urban Girls 1977
2585 Mikael Björendahl Månstad IF 1971
2584 Viktor Ulfhielm Aero Dynamik 1986
2583 Patrik Åden 1971
2582 Robert Hillstedt Aero Dynamik 1985
2581 Karin Johansson Mickel CK 1979
2579 Cecilia Palmér Lundborg Spårvägen CF 1982
2580 Peshraw Muhammad 1990
2578 Linnéa Daniels 1993
2576 Ulf Johansson 1961
2577 Lena Carlberg Johansson 1964
2575 Jonas Lindberg Ludvika 1972
2574 johan öhrn Team S2a 1982
2573 Pierre Åström Franky’s 1972
2572 Fredrik Zetterlund Järfälla H9 1984
2571 Lotta Björnstad H9 1980
2570 Rickhard Nordfjäll Rödingträsk AIK F15 1967
2565 Nicklas Kvist BSG Gruppen 1988
2566 Urban Hellenius BSG Gruppen 1972
2567 Clas Nylander BSG Gruppen 1992
2568 Evilina Porttila BSG Gruppen 1993
2569 Jonatan Malmström BSG Gruppen 1971
2564 Oskar Erik Meidal Sveaskog 1983
2563 Fredrik Persson 1963
2562 Patrik Boberg Cykelskoj 1983
2560 Morgan Gren Skoghalls ck Hammarö 1972
2559 Niklas Johansson 1961
2558 Mikael Rykatkin 1964
2556 Torbjörn Andersson Spånga CK 1946
2557 Petter Hörberg Kroby-Enköping CK 1974
2555 Lars Blanksvärd VIF Uppsala F15 1967
2554 Bengt Wallden Team Relax 1958
2553 Pontus Tengvall Team Jenny 50 1972
2552 Johan Borg SSK 1968
2551 Amanda Bonnier Spinning Boys 1990
2550 John Axelsson Easy Raiders 1964
2549 Frauke Ecke 1968
2547 Christer Eriksson Cykel Holma 1967
2548 Pål Peterson Cykel Holma 1966
2546 Holger Ecke Vattenfall IF 1965
2545 Jonathan Powell 1983
2543 Eva Larsson 1948
2544 Lasse Lundberg 1952
2542 Therese Rykatkin Mörbyfjärdens IF Ornö Team Rykatkin 1970
2541 Bertil Schmidt Falu ck 1959
2539 Gustaf Ode Team Ode Racing Team Ode Racing 1996
2540 Annika Ode Team Ode Racing Team Ode Racing 1965
2538 Koppany Szabo - 1993
2536 Anna Kalleberg Team Anna & Carro 1976
2537 Caroline Thörn Team Anna & Carro 1976
2534 Sara Huang 1995
2535 Fredrik Heldin 1992
2533 Lena Mattsson Team Mattsson 1960
2531 Stefan Gunnarsson Team Relax 1967
2532 Karin Wåhlander Team Relax 1975
2529 Sofia Tovedal Umigranterna 1994
2530 Isak Duner axa Umigranterna 1990
2528 Marjan Delavaran Team Marjan 1971
2527 Anders Mattsson Fredrikshof Team Marjan 1967
2526 Johan Jonsson Katrineholm 1975
2525 Måns Hellgren Umigranterna 1995
2524 Oskar Lodin Hudik Triathlon 1995
2520 Lars Fröberg Mjällom/Högakusten cyklisterna 1946
2521 Olle Hägglund Mjällom/Högakusten cyklisterna 1950
2522 Lars Bylund Mjällom/Högakusten cyklisterna 1951
2523 Erik Parkman Mjällom/Högakusten cyklisterna 1964
2519 David Artiles 1975
2517 Bo Gasslander 1955
2518 Monica Banck 1954
2516 Mia Lönegård She Tries 1993
2515 Elina Rautio 1992
2513 Johan Ericson 1981
2512 Andreas Haugland Team Kungälv 1978
2511 Joakim Stannow 1960
2510 Denny Borg Samoa & Chablis 1981
2509 Peter Olsson 1973
1167 Ola Jansson TQ Vets 1955
2508 Kalle Östgren 1960
2506 Matilda Rälg SHe Rides CK 1997
2505 Viktor Stribe 1982
2497 Björn Johansson Team Smått & Gott 1969
2498 Jonnie Svärd Team Smått & Gott 1974
2499 Erik Johansson Team Smått & Gott 1974
2500 Joey Schultz Team Smått & Gott 1982
2501 Henrik Sved Team Smått & Gott 1973
2502 Fredrik Olausson Team Smått & Gott 1988
2503 Fredrik Dahlgren Team Smått & Gott 1985
2504 Stellan Svensson Team Smått & Gott 1985
2496 Lars-Åke Jansson Åmåls CA 1957
2495 Anna-Karin Oleschak Team ljungskog 1966
2491 Marcus Fredholm SweMaint IK 1991
2492 Hampus Blomkvist SweMaint IK 1992
2493 Jimmy Larsson SweMaint IK 1986
2494 Johan Haglund Borlänge CK 1986
2490 Olle Ihrsén Strängnäs Malmby OL 2004
2487 Lisa Erkander Team LTB 1992
2488 Mathilda Jarlinger Team LTB 1991
2489 Sarah Wallnér Team LTB 1991
2486 Eric Åsberg La Familia 1989
2485 Hans Erik Palm 1952
2484 Birgitta Blomqvist 1961
2483 Anders Smeds 1962
2482 Bo Lindén IKJ Haninge 1965
2481 widar andersson 1955
2478 Sven Bälte Fredrikshof ck 1957
2477 Cathrine Bälte Fredrikshov 1963
2475 Carl Fredrik Gustaf Berggren CK Stabil 1949
2476 Paul Lindgren 1949
2473 Mikael Hedgårds CK Tok CK Tok 1970
2472 Roger Olofsson Team Rynkeby Täby 1962
2468 Andreas Tull CK Tok CK Tok 1971
2469 Niklas Pohly CK Tok CK Tok 1972
2470 Hans Gyllner CK Tok CK Tok 1970
2471 Fredrik Lunde CK Tok CK Tok 1971
2466 Fabian Lennartsson 1992
2463 Ole Lahs Team Nävens 2008
2464 Tino Lahs Team Nävens 1979
2465 Johnny Karlsson Team Nävens 1954
2462 Hans Lindell 1959
2461 Anders Silver 1963
2458 Joakim Karlberg Team Kungälv 1964
2457 Patric Wärnsäter 1967
2456 Jim Rydén 1987
2453 Dejan Vojnovski Macedonian riders 1984
2454 Ivica Vojnovski Macedonian riders 1977
2452 Jonas Snihs 1979
2451 Torbjörn Andersson Vallentuna 1961
2450 Christer Rydén 1962
2449 Anna Widing 1982
2448 Eric Larén Mockfjärds ak 1990
2447 Michael Johansson Tyresö 1966
2446 Fredrik Elfgren 1988
2445 Johnny Dahlin Åtorps IF 1953
2444 Martin Hagelin Team Halti 1979
2442 Henrik Österberg Team Halti 1966
2443 Veronica Österberg Team Halti 1970
2441 Karl-Gunnar Olsson THF Racing 1962
2440 Andreas Modig THF 1987
2439 Olle Andersson Åmåls CA 1951
2438 Kent Eriksson Åmåls cykelamatörer 1952
2437 Jolyon Turnell 1977
2436 Mia Lindh Samoa & Chablis 1980
2435 Martin Hemhagen 1986
2434 David Schuman 1976
2433 Patrik Sättgren Fredrikshof 1976
2431 Fredrik Nilsson 1987
2432 Simon Ponti Sälens IF 1989
2430 Lars Willer Moramast 1968
2429 Lena Jacobsson 1952
2428 Per Thiberg 1959
2427 Bo Ragnarsson VAIK SK 1960
2426 Gustav Kransberg Team Halti Team Halti 1991
2425 Carina Wahlund 1965
2423 Caroline Andersson 1988
2424 Daniel Andersson 1997
2422 Lars Hansson 1974
2421 Bengt Isgård 1951
2420 Roger Ihrelius Rönnstugans Cykel pågar Old boys 1960
2419 Nils-Åke Strömberg 1959
2418 Håkan Andersson Widars Wänner 1960
2416 Sara Elfsson 1974
2417 Johan Elfsson 1971
2415 Fredrik Messler 1987
2414 Johnny Skeppstedt Parva Magna 1963
2413 Håkan Lindberg Samoa & Chablis 1953
1026 Michael Rosén Team Compass Group 1967
2412 Niclas Rosendahl Vallentuna CK 1990
1018 Stefan Roos 1966
1019 Susanne Wikman 1966
2411 Anders Israelsson 1960
2410 Ognjen Zupur 1989
2409 Mikael Westlund Sunne 1961
2407 Helen Brehmer 1972
2406 Johan Håkansson 1981
2405 Conny Hallberg Jenny 50 år 1983
2404 Rolf Andersson 1969
2403 Nils Didner Börje sk 1986
2402 Susanne Gustavsson 1963
2401 Patrik Bobäck Fredrikshof IF CK 1977
2400 Niklas Quick 1964
2399 Magnus Larsson 1972
2398 Petter Berglöf Friskis & Svettis Tyresö 1961
2397 Eva Ilar 1964
2395 Agneta Siljeströmer Team Family 1966
2396 Jan Siljeströmer Team Family 1963
2394 Ulf Gelberg Below the radar 1968
2393 Johan Eriksson SouthBay 1974
2392 Anna-Karin Norberg 1981
2391 Anna Lena Olofsson 1964
2389 Jan Boberg Cykelskoj 1955
2388 Ewa Korbutiak 1957
2386 Markus Torpman 1996
2387 Peter Torpman 1965
2385 Patrik Högman 1968
2382 Lars Erik Röjerås SkoView IK 1959
2380 Pontus Pihlgren Mot Bättre Vetande 1980
2381 Daniel Sahlberg Mot Bättre Vetande 1980
2379 Sara Eriksson Samoa & Chablis 1987
2378 Dion Bisseling Samoa & Chablis 1987
2377 Maja Lindh Samoa & Chablis 1983
2376 Thomas Pellas Sollerö IF 1974
2373 Hans Törnevik Plikt- och Prövningsverket 1961
2372 Jan Pettersson Borlänge 1960
2371 Marica Lindquist Borlänge 1963
2370 Maria Åberg 1973
2369 Andreas Sundin Truckservice AB 1993
2368 Mattias Rudolphi 1990
2367 Susanna Kalén 1992
2366 Anna Jansson Börje SK 1976
2365 Eva Mari Bergshjorth Team Ljungskog 1960
2363 Susanne Felldin 1971
2364 Johan Westholm 1972
2362 Björg Svantorp 1968
2361 Joris van Schaik 1977
2360 Johan Bankefors 1978
2358 Ludvig Hamrin 1995
2359 Åsa Andersson 1968
2357 Pehr Agestedt 1973
2356 Johan Hårleman Björknäsbuss Bif 1963
2355 Lennart Kärrman 1957
2352 Stefan Lundgren 1967
2351 Pernilla Lundgren 1969
2350 Björn Johansson 1966
2349 Petra Nordström Harbo cykel 1971
2347 Oscar Lehmann 1988
2346 Anders Nilsson Skoghalls CK 1976
2344 Kenneth Koskenniemi Täfteå IK Lars och Kenneth i Dalarna 1975
2345 Lars Modig Täfteå IK Lars och Kenneth i Dalarna 1976
2341 Robin Gustavsson 1996
2342 Claes Gustavsson 1968
2340 Björn Lindeborg Team Jarla Ck 1961
2339 Donald Viking Boo bra 1971
2338 Rikard Espling Team Jarla cykelklubb 1963
2335 Peter Heikkilä 1974
2334 Frode Rølsåsen Ck Elverum 1958
2332 Michael Rocking 1959
2331 Helene Tryggveson Pyspunka 1969
2330 Per Bengt Stefan Folkerud Pyspunka 1955
2328 Olle Björklund 1961
2329 Lotta Sundberg 1966
2325 Fredrik Cappelen Stockholm Cykelklubb Mumfasa CK 1957
2326 Hampus Lewenhaupt Stockholm Cykelklubb Mumfasa CK 1991
2327 Lovisa Lewenhaupt Stockholm Cykelklubb Mumfasa CK 1990
2322 Carl Lewenhaupt Stockholms CL Mumfasa 1958
2323 Adam Lewenhaupt Stockholms VK Mumfasa CK 1989
2324 Ingrid Lewenhaupt Stockholms CL Mumfasa CK 1993
2318 Pär Högström Team Tryckådra 1968
2319 Carina Högström Team Tryckådra 1972
2320 Annika Karström Team Tryckådra 1973
2321 Morgan Karström Team Tryckådra 1972
2316 Kristof Capieau Knivsta CK 1974
2317 Tim Capieau Knivsta CK 2006
2315 Maria Molin Rudskoga If 1962
2314 Gert Persson Alingsås Bockstyren Alingsås Bockstyren 1955
2313 Lena Olsson Rudskoga IF 1951
2310 Dan Baner 1952
869 Ole Johan Mohn Kuzmohn 1969
2309 Linus Lokgård Mjälgen CK Team Lokgård 2000
2307 Anders Hedström Högs sk 1950
2306 Karl-Oskar Lidström Gubbdagis 1980
2302 Lars-Åke Mattsson Venjans AIK 1966
2301 Torbjörn Jämte Djurmo Sifferbo 1967
2300 Martin Ståhl LVG Söderhamn 1974
859 Göran Sjöberg 1955
2297 Maria Agnäs Team Agnäs 1981
2298 Rune Agnäs Team Agnäs 1949
2299 Carl Pilblad Team Agnäs 1980
2295 Kristina Svedberg 1979
2296 Matti Ahtonen 1979
2294 Mats Reuterwall Intersport Sälen 1959
2293 Karolina Jakobsson Sundborns GoIF 1984
844 Reino Naatikka HAIF Skid & Cykelklubb 1964
2292 Thomas Sandell Stockholm CK 1959
2291 Georg Mittermayer Doktorama 1962
2290 Robert Hill Doktorama Doktorama 1971
2289 Peter Erixon Doktorama Doktorama 1966
2288 Barbro Blomqvist Södertälje 1960
2286 Marie Hasselgren Gävle 1963
2287 Håkan Hasselgren Gävlr 1956
2284 Johan Ljungstedt 1972
2285 Knut Wisth 1998
2283 Ragnar Santesson Axa Sport Club CK Medvind 1962
2282 Kaj Andersen 1991
2279 Frida Engblom Racersniglarna 1978
2280 Robert Engblom Racersniglarna 1978
2281 Tobias Hag Racersniglarna 1978
2278 Maria Hedlund 1982
2277 Michael Akhras Magic Ventures Magic Ventures 1980
2276 Benny Hag Axa Sport Club CK Medvind 1961
2275 Peter Mauritz Jonell 1960
2274 Roland Tamm 1969
2272 Susanne Hedblom Team Demsus 1968
2273 Demian Hue Team Demsus 2002
2271 Tea Stoltz Trosabygdens OK 1972
2270 Mikael Karlsson Knivsta ck 1957
2269 Magnus Gelinder Ovidius Bygg CK 1962
2266 mikael Mellhorn Team Mellhorn 1960
2267 malin Mellhorn Team Mellhorn 1987
2264 Ian Bradshaw The Last of Us 1977
2265 Sandra Nyström The Last of Us 1985
2262 Lina Lenander Nacka 1990
2261 Niklas Thurberg 1989
2260 Justin Cowlin LVG Söderhamn 1972
2259 Linus Thurberg 1990
2258 Tanja Vucetic SouthBay 1976
788 Bertil Östberg Fredrikshof 1948
2257 Erik Temnerud Väsby SK 1963
2256 Frida Jansdotter 1983
2254 Erik Malm Ensam är stark Gubbdagis 1981
2253 Daniel Rosik 1978
2252 Arne Stoor CK Soldi 1949
2247 Viktor Sköld ATD 1995
2248 Sofia Pettersson ATD 1996
2249 Mats Sköld ATD 1970
2250 Anneli Sköld ATD 1970
2251 Hanna Sköld ATD 1997
2246 Ruben Bark Finspång 1962
2244 Maria Bertelsen 1963
2245 Monia Helgesson 1972
767 Mats Forslund Mora CK 1958
2243 Andreas Burenby 1983
2242 Ronny Bjelkmark Team Ett år till 1959
2241 Mats Elfdahl Team Ett år till 1958
2239 Fredrich Holst PersgårdenÖstanhol 1978
2240 Sigrid Salomonsson PersgårdenÖstanhol 1980
2237 Per-Erik Axelsson 1954
2238 ann-britt hennoks 1977
2236 Ingela Stigenberg imoveforcancer 1966
2235 Lotta Lindberg Gymmix Huddinge 1974
2234 Anneli Hammare 1969
2233 Malin Broström Gävle Triathlon klubb imoveforcancer 1972
2232 Joakim Linhardt LSCK 1988
2231 Ulrica Östlund önsbacken united 1971
2229 Dennis Lindahl 1980
2230 Lars-Erik Heed 1972
2228 Aslak Rautio 1962
2226 Lena Ehrling 1984
2224 Conny Gossas Rosendas ck 1958
2225 Kristofer Gossas Rosendals ck 1985
2222 Jouko Kontiainen 1950
2221 Patrik Wallin Easy riders Easy Raiders 1983
2220 Magnus Nordbäck 1976
2219 Åsa Höjer Borlänge CK 1967
2218 Carina Gustafsson RUE Team MHS 1968
2216 Anna Flodin 1969
2217 Jonny Flodin Terrible Tuesdays Athletic Club 1966
2215 Urban Löfquist Knivsta ck 1958
2214 Anna-Carin Jonasson Juhlen Juhlens El 1960
2213 Jan-owe Juhlen Juhlens El 1960
2211 Filip Pastuhoff 1952
2210 Elin Sehlin 1978
2209 Elisabet Block 1971
2208 Ulrica Hansson 1978
2204 Peter Ernlund 1964
2203 Johan Voldberg Västerås Karatecenter 1970
2202 Jasper van Rossum Fietsfietsfiets 1989
2201 Roger van Bergen 1982
2200 Lennart Eldh Knivsta CK 1962
2199 Anders Kempe Stockholm CK Hipstars 1960
706 Ewa Rösth 1956
2196 Christina Müller Valbrew 1967
2197 Ulf Larsson Valbrew 1965
2198 Linus Larsson Valbrew 1998
2195 Mark Frederiksen 1989
2194 Sebastian Falck 1984
2193 Åke Olsson 1956
699 Per-Erik Lundquist 1985
2192 Fredrik Celsing Hipstars 1955
2191 Bo Andersson Mora ck 1947
2190 Bjorn Nilsson Hipstars 1964
2189 Maja Niss Björkbacka 1990
2188 Niklas Blomqvist 1954
2186 Åsa Christiernin CK UNI 1976
2187 Malte Christiernin 2007
2185 Jonny Hansen Lindecyklisterna Bergslagsgubbarna 1957
2184 Peter Edström Örebrocyklisterna Bergslagsgubbarna 1961
2183 Jan Andersson 1961
685 Lars Vernersson 1965
686 Petra Vernersson 1965
2181 Cecilia Houtkamp MTB Täby NiCe 1986
2182 Niklas Johansson Stockholm Multisports klubb NiCe 1969
2180 Marita Bengtsson Sk bore 1959
2179 Rolf Blom Hipstars 1957
2178 Sam Bonnier Hipstars Hipstars 1959
2176 Anicka Gunnarsson Team Ljungskog 1966
2177 Harald Gunnarsson Team Ljungskog 1965
2175 Per Josefsson Hipstars 1959
2173 Anders Fryckstedt 1971
2172 Nicklas Olsson 1965
2171 Douglas Lenander Vaxholms roddförening 1950
2170 Pontus Lenander 1990
2169 Oskar Lokgård Mjälgen CK Team Lokgård 2004
2168 Anna Lisiecka Eriksson Sollerö IF 1959
2167 Jörgen Jalmegard Hua Hin Roadies 1954
2165 Gustav Hammarhagen 1985
2163 Unni Jerndal Knippla IK 1965
2161 Gunilla Melin Fredrikshof CK 1963
2162 Ulf Johansson Fredrikshof CK 1963
2158 Rickard Vikberg Vikberg 1955
2159 Eva Vikberg Vikberg 1954
2157 Eva Eriksson 1973
2156 Simon Ståhl 1990
651 Fredrik Lagergren 1970
2155 Ola Bengtsson Åmåls CA 1964
2154 Maria von Beetzen Offerdals SK 1956
2152 Ann-Sofie Törnros Team Törnros 1974
2153 Patrik Törnros Team Törnros 1969
2151 Bengt Bäckström Team Bäckström Rajders 1967
2150 Sigrid Ljungstedt 2000
2148 Carina Åsberg 1968
2149 Jan-Olof Karlsson 1963
2147 Tomas Carlsäng 1964
636 Erik Stålbo Folkärna CK 1971
635 Johan Sundin AB Karl Hedin IF 1980
2146 Peter Berglöf Jämtkraft IF 1967
2145 Bo Östh Företagsutveckling och Ekonomistyrning i Kungälv AB 1958
2144 Olle Levein Lungsnäset IF 1975
2143 Johan Jansson 1987
2142 Sven-Inge Eriksson 1964
2141 THOREN ANDERS Easy Riders Easy Raiders 1978
2140 Marcus Olsson Lidingö Elcykelförening 1984
2137 Robert Nordström 1970
2136 Pia Nordström 1965
2135 Gabriel Nordström 2001
2132 Hanna Nilsson MHS 1991
2131 Gunilla Ottosson Fredrikshof 1967
2130 Göran Wigert Leksand 1958
2129 Tommy Olsson Skoghalls CK 1957
2128 Erik Kangeryd 1958
2127 Sita Jern Fredrikshof 1973
2126 Bengt Ahlgren Uppsala Mastersimklubb 1964
2125 Håkan Bäckström Team Bäckström Rajders 1972
2123 Ulf Lundström Olsnäs 1958
2124 Ingela Lispers Olsnäs 1958
2122 Robin Ahlberg 1990
603 Johan Högman 1955
604 Anna Högman 1991
2119 Niklas Skoog Skoghalls CK 1968
2118 Sibylle Baatz Mariakliniken 1967
2115 Karin Bildt Leijonhufvud 1981
2116 Nils Leijonhufvud 1965
2117 Anders Fyrberg 1980
2114 Sami Wiktorin 1991
2113 Pelle Lundahl Dimmornas Bror 1952
2112 Jostein Brose Versland 1983
2110 Matti Duvaldt SMOL 1950
2107 Karin Inghe Team Ljungskog 1967
2105 Linnea Andersson 1994
2106 Catharina Andersson IK Rex 1967
2103 Lena Claesson 1970
2104 Michael Lembke 1962
2102 christer ohlsson Fredrikshof 1952
2101 Björn Levin Rendezvouz CC 1986
2100 Felice Andersson 1989
2098 Maria Persson Sollerö IF 1968
2099 Anders Persson Sollerö IF 1964
2097 Tommy Neuman storvik if 1950
2096 bodil johansson 1990
2095 Thomas Sommar Hedlunds Cykelentusiaster 1964
2094 Mikael Skantz Åmåls CA 1962
2093 Anders Thunberg Degerfors IF 1950
2091 Jan Selin Team Aron CK 1965
2092 Katarina Tuisku Selin Team Aron CK 1973
2090 Göran Ahlberg 1960
2089 Daniel Spolén IGOB MHS 1972
2088 Göran Bjurelid 1952
2085 Mats Lindh Öja CK 1967
2086 per Pändel Öja CK 1975
2087 Fredrik Jernberg Öja CK 1974
2084 Sara Ekblom Falu CK Tofta Brunn 1978
2083 Per Andersson Hedlunds Cykelentusiaster 1966
2080 Jonas von Euler-Chelpin Uppsala Hoberna 1992
2079 Hanna von Euler-Chelpin Uppsala Hoberna 1992
2078 Hanna Fredholm 1971
2075 Alice Ljungstedt 2002
2076 Svante Tedborn 2002
2074 Leif Berglund Borlänge 1960
2073 Tomas Hagström Mockfjärds Atletklubb 1980
2072 Jonas Davidsson 1960
2071 Jacek Kleban Nobina 1978
2070 Peter Lundgren Friskis & Svettis 1960
2069 Christoffer Tyrefors 1 1989
2067 Mika Lepistö 1966
2068 Jeanette Söderman Team Öhris 1973
2066 Jan Svensson 1962
2065 Sofia Grudemo 1994
2064 Kent Sjölinder 1943
2062 Håkan Pehrsson 1959
2063 Märtha Pehrsson 1999
2061 Henrik Ivarsson KGK IF 1969
2060 cecilia berlin IGOB MHS 1976
2059 Jannicke Horgen IGOB MHS 1979
2058 Örjan Gustad Nobina 1981
2057 Henrik Sjögren Henkes Härliga Pojkar 1989
2056 Hans Höglund Sweco CK Sweco CK 12 1962
2052 Thomas Hellman 1965
2053 Therese Hellman 1971
2054 Thomas Nauckhoff Ingarö IF 1967
2055 Lotta Nauckhoff 1967
2049 Jonathan Johansson Silver Wheels 1966
2050 Klas Wennström Silver Wheels 1965
2051 Thomas Eriksson Silver Wheels 1964
2047 Mats Forsberg Forsbergs CK 1965
2048 Sara Forsberg Forsbergs CK 1997
2045 Wolfgang Peshel Tursyklistene Trondheim 1945
2046 Toril Bruun Vaage Tursyklistene Trondheim 1949
2043 Linda Fråhn Team #79 1986
2044 Jörgen Ivarsson Team #79 1959
2042 Lisa Sööder Forma 1963
2041 Luc Verdruye 1965
2040 Ann Ljungberg Östervåla IF 1971
2039 Jenny Lindh 1972
492 Roger Lindsten 1972
493 Andreas Kupenberg 1973
2038 Catrin Sundgren 1963
2035 Jimmy Friebe 1973
2034 Håkan Arvidson DGON Falun 1945
2032 Marie Forsström Håsjön-Bergön 1968
2031 Elizabeth Geijer 1959
2030 Sven Gunnarsson Östervåla IF 1965
2029 Pär Dilot Åsarna CK 1961
2028 Jonas Kennerhed SouthBay 1971
2025 Maria Berglind Håsjön-Bergön 1968
2026 Rune Berglind Håsjön-Bergön 1966
2027 Anna Berglind Håsjön-Bergön 2002
2024 Linda Jutterstöm Cykelskoj 1976
2023 Pål Mases Cykelskoj 1968
2022 Claes-Johan Geijer 1957
2018 Maria Hall HPP 1968
2019 Björn Hall HPP 1961
2020 Rune Pettersson HPP 1968
2021 Elisabeth Posch HPP 1971
2016 Lena Kulling 1968
2017 Patric Kulling 1967
2014 Maria Aronsson 1973
2015 Per Aronsson 1969
2012 Niklas Weise Team Weiland 1964
2013 Maria Landeblad Team Weiland 1971
2011 Christoffer Henningsson 1978
2010 Christian Blomster ESIK Easy Raiders 1971
2009 Therese Högberg Kga cyklisterna 1967
2008 Pernilla Karlsson Karlskoga cyklisterna 1975
2006 Örjan Eriksson 1970
2007 Malin Eriksson 1972
2004 Sandra Lindmark Team Jenny 50 1977
2005 Jenny Blomqvist Team Team Jenny 50 1973
2003 Fredrik Öhrling Skoghall CK 1975
2002 Jonas Peterson Fredrikshov Team Powerking 1970
2001 Kimmo Torvinen Skoghalls ck 1969
2000 Lotta Wallin 1983
1999 Christer Falk DGON 1945
1997 Henrik Söderblom Team HeJo 1973
1998 Edvin Söderblom Team HeJo 2006
1996 Kenneth Sand Team Formsvacka 1958
1995 Robert Furelid Grand Cycling 1980
1994 Kenny Långström Skoghalls CK Hammarö 1973
1991 Gunnar Bruhn Kvarnsvedens GoIF Kvarnsvedens GoIF 1944
1990 Stefan Tärnell 1979
1989 Bjarne Gabrielsson Borgå Cykel Team 1952
1988 Mikael Moreira DLA Piper Djurgårdsfamiljen 1976
1987 Kristina Lindgren Teamljungskog 1962
1986 Robert Forsén Friskis & Svettis Nyköping Friskis o Svettis Giro Nyköping 1967
1984 Bo Larsson Team Bonik 1952
1985 Niklas Larsson Team Bonik 1977
1983 Per Milling Tofta Brunn 1960
1982 Sören Törnberg 1962
1980 Bengt Pettersson ”Pettsson” 1956
1981 Niklas Pettersson ”Pettsson” 1986
1978 Anna Larson 1965
1979 Magnus Wallin 1962
1977 Pierre Bolmefalk 1967
1975 Ella Mattsmyr Disk CK 1994
1976 Martin Zetterberg Disk CK 1992
1974 Isabelle Holloway 2002
1973 Louise Wenne Säters Advokatbyrå 1990
1972 Anders Hagstedt 1952
1970 Stefan-Steffo Norman 1973
1969 Anna Skoog Skoghalls CK 1978
1968 Jerker Holmgren HACK 1960
1967 Karl Blad 1976
1965 Lars Junhager 1961
1966 Åsa Junhager 1961
1964 Malin Theelke 1967
1963 Joel Persson 1989
1961 Kajsa Laurell KaosaMella 1983
1962 Mauricio Mella Larrondo KaosaMella 1984
1960 Krister Lindvall Tofta Brunn 1964
1958 Ulrika Samuelsson 1957
1959 Christer Samuelsson 1953
1956 Ylva Mossberg Tofta Brunn 1964
1957 Göran Mossberg Tofta Brunn 1954
1955 Gittan Lokgård Mjälgen CK Team Lokgård 1966
1954 Lars Wallin 1955
1952 Anders Engstrand 1960
1953 Anne-Marie Boström 1958
1951 Johan Nilsson Vallentuna CK 1962
1950 Börje Arnfridsson Friskis o Svettis Giro Nyköping Friskis o Svettis Giro Nyköping 1964
1949 Claes Ekstrand ICA Dalen 1962
1945 Rebecca Carlsson