Anmälda till Siljan Runt – 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Födelseår
0 Jan Lindkvist Mora CK 1968
0 Thomas Olingsberg Athletic Club Salt Lake 1965
0 Kent Kjelltoft Team Kungälv Team Russin 1963
0 Leif Hansson OK Alehof Team Russin 1969
0 Kristoffer Kronhamn Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1974
0 Johan Törnqvist 1961
0 Glenn Johansson Herrljunga CK 1957
0 Patrik Olsson Team Kungälv Team Russin 1971
0 STEFAN BURMAN 1969
0 Hossein Noorinejad 1977
0 Louie Ryan Mirador Pinoy Roadbikers Sweden Pinoy Road Bikers Sweden 1978
0 Lisa Latorre 1993
0 Daniel Otterberg Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1965
0 Patric Holmer Bauhaus Sportklubb 1972
0 Harri Vuorela IKJ Haninge IKJ Haninge 1963
0 Leif Karlsson Bälinge IF 1961
0 Elisabeth Karlsson Bälinge IF 1963
0 Stig Johansson 1945
0 Kenneth Litland BAUHAUS sportclubb 1970
0 Mikael Hansson Team Kungälv 1965
0 Anders Johansson Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1962
0 Elisabeth Verboven 1992
0 Sara Bonetti 1992
0 Anders Nygårdh Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1982
0 Patric Elmesten Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1974
0 Magnus Nyberg Spårvägen CF 1972
0 Anders Leijon Team sportia 1967
0 Magnus Källén Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1971
0 Jan Österberg Borlänge cykelklubb 1967
0 Magnus Andersson IKJ Haninge IKJ Haninge 1977
0 Lasse Hansen IKJ Haninge 1967
0 Martin Toresson Kustbevakningens Friskvårdsförening Kustbevakningens Friskvårdsförening 1973
0 Magnus Eriksson Fredrikshov CK 1964
0 Patrick Elo Corona Cycling Club Corona Cycling Club 1970
0 Gerhard Hansson Värnamo CK 1959
0 Siri Bråten Trysil sykkelklubb 1982
0 Jennie Johansson TeamGT 1975
0 Fernando Freire Örebrocyklisterna Team .ering 1961
0 Roger Svensson 1966
0 Sara Svensson 2001
0 Johan Solberg Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1966
0 Jimmy Haglund CK Motvind 1964
0 Joachim Martinsson SMACK 1969
0 Charles Bengtsson Övre Månsänn Sportgille 1983
0 Mattias Rundström Enköping EAI 1973
0 Erik Thunbom 1986
0 Sanna Penton 1993
0 Magnus Karlsson Smack 1972
0 Håkan Svensson Club 36 1964
0 Pierre Gatelin Rörfirman 1973
0 Ulrika Sjögren Bålsta skidklubb 1966
0 Matthias Borris Rajd 1982
0 Jocke Sundqvist ART 1972
0 William Sicat Pinoy Road Bikers Sweden 1986
0 Jamaldin Jaff Skogsmullorna 1986
0 Louise Berlin Mora CK 1987
0 Rachid Amara Skogsmullorna 1974
0 Daniel Söderlund Alnö Race Team 1984
0 annikki Svedevall Toppnäsets CK Team Grisstrumpan 1983
0 Mattias Bolander Team Aron CK 1998
0 Anna Erixon 1970
0 Mattias Widmark Hudik Triatlon 1970
0 Magnar Often Tynset idrettsforening Old Man On Bike 1955
0 Andreas Lundberg Alnö race team 1990
0 Diana Mickels Bålsta 1964
0 Mikael Mickels 1961
0 Kent Asante Wennrström Skogsmullorna 1975
0 Kjell Fredriksson Randonneur Stockholm 1961
0 Urban Hallberg Mora ck 1959
0 Lena von Sydow Team Rynkeby Täby 1959
0 Daniel Lundberg Team sportia 1972
0 Jenny Envall Team Sportia Uppsala 1968
0 Mattias Andersson Rajd 1981
0 Mikael Envall Teamsportia Infanteriet 1966
0 Thomas Nordström Bajen 1961
0 Anders Persson Team Sportia Uppsala 1964
0 Håkan Nilsson IK Aluminium 1969
0 Mattias Bornerberg Gimonäs CK 1970
0 Jonas Pettersson Mora CK 1988
0 David Pettersson Mora CK 1962
0 Erik Sundberg Strängnäs CK 1953
0 Magnus Alvagard Team Berretto Team Berretto 1977
0 svante lennartsson 1952
0 Martin Gustafsson Rajd 1982
0 Lars Aaserud 1967
0 Patrik Nemeth Fredrikshof 1969
0 Therése Arnlund Västerås CK Multisport Sweden 1983
0 Göran Torshage 1961
0 Ali Omumi Vässmanrunt 1979
0 Hanna Nelson Friends with bikes Team Lovisa 1992
0 Robert Lundkvist GHIF GHIF 1983
0 Therese Andersson 1987
0 Jan Sarnet Andare in bici 1971
0 Gabriel Bassula 1986
0 Tomas Pleiborn Spårvägen CF 1962
0 Anette Moore Eskilstuna IK 1967
0 Ulf Andersson Eskilstuna IK Eskilstuna IK 1969
0 Peter Bengtsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1969
0 Susanna Bengtsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1971
0 Rickard Larsson 1989
0 Johanna Jirlén UmanPuls 1974
0 Anneli Gustafsson Eskilstuna IK Cykel & Triathlon 1969
0 Hans Holmberg Spårvägen CF 1952
0 Fredrik Segerlund Fredrikshof IF 1975
0 JONAS ISACSON CK Formsvacka 1995
0 Saudin Botonjic CK Formsvacka 1991
0 Emma Spetz Karlström CK Thorax 1985
0 Henrik Arthursson CK Thorax 1978
0 Andreas Regnell 1966
0 Marcos Dias 1976
0 Göran Dahlgren Mjällom/Högakusten cyklisterna 1961
0 AnnSofi Johansson Eskilstuna IK cykel och triathlon 1970
0 Kent Gerdstigen 1966
0 Anna Gerdstigen 1966
0 Håkan Spång SpKl Ceres 1959
0 Bjørn Burås Trysil Sykkelklubb 1970
0 Lars Eriksson Mora Cykelklubb 1978
0 Joakim Gustafsson 1976
0 Fredrik Nilsson Bollnäs CK Team Överviktor 1975
0 Henrik Eknor Träningskonsulten 1983
0 Viktor Lind 1988
0 Peter Eriksson Spårvägen CF 1970
0 Karin Norr Eriksson Spårvägen CF 1974
0 Henrik Pettersson 1973
0 Liv Pettersson-Clarmyr 2008
0 Petra Jansson 1964
0 Anders Jansson 1962
0 Pontus Eriksson Norbergs CK 1968
0 Martina Nyrén Burseryds IF 1988
0 Torbjörn Eriksen Lycraboys Lycraboys 1961
0 Michael Rosén Team Compass Group 1967
0 Amelia Lembke 1995
0 Marcus Eriksen 1995
0 Anders Hellström Väsby SK 1972
0 Marcel Buder Team Ullna CK Team Ullna CK 1989
0 Graeme Moore Setra sports club 1981
0 Michael Sundman Fredirkshof 1980
0 Stefan Roos Team Tibble 1966
0 Susanne Wikman Team Tibble 1966
0 Kent Andersson Sunne 1960
0 Johan Sävhage Team Sävhage 1967
0 Karin Sävhage Team Sävhage 1970
0 Åke Lindsmyr ÅJA CK ÅJA CK 1960
0 Tomas Granberg Bajen Bikers 1963
0 Johan Heneryd ÅJA CK ÅJA CK 1967
0 William Matslova Team Matslova 1995
0 Elias Willman Pettersson Falu ck 2002
0 Carl-Erik Matslova Team Matslova 1952
0 Wiktor Matslova Team Matslova 1993
0 Anders Eriksson 1972
0 Kenneth Larsson Strängnäs CK 1954
0 Magnus Heldin 1987
0 Svante Algovik Team Lovisa 1993
0 Christer Karlsson Balingsta Byfåners 1966
0 Maja Mörth Brudpiga RK 2000
0 Eric Lindeen Heja Alex Heja! 1984
0 Håkon Ødegaard Team Ø & S 1984
0 EvaLena Heinered SK Nor 1961
0 Sofie Heinered SK Nor 1991
0 Janica Ahl TeamGT 1972
0 Robert Hulthén Team utan gränser Sill-Jan 1969
0 Rune Midtun CK Elverum 1957
0 Marit Riise Midtun CK Elverum 1953
0 Mauricio Hernandez Sweco CK 1985
0 Leif Karlsson Team FiKa 1967
0 Magnus Pellas Mora CK 1971
0 Jonas Lundgren Team OP 1968
0 Bo Kratz Crilles Killar Crilles Killar 1962
0 Thord Nogerius EIK Vi gör det igen 1957
0 Göran Ström EIK Vi gör det igen 1953
0 Alexander Olsson Axa sport club 1993
0 Liv Hector Plikt- och Prövningsverket 1991
0 Carina Welin Plikt- och Prövningsverket 1970
0 Kristoffer Hartman Plikt- och Prövningsverket 1982
0 Daniel Rååd Plikt- och Prövningsverket 1970
0 Elisabet Boijebrink Plikt- och Prövningsverket 1979
0 Jesper Nyberg Plikt- och Prövningsverket 1970
0 Thomas Ivansson Plikt- och Prövningsverket 1971
0 Per Andersen Helseth Plikt- och Prövningsverket 1978
0 Björn Petersson 1964
0 Claire Klasér 1965
0 Bill Engman Träningskonsulten Träningskonsulten 1979
0 Johanna Wegar Glåma inte bakåt 1993
0 Kristoffer Wegar Glåma inte bakåt 1992
0 Lisa Johansson Glåma inte bakåt 1964
0 KG Johansson Glåma inte bakåt 1959
0 Fredrik Grahn Klubblös 1973
0 Jonas Persson X 1968
0 Kjell Collin Team Sméstan Team Sméstan 1968
0 Hanna Johansson Imoveforcancer 1996
0 Kristian Johansson #imoveforcancer 1994
0 Martin Östberg Borlänge cykelklubb Team Fästing 1980
0 Camilla Lind Karlsson Team Smestan Team Sméstan 1968
0 Joakim Rosenqvist Team Sméstan Team Sméstan 1968
0 Erik Skoglund 1980
0 Patrik Ström STCT 1966
0 Ola Hansén Dala Gummi CK CO Riders 1968
0 Charlotte Kinell Team Sméstan Team Sméstan 1976
0 Linus Fagerberg Lidingö Triathlon 1973
0 Owe Waldenström 1963
0 Glenn Karlsson Broby GoiF 1954
0 Marie Dyberg Lidingö Triathlon 1978
0 Cecilia Lundgren Torsångs IF 1977
0 Johan Andersson Enerco 1979
0 Peter Jacobson Team Sportia Uppsala Team Sportia Uppsala 1973
0 Lars Söderström Norbergs Cykelklubb 1962
0 Kristian Räftegård STCT 1977
0 Thomas Johansson 18 Medlemmar 1970
0 anders holmström 1970
0 Fredrik Törnqvist Bikes & beer riding club 1975
0 Leif Gustavsson Norbergs CK 1965
0 Jan Wivallius Eklundshof CK Coola killar 1971
0 Jimmy Spolander Norbergs CK 1984
0 rickard hed Norbergs cykelklubb 1964
0 Peter Samuelsson Bröderna Samuelsson 1974
0 Joakim Samuelsson Berber Idrottssällskap Bröderna Samuelsson 1971
0 Wilma Hasselblad CK Team Gerry 1998
0 Magnus Nygren Väsby SK 1975
0 Jan Lindhardsen Fredrikhof Sill-Jan 1976
0 Thomas Englund Team Rynkeby Dalarna 1962
0 Benjamin Åsberg Rendezvous Cycling Club Team Lovisa 1993
0 Stina Fredriksson Il Vento Team Lovisa 1993
0 Lovisa Algovik Team Lovisa 1993
0 Lars Sahlström Säter 1961
0 Elenor Sahlström Moen Stockholm 1994
0 Oscar Lehmann 1988
0 Tomas Strand CK Stabil Östhammar 1968
0 Freddy Martinez Höga Kusten cyklisterna 1988
0 Claes Sjöberg Pumpade Däck Pumpade däck 1964
0 Jan Karlsson Broby GoIF 1946
0 Åke Bjurstam Wejeus Eskilstuna Vi gör det igen 1957
0 Stina Bjurstam Eskilstuna Vi gör det igen 1964
0 Pär Frinell Eskilstuna Vi gör det igen 1959
0 Sally Jonsson Fredrikshof 1983
0 Matthew Stagles Easy on 1973
0 Odd Solli Team EasyOn Team Easy On 1974
0 Thomas Petersen Team Easy On Team Easy On 1972
0 Magnus Wörnert Team Easy On 1974
0 Jonas Delshammar Team Team Easy On 1989
0 Jan Pettersson Easy on 1958
0 Jimmy Thim Team Sméstan Team Sméstan 1990
0 Roger Karlsson Ok borgen 1967
0 Magnus Holmgren Team Rynkeby Täby 1956
0 Patrick Gahagan Pumpade Däck 1962
0 Henrik Öhrlund SUMO Cycling Club 1976
0 Micael Eriksson T.A.C.K 1967
0 Bo Fredriksson Sundborns Goif 1948
0 Marcus Seyffarth Team Mips 1973
0 Linus Jansson Teamramudden 1987
0 Roland Hedlund Umeå UMEÅ 1959
0 Manfred Schmutz Schweiz 1974
0 Bo Nordqvist Borlänge 1968
0 Martin Rappe 1972
0 Ulf Sand Atlas Copco IF 1964
0 Erik Krutrök Atlas Copco IF 1975
0 Morgan Algarp Atlas Copco IF 1970
0 Jonas Pettersson Atlas Copco IF 1975
0 Sandra Åden Atlas Copco IF 1974
0 Charlotta Grähs Atlas Copco IF 1971
0 Ann-Catrine Bertlin Atlas Copco IF 1970
0 Meri Djerf Atlas Copco IF 1994
0 Jonas Albertson Atlas Copco IF 1967
0 Romain Haettel Atlas Copco IF 1970
0 Stefan Olofsson Atlas Copco IF 1981
0 Göran Johansson Atlas Copco IF 1970
0 Anders Olander Atlas Copco IF 1961
0 Bengt Nilsson Atlas Copco IF 1968
0 Anders Skarpe Atlas Copco IF 1990
0 Partik Piven Atlas Copco IF 1990
0 Sani Singh Atlas Copco IF 1984
0 Alexander Arvidsson Atlas Copco IF 1987
0 Thomas Lindgren 1967
0 Tina Lindgren 1977
0 Tobias Spångberg Team Santander 1974
0 Willy Storsnes Trysil SK 1947
0 Jerker Jonson 1971
0 Thomas Hemström OK Borgen 1979
0 Mikael Skoglund 1968
0 Mikael Jälefors Åkersberga Triathlonförening 1963
0 Olivia Englundh Söders hjältar 1994
0 Jörgen Lindberg Söders hjältar 1964
0 Mia Fridlizius Söders hjältar 1968
0 Lars Olsson Bullaren 1961
0 Hans Englund Bygdeå GIF Bygdeå GIF 1972
0 Mattias Betsén Alla hästar hemma 1965
0 Lars Andersson Alla hästar hemma 1966
0 Emil Steenhouwer Stenhåvers ck Stenhåvers ck 1993
0 Hans Carlsson Väsby SK 1965
0 Ole Johan Mohn Kuzmohn 1969
0 Tomas Hellström Smack 1967
0 Olle Deras Västannor-Häradsbygden 1960
0 Björn Jonsson Murmeldjuren 1966
0 Niklas Clarke 2001
0 Ingvar Sjöberg Team FiKa 1974
0 Markus Karlström 1994
0 Emma Wilhelmsson 1993
0 Mats Wallman Pumpade däck 1964
0 Göran Sjöberg 1955
0 Carl Sjöberg 1979
0 Viktor Käll AXA Sport Club 1995
0 Fredrik Eriksson Axa sc 1995
0 Anders Eriksson Västerås CK 1947
0 Ola Fabricius Svegs IK Cykel 1963
0 Anette Bengtsson 1967
0 Krister Bengtsson 1963
0 Linda Edenberger Ankermark 1975
0 Mikael Adlers 1972
0 Erik Fränne Wallin Falu Ck 1981
0 Erik Jonasson Svegs IK 1985
0 Ola Wallin Svegs ik 1977
0 Göran Sjögren Hudik Triathlon 1965
0 Thord Arnell Västerås CK 1954
0 Reino Naatikka HAIF Skid & Cykelklubb 1964
0 Daniel Andersson Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1991
0 Anders Enholm 1964
0 Thomas Heens Sveden Trä IF 1965
0 Hardy Simonsson GHIF GHIF 1966
0 Erica Frykström Team Ljungskog GT28 1976
0 Madelene Anttila Järbo IF 1977
0 Carl Martinez Alnö Race Team 1956
0 Daniel Johansson Team Canackas 1975
0 Johan Wirén Una màs 1976
0 Yves Peeters Gissans Boys 1977
0 Monica Askolin Team Ljungskog Team Ljungskog GT28 1969
0 Rose-Marie Fransson Team Ljungskog GT28 1966
0 Camilla Holmertz Maif ck Team Ljungskog GT28 1967
0 Carl Jansson Bispbergs burkvalla 1998
0 Johan Jonsson Norbergs CK 1973
0 Anders Atterbrand Falun 1973
0 Vilma Ekervik Eriksson 1999
0 Stefan Korsgren Team Aron CK 1964
0 Victoria Samuelsson Munga Endurance 1989
0 Magnus Wolf-Watz UMEÅ 1971
0 Rolf Carlquist Pumpade däck 1961
0 Anders Flodström Stenhåvers CK 1965
0 Mattis Ekström Stenhåvers ck 1974
0 Stefan Johansson CK Valhall 1966
0 Tommy Korhonen Fredrikshof CK 1967
0 Johan Hellzen Njurunda SK 1992
0 Glenn Hedman UMEÅ 1968
0 Lasse Byström Turebergsgolv 1970
0 Johanna Fredriksson 1980
0 Anders Edman 1960
0 Otto Evaldsson 2008
0 Ulrika Lundberg UMEÅ 1976
0 Lena Hörngren Team Ljungskog Team Ljungskog GT28 1959
0 Camilla Lundberg UMEÅ 1977
0 Torsten Svensson Team Sportia 1954
0 Thomas Jansson UMEÅ 1969
0 Susanne Jansson UMEÅ 1975
0 Maria Isaksson UMEÅ 1974
0 Jessica Lestander UMEÅ 1977
0 Erik Johansson UMEÅ 1968
0 Anna-Karin Tunemalm UMEÅ 1966
0 Anna Hellström UMEÅ 1968
0 Carola Långström UMEÅ 1970
0 Ulf Johansson UMEÅ 1963
0 Patrik Näslund UMEÅ 1964
0 Lena Sundström UMEÅ 1968
0 Hans Perneholm UMEÅ 1961
0 Jörgen Wikström UMEÅ 1964
0 Yasmine Rygaard Team Ljungskog GT28 1985
0 Cilla Lundevall Team Ljungskog Team Ljungskog GT28 1973
0 Håkan Dorsch Önnered 1958
0 Tommy Flognfelt Åmotfors IF 1959
0 Fredrik Görsten 1972
0 Fredrik Vidhamre Bollnäs CK 1977
0 Theodor Bonnier Spinning Boys 1989
0 Bertil Östberg Fredrikshof 1948
0 Gustav Silvegren 1990
0 Viktor Stadler 1989
0 Henrik Lindberg Bollnäs CK 1978
0 Torbjörn Svensk Hudiksvall triathon 1960
0 Ralf Krantz Hudik triathlon 1971
0 Jan Söderberg Hudik triathlon 1967
0 Trond Håvard Joten old mann on bike 1964
0 Rune Larsson Hudik Triathlon 1966
0 Thomaz Nordh Hudik Triathlon 1973
0 Anders Dahlin Alnö Race Team 1973
0 Jose Puente Cabrero Qwarnsveden Triathlon 1967
0 Johan Bergström IK NocOut.se 1978
0 Rolf Larsson 1961
0 Staffan Hugerth Mora CK 1965
0 Mattias Söderqvist 1980
0 Thomas Karlsson 1966
0 Gunnar Melin 1967
0 Johan Helgstrand PÄRRAS OpenWater Boys 1972
0 Anders Toreborg PÄRRAS OpenWater Boys 1963
0 Patrik Finne 1963
0 Mats Forslund Mora CK 1958
0 Sebastian Grevsmühl Paris 15 1979
0 Jan Hermansson Jalles Tc 1961
0 Eric Kieffer Mälaren 1971
0 Frederick Lind Mälaren 1976
0 Roberto Mercado Pinoy Road Bikers Sweden Pinoy Road Bikers Sweden 1981
0 Erik Johansson Team BM Svets 1983
0 Thomas Jansson 1963
0 Alva Persdotter 1997
0 Kjell Tillenius Team Ljungskog 1962
0 Yvonne Tillenius Team Ljungskog 1969
0 Anders Svensk 1975
0 Anna Nyberg Insjöns orienteringsklubb 1977
0 Mats Dahler Insjöns orienteringsklubb 1975
0 Jesper Andersson Stenhåvers CK 1972
0 Ludvig Björkstedt Stenhåvers CK 2004
0 Magnus Skogsberg Stenhåvers ck 1968
0 Johanna Edervall 1988
0 Gustav Carlstedt Buffalo Bike Club Buffalo Bike Club 1993
0 Oscar Siönäs Stenhåvers ck 1991
0 Thomas Steenhouwer Stenhåvers ck 1967
0 Caroline Carlsson 1977
0 Christian Rollfelt Stenhåvers ck 1964
0 Jesper Larsson Team Rörfirman 2000
0 Jan Olof Westberg Murmeldjuren 1962
0 Peter Wikander Mörsils if 1960
0 Göran Christer Steenhouwer Stenhåvers ck Stenhåvers ck 1965
0 Lennart Meandzija Björka old boys 1977
0 Peter Augustsson CK Falken Team SZ 1975
0 Anders Ericson Västerås 1961
0 Jannika Broomé Cykling sisters 1985
0 Helene Stråle Cykling sisters 1978
0 Johan Olsén Björsäters SK 1967
0 Eva-Lena Olsén Björsäters SK 1972
0 Thore Gustav Pettersson 1949
0 Daniel Nils Thore Pettersson Gävle CA 1982
0 Ingemar Johansson Ålands idrottsdistrikt Åland 1954
0 Lars G Jansson Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1957
0 Jonatan Junggren Björka Old Boys 1999
0 Anders Bennström Munga Endurance 1968
0 Evelina Bennström Munga Endurance 1984
0 Stefan Eriksson Hudik Triathlon 1978
0 Karin Nyberg Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1967
0 Malin Berge Sjöholm Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1984
0 Filip Stenfeldt SurFeldt SurFeldt 1991
0 Allan Wieslander Handelsbanken IF 1968
0 Göran Fieber Team Rynkeby Täby 1959
0 Peter Malmberg Echelon 1955
0 Annika Ödmark Team Cybris Team Cybris 1970
0 Åke Berglund Team Cybris Team Cybris 1967
0 Erik Aronsson Team Rynkeby Täby 1958
0 Daniel Surell SurFeldt 1990
0 Linda Kedland Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1974
0 Maic Ungermann Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1981
0 Magnus Laurell Skepptuna IK 1968
0 Magnus Nyberg Team Rynkeby-Täby Team Rynkeby Täby 1962
0 Fredrik Schramm Fredrikshof 1987
0 Mikael Söderberg Knivsta CK 1969
0 Ronja Willners Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1992
0 Patrik kihlborg Dalarö Cykel klubb 1960
0 Ewa Rösth 1956
0 Harald Mix Dalarö CK 1960
0 Carin Hansdotter 1972
0 Maria Nord Team Ljungskog 1966
0 Mikael Nord Team Ljungskog 1966
0 Sven Mattsson Kungliga Tennis Klubben 1961
0 Pierre Öhgren FANTAN 1968
0 Per-Erik Lundquist Gissans Boys 1985
0 Stig Håkan Gustafsson Team Gusmo 1964
0 Daniel Flodin 1983
0 David Bergstedt Nemax Miljöhantering AB 1992
0 Johan Brenner 1961
0 Lars-Erik Hälleberg 1951
0 Åsa Kronberg Team Rynkeby Täby 1978
0 Pernilla Palm Fredrikshof Sill-Jan 1965
0 Mikael Vikström Fredrikshof Sill-Jan 1962
0 Helena Svensson Fredrikshof 1967
0 Magnus Svenss Fredrikshof 1965
0 Hugo Svensson Fredrikshof 2003
0 Hans Arfvén Hanebo CK 1967
0 Lars Vernersson Peas 1965
0 Petra Vernersson Peas 1965
0 Jörgen Martin Murmeldjuren 1962
0 Gunnar Håkansson Team Rynkeby Täby 1958
0 Harald Gunnarsson Team Ljungskog 1965
0 Anna Foghammar Åkersberga Triathlon Förening 1968
0 Roger Karnatz Högbo GIF 1966
0 Sebastian Kolehmainen Eskilstuna ik 1973
0 Anna Thor Eskilstuna IK - Cykel & Triathlon 1971
0 Lennart käll FANTAN 1958
0 Mari Lif Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1963
0 Maria Westin Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1965
0 Johanna Ågren 1951
0 Per-Erik Hansson Mora CK 1960
0 Joakim Hjertton Gissans Boys 1984
0 Sofia Alatalo Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1971
0 Carolina Öystilä Team Rynkeby Täby 1973
0 Pia Olofsson Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1961
0 Ida Andersson Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1983
0 Åsa Dahlstedt Hagman Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1965
0 Ulf Danielsson Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1959
0 Jan Aronson Team Rynkeby Täby Team Rynkeby Täby 1957
0 Jonaz Kumlander Sigtuna Märsta Arlanda CK 1972
0 Andreas Wiberg Team Rynkeby Täby 1973
0 Olof Bratttsröm Storjola Elit 1965
0 Mathias Sandahl Handelsbanken IF 1975
0 Hans Dreijer TACK 1957
0 Carl-Johan Pousette Fredrikshof SUB11 GT Norr Fredrikshof 1957
0 Ulf Beckman 1966
0 Lena Nise Fredrikshof 1969
0 Patrik Nise Fredrikshof 1969
0 Björn Tunemalm Gimonäs CK 1965
0 Kristina Boberg 1972
0 Fredrik Lagergren 1970
0 Igor Zivkovski GHIF 1976
0 Thomas Eriksson Bajen bikers 1969
0 Christer Andersson Hudik Triathlon 1958
0 Madelene Abberud 1989
0 Peter Kanmert 1982
0 Jonas Magnusson Rendezvous Cycling Club 1990
0 Ottilia Öhman 1987
0 Erin Gilson 1981
0 Anders Björe Lycraboys 1959
0 Olle Samuelsson Uppsälje 1976
0 Krister Nilsson 1971
0 Carl-Johan Sundell Sundfern cycling 1975
0 Martin Fernholt Sundfern cycling 1977
0 Erik Stålbo Folkärna CK 1971
0 Johan Sundin AB Karl Hedin IF Folkärna CK 1980
0 Anders Johnsson Team Ljungskog 1965
0 Lisa Kärrbrink Team Ljungskog 1970
0 Stefan Holst IDC RT 1964
0 Karolina Örnstedt Robban CK 1985
0 Odd Magnar Opgård Engerdal Sykkelklubb Old Man On Bike 1961
0 Lage Trangsrud Engerdal sykkelklubb Old Man On Bike 1956
0 Kenneth Himmler Norberg CK 1955
0 Kenneth Gysing Åkersberga Triathlonförening 1957
0 Magnus Vesterlund Norbergs CK 1971
0 Göran Hansson Bullarens goif 1964
0 Leo Olsson Elsa andersons Konditori 1956
0 Anna Olsson Werkström Alnö race team 1964
0 Niklas Mansgårds Norbergs ck 1979
0 Peter Almén GHIF 1971
0 Per Stridh 1974
0 Roger Eriksson CK Stabil 1959
0 Thomas Kjellström Echelon 1963
0 Håkan Rosendahl CK Vinet 1956
0 Staffan Hedlund Spårvägen CF 1967
0 Gunnar Innings CK Älta CO Riders 1967
0 Per-Axel Carlsson CK Motvind 1964
0 Tony Ekström Spårvägen 1963
0 Charlotte Nilsson Spårvägen 1963
0 Staffan Ekdahl 1981
0 michael Bergström Team Ljungskog 1964
0 inga Bergström Team Ljungskog 1966
0 Peter Selen Spårvägen 1963
0 Erica Weistrand She Rides CK 1997
0 Claes Törnsten Klart till halvklart 1992
0 Johan Högman Högges 1955
0 Anna Högman Högges 1991
0 Maria Unemo Mohlin Team Gusmo 1969
0 Anders Larsson 1964
0 Jannis Haimanas Multisport Sweden Multisport Sweden 1974
0 Per Johansson IF Frisk 1974
0 Ronja Olsson 1987
0 Andreas Vinnberg 1984
0 Jonas Ahlbäck Dingtuna Devils 1968
0 Mats Hagelin Gurkans pedaler 1964
0 Peter Annerback GHIF 1970
0 Ulrika Gustafsson IK Ymer 1972
0 Claes Westberg Team Ljungskog 1962
0 Ulla Westberg Team Ljungskog 1961
0 Anders Gill Hudik Triathlon 1969
0 Lars Jonsson CK Samurajerna Hökarängen 1977
0 Michael Annerback GHIF 1974
0 Pontud Andreasson Scania 1964
0 Lars Rundh Södermalms Unga Atleter 1968
0 Pär Andersson IK Rex 1966
0 Martin Cardell 1970
0 Fredrik Hydén Torsåkers IF Enerco 1991
0 Terez Lundqvist Miklos T.A.C.K 1969
0 Håkan Sundberg CK Guppy 1955
0 Leif Eriksson CK Guppy 1962
0 Roger Hyden Hofors AIF Enerco 1964
0 Lars Persson Athletic Club Salt Lake 1970
0 Joacim Rudebeck Athletic Club Salt Lake 1964
0 Tomas Anderberg Fredrikshof 1969
0 Stefan Viklund KIA Merida Racing Team 1970
0 Jörgen Irenmark ACSL 1968
0 Joakim Plym SHe Rides 1962
0 Roger Ivarsson Norrhyttan CK 1975
0 Eleonor Blomberg 1979
0 Anders Jakobsson GHIF 1974
0 Axel Kullmann Athletic Club Salt Lake 1965
0 lars bengtsson Bauhaus Sportsklubb Coop Gourmet 1968
0 Tony Pettersson Bålsta CK 1966
0 Andreas Mörkvik 1979
0 Jens Wernsten Fredrikshof CK 1971
0 Anette Edman Fredrikshof 1966
0 Leo Gustavsson Team Sportia Uppsala 1986
0 Thomas Nygård Sweco CK Sweco CK 1986
0 Håkan Thomee SCT 1960
0 Åsa Meunier 1968
0 Isabella Björksell - Team Essinge 1997
0 Lukas Rydvall - Team Essinge 1997
0 Sven-Erik Björksell - Team Essinge 1961
0 Natalia Heini Team Enjoy the ride 1984
0 Henrik Larsson Bendz Team Enjoy the ride 1981
0 Hans Strandberg Miedelhof 1961
0 Hugo Ahlenius DTCG DTCG 1974
0 David Grute Securitas Technology Cycling Team 1968
0 John Cullen Team Södermalm 1981
0 Annica Andersson Vadstena cykel 1961
0 Björn Meyer Vadstena cykel 1957
0 Stefan Smedberg Handelsbanken IF 1969
0 Erik Göransson CSK Ludvika 1990
0 Melker Norlund 1961
0 Anders Alvelius 1979
0 Johan Johansson Fredrikshof CK 1968
0 Robert Stahl 1960
0 Anders Börjesson G.H.I.F 1975
0 Terese Sahlin Holmqvist Team Flamingo 1989
0 Fredrik Eliasson 1989
0 Jonathan Gullbring Klart till halvklart 1994
0 NIcholas Reux NTRX Cykling 1982
0 Mats Edvardsson IK Jarl Rättvik 1965
0 Jonas Danielsson CK Samurajerna Hökarängen 1976
0 Thomas Reux NTRX Cykling 1991
0 Kaj Sandelin 1953
0 Lina Viklund Worst wine tour ever 1983
0 Peter Viklund Worst wine tour ever 1979
0 Michael Lindgren Turebergs golv CK 1965
0 Stefan Granöö 1966
0 Johan Valis Valis Race Team Worst wine tour ever 1982
0 Marlene Laggren Valis Race Team Worst wine tour ever 1986
0 Carl Kyhlberg Sweco CK 1988
0 Magnus Wåhlander Coop Gourmet 1968
0 Joe Hansson DT DTCG 1982
0 Robert Nilssen Tursyklistene Trondheim 1957
0 Alexander Romin 1994
0 Seved Lindström 1966
0 Nils-Åke Paulsson Strängnäs Cykelklubb 1944
0 Jakob Bornegrim Fem Visp Gävle Fem Visp! 1986
0 Christoffer Landberg Fem Visp Gävle Fem Visp! 1988
0 JANNE WIBERG Södermalms Unga Atleter Södermalms Unga Atleter 1965
0 Stefan Ljungstedt 1971
0 Knut Andersen CK ELverum Old Man On Bike 1954
0 Carl Thorburn She Rides CK Team Papilio 1977
0 Anders Gikling SHe Rides CK Team Papilio 1970
0 Mats Jensen-Urstad Stockholm CK 1954
0 Peter Åslund Lag Framnäs 1972
0 Jonas Linder Lag Framnäs Lag Framnäs 1969
0 Johan Andersson Specialfastigheter 1979
0 Kajsa Willstrand 2006
0 Mia Willstrand 1973
0 Henrik Willstrand 1973
0 Ingegerd Carlsson Team Ljungskog 1965
0 Mats Carlsson Team Ljungskog 1964
0 Patrik Wallin 1972
0 Mathias Linder Lag Framnäs Lag Framnäs 1973
0 Jon Bagiu 1954
0 Pär Forsberg 1962
0 Frida Forsberg 1994
0 Hans Jonsson Aspås IF 1966
0 Jennie Olofsson Aspås IF 1974
0 Nora Jonsson Aspås IF 2002
0 Per Lindström Team Snålskjuts 1965
0 Rolf W Gråwe Tursyklistene Trondheim 1959
0 Roger Lindsten Kronobergarna 1972
0 Andreas Kupenberg Kronobergarna 1973
0 Jan Lindgren Höga kusten-cyklisterna 1963
0 Arnulf Gunnar Hogstad Tursyklistene Trondheim 1945
0 Roger Hagestuen Tursyklistene Trondheim 1963
0 Svein Dagfinn Albertsen Tursyklistene Trondheim 1956
0 John Willy Andersen Tursyklistene Trondheim 1942
0 Bjørn Tuflåt Tursyklistene Trondheim 1956
0 Jan Petter Jacobsen Tursyklistene Trondheim 1953
0 Vidar Lund Tursyklistene Trondheim 1957
0 Bjørn Inge Haugan Tursyklistene Trondheim 1952
0 Torild Aminda Aglen Tursyklistene Trondheim 1965
0 Magnar Hernes Tursyklistene Trondheim 1952
0 Egil Grendstad Tursyklistene Trondheim 1955
0 Svein Johnsen Tursyklistene Trondheim 1956
0 Kaj Forsberg Team Talita 1972
0 Carlos Capo Milding 1986
0 Kristian Kjellsson Hofors AIF 1984
0 Daniel Eliasson 1983
0 Ronnie Flodin Fredrikshof ck 1957
0 Anders Blomqvist Team Talita 1972
0 Patrik Hansson CK Falken 1966
0 Holger Echarti Stall Stalle 1964
0 Gábor Ziegler Fredrikshof SUB11 STHLM Fredrikshof 1969
0 Claes Pettersson CK Falken 1970
0 Fredrik Andersson Smack 1968
0 Ingrid Nordmark 1960
0 Erling Nordmark 1960
0 Eva Helander Mora CK Team Helander 1962
0 Peter Helander MoraCK Team Helander 1961
0 Christina Stärner Mora CK Team Helander 1965
0 Mikael Horal 1958
0 Olle castell Gruppo Sportivo Limonchello 1976
0 Petter Stenström 1971
0 Magdalena Petersson Andare in bici 1968
0 Anders Hellermark Cykelklubben 1958
0 Lars Enblad Gruppo spotivo Limoncello 1964
0 Dejan Jecic TEAM MJÖLKSYRA 1982
0 Peter Grbic TEAM MJÖLKSYRA 1985
0 Johan Ablasser TEAM MJÖLKSYRA 1978
0 Ola Larsson Gruppo Sportivo Limoncello 1972
0 Åke Dahli 1962
0 Jens Forsberg Team Talita 1970
0 Max Jansson Team Talita 1989
0 Niklas Wilhelmsson Team Aron Team Talita 1969
0 joakim nordberg 1989
0 Niklas Johansson 1990
0 Thord Wernerson Texta Entreprenad 1948
0 Olof Rasmussen Bålsta CK 1962
0 Jens Andersson Norbergs ck 1972
0 Mikael Hjerpe 1964
0 Bo Westblom 1959
0 Johan Gustafsson Gruppo Sportivo Limoncello 1967
0 Jonny Eliasson 1958
0 Peter Karlsson 1965
0 Torbjörn Bäckström Hudik Triathlon 1964
0 Stefan Rosén 1967
0 Markus Vorwerk 1985
0 Lars Erkus 1965
0 Ramona Gren Svarteborg 1983
0 Tanja Fransson Svarteborg 1963
0 Mats Sjöqvist VSSF 1950
0 Ove Öhman Team Broa 1960
0 Staffan Håkansson CK Motvind 1965
0 Anders Igelström 1987
0 Lilija Supranaviciene 1976
0 Christoffer Riseng Främmestad ik 1989
0 Max Herlitz CK Natén Max35 1989
0 Tomas Holmgren Stöcke ts järnet 1969
0 Jesper Davidsson Från Skåne till Uppsala 1991
0 Hannah Fichtel Från Skåne till Uppsala 1991
0 Magnus Sylve Från Skåne till Uppsala 1971
0 Henry Eriksson Från Skåne till Uppsala 1990
0 Gunnar Leijon 1970
0 Janne Bruhn SMACK 1972
0 Daniel Lindmark BCK 1975
0 Juha Tirri Myrskylän Myrsky 1973
0 Stig-Olof Hannus Borgå Cykel Team 1949
0 Martin Frisk Svekon IF 1978
0 Daniel Matei 1969
0 Ylva Ekmark TeamGT 1971
0 Hans Nordström TeamGT 1966
0 Fredrik lundell Norrbärke sk 1989
0 Torbjörn Svahn 1970
0 leif gottfridsson 1959
0 Filip Backström ODCK ODCK 1975
0 Magnus Lundgren Team Fästing Team Fästing 1971
0 Gerhard Bothma 1974
0 Michael Sjögren Limited Edition CK 1964
0 Trude Løvstad Limited Edition CK 1967
0 Harold Op het Veld SMACK 1969
0 Anneli Bianchessi 1969
0 Lars Björketun Lag Snygg 1954
0 Kenneth Pettersson 1953
0 Emil Steinsaphir Team Kroksvans 1979
0 Åsa Steinsaphir Team Kroksvans 1978
0 Mats Arvidsson Falken CK 1962
0 Annette Stenberg CK Falken 1963
0 Gert Mattisson Team Ljungskog 1961
0 Maria Wallin Team Ljungskog 1963
0 Linda Carnbo Team Flamingo Team Flamingo 1987
0 Linn Dalflo Team Flamingo Team Flamingo 1989
0 Fredrik Carnbo Team Flamingo Team Flamingo 1989
0 Lennart Ohlsson T.A.C.K 1967
0 Ludvig Friberg Athletic Club Salt Lake 1982
0 Mattias Lindberg Krassen ck 1977
0 Anders Lagerkvist Krassen CK 1973
0 Lovisa Fridström SheRides CK Team Papilio 1977
0 Per-Olof Fix Plåt-Lars AB 1960
0 Torben Freytag Non Plus Ultra Hammarby CK 1963
0 Johan Gustafsson Järna 1961
0 Peter Nilsson Kungsör 1969
0 Anders Hyttsten Sundborns Goif 1973
0 Lars Nylén 1951
0 Sofie Nylén 1984
0 Fanny Helsing Urban Athletes Urban Athletes 1997
0 Urban Helsing Urban Athletes Urban Athletes 1965
0 Hans Stolk AstraZeneca IF 1967
0 Kjell-Owe Jansson Fredrikshof 1965
0 Mats Åmark 1963
0 Torbjörn Johansson 1960
0 Joacim Jansson SMACK 1971
0 Linda Sternheden 1984
0 Esko Rantonen Skruvstad IK 1964
0 Richard Gynge 1987
0 Gabriel Junhager 1994
0 Ulf Allgren 1960
0 Markus Lindholm Bålsta CK 1983
0 Mattias Igglund Team Easy On 1973
0 Malin Theelke Gotlandsbaggarna 1967
0 Joel Persson Gotlandsbaggarna 1989
0 Joachim Wagner Team Easy On 1967
0 Mattias Heurlin Team Easy On 1983
0 Andreas Eriksson Åre Bergscyklister Team Easy On 1978
0 Stefan Ernlund ODCK ODCK 1971
0 Anders Hemlin 1969
0 Niclas Svensson ESIK 1972
0 Sivert Wilson StrokeRide CK 1977
0 Kennet Karlsson Team Fästing 1958
0 Edvin Lindqvist Stefan Team 1977
0 Matts Nordman Team PedALEn 1971
0 Peter Viberg 1977
0 Anders Eklund Turebergs 1954
0 Stefan Ullman Stefan Team 1976
0 Martin Eriksson Runar IF Runar IF 1963
0 Magnus Eriksson Runar IF Runar IF 1959
0 Mats Frost Frost Runar IF Runar IF 1961
0 Mikael Estvall 1962
0 Christer Gustavsson Recover Recover 1957
0 Peter Johnsson Sigtuna Badrum & Kök AB 1965
0 Olof Johnsson Sigtuna Badrum & Kök AB 1997
0 Stefan Landgren Gruppo Sportivo Limoncello 1967
0 Elias Drakenberg Pédale! 1982
0 Joakim Jennings NCC IF Cyklopaterna 1986
0 Axel Lilja Pédale! 1992
0 Joakim Hargin Mörbyfjärdens IF Bastuklubben 1979
0 Andreas Vikström Fredrikshof 1972
0 Lars Magnusson 1957
0 Andreas Palmborg 1977
0 Petter Tiltnes Team Ø&S Team Ø&S 1983
0 Jørgen Tiltnes Team Ø&S Team Ø&S 1988
0 Sverre Tiltnes Team Ø&S Team Ø&S 1954
0 Vegard B. Berge Team Ø&S Team Ø&S 1979
0 Vegard Lien Kveldstad Team Ø&S Team Ø&S 1985
0 Bo Jonsson KBK bikes Club36 1960
0 EMIL DAHLQVIST Team Dolan 1979
0 Inge Malm 1965
0 Bengt Jones Mora CK 1953
0 Anna Wallin 1988
0 Emelie Wallin 1992
0 Martin Klang Team Klang & co 1968
0 Marie Klang Team Klang & co 1965
0 Oskar Klang Team Klang & co 1996
0 Mikael Rehnström 1962
0 Lars Persson Sumpan 1960
0 Anders Björck IBM Veteranerna 1959
0 Kristian Björck 1990
0 Ola Wallin Sveaskogs IF 1966
0 David Rylander-Leijon Fredrikshov SUB11 STHLM Fredrikshof 1966
0 Thomas Sundgren Forsmarks IF 1965
0 Gunnar Björkman Forsmarks IF 1955
0 Jonas Nilsson Alnö Race Team 1964
0 Mats Sunnebo Strängnäs CK 1954
0 Stefan Enjebo Sträng