Anmälda till Springtime 2020 Avancerad sök

10 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
David Mattsson Herrar Man Göteborg 1900
Esbjörn Olofsson Herrar Man NYVÅNG 1900
Anna Månsson Damer Kvinna Helsingborg 1900
Jonas Plate Petersson Herrar Man Höganäs 1900
Josefine Thorén Damer Kvinna Helsingborg 1900
Peter Säfstrand Herrar Man HELSINGBORG 1900
Sofie Egebrant Damer Kvinna Värmdö 1900
Sophie Uppgren Damer Kvinna Värmdö 1900
Hanna Glock Damer Kvinna Nyhamnsläge 1900
Jimi Sköld Herrar Man Helsingborg 1900
Carl-Johan Widén Herrar Man Domsten 1900
Mikael lindberg Herrar Man Helsingborg 1900
Kent Landin Herrar Man Helsingborg 1900
Charlotta Hansen Damer Kvinna Mjöhult 1900
Carsten Hansen Herrar Man Mjöhult 1900
villy hansen Herrar Man Höganäs 1900
Petra Nilsson Damer Kvinna Ödåkra 1900
Niklas Benjaminsson Herrar Man Hovås 1900
Ida Benjaminsson Damer Kvinna Hovås 1900
Eva Eriksson Damer Kvinna Häljarp 1900
Jesper Johnsson Herrar Man Helsingborg 1900
Amelie Billsten-Johnsson Damer Kvinna Helsingborg 1900
Peter Mailand Herrar Man HELSINGBORG 1900
Joel Andersson Herrar Man Helsingborg 1900
Hannah Lindell Damer Kvinna Helsingborg 1900
Ralph Svensson Herrar Man Helsingborg 1900
Jonas Kirkegaard Herrar Man København K 1900
Linda Edh Damer Kvinna HELSINGBORG 1900
Maria Bergwall Damer Kvinna Mörarp 1900
Ulla-Maj Tholander Damer Kvinna Helsingborg 1900
Bjarke Eriksen Herrar Man Hellerup 1900
Marcus Olsson Herrar Man Helsingborg 1900
Stefan Alkmyr Herrar Man Helsingborg 1900

5 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Amanda Olofsson Chrona Damer Kvinna Nyvång 1900
mattias lindoff Herrar Man lund 1900
Lennart Thore Herrar Man Beddingestrand 1900
Niclas Olsson Herrar Man MÖRARP 1900
Ann - Charlotte Johansson Damer Kvinna Helsingborg 1900

10 km ungdomar upp till 20 år

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Elliot Säfstrand Herrar Man HELSINGBORG 1900
Kelvin Säfstrand Herrar Man HELSINGBORG 1900

5 km ungdomar upp till 20 år

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

21,1 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Marcus Andersson Herrar Man Göteborg 1900
Pierre Anderssson Herrar Man Oslo 1900
Håkan Prata Herrar Man Helsingborg 1900

10 km Lagtävling

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

5 km Lagtävling

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Carina Schüler Helsingborg 1900

1,6 km (födda 2008-2013)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Ylva Glock Flickor Kvinna Nyhamnsläge 1900
Tuva Glock Flickor Kvinna Nyhamnsläge 1900