Anmälda till Stockholm Triathlon 2020 (SM/STC) Avancerad sök

Olympisk / Motion

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Gustaf Tottie Saltlake Athletics 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1964
0 Magnus Enzell 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1963
0 Christer Stafferöd 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1967
0 Per Lundberg AC Salt Lake 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1964
0 Julija Stoskute 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Rosersberg 1979
0 Sabine Dubreuil 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Enskede Gård 1901
0 Joakim Lundin Knarrlunds 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1974
0 Stefan Bengtlars 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1985
0 Gabriel Nylander 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1994
0 Anna Millan Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Anna Skaring AEC 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1966
0 Jens Skaring AEC 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1967
0 christophe poncin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1968
0 Alejandro Garcia 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Gustav Giske 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1990
0 Douglas Holmstrand 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1988
0 Sushrut Shastri Endometrix 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1992
0 Sofia Hellsten 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1991
0 Klara Hedlund 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1996
0 Georgios Marantos 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1985
0 Peter Anderson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skipton 1964
0 Andrey Markin 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 Marcus Pettersson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1988
0 Niclas Flossing AXA Sports Club 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man TÄBY 1978
0 Stefan Sundström 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vällingby 1968
0 Laurent Courty 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1987
0 Lisa Munkhammar 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1988
0 Evelina Lundevall 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Borlänge 1987
0 Christian Magnuson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Djursholm 1975
0 Jonas Möller Team Kungälv Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ytterby 1975
0 Philip Niclason 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man NACKA 1990
0 Martina Breitenau 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Nacka 1987
0 Zeina bergström 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1985
0 Jan Colldén 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1968
0 Jonas Barringer 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ekerö 1984
0 Emilia Ericsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1998
0 Rasmus Krantz 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1989
0 Johan Gulled YO Running Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1975
0 Peder Janson Team Elsagården 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lund 1964
0 Ceasar Kroge 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hovås 1977
0 Erik Lind YO Running Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Martin Cotter Analog Devices 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Boston 1965
0 Svante Ljunggren 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Mölndal 1981
0 Niklas Andersson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älta 1975
0 Mathias Wijkmark - 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1981
0 Camilo Valiño Espetiños 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rauma 1979
0 Tony Rosenkrantz 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man BANDHAGEN 1986
0 Magdalena Tabbers 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Man Huddinge 1987
0 Erik Tabbers 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1986
0 Thomas Borgmäster Stockholm City Triathlon 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1984
0 Elias Drakenberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1982
0 Jenny Tärndal 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Älta 1977
0 Samuel Ankarcrona 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1988
0 Anna Roxå Ällmora Träsk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1990
0 Jonna Linnéll Ällmora Träsk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1988
0 Ellinor Linnéll Ällmora Träsk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Johanneshov 1987
0 Peter Halldin 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1968
0 Ann-Chritin Linberg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna TÄBY 1960
0 Hans Kronborg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1958
0 Sebastian Andersson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1989
0 Patrik Brask Klubblös 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1966
0 Jenny Huzell 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna London 1995
0 Daniel Twohig 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1976
0 Johan Sundvall 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1990
0 Susanne König 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Uppsala 1972
0 Johan Sjöström Nacka Dare Devils 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1968
0 Per Egnell 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ekerö 1962
0 Gustav Sjöström Kungsbacka Raiders 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kungsbacka 1976
0 Artur Avanian 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bandhagen 1959
0 Magnus Brolin Swedbank 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1969
0 Sandra Ulvkrans Brolins FF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Spånga 1989
0 Maria Lyckner Elvin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tyresö 1970
0 Per Elvin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1966
0 Leigh Jones 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lidingö 1979
0 Clas Larsson Atlas Copco IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bagarmossen 1976
0 Magnus Möller 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1972
0 Efrem Tesfahiwet SMACK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enköping 1984
0 Daniel Dalerhult 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kristinehamn 1992
0 Mindaugas Jakutis BK Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kongsberg 1977
0 Helena Påls 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna 82 1981
0 Emilia Karlsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Johanneshov 1991
0 Fredrik Nordenson Spårvägen CK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1980
0 Marie Nordenson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Huddinge 1982
0 Henrik Martos 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Södertälje 1977
0 Henrik Thurén IK Fyris Uppsala 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1979
0 David de Meijere 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Oskar Josefsson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vega 1982
0 Emil Bergström 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man sundbyberg 1990
0 Jan Ekroth 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1968
0 Roger Lundblad SUMO CC 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1973
0 Malin Gundmark 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1983
0 Staffan Palm Skinnarvikens sk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1964
0 Karin Stålhammar Triathlon Mothers 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1976
0 Davide Rinaldi 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 Romain Lorek 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1988
0 Jessica Virgin Umara Sports Club 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Mats Dahlberg 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1974
0 Malin Pfeiffer 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1988
0 Kajsa Mild 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1991
0 Mikael Haeger 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1972
0 Andreas Wiesel 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lund 1980
0 Lars Blixt 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1965
0 Christian Nilsson PBR Racing 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1982
0 Erik Boström 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Johan Boström 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1984
0 Mike Reedtz 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1992
0 Mirko Baggio Peschiera Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1978
0 Ludvig Emanuelsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1999
0 Patrik Bäckström 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1978
0 Anders Kylhammar Tärna IK Fjällvinden 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1962
0 Andrea Glaser 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Årsta 1973
0 Alexandra Berkhout-Jorksveld TZC Vahalis 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tiel 1969
0 Sofia Hietala 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1992
0 Marcus Lüttgen 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1971
0 Christian Stichler 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1970
0 Fanny Sjösten 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1995
0 Adam Sjösten 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Växjö 1998
0 Karl Stoltz 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1992
0 Fernando Freitas Järfälla Triathlonförening 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1978
0 Andreas Rhoden Team Magnusson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Växjö 1974
0 Magnus Bengtsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1970
0 Chris Fleming 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1959
0 Jari Arilampi 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1973
0 Sara Ek 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Rebecka Grönstedt 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Solna 1984
0 Annette Karpaty 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Berlin 1974
0 Agnes Karlsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna sollentuna 1995
0 Diego Gaete Fuenzalida 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kungsängen 1985
0 Louise Johansson Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Årsta 1990
0 Magnus Lundgren Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1988
0 Dennis Ingel #söderkille 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Anna Löfgren Sobi A-team 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tullinge 1968
0 Niklas Andreen 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1970
0 mattias vernqvist 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Södertälje 1971
0 David Jansson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1969
0 Sakari Tiittanen Ingarö IF 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1967
0 Jonas Blom extreme endurance athletics rf 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Porvoo 1983
0 Minna Mattila Porvoon flikat 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna porvoo 1988
0 Sofia Sjöström-Blom Porvoon flikat 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna JAKARI 1984
0 Oliver Hagman Stockholm triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1991
0 Joakim Westlund Ericsson IK 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1967
0 Jacob Westlund 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1995
0 Karin Thrysen Västerås 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Västerås 1969
0 Jasmin Lipnicevic 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1993
0 Tony Brejke Team Impolin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1973
0 Robert Lindberg Team Impolin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1978
0 Douglas Heinz . 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1988
0 Pier Francesco Gallupini . 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lidingö 1977
0 Johan Taube Team Snabbare 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1980
0 Daniele Amodeo 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man MILANO 1983
0 Akal Yehualashet 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1990
0 Karim Ennasri 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Farsta 1986
0 Johan Ervenius 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bro 1975
0 Karin Grunditz Melin 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1961
0 Elisabeth Grunditz 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Enebyberg 1984
0 Jacob Winqvist Umara Sports Club 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1984
0 Ulf Thrysin 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1986
0 Robert Johansson Aspås IF 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man BROMMA 1989
0 Michael Kristensen Stockholm City Triathlon 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Farsta 1985
0 Magnus Jönsson Wedén Norra Stockholm Endurance 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1974
0 Henrik Byfeldt Skanska IF 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1975
0 Martin Björklund 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Umeå 1967
0 Peter Jansson Camfil 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vagnhärad 1968
0 Anders Östberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vendelsö 1967
0 Felicia Minorsson 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Älvsjö 1901
0 Sandra Wahlbäck Team Power Woman 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Södertälje 1993
0 Anders Unosson Springtime Sportsclub 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1965
0 Jesper Martell 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man TÄBY 1901
0 Mika Nilsson Homolobbyn 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna SOLNA 1990
0 Matea Tunjic 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Rickard Johansson Lindecyklisterna 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1984
0 Brian Castledine 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 Marcus Bäck Gimo If skidor 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Gimo 1973
0 Fredrik Rasmussen 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1986
0 Zuzanne Eriksson 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1964
0 Nathan Allard 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1998
0 Sara Ramsay Tibble 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Leksand 1980
0 Kurt Ramsay 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Leksand 1977
0 Roman Ustiantsev Stockholm City Triathlon 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1992
0 Erik Sandberg KK Iskristallen 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kvissleby 1967
0 Emma Olsson Karlshamn Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Svängsta 1975
0 Carl Telander AXA Sports Club 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Djursholm 1973
0 Sara Godman Team Power Woman 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järna 1985
0 Daniel Lindberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1983
0 Martina Karlsson Trimate SK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Oskarshamn 1981
0 Anna Denell Bromma SS Masters 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1972
0 Johan Denell Bromma 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Kvinna Bromma 1967
0 Roger Larsson Gustavsberg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Gustavsberg 1966
0 Angelica Persson Colting Borssén Triatlonklubb 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1988
0 Gabriella Knutsson Ulricehamns Triathleter 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Per-Åke Knutsson Ulricehamns Triathleter 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ulricehamn 1955
0 Jesper Lindblom Kampsportstadion 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Åkersberga 1965
0 Javier Garate Bagis Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bagarmossen 1976
0 Christa Maynard 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1974
0 Marko Sinadinovic M&M 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1978
0 Mattias Forsgren 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1977
0 Malin Jakobsson Molidens IK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Sundbyberg 1970
0 Greger Olsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1973
0 Leif Gabrielsson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1956
0 Mika Torikka Umara Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hölö 1970
0 Nikolas Garcia 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1980
0 Daniel Eriksson Vallentuna CK 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vallentuna 1974
0 Nicholas Yip Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1979
0 Peter Thompson Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1979
0 Thom van Grimbergen 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Brussel 1989
0 Pierre Belouin Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ekerö 1971
0 Magnus Lundgren Oyama Karate Kai 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1974
0 Christophe Chieux Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1973
0 Pierre Marteel Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1974
0 Philippe Marteel Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1968
0 Mårten Huzell 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1974
0 Fredrik Almberger 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nynäshamn 1966
0 Johan Gustafsson Fredrikshof IF CK 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1968
0 Marcus Palm 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1972
0 Cecilia Palm 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lidingö 1974
0 Fredrik Onbiner Sundbybergs Ik 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1974
0 Anna Beckius 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Sundbyberg 1977
0 Michael Tjelder BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1968
0 Anders Ahlgren BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1967
0 Sara Woldegiorgis 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1974
0 Claes Palm 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1983
0 Sandor Suta Lemontree 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1972
0 Fredrik Malmi FMV Sport 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Viktoria Ahlfors FMV Sport 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Hampus Brodén 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lidingö 1975
0 Fredric Nilsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 Martin Robertsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Värmdö 1969
0 Eduardo Castaneda Nu kör vi! 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1988
0 Frida Franzon - 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bro 1995
0 Markus Lindström BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skarpnäck 1968
0 Jonas Söderberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Västerås 1976
0 Carl Johan Rösiö B3C 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tranås 1974
0 Anders Svensson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uddevalla 1970
0 Hans Sommerville 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1966
0 JOHAN WAHLGREN BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man SKÄRHOLMEN 1968
0 Pär Sandin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Köping 1980
0 Peder Nordgren 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 alexandra Flink Spånga 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Spånga 1966
0 Steven Mahe Bretagne 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1973
0 Niklas Karlsson Stockholm City Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1976
0 Tahaa Allie 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kungsängen 1984
0 Hannes Larsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1989
0 Leonardo Tonetto 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Munich 1987
0 Viktor Stojanovski 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1988
0 Kit Gustavsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1989
0 Joel Westerberg Oyama Karate Kai 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1974
0 Per Syrjämäki 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1977
0 Johan Olsson Älvsjö 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1977
0 Viktor Granqvist 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1981
0 Marcus Zethraeus 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Falsterbo 1993
0 Emma Nilsson Järfälla 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järfälla 1985
0 Sara Carlin Järfälla 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järfälla 1990
0 Måns Kämpe 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1966
0 Yuliya Maslyn 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järfälla 1978
0 Hilmar Ólafsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Vardan Saakian 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1986
0 Jonas Nielsen 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nödinge 1980
0 Karl-Henrik Hagdahl ArvidVidarAstridMärta 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Torslanda 1974
0 Sergio López Ramos 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1981
0 Jonas Andén 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1977
0 Hans Ridderström KJV IF 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1955
0 Per Malmberg 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vällingby 1979
0 Jimmy Askebäck Diaz 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1977
0 Helena Falkenström 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lidingö 1984
0 Petter Berg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1986
0 Peter Drysen BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hasselby 1968
0 Marcus Ström 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1991
0 Zlatko Urumovic 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjöbaden 1961
0 Lars Sjöberg Oyama Karate Kai 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hässelby 1970
0 Francisco Mieres 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1982
0 Sebastian Tschuschke 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1980
0 Robert Svebeck Vangarians 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1972
0 Filip Vikström 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Knivsta 1988
0 Carlos Riaño 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vallentuna 1984
0 Marie Karlsson - 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Ingarö 1971
0 Sara Grahm Bromma IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1970
0 Tobias Rydberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1987
0 Theresa Cronfalk Team Power Woman 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tullinge 1986
0 Jonas Neikter Enebybergs IF 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1968
0 Christoffer Adrian 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1986
0 Patrik Sandevik TeamBAUHAUS 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vällingby 1983
0 Peter Värnqvist 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Norrtälje 1962
0 Henrik Palmborg Saltsjöbaden Triathlon Sällskap 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjöbaden 1971
0 Carlo Negi 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1973
0 Fredrik Svenneteg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Ingela Peterson Arrhenius 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1967
0 Peter Berg 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 Magnus Wernersson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1970
0 Jesper Ellesson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man London 1987
0 Mats Åkerberg Fredrikshof IF CK 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1973
0 Simon Post 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1982
0 Isabell Berglund 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Norrtälje 1974
0 Martijn Wijnen 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1994
0 Eskil Brännerud Umara Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 2000
0 Anders Appelsved KIF Toredal Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rönninge 1974
0 Joakim Eriksson Remmo 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1972
0 Mathias Renlund 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Färentuna 1976
0 Katariina Seppänen Triathlon Väst 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Göteborg 1996
0 Björn Gustavsson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1970
0 Lisa Lindberg 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1901
0 Anders Forsman 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Märsta 1956
0 Claes Hyttnäs KIF Toredal Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rönninge 1973
0 Pranav Tekchand Team Älskling Ji 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1984
0 Mikael Olander Team Olander 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1973
0 Ulf Bjälkareed Sportson Skövde 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skövde 1966
0 Marie Bjälkareed Sportson Skövde 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Skövde 1969
0 Piotr Jagiello 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1985
0 Mikael Persson Sportson Skövde 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skövde 1969
0 Karl-Johan Klewinghaus 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1982
0 Anders Kungs Brudpiga RK 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Årsta 1989
0 Torbjörn Wingårdh 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man BROMMA 1964
0 Åsa Pyka Runacademy 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Tony Carlén 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1978
0 Peter Andersson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Trollhättan 1901
0 Dieter Funkelius 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1968
0 Alexander Malmberg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1993
0 Elin Gerdin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Göteborg 1995
0 Michiel de Haan 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1989
0 Lisa Rooze 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Älvsjö 1992
0 Catrin Eberius 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1992
0 Pawel Pollak 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Wroclaw 1967
0 Kristoffer Steiner 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1981
0 Johanna Carlsten 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1981
0 Johan von Walkendorff Race & Shine Sports Club 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Trosa 1967
0 Jörgen Andersson Uppsala 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1966
0 Fredrik Viberg Norrbyn triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Söderala 1992
0 Lars Östman Race & Shine Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1978
0 Gabriel Platon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bucharest 1967
0 Måns Larsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1997
0 Tomas Almbo Stockholm City Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man NACKA 1978
0 Benjamin Ernryd 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1972
0 Catharina Östberg Stockholm City Triathlon 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1965
0 Joakim Nyberg KIF Toredal Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rönninge 1972
0 Anna Zelmin Umara Sports Club 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1989
0 Christer Granath Team Forza Rivalis 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man 187 76 TÄBY 1967
0 Thomas Fischer Kvänums IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Västra Frölunda 1982
0 Marika Fischer Kvänums IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Västra Frölunda 1980
0 Therese Nyström Kalmar 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1980
0 Jonna Louhisola Ösa 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Örebro 1977
0 Elin Djurén 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Elin Öberg Shaya 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1985
0 Martin Gunnarsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 William Ehrner 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1985
0 Magdalena Sjödin Larsson Team Power Woman 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Nacka 1979
0 Göran Demnert 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1951
0 Tarik Derrough 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1974
0 Mathias Hjalmarsson 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 Johan Jonason 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Gustavsberg 1971
0 Thomas Althin Umara Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1968
0 Christer Söderström Friskis Tyresö 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skarpnäck 1962
0 Pietro Andreoni 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1985
0 Göran Stenfelt Mörbyfjärdens Idrotts Förening 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1968
0 Malin Svedberg Nynäshamnslångdistansklubb 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stora vika 1975
0 Elon Brange 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1994
0 Tony Hodge 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man HÄSSELBY 1975
0 Leif Östergård 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1967
0 Jannie Östergård Umara Sports Club 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Södertälje 1992
0 David Fothergill 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skarpnäck 1981
0 Hans von Holst 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Djursholm 1946
0 Joakim Krantz Umara Sports Club 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Strängnäs 1991
0 Michael Petterson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Strängnäs 1961
0 Mikael Söderberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1968

Sprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Olivia Ullberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Segeltorp 1997
0 Josefine Ullberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1994
0 Laura Loué 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1989
0 Milena Westman 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1993
0 Tanja Härkönen 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
0 Julia Stern AXA Sports Club 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1996
0 Stefan Twerdochlib 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Karin Lindblom JÄRFÄLLA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1979
0 Michael Lindblom JÄRFÄLLA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1976
0 Filippa Sjöqvist 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Isabell Johannesson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Jakob Hasslöw Öjersjö IF 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 1988
0 Alfonso Izco 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1974
0 Manuel Campana 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Upplands Vasby 1979
0 Katalin Feher 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Upplands Vasby 1974
0 Anna Bengtsson ICA Försäkring 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1972
0 Charlotte Persson ICA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1986
0 Marina Stolin ICA Försäkring 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1976
0 Per Täckenström ICA Försäkring 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1963
0 Lucía Peña Pérez 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
0 Filippo Vannella 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1995
0 Lamberto Javier Torralba Raga 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1989
0 Rakel Lennartsson Klubb Systrarna Lindberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1976
0 Liliana Lindberg Systrarna Lindberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1973
0 Emma Lindberg Systrarna Lindberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1973
0 Per Gorthon 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1962
0 Nils gorthon 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 2000
0 Arvid Bergman 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1997
0 Christina Ericsson Damängens sk 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1961
0 Helena Kullman Damängens SK 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1974
0 Nina Lidbrandt 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1978
0 Anders Höglund Sist men inte minst 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Enskede 1966
0 Gustav Wirén Botkyrka-Rönninge SS 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Tumba 2002
0 Mattias Wirén Botkyrka-Rönninge SS 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Tumba 1974
0 Fredrik Waktinger 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Norrköping 1978
0 Masar Al-Mosawi 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1986
0 Vilma Delden 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 2002
0 Nadim Al-Mosawi 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Spånga 1986
0 Mike Keaveney Analog Devices 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lisnagry 1964
0 William Slattery Analog Devices 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Limerick 1964
0 Leo McHugh Analog Devices 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Limerick 1964
0 Ann Malmerfelt Friskis & Svettis 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1958
0 Rebecka Wilke 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hörby 1994
0 Alexandra Fromme 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1984
0 Nicolas Rolland 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1991
0 Manon Rolland 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1990
0 Johanna Brislöv 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna stockholm 1987
0 Louise Brolin 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna stockholm 1989
0 Marie Andersson Östberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Saltsjö-boo 1964
0 Madeleine Corazza 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tumba 1987
0 Marie Tiger 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Jordbro 1964
0 Dan Johansson Säckestad Runners 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1973
0 Björn Håkansson Halmstad 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Halmstad 1965
0 Jonas Linton 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1983
0 Caroline Linton 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1984
0 Malin Åström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1996
0 Angelica Eriksson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1974
0 Hannes Hegmar 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1990
0 Maren Maanja 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
0 Tom Huzell 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1959
0 Daniel Svanström Bilia Skövde 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Skövde 1977
0 Jenny Hedström 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1982
0 Kristina Svensson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Svartsjö 1976
0 Anandh Pillay 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hägersten 1972
0 Susanne Håkansson Halmstad 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Halmstad 1966
0 Bente Krohn 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bagarmossen 1988
0 Fredrik Franzén 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bagarmossen 1984
0 Rainer Krohn 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hamburg 1959
0 Satu Nordlund 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Daniella Svanström 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1984
0 Kim Lindberg 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1998
0 Jinnie Östling 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Sandra Andersson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1994
0 Annica Pettersson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kolsva 1970
0 Beth Rogerson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1955
0 Mirjam Johansson Grant Cougar Triathlon 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1968
0 Clara Norberg Averbo 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1980
0 Patrick Svanström 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1964
0 Eleonor Sandström Fartfabriken 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 1971
0 Sandra Pernkrans 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Ekerö 1999
0 Isa Mattisson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Karlskrona 1994
0 Johan Nilsson 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1977
0 Johanna Mix 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1980
0 Emma Link 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1979
0 Håkan Svensson Linxon 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vällingby 1964
0 Elizabeth Law 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1981
0 George Linton Electrolux 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1972
0 Tanja Feltsen 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1989
0 Mikael Gunnarsson 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Österskär 1963
0 Åsa Östberg Team Östberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1968
0 Lukas Östberg Team Östberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1979
0 Adam Lundberg Team Östberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1994
0 Oliver Hjort forefront scuderia 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1992
0 Jaana Shalabi 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Steningehöjden 1964
0 Nadja Allévius 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1987
0 Lois Malo Team Malo 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1977
0 Silla Levin Lidingö triathlon 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Lidingö 1971
0 Sara Dinwiddie Triwiddies 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1987
0 Tessa Bartholomew Good Triwiddies 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Hannah Dinwiddie Le Roux Triwiddies 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Victor Verboog 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1967
0 Urban Kjellin Kalmar RC Triathlon 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Kalmar 1981
0 Therese Kjellin Kalmar RC Triathlon 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kalmar 1987
0 Malin Lindegren 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Knivsta 1984
0 Robert Lindegren 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Knivsta 1976
0 Annelie Buller Granlund 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hässelby 1970
0 Ambre Jolibois 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Jessica Piléus 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1979
0 Andreas Piléus 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älvsjö 1979
0 Karin Salzberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1961
0 Erik Lööf 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vega 1983
0 Lucas Bohlin SPR - Athlete Factory 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1979
0 Sophie Taintor 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Fredrik Hemviken 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1973
0 Mikael Lagerljung Team Nordic Trail 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1962
0 Mikael Jonsson 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjö-boo 1962
0 Susanna Bergvall ACIF 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1979
0 Jörgen Niklasson G3 Sport 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Djursholm 1958
0 Eva Saltorp G3 Sport 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna DJURSHOLM 1901
0 Johan Jentell Jentell Consulting 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1982
0 Michael Wells 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1982
0 Eva Karlsson BAMconsult AB 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna ESKILSTUNA 1952
0 Sofia Caravaggi 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1983
0 Silje Hauge 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oslo 1985
0 Mikael Heimer Hellas SK 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 1976
0 Felix Falk Hellas SK 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 2004
0 Lotta Söderholm 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1972
0 Monica Carlström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Enskede 1973
0 Lovisa Bergström 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1987
0 Jonas Larsson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1987
0 Michela Barbaro 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Farzad Samie 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1984
0 Caroline Lindblad 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1987
0 Katarina Jonsson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Östersund 1979
0 Pernilla Andersson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1971
0 Mia Klingvall 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1978
0 Sofie Zeffer Caso IFK 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Björn H Jonsson Fredagsbasket 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1957
0 Stefan Grimfors Venjans AIK 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1947
0 Susanne Grimfors Venjans AIK 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1977
0 Edla Lowbrink 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 2004
0 Marita Mägi 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1958
0 Gabriel Tarberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sollefteå 1999
0 Niklas Bennwik 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbaden 1972
0 Göran Åhs Runacademy 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Enskede 1963
0 Linnéa Björck 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1991
0 Ted Kesti Kesti Brothers 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vårby 1974
0 Annika Edh - 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nödinge 1980
0 Daniel Hanngren Lidingö Triathlon 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1970
0 Danny Kiefner 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1986
0 Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners IF 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1962
0 Katja Norström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Spånga 1969
0 Tuomas Liikavainio Vämdö 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Värmdö 1973
0 Bo Bergman 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1959
0 Mats Famer Lopprepet 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1967
0 Sofia Karlberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1971
0 Malin Arnesson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1988
0 Matti Törngren Törngrens Byggnadsvård 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hässelby 1976
0 Catarina Arvén Ving Sport 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1971
0 David Drew GCC 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1980
0 Ylva Gustafsson Ericsson IK 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1969
0 Tina Oretorp 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1971
0 Terese Olofsson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bandhagen 1988
0 Peter Clerborn 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Satlsjöbaden 1972
0 Karin Axelsson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka Strand 1980
0 Ahmad El Sayed 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1985
0 Jessica Vernberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1995
0 Jan Bärlund 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Årsta 1966
0 Stefan Wallberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Stig Andersson Frontrunner 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1945
0 Josefine Falk 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Saltsjö-Boo 1997
0 Karin Axelsson SS04 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1970
0 Stefan Modig Stockholm Frontrunners IF 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1970
0 Joakim Lundbäck Stockholm Frontrunners 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1975
0 Linda Palmér 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Robert Claesson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Spånga 1981
0 Toni Fuentes Stockholm Frontrunners IF 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1982
0 Johan Elgered KBA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Onsala 1984
0 Lina Reinl KBA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Onsala 1991
0 Emil Juselius Flink 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bandhagen 1985
0 Claes Nyström Stockholm Frontrunners IF 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man BROMMA 1955
0 Stefan Rydén SuperOffice 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1965
0 Jannis Tordheim Stockholm Frontrunners IF 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1984
0 Baver Mersin 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1981
0 Virginija Danylaite Karrenbauer 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1969
0 Anna Sundfeldt 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna SHIF 1975
0 Fredric Sandin 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man SHIF 1979
0 Sarah Egstam 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Leif Engdahl 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1956
0 Mikael Chang 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Årsta 1987
0 Jonas Elgered X-Athletes 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Per Egstam 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1950
0 Malin Persson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1965

Supersprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Pernilla Rosén 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1962
0 Helene Qvarfort Stern AXA Sports Club 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1962
0 Pia Weller 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1965
0 Felix Weller-Taws 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Bromma 2004
0 Anna Peura 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Täby 1982
0 Wilma Danielsson IK Fyris Triathlon 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Storvreta 2007
0 Edel Keaveney Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Lisnagry 1963
0 Orla Slattery Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Limerick 1966
0 Margaret McHugh Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Limerick 1969
0 Anne Cotter Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Boston 1969
0 Helene Bjuregård 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Gustavsberg 1977
0 Axel Häggström Norrtulls SK 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 2006
0 Ylwa Häggström Norrtulls SK 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1968
0 Cecilia Westberg 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Åkersberga 1963
0 Ulrika Andersson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1966
0 Tomas Johansson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Västerhaninge 1976
0 Jenny Johansson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bagarmossen 1979
0 Robert Harju-Jeanty 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1963
0 Sara Ingilby 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna SALTSJÖBADEN 1985
0 Sarah Mawby 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Sköndal 1984
0 sylwia czarnocka 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1972
0 Justyna Mecenseffi 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Krakow 1982
0 Annelie Hansson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1978
0 Andreas Johannisson Stark Ute Stockholm 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Bromma 1973
0 Frida Thomasson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1994
0 Ina Engstrand 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Trångsund 1993
0 Anna Östberg 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1967
0 Annika Deutgen 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1966
0 Jonas Kristensson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1990
0 Linnea Hardsjö 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1994
0 Kerstin Eriksson SLIF 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Västerhaninge 1963
0 Inger Jakobsson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Vallentuna 1958
0 Helena Zarchan 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna London 1980
0 Amanda Lindgren Stockholm Frontrunners 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Desiree Wargfors Tanten från Huddinge 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1971
0 Mark Ghimessy 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1975

Stafett / Motion

Startnummer Namn Lag Startgrupp Klass Ort Födelseår
0 Cecilia Ahlin Supertrion Älvsjö 12:30 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Älvsjö 1977
0 Mikaela Crafoord Masters Of Anything 09:00 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1991
0 Juliane Streib Earthquake and fire 09:00 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Hamburg 1974
0 Seth Allbäck 09:00 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1971
0 Angela Svegby Nordicstation Lag 1 09:00 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion BROMMA 1983

Olympisk / Tävlingsklass (SM/RM)

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Christer Danielsson Triathlon Väst 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Trollhättan 1966
0 Louise Roxlin IS Göta Friidrott & Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 50-54 Kvinna Domsten 1968
0 Fredrik Danell IK NocOut.se 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Linköping 1970
0 Åsa Danell IK NocOut.se 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 45-49 Kvinna Linköping 1971
0 Eric Wingren AXA Sports Club 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 40-44 Man Huddinge 1975
0 Svante Grävare Umara Sport Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man GÖTEBORG 1956
0 Carl Magnus Helin Lidingö Triathlon 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Stockholm 1976
0 Fredrik Valgren 338 Småland Triathlon & Multisport 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Växjö 1973
0 Rebecka Forsström Triathlon Syd 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna Lund 1995
0 Christer Holmqvist Eskilstuna IK Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 55-59 Man Eskilstuna 1965
0 Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Åkersberga 1974
0 Tobias Marklund Väsby SS Triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Hortlax 1975
0 Malin Annebäck Väsby SS Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1973
0 Ralf Ståhl Falu SS Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man Falun 1956
0 Henrik Eketjäll Eskilstuna IK 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1977
0 Gustav Holmberg Eskilstuna IK 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 40-44 Man Eskilstna 1979
0 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 35-39 Man Åkersberga 1982
0 Sara Andersson Väsby SS Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1974
0 Cecilia Jertborn SOK Knallen 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 55-59 Kvinna Alingsås 1963
0 Kaji Löwhagen Maxprestation 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Västervik 1969
0 Renée Löwhagen Höglandets Triathlon 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna Nässjö 1992
0 Krister Skoglund Stockholm City Triathlon Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 70-74 Man Stockholm 1949
0 Roland Lycksell Lidingö Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 55-59 Man Lidingö 1964
0 Henrik Malmström Väsby SS Triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Upplands Väsby 1972
0 Kerstin Wolff Stockholm City Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 60-64 Kvinna Stockholm 1957
0 Rickard Norberg IK Hakarpspojkarna 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Jönköping 1988
0 Mattias Arvidsson Väsby SS Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Djursholm 1969
0 Jonas Rylander Väsby SS Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 55-59 Man Sollentuna 1963
0 Karin Westhead Fredrikshof CK IF 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Spånga 1981
0 Mats Ahlström Stockholm City Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Täby 1967
0 Pia Selin Väsby SS Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Järfälla 1984
0 Jonas Langman IF Mantra Sport 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Bålsta 1992
0 Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 35-39 Man Kista 1982
0 Tauno Koskinen Race & Shine Sports Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 65-69 Man Bjärred 1952
0 Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna KUNGSÄNGEN 1995
0 Jenny Pöldmaa Stockholm City Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Saltsjöbaden 1985
0 Claes Hägglund TOT Triathlon Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 55-59 Man Bettna 1963
0 Lennart Alexander Stockholm City Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man Stockholm 1957
0 Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Stockholm 1998
0 Per-Olof Branzell IK Fyris Uppsala 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man Uppsala 1956
0 Claes Rasmuson Luleå Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Luleå 1968
0 Johan Dahlqvist Colting Borssén Triathlonklubb 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 35-39 Man Kungälv 1981
0 Caroline Sernsköld Lidingö Triathlon 08:10 Senior DAM (SM) Damer Master 55-59 Kvinna Stockholm 1961
0 Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man UPPLANDS VÄSBY 1971
0 Susanne Åkerberg Stockholm City Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 50-54 Kvinna SPÅNGA 1968
0 Per Lindblom Fredrikshof IF 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Sollentuna 1975
0 Fredrik Lindblom Fredrikshof IF 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man GUSTAVSBERG 1971
0 Nikklas Jorme Väsby SS Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Sollentuna 1969
0 Niklas Åkerström IK NocOut.se 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man LINKÖPING 1992
0 Robert Sunnerberg Umara Sports Club 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Uppsala 1973
0 Elisabet Bellander Umara Sports Club 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 45-49 Kvinna Malmö 1972
0 Ingrid Gunilla Gard Mora Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 60-64 Kvinna Stockholm 1958
0 Peter Persson Umara Sports Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Malmö 1967
0 Sandra Almer Carlson Vélo Performance Racing Team 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Nora 1981
0 Jonatan Hugemark HiQ Sports Club 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Stockholm 1996
0 Richard Lindström Colting Borssén Triathlonklubb 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 35-39 Man Borås 1985
0 Emilia Lindström Colting Borssén Triathlonklubb 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna Borås 1988
0 Margareta Serednicka SCT 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 40-44 Kvinna Solna 1976
0 Anne-Lie Nielsen Norrköping Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 50-54 Kvinna Kimstad 1970
0 Arthur Kron Triathlon Väst 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Master 35-39 Man Göteborg 1983
0 Henrik Andersen Stockholm City Triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Danderyd 1972
0 Stefan Hasselgren Fredrikshof IF CK 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Täby 1966
0 Julia Björn 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna Johanneshov 1987
0 cecilia Wikander Stockholm City Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 55-59 Kvinna trosa 1964
0 Carl Rosen Stockholm City Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man Bromma 1959
0 Leif Moström Stockholm City Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 55-59 Man Stockholm 1965
0 Silvana Balcanovic Stockholm City Triathlon 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna SOLNA 1977
0 Linda Limerick Åkersberga Triathlonförening 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Åkersberga 1981
0 Christian Lindeberg Saltarö Joggers Triathlonklubb 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man VÄRMDÖ 1966
0 Anna Rosén Team Simcoachen 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 45-49 Kvinna Bromma 1971
0 Patrik Rosén AXA Sports Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Bromma 1967
0 Magnus Davour Saltarö Joggers Triathlonklubb 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Värmdö 1971

Sprint 18-19 år / Tävlingsklass

Inga anmälda
Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår

Sprint 16-17 år / Tävlingsklass

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Elin Malmström Väsby SS Triathlon 12:30 Tävlingsklass UNGDOM 16-17 år Flickor Tävlingsklass Ungdom 16-17 år Kvinna