Anmälda till Stockholm Triathlon 2020 (SM/STC) - INSTÄLLT - Olympisk / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Annika Håkansson 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1979
0 Simon Grunditz 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1985
0 Eric Melin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Örebro 1990
0 Caspar Wikström 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Djursholm 1995
0 Oskar Tinnerholm 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Gustavsberg 1990
0 Miikka Värri 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1990
0 Jakob Åkerlund 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1990
0 Daniel Jäger Djurgårdens Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1975
0 Karl-Johan Bogefors Djurgårdens Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1973
0 Per Östberg 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1991
0 Andreas Carlson Hallberg 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man HAGERSTEN 1990
0 Christian Uvhagen Lille Fredrikshofs CK 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1987
0 Charlotta Grähs Heleneholms IF Tri Team 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1971
0 Victor Lindblom 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1981
0 Fredrik Belin Team Belin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1962
0 Mathias Belin Team Belin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1966
0 Emil Forsén 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Björklinge 1994
0 Richard Rogala Stockholm City Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1967
0 Urban Andrén 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1989
0 Tobias Andrén 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1994
0 Henrik Gyllenhammar IFK Österbymo 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tranås 1967
0 Peter somvall Ifk österbymo 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ydre 1964
0 Fredrik Sandgren Uppsala Vasaloppsklubb 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1967
0 Gustaf Svensson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Danderyd 1987
0 Patrik Larsson Enskede 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1979
0 Sara Jansson 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1987
0 Åsa Ylipää Mälarö SOK 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Munsö 1970
0 Arvid Wollin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1985
0 Johannes Temnell 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Upplands Väsby 1992
0 Petra Torgersson Nordic Wellness Hönö 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Öckerö 1980
0 Andreas Linde Nordic Wellness Hönö 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Öckerö 1991
0 Johan Nylén 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1972
0 Elsa Rimhagen Motala AIF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1999
0 Martin Rogersson Hästhagen 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholms län 1969
0 Tara Aldén-Joyce 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Visby 1990
0 David Rudberg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1989
0 Olle Lewenhaupt Hedström & Taube IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lidingö 1963
0 Elisabeth Varming Lidingö Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lidingö 1966
0 Jack Noble 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man London 1994
0 Louis Gelinas 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Norwich 1992
0 Urban Modig 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vaxholm 1972
0 Kristin Lagerkrantz 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Segeltorp 1981
0 Sara Tyskeng 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Sigtuna 1974
0 Marcus Goth 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1983
0 Erik Sandblom 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1988
0 Tobias Alvinder 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1988
0 Magnus Engström 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Örebro 1976
0 Theodor Norsten 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1993
0 Cecilia Västgård 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1987
0 Anian Kriege 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Danderyd 1994
0 Baptiste Woerli 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1995
0 Gabriel Bassula Mora CK 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Mora 1986
0 Göran Ramfelt Stockholms Multisport Klubb 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man HUDDINGE 1966
0 Rebecka Bergström Team Power Woman 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Motala 1994
0 Emma Bergström Team Power Woman 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Vendelsö 1994
0 Stefan Westman In the Bush 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1991
0 Per Eneroth 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1980
0 Niklas Ericsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1993
0 Gabriel Wallén 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1993
0 Amamda Wase 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1996
0 Roine Schölin Laholms IF OK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Laholm 1974
0 Cecilia Håkansson Laholms IF OK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Laholm 1974
0 Agnese Signorelli AS team 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lidingö 1983
0 Sean Grant 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1978
0 Hazze Mårtensson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vendelsö 1975
0 Gustaf Tottie Saltlake Athletics 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1964
0 Magnus Enzell 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1963
0 Christer Stafferöd 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1967
0 Per Lundberg AC Salt Lake 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1964
0 Julija Stoskute 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Rosersberg 1979
0 Sabine Dubreuil 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Enskede Gård 1901
0 Joakim Lundin Knarrlunds 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1974
0 Stefan Bengtlars 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1985
0 Gabriel Nylander 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1994
0 Anna Millan Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Anna Skaring AEC 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1966
0 Jens Skaring AEC 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1967
0 christophe poncin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1968
0 Alejandro Garcia 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Gustav Giske 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1990
0 Douglas Holmstrand 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1988
0 Sushrut Shastri Endometrix 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1992
0 Sofia Hellsten 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1991
0 Klara Hedlund 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1996
0 Georgios Marantos 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1985
0 Peter Anderson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skipton 1964
0 Andrey Markin 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 Marcus Pettersson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1988
0 Niclas Flossing AXA Sports Club 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man TÄBY 1978
0 Stefan Sundström 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vällingby 1968
0 Laurent Courty 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1987
0 Lisa Munkhammar 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1988
0 Evelina Lundevall 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Borlänge 1987
0 Christian Magnuson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Djursholm 1975
0 Jonas Möller Team Kungälv Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ytterby 1975
0 Philip Niclason 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man NACKA 1990
0 Martina Breitenau 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Nacka 1987
0 Zeina bergström 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1985
0 Jan Colldén 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1968
0 Jonas Barringer 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ekerö 1984
0 Emilia Ericsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1998
0 Rasmus Krantz 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1989
0 Johan Gulled YO Running Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1975
0 Peder Janson Team Elsagården 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lund 1964
0 Ceasar Kroge 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hovås 1977
0 Erik Lind YO Running Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Martin Cotter Analog Devices 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Boston 1965
0 Svante Ljunggren 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Mölndal 1981
0 Niklas Andersson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älta 1975
0 Mathias Wijkmark - 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1981
0 Camilo Valiño Espetiños 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rauma 1979
0 Tony Rosenkrantz 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man BANDHAGEN 1986
0 Magdalena Tabbers 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Man Huddinge 1987
0 Erik Tabbers 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1986
0 Thomas Borgmäster Stockholm City Triathlon 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1984
0 Elias Drakenberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1982
0 Jenny Tärndal 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Älta 1977
0 Samuel Ankarcrona 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1988
0 Anna Roxå Ällmora Träsk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1990
0 Jonna Linnéll Ällmora Träsk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1988
0 Ellinor Linnéll Ällmora Träsk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Johanneshov 1987
0 Peter Halldin 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1968
0 Ann-Chritin Linberg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna TÄBY 1960
0 Hans Kronborg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1958
0 Sebastian Andersson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1989
0 Patrik Brask Klubblös 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1966
0 Jenny Huzell 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna London 1995
0 Daniel Twohig 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1976
0 Johan Sundvall 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1990
0 Susanne König 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Uppsala 1972
0 Johan Sjöström Nacka Dare Devils 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1968
0 Per Egnell 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ekerö 1962
0 Gustav Sjöström Kungsbacka Raiders 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kungsbacka 1976
0 Artur Avanian 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bandhagen 1959
0 Magnus Brolin Swedbank 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1969
0 Sandra Ulvkrans Brolins FF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Spånga 1989
0 Maria Lyckner Elvin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tyresö 1970
0 Per Elvin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1966
0 Leigh Jones 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lidingö 1979
0 Clas Larsson Atlas Copco IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bagarmossen 1976
0 Magnus Möller 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1972
0 Efrem Tesfahiwet SMACK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enköping 1984
0 Daniel Dalerhult 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kristinehamn 1992
0 Mindaugas Jakutis BK Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kongsberg 1977
0 Helena Påls 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna 82 1981
0 Emilia Karlsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Johanneshov 1991
0 Fredrik Nordenson Spårvägen CK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1980
0 Marie Nordenson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Huddinge 1982
0 Henrik Martos 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Södertälje 1977
0 Henrik Thurén IK Fyris Uppsala 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1979
0 David de Meijere 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Oskar Josefsson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vega 1982
0 Emil Bergström 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man sundbyberg 1990
0 Jan Ekroth 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1968
0 Roger Lundblad SUMO CC 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1973
0 Malin Gundmark 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1983
0 Staffan Palm Skinnarvikens sk 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1964
0 Karin Stålhammar Triathlon Mothers 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1976
0 Davide Rinaldi 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 Romain Lorek 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1988
0 Jessica Virgin Umara Sports Club 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Mats Dahlberg 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1974
0 Malin Pfeiffer 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1988
0 Kajsa Mild 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1991
0 Mikael Haeger 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1972
0 Andreas Wiesel 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lund 1980
0 Lars Blixt 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1965
0 Christian Nilsson PBR Racing 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1982
0 Erik Boström 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Johan Boström 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1984
0 Mike Reedtz 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1992
0 Mirko Baggio Peschiera Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1978
0 Ludvig Emanuelsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1999
0 Patrik Bäckström 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1978
0 Anders Kylhammar Tärna IK Fjällvinden 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1962
0 Andrea Glaser 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Årsta 1973
0 Alexandra Berkhout-Jorksveld TZC Vahalis 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tiel 1969
0 Sofia Hietala 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1992
0 Marcus Lüttgen 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1971
0 Christian Stichler 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1970
0 Fanny Sjösten 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1995
0 Adam Sjösten 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Växjö 1998
0 Karl Stoltz 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1992
0 Fernando Freitas Järfälla Triathlonförening 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1978
0 Andreas Rhoden Team Magnusson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Växjö 1974
0 Magnus Bengtsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1970
0 Chris Fleming 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1959
0 Jari Arilampi 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1973
0 Sara Ek 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Rebecka Grönstedt 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Solna 1984
0 Annette Karpaty 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Berlin 1974
0 Agnes Karlsson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna sollentuna 1995
0 Diego Gaete Fuenzalida 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kungsängen 1985
0 Louise Johansson Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Årsta 1990
0 Magnus Lundgren Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1988
0 Dennis Ingel #söderkille 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
0 Anna Löfgren Sobi A-team 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tullinge 1968
0 Niklas Andreen 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1970
0 mattias vernqvist 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Södertälje 1971
0 David Jansson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1969
0 Sakari Tiittanen Ingarö IF 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1967
0 Jonas Blom extreme endurance athletics rf 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Porvoo 1983
0 Minna Mattila Porvoon flikat 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna porvoo 1988
0 Sofia Sjöström-Blom Porvoon flikat 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna JAKARI 1984
0 Oliver Hagman Stockholm triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1991
0 Joakim Westlund Ericsson IK 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1967
0 Jacob Westlund 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1995
0 Karin Thrysen Västerås 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Västerås 1969
0 Jasmin Lipnicevic 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1993
0 Tony Brejke Team Impolin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1973
0 Robert Lindberg Team Impolin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1978
0 Douglas Heinz . 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1988
0 Pier Francesco Gallupini . 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lidingö 1977
0 Johan Taube Team Snabbare 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1980
0 Daniele Amodeo 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man MILANO 1983
0 Akal Yehualashet 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1990
0 Karim Ennasri 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Farsta 1986
0 Johan Ervenius 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bro 1975
0 Karin Grunditz Melin 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1961
0 Elisabeth Grunditz 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Enebyberg 1984
0 Jacob Winqvist Umara Sports Club 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1984
0 Ulf Thrysin 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1986
0 Robert Johansson Aspås IF 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man BROMMA 1989
0 Michael Kristensen Stockholm City Triathlon 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Farsta 1985
0 Magnus Jönsson Wedén Norra Stockholm Endurance 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1974
0 Henrik Byfeldt Skanska IF 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1975
0 Martin Björklund 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Umeå 1967
0 Peter Jansson Camfil 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vagnhärad 1968
0 Anders Östberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vendelsö 1967
0 Felicia Minorsson 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Älvsjö 1901
0 Sandra Wahlbäck Team Power Woman 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Södertälje 1993
0 Anders Unosson Springtime Sportsclub 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1965
0 Jesper Martell 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man TÄBY 1901
0 Mika Nilsson Homolobbyn 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna SOLNA 1990
0 Matea Tunjic 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Rickard Johansson Lindecyklisterna 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1984
0 Brian Castledine 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 Marcus Bäck Gimo If skidor 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Gimo 1973
0 Fredrik Rasmussen 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1986
0 Zuzanne Eriksson 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1964
0 Nathan Allard 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1998
0 Sara Ramsay Tibble 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Leksand 1980
0 Kurt Ramsay 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Leksand 1977
0 Roman Ustiantsev Stockholm City Triathlon 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1992
0 Erik Sandberg KK Iskristallen 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kvissleby 1967
0 Emma Olsson Karlshamn Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Svängsta 1975
0 Carl Telander AXA Sports Club 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Djursholm 1973
0 Sara Godman Team Power Woman 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järna 1985
0 Daniel Lindberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1983
0 Martina Karlsson Trimate SK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Oskarshamn 1981
0 Anna Denell Bromma SS Masters 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1972
0 Johan Denell Bromma 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Kvinna Bromma 1967
0 Roger Larsson Gustavsberg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Gustavsberg 1966
0 Angelica Persson Colting Borssén Triatlonklubb 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1988
0 Gabriella Knutsson Ulricehamns Triathleter 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Per-Åke Knutsson Ulricehamns Triathleter 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ulricehamn 1955
0 Jesper Lindblom Kampsportstadion 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Åkersberga 1965
0 Javier Garate Bagis Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bagarmossen 1976
0 Christa Maynard 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1974
0 Marko Sinadinovic M&M 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1978
0 Mattias Forsgren 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1977
0 Malin Jakobsson Molidens IK 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Sundbyberg 1970
0 Greger Olsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1973
0 Leif Gabrielsson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1956
0 Mika Torikka Umara Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hölö 1970
0 Nikolas Garcia 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1980
0 Daniel Eriksson Vallentuna CK 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vallentuna 1974
0 Nicholas Yip Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1979
0 Peter Thompson Stockholm City Triathlon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1979
0 Thom van Grimbergen 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Brussel 1989
0 Pierre Belouin Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Ekerö 1971
0 Magnus Lundgren Oyama Karate Kai 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1974
0 Christophe Chieux Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1973
0 Pierre Marteel Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1974
0 Philippe Marteel Les Coqs Sportifs 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1968
0 Mårten Huzell 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1974
0 Fredrik Almberger 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nynäshamn 1966
0 Johan Gustafsson Fredrikshof IF CK 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1968
0 Marcus Palm 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1972
0 Cecilia Palm 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lidingö 1974
0 Fredrik Onbiner Sundbybergs Ik 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1974
0 Anna Beckius 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Sundbyberg 1977
0 Michael Tjelder BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1968
0 Anders Ahlgren BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1967
0 Sara Woldegiorgis 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1974
0 Claes Palm 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1983
0 Sandor Suta Lemontree 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1972
0 Fredrik Malmi FMV Sport 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Viktoria Ahlfors FMV Sport 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Hampus Brodén 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Lidingö 1975
0 Fredric Nilsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 Martin Robertsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Värmdö 1969
0 Eduardo Castaneda Nu kör vi! 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1988
0 Frida Franzon - 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bro 1995
0 Markus Lindström BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skarpnäck 1968
0 Jonas Söderberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Västerås 1976
0 Carl Johan Rösiö B3C 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tranås 1974
0 Anders Svensson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uddevalla 1970
0 Hans Sommerville 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1966
0 JOHAN WAHLGREN BK Fläskångest 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man SKÄRHOLMEN 1968
0 Pär Sandin 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Köping 1980
0 Peder Nordgren 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 alexandra Flink Spånga 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Spånga 1966
0 Steven Mahe Bretagne 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sundbyberg 1973
0 Niklas Karlsson Stockholm City Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1976
0 Tahaa Allie 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Kungsängen 1984
0 Hannes Larsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nacka 1989
0 Leonardo Tonetto 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Munich 1987
0 Viktor Stojanovski 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1988
0 Kit Gustavsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1989
0 Joel Westerberg Oyama Karate Kai 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1974
0 Per Syrjämäki 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1977
0 Johan Olsson Älvsjö 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1977
0 Viktor Granqvist 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1981
0 Marcus Zethraeus 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Falsterbo 1993
0 Emma Nilsson Järfälla 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järfälla 1985
0 Sara Carlin Järfälla 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järfälla 1990
0 Måns Kämpe 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Järfälla 1966
0 Yuliya Maslyn 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Järfälla 1978
0 Hilmar Ólafsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Vardan Saakian 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1986
0 Jonas Nielsen 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Nödinge 1980
0 Karl-Henrik Hagdahl ArvidVidarAstridMärta 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Torslanda 1974
0 Sergio López Ramos 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1981
0 Jonas Andén 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1977
0 Hans Ridderström KJV IF 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1955
0 Per Malmberg 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vällingby 1979
0 Jimmy Askebäck Diaz 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1977
0 Helena Falkenström 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Lidingö 1984
0 Petter Berg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1986
0 Marcus Ström 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Täby 1991
0 Zlatko Urumovic 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjöbaden 1961
0 Lars Sjöberg Oyama Karate Kai 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hässelby 1970
0 Francisco Mieres 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1982
0 Sebastian Tschuschke 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1980
0 Robert Svebeck Vangarians 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1972
0 Filip Vikström 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Knivsta 1988
0 Carlos Riaño 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vallentuna 1984
0 Marie Karlsson - 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Ingarö 1971
0 Sara Grahm Bromma IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1970
0 Tobias Rydberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Solna 1987
0 Theresa Cronfalk Team Power Woman 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Tullinge 1986
0 Jonas Neikter Enebybergs IF 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enebyberg 1968
0 Christoffer Adrian 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1986
0 Patrik Sandevik TeamBAUHAUS 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Vällingby 1983
0 Peter Värnqvist 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Norrtälje 1962
0 Henrik Palmborg Saltsjöbaden Triathlon Sällskap 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Saltsjöbaden 1971
0 Carlo Negi 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1973
0 Fredrik Svenneteg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1989
0 Ingela Peterson Arrhenius 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1967
0 Peter Berg 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 Magnus Wernersson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1970
0 Jesper Ellesson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man London 1987
0 Mats Åkerberg Fredrikshof IF CK 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Johanneshov 1973
0 Simon Post 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1982
0 Isabell Berglund 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Norrtälje 1974
0 Martijn Wijnen 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Hägersten 1994
0 Eskil Brännerud Umara Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 2000
0 Anders Appelsved KIF Toredal Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rönninge 1974
0 Joakim Eriksson Remmo 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1972
0 Mathias Renlund 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Färentuna 1976
0 Katariina Seppänen Triathlon Väst 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Göteborg 1996
0 Björn Gustavsson 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1970
0 Lisa Lindberg 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1901
0 Anders Forsman 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Märsta 1956
0 Claes Hyttnäs KIF Toredal Triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rönninge 1973
0 Pranav Tekchand Team Älskling Ji 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1984
0 Mikael Olander Team Olander 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Spånga 1973
0 Ulf Bjälkareed Sportson Skövde 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skövde 1966
0 Marie Bjälkareed Sportson Skövde 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Skövde 1969
0 Piotr Jagiello 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1985
0 Mikael Persson Sportson Skövde 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skövde 1969
0 Karl-Johan Klewinghaus 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1982
0 Anders Kungs Brudpiga RK 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Årsta 1989
0 Torbjörn Wingårdh 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man BROMMA 1964
0 Åsa Pyka Runacademy 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Tony Carlén 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1978
0 Peter Andersson 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Trollhättan 1901
0 Dieter Funkelius 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1968
0 Alexander Malmberg 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1993
0 Elin Gerdin 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Göteborg 1995
0 Michiel de Haan 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1989
0 Lisa Rooze 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Älvsjö 1992
0 Catrin Eberius 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1992
0 Pawel Pollak 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Wroclaw 1967
0 Kristoffer Steiner 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1981
0 Johanna Carlsten 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1981
0 Jörgen Andersson Uppsala 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1966
0 Fredrik Viberg Norrbyn triathlon 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Söderala 1992
0 Lars Östman Race & Shine Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1978
0 Gabriel Platon 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Bucharest 1967
0 Måns Larsson 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1997
0 Tomas Almbo Team Simcoachen 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man NACKA 1978
0 Benjamin Ernryd 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1972
0 Catharina Östberg Stockholm City Triathlon 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1965
0 Joakim Nyberg KIF Toredal Triathlon 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Rönninge 1972
0 Anna Zelmin Umara Sports Club 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1989
0 Christer Granath Team Forza Rivalis 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man 187 76 TÄBY 1967
0 Thomas Fischer Kvänums IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Västra Frölunda 1982
0 Marika Fischer Kvänums IF 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Västra Frölunda 1980
0 Therese Nyström Kalmar 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1980
0 Jonna Louhisola Ösa 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Örebro 1977
0 Elin Djurén 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Elin Öberg Shaya 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1985
0 Martin Gunnarsson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1986
0 William Ehrner 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1985
0 Magdalena Sjödin Larsson Team Power Woman 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Nacka 1979
0 Göran Demnert 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Sollentuna 1951
0 Tarik Derrough 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1974
0 Mathias Hjalmarsson 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
0 Johan Jonason 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Gustavsberg 1971
0 Thomas Althin Umara Sports Club 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1968
0 Christer Söderström Friskis Tyresö 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skarpnäck 1962
0 Pietro Andreoni 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1985
0 Göran Stenfelt Mörbyfjärdens Idrotts Förening 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1968
0 Malin Svedberg Nynäshamnslångdistansklubb 11:00 DAM Olympisk Motion / Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Stora vika 1975
0 Elon Brange 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1994
0 Tony Hodge 09:30 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man HÄSSELBY 1975
0 Leif Östergård 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Enskede 1967
0 Jannie Östergård Umara Sports Club 10:30 HERR/DAM Olympisk Motion / Men/Women Standard Open Damer Olympisk Motion Kvinna Södertälje 1992
0 David Fothergill 09:45 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Skarpnäck 1981
0 Hans von Holst 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Djursholm 1946
0 Joakim Krantz Umara Sports Club 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Strängnäs 1991
0 Michael Petterson 09:15 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Strängnäs 1961
0 Mikael Söderberg 10:00 HERR Olympisk Motion / Men Standard Open Herrar Olympisk Motion Man Tyresö 1968
Till anmälan för Olympisk / Motion