Anmälda till Stockholm Triathlon 2020 (SM/STC) - Olympisk / Tävlingsklass (SM/RM) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Pia Selin Väsby SS Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Järfälla 1984
0 Jonas Langman IF Mantra Sport 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Bålsta 1992
0 Jonas Lerneteg Stockholm city triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 35-39 Man kista 1982
0 Tauno Koskinen Race & Shine Sports Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 65-69 Man Bjärred 1952
0 Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna KUNGSÄNGEN 1995
0 Jenny Pöldmaa Stockholm City Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Saltsjöbaden 1985
0 Claes Hägglund TOT Triathlon Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 55-59 Man Bettna 1963
0 Lennart Alexander Stockholm City Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man Stockholm 1957
0 Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Stockholm 1998
0 Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man Uppsala 1956
0 Claes Rasmuson Luleå Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Luleå 1968
0 Johan Dahlqvist Colting Borssén Triathlonklubb 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 35-39 Man Kungälv 1981
0 Caroline Sernsköld Lidingö Triathlon 08:10 Senior DAM (SM) Damer Master 55-59 Kvinna Stockholm 1961
0 Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man UPPLANDS VÄSBY 1971
0 Susanne Åkerberg Stockholm City Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 50-54 Kvinna SPÅNGA 1968
0 Per Lindblom Fredrikshof IF 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Sollentuna 1975
0 Fredrik Lindblom Fredrikshof IF 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man GUSTAVSBERG 1971
0 Nikklas Jorme Väsby SS Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Sollentuna 1969
0 Niklas Åkerström IK NocOut.se 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man LINKÖPING 1992
0 Robert Sunnerberg Umara Sports Club 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Uppsala 1973
0 Elisabet Bellander Umara Sports Club 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 45-49 Kvinna Malmö 1972
0 Ingrid Gunilla Gard Mora Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 60-64 Kvinna Stockholm 1958
0 Peter Persson Umara Sports Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Malmö 1967
0 Sandra Almer Carlson Vélo Performance Racing Team 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Nora 1981
0 Jonatan Hugemark 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Senior Man Stockholm 1996
0 Margareta Serednicka SCT 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 40-44 Kvinna Solna 1976
0 Anne-Lie Nielsen Norrköping Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 50-54 Kvinna Kimstad 1970
0 Arthur Kron Triathlon Väst 08:00 Senior HERR (SM) Herrar Master 35-39 Man Göteborg 1983
0 Henrik Andersen Stockholm City Triathlon 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Danderyd 1972
0 Stefan Hasselgren Fredrikshof IF CK 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Täby 1966
0 Julia Björn 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna Johanneshov 1987
0 cecilia Wikander Stockholm City Triathlon 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 55-59 Kvinna trosa 1964
0 Carl Rosen Stockholm City Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 60-64 Man Bromma 1959
0 Leif Moström Stockholm City Triathlon 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 55-59 Man Stockholm 1965
0 Silvana Balcanovic Stockholm City Triathlon 08:10 Senior DAM (SM) Damer Senior Kvinna SOLNA 1977
0 Linda Limerick Åkersberga Triathlonförening 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 35-39 Kvinna Åkersberga 1981
0 Christian Lindeberg Saltarö Joggers Triathlonklubb 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man VÄRMDÖ 1966
0 Anna Rosén Team Simcoachen 08:30 Master 35 och äldre DAM (RM) Damer Master 45-49 Kvinna Bromma 1971
0 Patrik Rosén AXA Sports Club 08:25 Master 50-79 år HERR (RM) Herrar Master 50-54 Man Bromma 1967
0 Magnus Davour Saltarö Joggers Triathlonklubb 08:20 Master 35-49 år HERR (RM) Herrar Master 45-49 Man Värmdö 1971
Till anmälan för Olympisk / Tävlingsklass (SM/RM)

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Olympisk / Tävlingsklass (SM/RM).
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2020-08-08 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2020-08-09 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillOlympisk / Tävlingsklass (SM/RM).

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Olympisk / Tävlingsklass (SM/RM)?
Här hittar du alla platser till salu i Olympisk / Tävlingsklass (SM/RM)