Anmälda till Stockholm Triathlon 2020 (SM/STC) - INSTÄLLT - Sprint / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Alfred Toscha 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 2003
0 Amanda Lindberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1994
0 Carl Lindberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 1998
0 Francois Desobry 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älvsjö 1995
0 Claes-Henrik Lindberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älvsjö 1968
0 Bertil Kjellberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1950
0 Jimmy Sundqvist 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Mikael Lindgren 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1981
0 Carlos Palavicini 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1981
0 Thomas Sunder stafsnäs runners 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Ingarö 1978
0 Emil Söderlund Älta IF 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älta 1987
0 Jonas Lindström Älta IF 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1988
0 Jonatan Drysén BK Fläskångest 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hässelby 2002
0 Nicolai Frengen 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vårby 1993
0 Dmytro Zubenko 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Wysoka 1981
0 Emma Nordström Axa SC 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Jonas Lindahl 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Helsingborg 1965
0 Lena Sjödén 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hudiksvall 1969
0 Peter Forsberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Årsta 1967
0 Aina Nordenstedt 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Knivsta 1998
0 Tove Setterlund 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Stefan Boström IK Fyris Triathlon 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1984
0 Frida Englund 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm - Älvsjö 1981
0 Linda Gunnlev 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1982
0 Pia Axelman 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1973
0 Helena Gyllensten 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1959
0 Per Åhlgren 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Djursholm 1960
0 Erik Åhlgren 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Djursholm 1990
0 Julia Pagmar 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1997
0 Geries Handal 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1982
0 Sofie Löfström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1986
0 Carolinn Olsson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Farsta 1975
0 Gustav Byström 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1999
0 Matilda Byström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1997
0 Rasmus Bergman 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 2001
0 Elizabeth Wallén 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1962
0 Jonathan Symington 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1966
0 Karolina Symington 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1978
0 Linn Engvall 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Stuart Bowker 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Prasad Tirumala 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älvsjö 1981
0 Olivia Ullberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Segeltorp 1997
0 Josefine Ullberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1994
0 Laura Loué 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1989
0 Milena Westman 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1993
0 Tanja Härkönen 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
0 Julia Stern AXA Sports Club 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1996
0 Stefan Twerdochlib 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Karin Lindblom JÄRFÄLLA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1979
0 Michael Lindblom JÄRFÄLLA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1976
0 Filippa Sjöqvist 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Isabell Johannesson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Jakob Hasslöw Öjersjö IF 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 1988
0 Alfonso Izco 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1974
0 Manuel Campana 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Upplands Vasby 1979
0 Katalin Feher 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Upplands Vasby 1974
0 Anna Bengtsson ICA Försäkring 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1972
0 Charlotte Persson ICA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1986
0 Marina Stolin ICA Försäkring 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1976
0 Per Täckenström ICA Försäkring 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1963
0 Lucía Peña Pérez 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
0 Filippo Vannella 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1995
0 Lamberto Javier Torralba Raga 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1989
0 Rakel Lennartsson Klubb Systrarna Lindberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1976
0 Liliana Lindberg Systrarna Lindberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1973
0 Emma Lindberg Systrarna Lindberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1973
0 Per Gorthon 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1962
0 Nils gorthon 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 2000
0 Arvid Bergman 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1997
0 Christina Ericsson Damängens sk 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1961
0 Helena Kullman Damängens SK 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1974
0 Nina Lidbrandt 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1978
0 Anders Höglund Sist men inte minst 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Enskede 1966
0 Gustav Wirén Botkyrka-Rönninge SS 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Tumba 2002
0 Mattias Wirén Botkyrka-Rönninge SS 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Tumba 1974
0 Fredrik Waktinger 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Norrköping 1978
0 Masar Al-Mosawi 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1986
0 Vilma Delden 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 2002
0 Nadim Al-Mosawi 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Spånga 1986
0 Mike Keaveney Analog Devices 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lisnagry 1964
0 William Slattery Analog Devices 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Limerick 1964
0 Leo McHugh Analog Devices 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Limerick 1964
0 Ann Malmerfelt Friskis & Svettis 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1958
0 Rebecka Wilke 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hörby 1994
0 Alexandra Fromme 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1984
0 Nicolas Rolland 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1991
0 Manon Rolland 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1990
0 Johanna Brislöv 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna stockholm 1987
0 Louise Brolin 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna stockholm 1989
0 Marie Andersson Östberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Saltsjö-boo 1964
0 Madeleine Corazza 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tumba 1987
0 Marie Tiger 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Jordbro 1964
0 Dan Johansson Säckestad Runners 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1973
0 Björn Håkansson Halmstad 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Halmstad 1965
0 Jonas Linton 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1983
0 Caroline Linton 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1984
0 Malin Åström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1996
0 Angelica Eriksson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1974
0 Hannes Hegmar 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1990
0 Maren Maanja 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
0 Tom Huzell 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1959
0 Daniel Svanström Bilia Skövde 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Skövde 1977
0 Jenny Hedström 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1982
0 Kristina Svensson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Svartsjö 1976
0 Anandh Pillay 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hägersten 1972
0 Susanne Håkansson Halmstad 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Halmstad 1966
0 Bente Krohn 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bagarmossen 1988
0 Fredrik Franzén 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bagarmossen 1984
0 Rainer Krohn 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hamburg 1959
0 Satu Nordlund 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Daniella Svanström 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1984
0 Kim Lindberg 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1998
0 Jinnie Östling 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Sandra Andersson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1994
0 Annica Pettersson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kolsva 1970
0 Beth Rogerson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1955
0 Mirjam Johansson Grant Cougar Triathlon 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1968
0 Clara Norberg Averbo 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1980
0 Patrick Svanström 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1964
0 Eleonor Sandström Fartfabriken 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 1971
0 Sandra Pernkrans 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Ekerö 1999
0 Isa Mattisson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Karlskrona 1994
0 Johan Nilsson 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1977
0 Johanna Mix 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1980
0 Emma Link 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1979
0 Håkan Svensson Linxon 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vällingby 1964
0 Elizabeth Law 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1981
0 George Linton Electrolux 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1972
0 Tanja Feltsen 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1989
0 Mikael Gunnarsson 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Österskär 1963
0 Åsa Östberg Team Östberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1968
0 Lukas Östberg Team Östberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1979
0 Adam Lundberg Team Östberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1994
0 Oliver Hjort forefront scuderia 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1992
0 Jaana Shalabi 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Steningehöjden 1964
0 Nadja Allévius 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1987
0 Lois Malo Team Malo 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1977
0 Silla Levin Lidingö triathlon 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Lidingö 1971
0 Sara Dinwiddie Triwiddies 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1987
0 Tessa Bartholomew Good Triwiddies 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Hannah Dinwiddie Le Roux Triwiddies 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Victor Verboog 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1967
0 Urban Kjellin Kalmar RC Triathlon 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Kalmar 1981
0 Therese Kjellin Kalmar RC Triathlon 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kalmar 1987
0 Malin Lindegren 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Knivsta 1984
0 Robert Lindegren 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Knivsta 1976
0 Annelie Buller Granlund 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hässelby 1970
0 Ambre Jolibois 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Jessica Piléus 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1979
0 Andreas Piléus 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älvsjö 1979
0 Karin Salzberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1961
0 Erik Lööf 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vega 1983
0 Lucas Bohlin SPR - Athlete Factory 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1979
0 Sophie Taintor 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Fredrik Hemviken 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1973
0 Mikael Lagerljung Team Nordic Trail 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1962
0 Mikael Jonsson 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjö-boo 1962
0 Susanna Bergvall ACIF 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1979
0 Jörgen Niklasson G3 Sport 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Djursholm 1958
0 Eva Saltorp G3 Sport 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna DJURSHOLM 1901
0 Johan Jentell Jentell Consulting 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1982
0 Michael Wells 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1982
0 Eva Karlsson BAMconsult AB 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna ESKILSTUNA 1952
0 Sofia Caravaggi 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1983
0 Silje Hauge 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oslo 1985
0 Mikael Heimer Hellas SK 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 1976
0 Felix Falk Hellas SK 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 2004
0 Lotta Söderholm 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1972
0 Monica Carlström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Enskede 1973
0 Lovisa Bergström 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1987
0 Jonas Larsson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1987
0 Michela Barbaro 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Farzad Samie 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1984
0 Caroline Lindblad 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1987
0 Katarina Jonsson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Östersund 1979
0 Pernilla Andersson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1971
0 Mia Klingvall 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1978
0 Sofie Zeffer Caso IFK 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Björn H Jonsson Fredagsbasket 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1957
0 Stefan Grimfors Venjans AIK 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1947
0 Susanne Grimfors Venjans AIK 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1977
0 Edla Lowbrink 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 2004
0 Marita Mägi 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1958
0 Gabriel Tarberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sollefteå 1999
0 Niklas Bennwik 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbaden 1972
0 Göran Åhs Runacademy 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Enskede 1963
0 Linnéa Björck 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1991
0 Ted Kesti Kesti Brothers 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vårby 1974
0 Annika Edh - 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nödinge 1980
0 Daniel Hanngren Lidingö Triathlon 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1970
0 Danny Kiefner 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1986
0 Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners IF 12:50 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1962
0 Katja Norström 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Spånga 1969
0 Peter Drysen BK Fläskångest 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hasselby 1968
0 Tuomas Liikavainio Vämdö 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Värmdö 1973
0 Bo Bergman 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1959
0 Mats Famer Lopprepet 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1967
0 Sofia Karlberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1971
0 Malin Arnesson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1988
0 Matti Törngren Törngrens Byggnadsvård 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hässelby 1976
0 Catarina Arvén Ving Sport 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1971
0 David Drew GCC 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1980
0 Ylva Gustafsson Ericsson IK 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1969
0 Tina Oretorp 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1971
0 Terese Olofsson 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bandhagen 1988
0 Peter Clerborn 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Satlsjöbaden 1972
0 Karin Axelsson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka Strand 1980
0 Ahmad El Sayed 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1985
0 Jessica Vernberg 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1995
0 Jan Bärlund 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Årsta 1966
0 Stefan Wallberg 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Stig Andersson Frontrunner 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1945
0 Josefine Falk 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Saltsjö-Boo 1997
0 Karin Axelsson SS04 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1970
0 Stefan Modig Stockholm Frontrunners IF 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1970
0 Joakim Lundbäck Stockholm Frontrunners 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1975
0 Linda Palmér 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Robert Claesson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Spånga 1981
0 Toni Fuentes Stockholm Frontrunners IF 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1982
0 Johan Elgered KBA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Onsala 1984
0 Lina Reinl KBA 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Onsala 1991
0 Emil Juselius Flink 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bandhagen 1985
0 Claes Nyström Stockholm Frontrunners IF 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man BROMMA 1955
0 Stefan Rydén SuperOffice 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1965
0 Jannis Tordheim Stockholm Frontrunners IF 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1984
0 Baver Mersin 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1981
0 Virginija Danylaite Karrenbauer 13:10 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1969
0 Anna Sundfeldt 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna SHIF 1975
0 Fredric Sandin 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man SHIF 1979
0 Sarah Egstam 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Mark Ghimessy 12:40 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1975
0 Leif Engdahl 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1956
0 Mikael Chang 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Årsta 1987
0 Jonas Elgered X-Athletes 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Per Egstam 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1950
0 Malin Persson 13:00 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1965
Till anmälan för Sprint / Motion