Anmälda till Stockholm Triathlon 2020 (SM/STC) - Supersprint / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Therése Lindblom 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna SOLLENTUNA 1970
0 Ann Catrin Strid 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1966
0 Maria Erlandsson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna INGARÖ 1970
0 Cecilia Lagersvärd 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1970
0 Marita Mägi Sundbybergs IK 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1958
0 Pia Spånghagen 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1961
0 Pernilla Rosén 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1962
0 Helene Qvarfort Stern AXA Sports Club 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1962
0 Pia Weller 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1965
0 Felix Weller-Taws 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Bromma 2004
0 Anna Peura 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Täby 1982
0 Wilma Danielsson IK Fyris Triathlon 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Storvreta 2007
0 Edel Keaveney Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Lisnagry 1963
0 Orla Slattery Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Limerick 1966
0 Margaret McHugh Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Limerick 1969
0 Anne Cotter Analog Devices 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Boston 1969
0 Helene Bjuregård 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Gustavsberg 1977
0 Axel Häggström Norrtulls SK 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 2006
0 Ylwa Häggström Norrtulls SK 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1968
0 Cecilia Westberg 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Åkersberga 1963
0 Ulrika Andersson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1966
0 Tomas Johansson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Västerhaninge 1976
0 Jenny Johansson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Bagarmossen 1979
0 Robert Harju-Jeanty 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1963
0 Sara Ingilby 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna SALTSJÖBADEN 1985
0 Sarah Mawby 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Sköndal 1984
0 sylwia czarnocka 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1972
0 Justyna Mecenseffi 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Krakow 1982
0 Annelie Hansson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1978
0 Andreas Johannisson Stark Ute Stockholm 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Bromma 1973
0 Frida Thomasson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1994
0 Ina Engstrand 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Trångsund 1993
0 Anna Östberg 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1967
0 Annika Deutgen 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1966
0 Jonas Kristensson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1990
0 Linnea Hardsjö 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1994
0 Kerstin Eriksson SLIF 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Västerhaninge 1963
0 Inger Jakobsson 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Vallentuna 1958
0 Helena Zarchan 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna London 1980
0 Amanda Lindgren Stockholm Frontrunners 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Desiree Wargfors Tanten från Huddinge 14:20 HERR/DAM Supersprint Motion / Men/Women Supersprint Open Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1971
Till anmälan för Supersprint / Motion