Anmälda till Strömstadmilen 2022 Avancerad sök

10km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Yvette Christiansen Tjøme Løpeklubb / IBalanse naturmedisinske Kvinnor 40 SKALLESTAD 1976
Roger christiansen Tjøme Løpeklubb Män 50 Skallestad 1966
Cecilie Lille Fjukstad runners Kvinnor 40 Oslo 1978
Elsa Eklund Kvinnor Sala 2003
Tilde Fors Kvinnor Salbohed 2003
Steinar Engemoen Män 50 Horten 1970
Mats Idbratt Gottebiten Män 50 Strömstad 1967
Audun Torgan Rossø Runners Män 60 Strømstad 1960
Stian Stærkeby Jelstad Modum FIK Män Oslo 1988
Karin Olsson Kgh Customs Services Kvinnor 40 Strömstad 1976
Jeanette Lindahl Kvinnor 40 Strömstad 1980
Mirjam Långs Kvinnor Strömstad 1985
Felicia Andreasson Kvinnor Strömstad 1997
Kristian Mellberg Män Åmål 2001
Jonathan Sjöberg Män Åmål 2005
Halvor Steinsholt Team Sportsmanden Män Ås 1990
Tonje Torgan Engebretsen Rossö Runners Kvinnor Kråkerøy 1986
Lars Allgot Statnett Män 60 SLEPENDEN 1958
Sharmila Shrestha-Allgot Kvinnor 40 Slependen
Samuel Törner Män Uppsala 1992
Bruno Nightingale Män 40 Slattum 1978
Tobias Bankel Män Uddevalla 1988
Mari Sjöberg Åmål Kvinnor 50 Åmål 1968
Arunsri Gustafson Kvinnor 40 Tanumshede 1978
Patrik Gustafson Män 40 Tanumshede 1974
Sofie Fridvind Kvinnor Strömstad 1992
Emma Backelin Kvinnor Bullaren 1992
Karl Vesterberg Män Bullaren 1992
Peter Kimme Män 60 Strömstad 1961
Åsa Bengtsson VÄSTRA FRÖLUNDA Kvinnor Västra Frölunda 1971
Andreas Callenvik Tjärnö Campers Män 50 KARLSKOGA 1971
Linda Antonsson Kvinnor 40 Hisings Kärra 1974
Jonathan Lindqvist Män Enviken 1985
Ivar Lundstrøm Privat Män 50 Fredrikstad 1968
Alessia Iaconelli Kvinnor Strömstad 1996

5km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Tore Fjukstad Fjukstad runners Män Oslo 1961
Sølvi Elisabeth Hoff Oslo Kvinnor Oslo 1989
Daniel Öst Män Askersund 1968
Axel Öst Åsbro Goif Pojkar 13 Askersund 2012
Jan Billy Aas Team Sportsmanden Män Vestby 1982
Kristina Kapetanovic Kvinnor Karlstad 1988
Josefina Wechselberger Kvinnor Karlstad 1982
Anne Månsson Näsviken Kvinnor Partille 1965
Ulla Karlsson Näsviken Kvinnor Karlshamn 1965
Thomas Rodin Grundsund Män GRUNDSUND 1951
Helen Runesund Kvinnor Strömstad 1958
Christina Lindgren Kvinnor
Magnus Olsson Göteborg Män Göteborg 1987
Malin Borning Livbataljon Kvinnor Stockholm 1973

Barnlopp 7 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Dina Fjukstad Fjukstad runners Flickor 7 Oslo 2014
Magne Lille Fjukstad runners Pojkar 7 Oslo 2016
Susanne Stigberg Strömstad LK Flickor 7 Strömstad 2016
Tex Arnström Alm Pojkar 7 Strömstad 2018
Snorre Torgan Engebretsen Rossö Runners Pojkar 7 Kråkerøy 2017
Olivia Torgan Engebretsen Rossö Runners Flickor 7 Kråkeøy
Lennox Alm Oscarsson Pojkar 7 Stenungsund 2017
Dylan Alm Oscarsson Pojkar 7 Stenungsund
Luna Klasson Flickor 7 Strömstad 2016
Vidar Klasson Pojkar 7 Strömstad

Barnlopp 8-11 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Annie Svensson Flickor 11 Strömstad 2011
Axel Öst Åsbro Goif Pojkar 11 Askersund 2012
Selma Stigberg Strömstad LK Flickor 11 Strömstad 2012

Hälsokostbolags Gången

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår