Anmälda till Västervik Triathlon 2020 - INSTÄLLT Avancerad sök

Olympisk / Tävlingsklass

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Kaji Löwhagen Maxprestation Olympisk distans Masters 50-54 Man Västervik 1969
Renée Löwhagen Höglandets Triathlon Olympisk distans Senior Kvinna Nässjö 1992
Christian Strömberg IKHP Olympisk distans Masters 60-64 Man Lekeryd 1959
Richard Uppenberg IKHP Olympisk distans Masters 45-49 Man JÖNKÖPING 1975

Olympisk / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Hans von Holst - Olympisk distans - Motion Man Djursholm 1946
Ellen Bergvall Heleneholms IF Tri Team Olympisk distans - Motion Kvinna Malmö 1995
Patrik Lindwall Landskrona Olympisk distans - Motion Man Asmundtorp 1962
Fredrik Lindwall Maxprestation Olympisk distans - Motion Man Västervik 1967
Niklas Lindwall IK Stern Olympisk distans - Motion Man Askim 1969
Hampus Merkel Västerviks OK Olympisk distans - Motion Man Västervik 1989
Martin Mansnerus Förlösa AK Olympisk distans - Motion Man Kalmar 1987
Simon Siöstedt Olympisk distans - Motion Man Mölndal 1989
Frida Svensson Team Power Woman Athletic Club Olympisk distans - Motion Kvinna Mölndal 1991
Emelie Manfred Olympisk distans - Motion Kvinna Kalmar 1989
Matts Birgersson VÅGA Atletklubb Olympisk distans - Motion Man Norrköping 1969
Andreas Rustan VÅGA Atletklubb Olympisk distans - Motion Man Vreta kloster 1973
Therese Nyström Kalmar Olympisk distans - Motion Kvinna Kalmar 1980
Erik Florell Olympisk distans - Motion Man Fjälkinge 1985
Karin Haskå Olympisk distans - Motion Kvinna Fjälkinge 1981
Fredrik Peterson Olympisk distans - Motion Man Saltsjö-Boo 1972
Hans-Olof Mattiasson Strömstad Löparklubb Olympisk distans - Motion Man Strömstad 1962
Dennis Samuelsson Olympisk distans - Motion Man Norrköping 1989
Kit Gustavsson Olympisk distans - Motion Man Johanneshov 1989
Karin Berglund Team Powerwomen Athletic Club Olympisk distans - Motion Kvinna Knutby 1982

Olympisk / Motion Stafett

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår

Sprint / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Maria Blomqvist Stegeborgs IF Sprint Motion Kvinna Söderköping 1957
Britta Malmqvist Sprint Motion Kvinna Lomma 1957
Peter Malmqvist Sprint Motion Man Lomma 1957
Karoline Ågren Sprint Motion Kvinna Rosersberg 1977
Karin Melkersson Sprint Motion Kvinna Vena 1976
Lovisa Heldring Sprint Motion Kvinna Stockholm 1995
Krister Björkegren Västervik Sprint Motion Man Västervik 1970
Stefan Malmborg Sprint Motion Man Norrköping 1976
Hanna Wiberg Sprint Motion Kvinna Trelleborg 1982
Patrik Wiberg Sprint Motion Kvinna Trelleborg 1984

Sprint / Motion Stafett

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår