Anmälda till Västra Ämterviks Triathlon 2022 Avancerad sök

Motion individuell

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Johan Andersen Nilsson Folk o Få Man Ö:a ämtervik 1995
Kenth Persson Växa Enheten Man Sunne 1980
Sofia Söderberg Kvinna Västra Ämtervik 1990
Anders Nilsson SK Bore Man TORSBY 1974
Annica Flödén Kvinna Arvika 1984
Tim Rom Widström Byggmax Sunne Man Sunne 1992
Bengt Nilsson Man Hammarö 1947
Vilgot Larsson Man Sunne 2000
Fredrik Häggmark VAIF Man Västra Ämtervik 1992
Oskar Andersson Östra Ämtervik Man Östra Ämtervik 1992
Jonas Ekeberg Pumpen SK Man Avesta 1973
Annika Börjesson Kvinna Västra Ämtervik 1992
Marcus Nilsson Team Helmia Man Karlstad 1987
Henrik Wejdmark Trångstad Räcers CK Man KIL 1988
Sarah Jordansson Skoghalls CK Hammarö Kvinna Sunne 1985
Carl Larsson Man Sunne 1995
Pelle Weidlitz Borås Man Borås 1971
Morgan Palmqvist Midnight Warriors Triathlon Club Man Borås 1974
Leif Pettersson Landskrona Cykelklubb Man Landskrona 1954
Erik Nyström Bolaget Man Sunne 1982
Sofia Staaf Fryxellska Kvinna Sunne 1979
Simon Carle Sunne SLF Man Rottneros 1985
Ida Carle Sunne SLF Kvinna Rottneros 1987
Johan Levinsson I2 IF Triathlon Man Klässbol 1983
Ekaterina Lindberg Kvinna Karlstad 1971
Sven-Inge Stolpe Har ingen klubb Man Torsby 1965
Anders Larsson Torsby slalomklubb Man Torsby 1977
Daniel Frykestam Man Sunne 1979
Tomas Vålvik Man Sunne 1979
Daniel Arne Grava SK Man Karlstad 1986
Johan Wendelstam Klubbelva Man Sunne 1985
Anna-Carin Högquist KlubbElva Kvinna Sunne 1984
Lennart Svensson 3City Triathlon Man Trollhättan 1967
Michel Schüssleder Ingen Man Forshaga 1987
Andreas Persson Råda IK Munkfors 1987
Carina Parment I2 IF Triathlon Karlstad 1969
David Beattie Man Sunne 1959
Oskar Johansson Arvika Cykelklubb Man Arvika 1996
Marie Hedell Lysvik IBF Kvinna Sunne 1996
Tomas Edvardsson Tjörns CK Man Skärhamn 1970
Helena Zetterlund Tjörns CK Kvinna Skärhamn 1968
Roger Svensson Man Västra Ämtervik 1992
Robin Svensson Man Västra Ämtervik 1988
Joel Larsson Västra Ämterviks IF Man Lidköping 2001

Lagtävling

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Sofie Larsson Lundsbergs Kvinna V ämtervik 1998
Ville Partanen Lundsbergs Man V ämtervik 1998
Carl Forsberg Lundsbergs Man V ämtervik 1996
Elias Andersson Elit IF Man Östra Ämtervik 1999
Oscar Kyrk Elit IF Man Västra Ämtervik 1999
Carl Folmer Elit IF Man Östra Ämtervik 1999
Marijn Toorneman Man Sunne 2006
Erik Lindh Man Sunne 2006
Simon Lundberg Man Sunne 2006
Markus Ryberg Team Fossingen Man Karlstad 1981
Sofia Jonsson Team Fossingen Kvinna Västra Ämtervik 1989
Henrik Bergström Team Fossingen Man Västra Ämtervik 1979
Göran Westberg Team WestAndHel Man Sunne 1956
Kent Andersson Team WestAndHel Man Sunne 1960
Leif Helgman Team WestAndHel Man Karlstad 1961
Bosse Davidsson Bosses flickor Man Västra Ämtervik 1967
Maya Wester Bosses flickor Kvinna V ämtervik 2006
Agnes Kringlund Bosses flickor Kvinna Västra Ämtervik 2005
Moa Eriksson Team S.T.I.G Kvinna Sunne 1993
Niklas Engström TEAM S.T.I.G Man Sunne 1989
Peter Eriksson TEAM S.T.I.G Man Sunne 1983
Patrick Johansson Team Hundshopen Man Forshaga 1965
Frida Johansson Team Hundshopen Kvinna Forshaga 2004
Louise Johansson Team Hundshopen Kvinna Forshaga 2002
Anna Andersson Kvinna ÖSTRA ÄMTERVIK 1965
Svenne Andersson Man ÖSTRA ÄMTERVIK 1968
Teodor Wickberg Man Linköping 1999
Kaisa Johansson Kvinna Sunne 1979
Fredrik Stodne Man Ö:a Ämtervik 1974
Susanne Häggmark Kvinna V:a Ämtervik 1975