Anmälda till Västervik City Run 2024 Avancerad sök

Västervik City Run

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Födelseår
2048 Natalia Wojciechowska.nk@gmail.com Damer 1985
2047 Malgorzata Zamolska Damer 1984
2046 Gudrun Andersson Damer 1966
1040 Marcus Källgren Herrar 1983
2045 Linn Källgren Damer
1039 Theo Zaninotti IK Akele Herrar 2010
2044 Amanda Antonsson Maxprestation Damer 1991
1038 Fredrik Namnieks Herrar 1992
1037 Henric Cederholm Sweat < Lumen Herrar 1975
1036 Emil Gustavsson Sweat < Lumen Herrar 1991
1035 Mikael Axelsson Maxprestation Sportsclub Maxprestation Sportsclub Herrar 1968
2043 Imilia Kinnmalm Damer
1034 Sebastian Kinnmalm Maxprestation Sportsclub Maxprestation Sportsclub Herrar 1988
1033 Erik Winge Maxprestation Sportsclub Maxprestation Sportsclub Herrar 1983
2039 Linnea Kullman Tjustbygdens Sparbank Damer 1989
2040 Marie Källgren Damer
2041 Maria Örnvall Damer
1032 Carl Hamrin Herrar
2042 Astrid Hamrin Damer
2038 Frida Durefelt Damer 1980
2037 Sandra Starfelt Damer 1990
2036 Susanne Krieger Damer 1969
2035 Malin Peters Damer 2004
1031 Nils-Allan Torstensson Hultsfreds LK Herrar 1957
1030 Melvin Hultgren Herrar 2004
1029 Per Norling Herrar 1982
1028 Patrik Söderlund Herrar 1976
1027 Sören Andersson Herrar 1953
2034 Emma Holmqvist Damer 1992
1026 Ludwig Löthman Herrar
2033 Jenny Lindblom Finspångs AIK Damer 1982
1025 Hampus Andersson Finspång AIK Herrar 1987
1024 Johan Kalm Herrar 1978
1023 Jonatan Dahl Herrar 1980
2032 Madelen Casta Finspång AIK Friidrott Damer 1988
2031 Linda Olofsson Damer 1977
1022 Håkan Hansson Getinge Herrar 1964
2030 Nicoleta Canipeanu Damer 1971
2029 Louise Nyström Damer 1993
1021 David Berg Bodsjöböle SK Herrar 1985
1020 Alexander Delis Herrar 1981
2028 Ronja Malm Damer 1992
2027 Rebecca Ekström Damer 1991
1019 Jonas Thellman Herrar 1985
2026 Charlotte Eklund IF Linnéa Damer 1983
1018 Torben Schmidt Herrar 1983
2025 Elin Arctaedius Damer 1992
1017 Tommy Petersson Herrar 1956
1016 Åke Ström LinnéPartille Herrar 1958
2024 Hanna Karlsson Damer 2005
2023 Nichole Ringdahl Damer 1995
1015 Freddy Petersson Gamleby OK Herrar 1982
1014 Fredrik Zanton TR Motion och hälsa Herrar 1972
2022 Sara Karlsson Damer 1998
1013 Sebastian Svensson Herrar 1994
2020 Jasmina Fidelius Damer 2003
2021 Esperanza Fidelius Damer
1012 Josef Josef Herrar 1996
2019 Carolina Graf Damer
2018 Anne-Sophie Wiuff Damer
2017 Helen Hahne Örtomtagangsters Damer 1986
2015 Maria Föhre Damer 1976
2016 Serena Petrides Damer
1011 Vencel Katona Herrar 1988
2014 Emelie Sallermo Damer 1995
2013 Beatrice Lejnegård Oskarshamn RC Damer 1991
2012 Cecilia Johansson Damer 1992
2011 Sofia Dahl Damer 2003
1010 Melvin Hammarbäck Herrar 2008
1008 Tonie Jacobsson Herrar 1987
1009 Viktor Matsson Herrar
1007 Niklas Wenzel Herrar 2003
1006 Abbe Ade Hales Vimmerby Herrar 2001
1005 Robert Esbeoglu Öje IF Herrar 1975
2010 Jean Berg Damer
2008 Hilda Sehammar Damer 2006
2009 Helena Sehammar Damer
1004 Håkan Sehammar Herrar
2007 Rebecca Karlsson Damer 1989
1003 Rasmus Lövgren Herrar
2006 Peter Jonsson Engströms Engströms Herrar 1974
2005 Lena Larsson Damer 1965
2004 Ingrid Holmgren FKPuls Växjö Damer 1960
2002 Josefin Gustafsson Damer 1991
2003 Ronja Tovebrink Damer
1001 David Kasselstrand Gamleby OK Herrar 1982
2001 Elina Palmgren Damer 1996

Sparbanksloppet - för barn upp till 10 år

Namn Klubb Klass
Alice Ottosson Tjustbygdens Sparbank
Ewelina Sävenholt
Sixten Berg Bodsjöböle SK
Harry Berg Bodsjöböle SK
Freja Bladström
Zsanna Katona
Zsombor Katona
Frank Winberg
Filippa Winberg
Nova Tovebrink
Vega Tovebrink