Anmälda till Vidingehem Triathlon 2021 Avancerad sök

Olympisk / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Bengt Dahlquist Umara Sports Club Herrar Man DALSJÖFORS
Johan Ericsson Herrar Man Växjö
Daniel Sigurdsson Kalmar RC triathlon Herrar Man Rockneby
Christofer Karlsson Växjö Herrar Man Växjö
Jonas Eek 338 Småland Herrar Man Växjö
Magnus Fransson Herrar Man VÄXJÖ
Pierre Lavaine Herrar Man Alingsås
Jonathan Egerbo Herrar Man Växjö
Henrik Egerbo 338 småland Herrar Man Växjö
Dan Sandberg 338 Småland Herrar Man Växjö
Nathalie Ekbrand 338 Småland Damer Kvinna Växjö
Oskar Bernström IKHP Triathlon Herrar Man Jönköping
Kjell Maier Falköping Herrar Man Falköping
Nils Bergdahl 338 Småland Triathlon Herrar Man Åryd
Henrik Ahlin 338 Småland Herrar Man Växjö
Tomas Sjöstedt Halmstad Triathlon & Multisport Herrar Man Halmstad
sofie villman INGELSTAD Damer Kvinna INGELSTAD
Adrian Cerps Umara Sports Club Herrar Man Växjö
Roger Rosberg 338 Småland Herrar Man Växjö
Sisse Handrup Damer Kvinna Väckelsång
Linus Alburg 338 Småland Herrar Man Växjö
Roger Sandberg Trifit IF. Herrar Man Jönköping
Linda Eidevåg 338 Småland Damer Kvinna Hovmantorp
Pär Möllmark Lönashults Goif Herrar Man Lönashult
Linn Egeland Sometimes athletes Damer Kvinna Växjö
Robert Graumann 338 Småland Herrar Man Växjö
Andreas Egeland Växjö Herrar Man Växjö
nathalie gilbert 338 Småland Damer Kvinna rottne
Andreas Eidevåg 338 Småland Herrar Man Hovmantorp

Sprint / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Linus Riedel Herrar Man Växjö
Emanuel Tirenå Volvo Braås Herrar Man VÄXJÖ
Andreas Oskarsson - Herrar Man Växjö
Kim Carlsson 338 Småland Herrar Man Växjö
Björn Franzén KA3 IF Herrar Man Visby
Johan Håkansson Herrar Man Växjö
Tobias Granflo Åseda Herrar Man Åseda
Jessica Granflo Åseda Damer Kvinna Åseda
Jerker Bergdahl Rottne Herrar Man Rottne
Madeleine Saldner Rydsnäs if Damer Kvinna Rottne
Sören Eidrup Umara Sports Club Herrar Man Kalmar
Jörgen kjellsson Herrar Man Växjö
Peter Tour SmåLogFriskvård Herrar Man Växjö
Erik Andersson Herrar Man Brämhult
Anders Andersson Herrar Man Borås
Markus Syrén Herrar Man Växjö
Sofia Mars Hunneberg sport & motion Damer Kvinna Vargön
Wayne Chan Växjö Herrar Man Växjö
Anneli Andersson Chan Damer Kvinna Växjö
Edward Chan Herrar Man Växjö
Albert Chan Herrar Man Växjö
Alfred Sjögren Herrar Man Stojby
Karoline Alvånger Växjö Damer Kvinna Växjö
Magnus Hjelm getpepp.com Herrar Man Växjö
Monica Nielsen Damer Kvinna Moheda
Josefin Samuelsson Hjortsberga IF Damer Kvinna Ljungby
Lina Hyltsten Brittatorp TK Damer Kvinna Rottne
Cai Remitz Triathlon Syd Herrar Man Lund
Sebastian Heybroek Ljungbyhed Herrar Man Ljungbyhed
Christina Stålhandske Växjö Damer Kvinna Växjö
Benjamin Stålhandske Garner Växjö Herrar Man Växjö
Nina Lindberg Damer Kvinna Växjö
Elin Helgesson Damer Kvinna Växjö
Peter Olsson Brittatorp TK Herrar Man Rottne
Anna Fransson Damer Kvinna Ingelstad
Markus Karlsson Herrar Man Moheda
Jon Ninel Laesi Volvo Braås Fritidsförening Herrar Man Moheda
Sebastian Winberg Brittatorp TK Herrar Man Rottne
Åsa Spjutare Damer Kvinna Rottne
Angelica Isberg Revsuddens sportsällskap Damer Kvinna Rockneby
Olaf Ripegård Herrar Man Helsingborg
Stina Winberg Damer Kvinna Rottne
Ola Sjö Herrar Man Braås
Jennie Sjö Damer Kvinna Braås
Cliford Mattisson 338 Småland Herrar Man Växjö
Michaéla Hoffman Damer Kvinna Tävelsås
Joakim Hoffman Herrar Man Tävelsås
Mathias Olander Trident RTC Herrar Man Markaryd
Martina Vikefors Damer Kvinna Växjö
Johan Carlsson Terrible tuesdays Herrar Man Växjö
Jonas Axenbrant Herrar Man Växjö

Sprint / Para

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Sprint stafett / Para stafett

Namn Lag Klass Ort
Alexander Gustafsson Dom eviga tvåorna Sprint Stafett Växjö
Victoria Lundh MLV-power Sprint Stafett Lenhovda
Elin Rosvall Sprint Stafett Va¨xjo¨
Helena Ilbratt Sprint Stafett Rottne