Anmälda till Sicklaloppet 2022 - Lilla Sicklaloppet 7-12 år Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
2721 Arthur Rendahl Skogsluffarna ok Pojkar 11 (födda 2011) Bagarmossen 2011
2722 Elsa Rendahl Skogsluffarna ok Flickor 9 (födda 2013) 2013
2720 Daniel Rui Menezes Gama Pojkar 9 (födda 2013) Nacka 2013
2719 Sigge Sjödin Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2718 Iris Söderdahl Davies Flickor 7 (födda 2015) Stockholm 2015
2716 Jack Laurang Paulie Nacka FC Pojkar 7 (födda 2015) Saltsjö-Duvnäs 2015
2717 Maja Laurang Paulie Skuru IK Flickor 10 (födda 2012) 2012
2715 Eskil Akbar Envall Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2713 Emi Rees IFK Aspudden Tellus Flickor 11 (födda 2011) Hägersten 2011
2714 Ken Rees IFK Aspudden Tellus Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2712 Isolde Borin Flickor 8 (födda 2014) Stockholm 2014
2711 Alexander Koffner Sickla If Pojkar 12 (födda 2010) Nacka 2010
2710 iA Scheffer Flickor 10 (födda 2012) Stockholm 2012
2709 Clara Ek OK Ravinen Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2708 Noah Stenmarck Sickla IF Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2704 Anthon Holm Pojkar 11 (födda 2011) Saltsjö-Boo 2011
2705 Winsthon Holm Pojkar 9 (födda 2013) 2013
2706 Isabelle Åsberg Flickor 8 (födda 2014) 2012
2707 Josephine Åsberg Flickor 10 (födda 2012) 2012
2703 Sonja Zetterberg NACKA Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2702 Teodor Hållstedt Danderyds SK Pojkar 10 (födda 2012) Solna 2012
2701 Walter Aubell Nacka Pojkar 12 (födda 2010) Nacka 2010
2699 Astrid Bottner Thulin Twisters Cheer Elite Flickor 11 (födda 2011) Tyresö 2011
2700 Holger Bottner Thulin Järla IF Pojkar 9 (födda 2013) 2013
2698 Nils Blommé Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2697 Wilda Björk Hanvikens SK Flickor 8 (födda 2014) 2014
2696 Astor Grebius Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2694 Filippa Påhlman - Flickor 10 (födda 2012) Nacka 2012
2695 Theodor Påhlman - Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2692 Ofelia Djuse Staghöj Flickor 7 (födda 2015) Skarpnäck 2015
2693 Asta Djuse Staghöj Flickor 12 (födda 2010) 2010
2690 Linn Örnsten Linn springer Flickor 7 (födda 2015) Enskede 2015
2689 Johannes Eriksson Hammarby IF Pojkar 8 (födda 2014) Stockholm 2014
2688 Linnea Berg IF Linnea Flickor 10 (födda 2012) Huddinge 2012
2687 Bobban Skarin Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2685 Felix Klint Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2686 Casper Klint Pojkar 10 (födda 2012) 2012
2684 Sigrid Sandström Gustavsbergs OK Flickor 10 (födda 2012) Saltsjö-Boo 2012
2683 Isla Akbar Envall Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2682 Miranda Närfors Flickor 10 (födda 2012) Årsta 2012
2680 Signe Lenhoff Rune Flickor 12 (födda 2010) 2010
2681 Klara Lenhoff Rune Flickor 9 (födda 2013) 2013
2678 Amelie Hellman Järla Orientering Flickor 8 (födda 2014) 2014
2679 Lilja Hellman Flickor 11 (födda 2011) 2011
2677 Samuel Netz Järla Orientering Pojkar 7 (födda 2015) Älta 2015
2676 Tara Nöre Dahlén Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2675 Carlo Rödblom Sickla If Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2674 Ann Hugmark Flickor 7 (födda 2015) Hägersten 2015
2673 Kaarlo Ekman Pojkar 7 (födda 2015) Stockholm 2015
2672 Siri Kristensson Flickor 7 (födda 2015) Gustavsberg 2015
2671 Isac Lundström OK Ravinen Pojkar 8 (födda 2014) Älta 2014
2670 Alice Henningsson Lind H31 Flickor 7 (födda 2015) 2015
2669 Tim Nilsson Pojkar 7 (födda 2015) Johanneshov 2015
2668 Wilmer Nürnberg Pojkar 9 (födda 2013) Nacka 2013
2666 Ellie Hult Hellas Flickor 12 (födda 2010) Nacka 2010
2667 Lisa Hult Flickor 9 (födda 2013) 2013
2664 Elise Määttä Sickla IF Flickor 7 (födda 2015) Nacka 2015
2665 Nelson Määttä Mudo Pojkar 10 (födda 2012) 2012
2663 Leo Sjöberg Pojkar 12 (födda 2010) Nacka 2010
2662 Sam Herrero Snabba Tigrarna Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2661 Isak Tribbler Segeltorp Pojkar 8 (födda 2014) Segeltorp 2014
2660 Loke Tolvers Spårvägens FK Pojkar 7 (födda 2015) Vendelsö 2015
2659 Edvin Lundström Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2657 Bobo Selinder Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2658 Lo Selinder Flickor 8 (födda 2014) 2014
2656 Freja Trahn Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2655 Stella Vincent Snabba Tigrarna Flickor 9 (födda 2013) Märsta 2013
2654 Alva Pedersén Flickor 9 (födda 2013) Sköndal 2013
2653 Julian Jarefeldt Domenech Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2651 Oscar Karlsson OK Ravinen Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2652 William Karlsson OK Ravinen Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2650 Thiago Olsson Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2648 Minou Forssblad Flickor 9 (födda 2013) Saltsjö-boo 2013
2649 Milton Forssblad Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2647 Liora Heiman Flickor 12 (födda 2010) Värmdö 2010
2645 Frances Herrero Gnesta Flickor 10 (födda 2012) Gnesta 2012
2646 Rubie Herrero Gnesta Flickor 7 (födda 2015) 2015
2643 Oskar Stenberg Pojkar 9 (födda 2013) Älta 2013
2644 Elin Stenberg Flickor 11 (födda 2011) 2011
2642 Nikolina Olsson Karlsson Flickor 7 (födda 2015) Nacka 2015
2641 Itheil Heiman Pojkar 11 (födda 2011) 2011
2640 Wilton Johansson Värmdö IF Pojkar 7 (födda 2015) Värmdö 2015
2639 Lucas Mill Millodin Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2638 Agnes Stening Flickor 8 (födda 2014) Nacka 2014
2637 Josef Röjme Älta Runners Pojkar 7 (födda 2015) Älta 2015
2636 Filippa Bjelvenius n/a Flickor 9 (födda 2013) Saltsjö-Boo 2013
2635 Josefine Magi Flickor 9 (födda 2013) Stockholm 2013
2634 Signe Tholander Enskede Flickor 11 (födda 2011) Enskede 2011
2633 Celia Mermer Flickor 9 (födda 2013) Stockholm 2013
2631 Arthur Catherine Pojkar 11 (födda 2011) Nacka 2011
2632 Paul Catherine Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2630 Bianca Närfors Flickor 7 (födda 2015) Hägersten 2015
2629 Zackarias Jeverin Pojkar 10 (födda 2012) Landfjärden 2012
2628 Iris Hall Stockholm Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2627 Ossian Lundin Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2626 Oliver Alpstig Pojkar 7 (födda 2015) Ingarö 2015
2625 Isabelle Axelsson Flickor 8 (födda 2014) Saltsjö-Boo 2014
2624 Cornelis Roel Hästhagen IF Pojkar 9 (födda 2013) Nacka 2013
2622 Adele Hilldoff Eriksson Rosa Huset Flickor 7 (födda 2015) 2015
2623 Ted Hilldoff Eriksson Pojkar 10 (födda 2012)
2620 Andrea Hilldoff Lindfors Flickor 11 (födda 2011) Enskede gård 2011
2621 Amelie Hilldoff Lindfors Flickor 9 (födda 2013) 2013
2619 Sigrid Rubin Älta Runners Flickor 9 (födda 2013) stockholm 2013
2618 Olof Brandberg Pojkar 7 (födda 2015) Stockholm 2015
2617 Eliah Colman Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2616 Gustav Ullström FOC Farsta Pojkar 9 (födda 2013) 2013
2615 Thyra Bränström Älta Runners Flickor 9 (födda 2013) Älta 2013
2614 Alva Rehbäck Flickor 7 (födda 2015) 2015
2613 Chloé Barré Älta Runners Flickor 9 (födda 2013) Älta 2013
2611 Svea Elofsson Älta Runners Flickor 9 (födda 2013) Älta 2013
2612 Astrid Elofsson Älta Runners Flickor 7 (födda 2015) 2015
2610 Saga Djäken Älta runnerz Flickor 7 (födda 2015) Älta 2015
2609 Noah Lejbro Pojkar 9 (födda 2013) HÄGERSTEN 2013
2608 Emilio Robesyn Pojkar 12 (födda 2010) Nacka 2010
2607 Malvin Bjerkman Pojkar 9 (födda 2013) Saltsjö-Boo 2013
2606 Leah Nilsback Flickor 8 (födda 2014) 2014
2605 Henrik Tistad Pojkar 9 (födda 2013) Skärholmen 2013
2604 Otto Wahlquist Pojkar 7 (födda 2015) Johanneshov 2016
2603 Axel Forsmark Pojkar 8 (födda 2014) Stockholm 2010
2602 Selma Zetterholm Flickor 7 (födda 2015) NACKA 2015
2600 Beppe Bargo Hästhagens IF Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2601 Linn Bargo Hästhagens IF Flickor 7 (födda 2015) 2015
2599 Jonathan Betar Jansson Pojkar 12 (födda 2010) Spånga 2010
2598 Joni Allvar Flickor 8 (födda 2014) Stockholm 2014
2597 Nicole T Flickor 8 (födda 2014) Stockholm 2014
2596 Hjalmar Österberg Hammarby IF Pojkar 7 (födda 2015) Enskede 2015
2595 Pelle Högberg Nacka Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2594 Charlie Wikström Pojkar 8 (födda 2014) Saltsjö-Boo 2014
2593 Alfred Losten Pojkar 9 (födda 2013) 2013
2592 Saga Olson Sköld Winterwolves Flickor 10 (födda 2012) 2012
2591 Wilmer Renberg Fredin Hammarby Friidrott Pojkar 12 (födda 2010) Vega 2010
2590 Max Henriksson Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2589 Holger Svensson Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2588 Li Andersson Hammarby IF Flickor 11 (födda 2011) Bandhagen 2011
2585 Märta Björklund Flickor 10 (födda 2012) Nacka 2012
2586 Maja Björklund Flickor 8 (födda 2014) 2014
2587 My Björklund Flickor 7 (födda 2015) 2015
2584 Charlie Borg Pojkar 9 (födda 2013) Nacka 2013
2583 Astrid Sjöström Flickor 8 (födda 2014) 2014
2582 Leo Tunas Lindemark Pojkar 11 (födda 2011) Nacka 2011
2581 Alfred Borselius Pojkar 10 (födda 2012) 2012
2579 Alexander Norrlander Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2580 Raymond Norrlander Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2577 Ruben Kaplan Pojkar 8 (födda 2014) Älta 2014
2578 Leah Kaplan Flickor 11 (födda 2011) 2011
2576 Svante Forsberg Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2575 Albin Löfgren Järla IF orientering Pojkar 10 (födda 2012) 2012
2574 Sixten Skeppstedt Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2572 Marcus Edetoft Danderyds SK Pojkar 12 (födda 2010) Djursholm 2010
2573 Louise Edetoft Danderyds SK Flickor 7 (födda 2015) 2015
2571 Loui Ekenberg Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2570 Elise Laurell Flickor 7 (födda 2015) 2015
2569 Anton Salén Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2568 Wilmer Ek Pojkar 8 (födda 2014) Saltsjö-Boo 2014
2567 Elton Teljstedt Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2565 Jonathan Wangler Björk Järla Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2566 Elliot Wangler Björk Pojkar 11 (födda 2011)
2563 Linnea Ekdahl Nacka Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2564 Lennart Ekdahl Pojkar 7 (födda 2015) 2015
2562 Albin Broomé Gustavsberg Pojkar 8 (födda 2014) Gustavsberg 2014
2561 Hugo Stridh Hammarby Friidrott Pojkar 11 (födda 2011) Stockholm 2011
2560 Morris Rossbrink Morris & co Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2559 Emmy Lantto Flickor 10 (födda 2012) Nacka 2012
2558 Lovisa Westberg Flickor 7 (födda 2015) 2015
2556 Valter Toverud Bromma Gymnasterna Pojkar 9 (födda 2013) 2013
2557 Nora Toverud Flickor 10 (födda 2012)
2554 Bianca Bollnert Flickor 7 (födda 2015) Nacka 2015
2555 Vera-Li Bollnert Flickor 9 (födda 2013) 2013
2552 Léon Lallerstedt Pojkar 9 (födda 2013) Nacka 2013
2553 Ruben Lallerstedt Pojkar 11 (födda 2011) 2011
2551 Max Asp-Ausin Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2549 Lisen Kanold Flickor 11 (födda 2011) 2011
2550 Linus Steen Pojkar 7 (födda 2015)
2548 Hugo Götesson Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2547 John Krüger-Handstedt Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2546 Alexander Fock Hellas Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
2545 Lowa Lindberg Flickor 8 (födda 2014) Stockholm 2014
2544 Ingrid Östmark Älta Flickor 9 (födda 2013) Älta 2013
2543 Simone Bergman Team farmors älsklingar Flickor 7 (födda 2015) Nykvarn 2015
2542 Iris Prentice Flickor 8 (födda 2014) 2014
2541 Lukasz Larholm Pojkar 8 (födda 2014) Värmdö 2014
2540 Angelika Granholm Flickor 10 (födda 2012) Nacka 2012
2539 Sofia Granholm Flickor 11 (födda 2011) Nacka 2011
2538 Lucas Ervid Pojkar 8 (födda 2014) SALTSJÖBADEN 2014
2537 Emilia Rosenfors Sickla IF Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2536 Aksel Elm Hammarby Friidrott Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2535 Sture Aasa Älta IF Pojkar 9 (födda 2013) Älta 2013
2691 Estrid Aasa Flickor 7 (födda 2015) 2016
2534 Leo Ek Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2533 Andor Grandien Sickla If Pojkar 12 (födda 2010) Stockholm 2010
2532 Mirjami Gångfeldt Flickor 9 (födda 2013) NACKA 2013
2531 Cornelia Runsten Flickor 7 (födda 2015) 2015
2529 Ljuva Fast Årsta Handboll Flickor 9 (födda 2013) Stockholm 2013
2530 Karl-Oscar Fast Pojkar 11 (födda 2011) 2011
2528 tim dyrendahl Sickla IF P13 Pojkar 9 (födda 2013) Nacka 2013
2527 Olivia Hållstedt Flickor 10 (födda 2012) 2012
2526 Tilda Olsson Flickor 7 (födda 2015) Huddinge 2015
2525 Axel Karlsson Stockholm Pojkar 7 (födda 2015) Stockholm 2015
2523 Liv Carlsson Jeifetz Hammarby friidrott Flickor 12 (födda 2010) Nacka 2010
2524 Lykke Carlsson Jeifetz Sickla IF Flickor 9 (födda 2013) 2013
2522 Elsa Goding Tegelöns IF Flickor 9 (födda 2013) 2013
2521 Amadeus Stjerndamm Pojkar 7 (födda 2015) Saltsjö-boo 2015
2520 Max Ekblad Pojkar 8 (födda 2014) 2014
2518 Vide Simon Familjen Simon Pojkar 12 (födda 2010) 2010
2519 Malthe Simon Pojkar 7 (födda 2015)
2516 Aleksandr Titarenko Pojkar 8 (födda 2014) Saltsjö-Boo 2014
2517 Georgii Titarenko Pojkar 10 (födda 2012) 2012
2515 Abbe Skog Pojkar 12 (födda 2010) Enskededalen 2010
2514 Axel Brogan Borgström Pojkar 10 (födda 2012) 2012
2513 Lo Ahlberg Flickor 8 (födda 2014) Stockholm 2014
2511 Ella Zaremba Värmdö IF Flickor 10 (födda 2012) Värmdö 2012
2512 Nina Zaremba Värmdö IF Flickor 10 (födda 2012) 2012
2510 Ivar Janson Hammarby IF Pojkar 12 (födda 2010) Enskede 2010
2509 Hugo Skogetun Wahlgren Pojkar 7 (födda 2015) Stockholm 2015
2508 Elton Eles Sickla IF Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2507 Enzo Schober Pojkar 8 (födda 2014) Nacka 2014
2506 Melker Hedlund Pojkar 7 (födda 2015) Tyresö 2015
2505 Hugo Stridh Hammarby Friidrott Pojkar 11 (födda 2011) STOCKHOLM 2011
2504 Arlo Prytherch Nacka Pojkar 10 (födda 2012) Nacka 2012
2503 Nellie Bergström Ingarö IF Flickor 9 (födda 2013) Värmdö 2013
2502 Malte Ortman Sickla IF P-11 Röd Pojkar 11 (födda 2011) Nacka 2011
2500 Boel Heidermark Sickla IF Flickor 9 (födda 2013) Nacka 2013
2501 Jack Heidermark Sickla IF Pojkar 7 (födda 2015) Nacka 2015
Till anmälan för Lilla Sicklaloppet 7-12 år